Спартак Миява vs МФК Висков Профил на отборите
Спартак Миява vs МФК Висков Факти за мача
4П-2Р-4З в последните 10 мача, с 20 отбелязани и 15 допуснати гола. Средно голове: 2.0 за, 1.5 срещу. Победи 40%, AH победа 20%, голове Над 40%, корнери Над 0%.
3П-4Р-3З в последните 10 мача, с 8 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 0.8 за, 0.9 срещу. Победи 30%, AH победа 50%, голове Над 30%, корнери Над 0%.
| Спартак Миява | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| МФК Висков | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Спартак Миява | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| МФК Висков | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Спартак Миява vs МФК Висков Времево разпределение на голове/корнери
Спартак Миява срещу МФК Висков Преки срещи
Спартак Миява срещу МФК Висков Виж всички преки срещи →| Спартак Миява Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Приятелски Мачове | 2023-07-01 | Спартак Миява |
0 - 1
0 - 4
|
МФК Висков | З | +1.0 | Над |
|
||||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Спартак Миява Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Приятелски Мачове | 2024-02-03 | Спартак Миява |
6 - 0
8 - 0
|
Баник Лехота | П | -1.5, -2.0 | Над |
|
||||||
| Приятелски Мачове | 2024-01-27 | Лисен |
1 - 1
3 - 2
|
Спартак Миява 1 | З | -0.5, -1.0 | Над |
|
||||||
| Словакия - 2. Лига | 2023-11-11 | 2 Спартак Миява |
1 - 0
3 - 0
|
Пучов 1 1 | П | 0.0 | Над |
|
||||||
| Словакия - Купа | 2023-11-08 | Одева Липани |
0 - 0
1 - 1
|
Спартак Миява 2 1 | Р | +1.0 | Под |
|
||||||
| Словакия - 2. Лига | 2023-11-05 | 4 Спартак Миява |
0 - 1
0 - 4
|
Повашка Бистрица 1 | З | 0.0 | Над |
|
||||||
| Словакия - 2. Лига | 2023-10-29 | 1 6 СТК Саморин |
2 - 1
2 - 2
|
Спартак Миява 4 | Р | 0.0, +0.5 | Над |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Словакия - Купа | 2023-10-25 | 1 ФК Попрад |
0 - 1
1 - 2
|
Спартак Миява 1 | П | +1.5, +2.0 | Под |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-10-21 | 2 ОФК Малженице |
1 - 1
2 - 1
|
Спартак Миява 2 1 | З | 0.0, +0.5 | Над |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-10-06 | 2 Похроние |
0 - 0
2 - 0
|
Спартак Миява 4 | З | 0.0 | Под |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 3 (1-2) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-09-29 | 4 Спартак Миява |
0 - 0
1 - 0
|
Жилина Б 2 | П | -1.0, -1.5 | Под |
|
9-5 (14) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-09-23 | 3 КФК Комарно |
1 - 1
1 - 1
|
Спартак Миява 1 | Р | -1.0 | Под |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-09-15 | 3 Спартак Миява |
0 - 0
2 - 1
|
Татран Пресов 4 | П | 0.0 | Над |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-09-08 | 4 Спартак Миява |
1 - 0
2 - 1
|
Татран Липтовски Микулас 2 | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-09-01 | 1 Спартак Миява |
1 - 0
2 - 1
|
Spisska Nova Ves 2 | П | -1.0, -1.5 | Над |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-08-26 | 1 Хумене |
1 - 1
1 - 2
|
Спартак Миява 4 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
11-4 (15) | 7-2 (9) | 4 (2-2) | 2 (2-0) | ||
| Словакия - Купа | 2023-08-23 | Татран Яблоница |
0 - 6
0 - 10
|
Спартак Миява | П | +3.5, +4.0 | Над |
|
0-15 (15) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 5 (0-5) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-08-18 | 2 Спартак Миява |
1 - 1
4 - 1
|
МФК Долни Кубин 1 | П | -1.0 | Над |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-08-13 | 3 ФК Петражалка |
0 - 1
0 - 1
|
Спартак Миява 4 | П | -0.5 | Под |
|
11-5 (16) | 5-4 (9) | 5 (3-2) | 3 (3-0) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-08-04 | 1 Спартак Миява |
1 - 2
2 - 3
|
Славой Требишов 4 | З | -1.0, -1.5 | Над |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-07-29 | 1 5 Пучов |
1 - 0
2 - 1
|
Спартак Миява 3 1 | З | 0.0, -0.5 | Над |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Приятелски Мачове | 2023-07-22 | ОК Кастковце |
1 - 3
1 - 5
|
Спартак Миява | П | +1.0, +1.5 | Над |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2023-07-15 | Спартак Миява |
1 - 1
3 - 1
|
ФК Белуса | П | -1.0 | Над |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Приятелски Мачове | 2023-07-01 | Спартак Миява |
0 - 1
0 - 4
|
МФК Висков | З | +1.0 | Над |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2023-06-28 | Баник Острава |
3 - 0
8 - 1
|
Спартак Миява | З | -2.0, -2.5 | Над |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-05-12 | 1 ФК Кошице |
0 - 0
2 - 0
|
Спартак Миява 1 | З | -1.5, -2.0 | Под |
|
3-4 (7) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-05-05 | 1 Спартак Миява |
0 - 0
1 - 1
|
КФК Комарно 3 | Р | 0.0, +0.5 | Под |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-04-28 | 3 Похроние |
0 - 3
0 - 4
|
Спартак Миява 2 | П | -1.0 | Над |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-04-21 | 3 Спартак Миява |
0 - 1
0 - 2
|
Татран Пресов 3 | З | +0.5, +1.0 | Под |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-04-15 | 4 Повашка Бистрица |
2 - 3
2 - 4
|
Спартак Миява 3 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Словакия - 2. Лига | 2023-04-07 | 5 Спартак Миява |
2 - 3
2 - 3
|
Раца Братислава 3 | З | -1.0, -1.5 | Над |
