Римини vs Перуджа Профил на отборите
Римини vs Перуджа Факти за мача
3П-6Р-1З в последните 10 мача, с 11 отбелязани и 6 допуснати гола. Средно голове: 1.1 за, 0.6 срещу. Победи 30%, AH победа 50%, голове Над 40%, корнери Над 30%.
3П-4Р-3З в последните 10 мача, с 11 отбелязани и 10 допуснати гола. Средно голове: 1.1 за, 1.0 срещу. Победи 30%, AH победа 40%, голове Над 40%, корнери Над 40%.
| Римини | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Перуджа | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Римини | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Перуджа | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Римини vs Перуджа Времево разпределение на голове/корнери
Римини срещу Перуджа Преки срещи
Римини срещу Перуджа Виж всички преки срещи →| Римини Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-09-26 | 1 4 Перуджа |
0 - 2
1 - 4
|
Римини 3 | П | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Плейофи | 2024-05-11 | Перуджа |
0 - 0
0 - 0
|
Римини 2 | Р | -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2024-02-03 | 4 Перуджа |
0 - 0
0 - 0
|
Римини 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Италия - Купа на Серия С | 2023-11-09 | 1 Римини |
1 - 0
1 - 0
|
Перуджа | П | +0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2023-09-23 | 2 Римини |
1 - 2
2 - 2
|
Перуджа 3 | Р | +0.5 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Римини Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Италия - Серия C - Група B | 2025-01-26 | 2 Милан до 23 |
0 - 0
0 - 0
|
Римини 3 | Р | 0.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Италия - Купа на Серия С | 2025-01-22 | 3 Трапани |
0 - 0
0 - 0
|
Римини 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2025-01-18 | 1 Римини |
0 - 0
0 - 0
|
Лукезе | Р | -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2025-01-11 | 2 Пескара |
0 - 0
0 - 0
|
Римини 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2025-01-06 | 2 Виртус Ентела |
1 - 1
2 - 1
|
Римини 1 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2024-12-22 | 3 Римини |
0 - 0
0 - 0
|
Карпи 2 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Италия - Купа на Серия С | 2024-12-18 | 4 Тийм Алтамура |
1 - 1
1 - 2
|
Римини 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-12-13 | 1 АСД Пинето Калчо |
1 - 0
1 - 1
|
Римини 1 1 | Р | 0.0 | Push | 9.0 | Над |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-12-07 | 1 Римини |
3 - 0
5 - 1
|
Понтедера 1 | П | -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-12-01 | 1 Кампобасо |
0 - 2
1 - 2
|
Римини 5 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Италия - Купа на Серия С | 2024-11-27 | 2 Виченца |
1 - 0
1 - 1
|
Римини 1 | Р | -0.5 | Push | 9.5 | Под |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-11-22 | 1 Римини |
0 - 1
0 - 1
|
Вис Песаро 4 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
11-6 (17) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-11-17 | Сестри Леванте |
0 - 2
0 - 3
|
Римини 4 | П | +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
11-2 (13) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-11-10 | 1 2 Римини |
0 - 1
1 - 1
|
Торес 4 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-11-02 | 2 Губио |
0 - 0
1 - 0
|
Римини | З | 0.0, -0.5 | Под | 8.5 | Над |
|
9-7 (16) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 6 (4-2) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-10-29 | Римини |
0 - 0
1 - 0
|
Леняго Салус 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-10-25 | 2 Тернана |
0 - 0
1 - 1
|
Римини 2 | Р | -1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-10-19 | 2 Римини |
0 - 0
0 - 0
|
УС Пианезе 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-10-13 | 2 Арезо |
1 - 0
1 - 1
|
Римини 3 | Р | -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-10-04 | 1 3 Римини |
0 - 1
0 - 1
|
Спал 6 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
4-9 (13) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-09-29 | 2 Асколи |
0 - 0
0 - 1
|
Римини 3 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-09-26 | 1 4 Перуджа |
0 - 2
1 - 4
|
Римини 3 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-09-23 | 2 Римини |
0 - 0
1 - 0
|
Милан до 23 4 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-09-16 | 3 Лукезе |
0 - 1
2 - 2
|
Римини 3 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-09-07 | 1 Римини |
0 - 0
0 - 1
|
Пескара 4 | З | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-08-31 | 3 Римини |
1 - 1
1 - 2
|
Виртус Ентела 2 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-08-26 | 2 Карпи |
0 - 1
2 - 2
|
Римини 2 | Р | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Италия - Купа на Серия С | 2024-08-17 | 2 Лумецане |
0 - 0
0 - 1
|
Римини 1 | П | 0.0 | Под | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Италия - Купа на Серия С | 2024-08-10 | 3 Римини |
0 - 0
1 - 0
|
Арзигнано Валчиампо 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2024-08-03 | 2 Римини |
