Саутенд vs Мансфийлд Профил на отборите
Саутенд vs Мансфийлд Факти за мача
4П-3Р-3З в последните 10 мача, с 9 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 0.9 за, 0.9 срещу. Победи 40%, AH победа 70%, голове Над 30%, корнери Над 40%.
5П-4Р-1З в последните 10 мача, с 19 отбелязани и 12 допуснати гола. Средно голове: 1.9 за, 1.2 срещу. Победи 50%, AH победа 60%, голове Над 50%, корнери Над 60%.
| Саутенд | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Мансфийлд | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Саутенд | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Мансфийлд | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Саутенд vs Мансфийлд Времево разпределение на голове/корнери
Саутенд срещу Мансфийлд Преки срещи
Саутенд срещу Мансфийлд Виж всички преки срещи →| Саутенд Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2020-12-19 | 2 Мансфийлд |
0 - 1
1 - 1
|
Саутенд 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-04-03 | Саутенд |
2 - 0
2 - 0
|
Мансфийлд | П | -0.5, -1.0 | Под | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2014-11-01 | 1 Мансфийлд |
0 - 1
1 - 2
|
Саутенд 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Саутенд Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2021-01-19 | 2 Саутенд |
1 - 0
1 - 2
|
Кембридж Юн 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-01-16 | 2 Гримзби |
0 - 0
0 - 0
|
Саутенд 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-01-09 | 1 2 Саутенд |
1 - 0
1 - 0
|
Бароу 2 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2020-12-29 | 2 Лейтън Ориент |
0 - 0
2 - 0
|
Саутенд 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2020-12-26 | 2 Саутенд |
2 - 0
2 - 0
|
Colchester 4 | П | 0.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2020-12-19 | 2 Мансфийлд |
0 - 1
1 - 1
|
Саутенд 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-12-15 | 1 Саутенд |
1 - 1
3 - 1
|
Гримзби 2 1 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| England League 2 | 2020-12-12 | Саутенд |
0 - 0
1 - 0
|
Скънторп | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2020-12-05 | 1 Стивънидж |
0 - 0
0 - 0
|
Саутенд 2 | Р | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2020-11-28 | 2 Болтън |
1 - 0
3 - 0
|
Саутенд | З | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2020-11-24 | 2 Саутенд |
0 - 0
0 - 1
|
Форест Грийн | З | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2020-11-14 | 1 1 Walsall |
0 - 0
0 - 1
|
Саутенд 1 | П | -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-11-03 | 2 Брадфорд |
3 - 0
3 - 0
|
Саутенд 3 | З | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-10-31 | 1 Саутенд |
0 - 0
0 - 2
|
Порт Вейл 3 | З | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-10-27 | Саутенд |
0 - 0
1 - 2
|
Олдъм 3 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2020-10-24 | 1 Tranmere |
1 - 0
2 - 0
|
Саутенд | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2020-10-20 | 2 Салфорд Сити |
1 - 0
3 - 0
|
Саутенд 5 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-10-17 | 1 Саутенд |
0 - 1
0 - 2
|
Cheltenham | З | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-10-10 | Саутенд |
1 - 1
2 - 2
|
Ексетър | Р | +1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2020-10-06 | 3 Саутенд |
0 - 2
0 - 3
|
Портсмут 1 | З | +2.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2020-10-03 | 1 Кроули Таун |
1 - 0
1 - 1
|
Саутенд | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-09-26 | 2 Саутенд |
1 - 0
1 - 2
|
Моркамб 2 | З | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-09-19 | 1 Карлайл |
2 - 0
2 - 0
|
Саутенд | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
6-8 (14) | 2-6 (8) | 5 (1-4) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-09-12 | 2 Саутенд |
0 - 2
0 - 4
|
Харогейт Таун 1 | З | 0.0 | Над | 10.5 | Над |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2020-09-08 | Саутенд |
1 - 1
1 - 3
|
Уест Хям до 21 2 | З | 0.0, -0.5 | Над |
|
4-10 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Англия - Купа на лигата | 2020-09-05 | 1 2 Gillingham |
1 - 0
1 - 0
|
Саутенд 3 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Англия - Лига 1 | 2020-03-07 | 1 Саутенд |
1 - 0
3 - 1
|
Бристол Роувърс 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Англия - Лига 1 | 2020-02-29 | 1 Оксфорд Юн |
1 - 1
2 - 1
|
Саутенд 1 | З | -1.5, -2.0 | Push | 10.5 | Над |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Англия - Лига 1 | 2020-02-22 | Саутенд |
1 - 1
2 - 3
|
Бъртън Албиън 2 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Англия - Лига 1 | 2020-02-18 | 2 Саутенд |
0 - 0
0 - 1
|
Gillingham 2 | З | +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Мансфийлд Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2021-01-13 | 2 Олдъм |
1 - 2
2 - 3
|
Мансфийлд 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Англия - Купа | 2021-01-10 | Cheltenham |
0 - 1
1 - 1
|
Мансфийлд 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-01-05 | Мансфийлд |
2 - 0
2 - 1
|
Салфорд Сити 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-01-02 | Мансфийлд |