|
11-2 (13) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 3 (3-0) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| МФК Висков Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Приятелски Мачове | 2024-02-04 | Тренчин |
0 - 0
1 - 0
|
МФК Висков 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 8.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2024-01-25 | 1 ФК Тринити Злин |
0 - 0
0 - 0
|
МФК Висков | Р | 0.0 | Под | 8.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2024-01-20 | Баник Острава |
0 - 0
0 - 0
|
МФК Висков 1 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2024-01-17 | МФК Висков |
2 - 0
2 - 2
|
Слован Братислава | Р | +1.0, +1.5 | Над | 8.0 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2024-01-13 | МФК Скалица |
0 - 1
0 - 1
|
МФК Висков | П | -0.5, -1.0 | Под | 8.5 |
|
|||||
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-11-11 | 3 МФК Висков |
2 - 0
2 - 0
|
Дукла Прага 1 | П | -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-11-04 | 1 Лисен |
0 - 0
0 - 0
|
МФК Висков 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Чехия - Купа | 2023-11-01 | 3 Дукла Прага |
0 - 1
3 - 1
|
МФК Висков 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Push |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-10-28 | 4 МФК Висков |
1 - 2
1 - 3
|
Опава 3 | З | -0.5 | Над |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-10-20 | 1 Височина Джихлава |
0 - 0
0 - 1
|
МФК Висков 1 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-10-07 | 3 МФК Висков |
0 - 0
2 - 0
|
Viktoria Zizkov 5 | П | -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
0-1 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-10-01 | 2 Варнсдорф |
0 - 0
1 - 1
|
МФК Висков 3 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Чехия - Купа | 2023-09-27 | 1 МФК Висков |
1 - 0
1 - 0
|
Теплице 1 | П | 0.0 | Под |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-09-23 | Бърно |
0 - 1
0 - 1
|
МФК Висков 3 | П | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-09-16 | 3 МФК Висков |
2 - 2
4 - 3
|
СК Простейов 2 | П | -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-09-02 | 3 МФК Хрудим |
0 - 1
2 - 1
|
МФК Висков 5 | З | +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Чехия - Купа | 2023-08-29 | 1 Злинско |
0 - 3
1 - 5
|
МФК Висков 1 | П | +1.5 | Над | 11.0 | Под |
|
4-5 (9) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-08-26 | 4 МФК Висков |
0 - 1
3 - 1
|
Спарта Прага Б 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Над |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-08-19 | Силон Таборско |
0 - 0
1 - 1
|
МФК Висков 4 | Р | 0.0 | Под | 11.5 | Под |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-08-14 | 1 МФК Висков |
1 - 0
1 - 0
|
Сигма Оломоуц Б 2 | П | -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
8-7 (15) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Чехия - Купа | 2023-08-09 | 2 Ходонин |
0 - 0
1 - 1
|
МФК Висков | Р | +1.0, +1.5 | Под |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-08-05 | 2 ФК Селиер & Белот Власим |
1 - 0
1 - 1
|
МФК Висков 2 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-08-02 | МФК Висков |
2 - 0
5 - 1
|
Ханацка Славия Кромериз 1 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
11-3 (14) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-07-28 | 3 Дукла Прага |
1 - 2
2 - 4
|
МФК Висков 4 | П | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 5-3 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Чехия - 2-ра Лига | 2023-07-22 | 3 МФК Висков |
1 - 0
2 - 1
|
ФК Прибрам 3 | П | -0.5 | Над |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2023-07-15 | МФК Висков |
0 - 1
1 - 1
|
МФК Скалица 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 8.5 | Под |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2023-07-12 | ФК Бланско |
1 - 0
2 - 4
|
МФК Висков 2 | П | +1.5 | Над |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2023-07-08 | 1 Сигма Оломоуц Б |
1 - 1
2 - 2
|
МФК Висков 1 | Р | 0.0, +0.5 | Над |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2023-07-01 | Спартак Миява |
0 - 1
0 - 4
|
МФК Висков | П | +1.0 | Над |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2023-06-28 | 1 Храдец Кралове |
1 - 0
3 - 1
|
МФК Висков | З | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 | Над |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 4.5 | 4.2 | 1.571 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+1.0) | Домакин@1.85 | Гост@1.95 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.25) | Над@1.95 | Под@1.85 |
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 2 , Корнер: 4 - 2
Корнер: , Хендикап: +1.0 , Голове: 3.0, 3.5
Резултат: 0 - 2 , Корнер: 2 - 1 Полувреме
Корнер: , Хендикап: , Голове:
-
6' - 1st Corner - МФК Висков -
9' - 1st Goal - МФК Висков -
29' - 2nd Goal - МФК Висков -
33' - 2nd Corner - Спартак Миява -
36' - 1st Yellow Card - МФК Висков -
41' - 3rd Corner - Спартак Миява -
0-2 score at the end of First Half -
66' - 4th Corner - МФК Висков - Race to 3 Corners - Спартак Миява
-
78' - 5th Corner - Спартак Миява -
87' - 6th Corner - Спартак Миява -
0-2 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