0 - 0
2 - 1
|
Самбенедетесе 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 8.0 | Над |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Перуджа Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Италия - Серия C - Група B | 2025-01-26 | Перуджа |
0 - 0
0 - 0
|
Пескара 3 | Р | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2025-01-20 | 5 Губио |
0 - 0
1 - 0
|
Перуджа 2 1 | З | 0.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2025-01-10 | 1 2 Перуджа |
0 - 0
1 - 0
|
Карпи 4 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2025-01-05 | 1 3 Спал |
0 - 0
1 - 1
|
Перуджа 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2024-12-22 | 2 Перуджа |
1 - 1
1 - 1
|
УС Пианезе 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2024-12-15 | 3 Понтедера |
1 - 0
2 - 1
|
Перуджа 3 1 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-12-09 | 1 2 Перуджа |
0 - 0
2 - 1
|
Кампобасо 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 8.5 | Над |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-12-01 | 1 Сестри Леванте |
1 - 2
2 - 2
|
Перуджа 2 | Р | +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Италия - Купа на Серия С | 2024-11-27 | 3 Перуджа |
0 - 2
1 - 2
|
Арезо 3 | З | 0.0 | Над | 9.0 | Над |
|
11-8 (19) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-11-22 | 4 Перуджа |
1 - 0
2 - 0
|
Арезо 3 | П | 0.0 | Под | 9.0 | Push |
|
1-8 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-11-16 | 1 АСД Пинето Калчо |
3 - 1
3 - 1
|
Перуджа 2 1 | З | 0.0 | Над | 8.5 | Над |
|
6-5 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-11-10 | 3 Перуджа |
0 - 0
0 - 0
|
Тернана 3 | Р | +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-11-03 | 3 Леняго Салус |
1 - 0
2 - 2
|
Перуджа 3 | Р | +0.5 | Над | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-10-30 | 2 Торес |
1 - 0
2 - 1
|
Перуджа 2 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-10-27 | 3 Перуджа |
0 - 2
0 - 2
|
Милан до 23 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-10-19 | 5 Асколи |
0 - 1
0 - 1
|
Перуджа 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-10-12 | 5 Перуджа |
0 - 1
0 - 1
|
Виртус Ентела 3 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-10-06 | 1 2 Перуджа |
1 - 0
4 - 0
|
Лукезе 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-09-30 | 2 Вис Песаро |
0 - 0
0 - 0
|
Перуджа 2 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-09-26 | 1 4 Перуджа |
0 - 2
1 - 4
|
Римини 3 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-09-23 | 3 Пескара |
0 - 0
0 - 0
|
Перуджа 4 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-09-15 | 3 Перуджа |
0 - 0
1 - 1
|
Губио 3 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-09-08 | 1 Карпи |
0 - 0
2 - 0
|
Перуджа | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-08-30 | 1 Перуджа |
1 - 0
3 - 0
|
Спал | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
6-8 (14) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2024-08-24 | 1 УС Пианезе |
3 - 1
3 - 3
|
Перуджа 4 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Италия - Купа на Серия С | 2024-08-18 | 1 2 АСД Пинето Калчо |
0 - 2
0 - 2
|
Перуджа 3 | П | 0.0 | Push | 9.5 | Под |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Италия - Купа на Серия С | 2024-08-11 | 3 УС Латина Калчо |
0 - 1
1 - 4
|
Перуджа | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2024-07-30 | Перуджа |
3 - 2
4 - 2
|
Форли 1 | П | -1.5 | Над |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Италия - Серия C - Плейофи | 2024-05-18 | 1 Карарезе |
1 - 1
1 - 2
|
Перуджа 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия C - Плейофи | 2024-05-14 | 1 Перуджа |
0 - 1
0 - 2
|
Карарезе 2 | З | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.2 | 3.1 | 3 |
| Полувреме | 3.1 | 1.952 | 3.75 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.25) | Домакин@2 | Гост@1.8 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@1.75 | Гост@2.05 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.25) | Над@2.05 | Под@1.75 |
| Полувреме (0.75) | Над@1.775 | Под@2.025 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 1 , Корнер: 8 - 4
Корнер: 9.5 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 2.0, 2.5
Резултат: 1 - 1 , Корнер: 7 - 2 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 0.5, 1.0
-
4' - 1st Corner - Римини -
5' - 2nd Corner - Римини - Race to 3 Corners - Римини
-
6' - 3rd Corner - Римини -
7' - 4th Corner - Перуджа -
13' - 5th Corner - Римини -
19' - 6th Corner - Римини - Race to 5 Corners - Римини
-
22' - 7th Corner - Римини -
28' - 1st Goal - Римини -
30' - 2nd Goal - Перуджа -
42' - 8th Corner - Перуджа - Race to 7 Corners - Римини
-
43' - 9th Corner - Римини -
1-1 score at the end of First Half -
65' - 1st Yellow Card - Перуджа -
66' - 10th Corner - Римини -
77' - 11th Corner - Перуджа -
90+3' - 12th Corner - Перуджа -
90+4' - 2nd Yellow Card - Перуджа -
1-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