2 - 0
4 - 0
|
Порт Вейл 4 1 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
||||||
| England League 2 | 2020-12-26 | 1 Скънторп |
1 - 2
2 - 3
|
Мансфийлд 1 | П | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2020-12-19 | 2 Мансфийлд |
0 - 1
1 - 1
|
Саутенд 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-12-15 | 5 Карлайл |
1 - 0
1 - 0
|
Мансфийлд 1 | З | -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
11-6 (17) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2020-12-12 | 4 Гримзби |
0 - 0
1 - 1
|
Мансфийлд 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
4-10 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2020-12-05 | Мансфийлд |
1 - 0
3 - 3
|
Кроули Таун 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
10-7 (17) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| England League 2 | 2020-12-02 | Кембридж Юн |
0 - 0
0 - 1
|
Мансфийлд | П | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Англия - Купа | 2020-11-29 | Мансфийлд |
1 - 1
1 - 1
|
Даг и Ред 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2020-11-24 | Мансфийлд |
0 - 1
0 - 1
|
Харогейт Таун 1 | З | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-11-14 | 2 Форест Грийн |
0 - 2
1 - 2
|
Мансфийлд 1 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Англия - Купа | 2020-11-07 | 1 Съндърланд |
0 - 0
0 - 1
|
Мансфийлд 2 | П | -1 | Под | 10.0 | Над |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2020-11-03 | Болтън |
0 - 0
1 - 1
|
Мансфийлд 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2020-10-31 | 2 Мансфийлд |
1 - 0
1 - 1
|
Walsall 2 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-10-27 | 1 1 Мансфийлд |
1 - 2
2 - 4
|
Бароу 3 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| England League 2 | 2020-10-24 | Cheltenham |
0 - 0
0 - 0
|
Мансфийлд 3 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
9-3 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| England League 2 | 2020-10-20 | 3 Моркамб |
1 - 1
1 - 1
|
Мансфийлд 1 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-10-17 | 1 2 Мансфийлд |
0 - 2
1 - 3
|
Брадфорд 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-10-10 | 1 Мансфийлд |
0 - 0
0 - 0
|
Стивънидж 1 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2020-10-06 | 2 Мансфийлд |
0 - 1
1 - 3
|
Линкълн Сити 2 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2020-10-03 | Нюпорт Каунти |
0 - 0
2 - 1
|
Мансфийлд 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-09-26 | 2 Мансфийлд |
1 - 1
1 - 2
|
Ексетър 1 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
4-11 (15) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-09-19 | 2 Лейтън Ориент |
0 - 0
2 - 2
|
Мансфийлд 2 | Р | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
8-4 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Англия - Купа - Квалификации | 2020-09-12 | 1 Клийторпс Таун |
0 - 1
0 - 1
|
Мансфийлд 1 | П | -1.5, -2.0 | Под |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| England League 2 | 2020-09-12 | Мансфийлд |
0 - 0
0 - 0
|
Tranmere | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2020-09-08 | 4 Мансфийлд |
0 - 1
0 - 3
|
Ман Сити до 21 3 | З | -0.5 | Push |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Англия - Купа на лигата | 2020-08-29 | 2 Престън |
3 - 0
4 - 0
|
Мансфийлд 1 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| England League 2 | 2020-03-07 | 1 5 Нортхямптън |
0 - 1
1 - 2
|
Мансфийлд 1 | П | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 4.333 | 3.5 | 1.85 |
| Полувреме | 4.5 | 2.1 | 2.5 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.5) | Домакин@1.975 | Гост@1.875 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@1.775 | Гост@2.025 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.85 | Под@1.95 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.25) | Над@1.875 | Под@1.975 |
| Полувреме (1.0) | Над@2.05 | Под@1.75 |
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 1 , Корнер: 1 - 8
Корнер: 9.5 , Хендикап: +0.5 , Голове: 2.0, 2.5
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 1 - 6 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 1.0
-
7' - 1st Corner - Мансфийлд -
9' - 2nd Corner - Саутенд -
13' - 3rd Corner - Мансфийлд -
22' - 4th Corner - Мансфийлд - Race to 3 Corners - Мансфийлд
-
23' - 5th Corner - Мансфийлд - Race to 5 Corners - Мансфийлд
-
38' - 6th Corner - Мансфийлд -
39' - 7th Corner - Мансфийлд -
0-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Clifford for Bwomono - Саутенд
-
54' - 1st Yellow Card - Саутенд - 58' Substitution - Nathaniel-George for McCormack - Саутенд
-
64' - 1st Goal - Мансфийлд -
70' - 2nd Yellow Card - Мансфийлд - 73' Substitution - Acquah for Halford - Саутенд
-
78' - 3rd Yellow Card - Саутенд - Race to 7 Corners - Мансфийлд
-
79' - 8th Corner - Мансфийлд - 77' Substitution - Cook for Quinn - Мансфийлд
-
84' - Red Card - Саутенд -
90+3' - 9th Corner - Мансфийлд - 90+2' Substitution - Benning for McLaughlin - Мансфийлд
-
0-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

