Рейнджърс vs Мидтиланд Профил на отборите
Рейнджърс vs Мидтиланд Факти за мача
8П-2Р-0З в последните 10 мача, с 30 отбелязани и 5 допуснати гола. Средно голове: 3.0 за, 0.5 срещу. Победи 80%, AH победа 60%, голове Над 60%, корнери Над 70%.
6П-0Р-4З в последните 10 мача, с 15 отбелязани и 14 допуснати гола. Средно голове: 1.5 за, 1.4 срещу. Победи 60%, AH победа 40%, голове Над 50%, корнери Над 60%.
| Рейнджърс | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Мидтиланд | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Рейнджърс | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Мидтиланд | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Рейнджърс vs Мидтиланд Времево разпределение на голове/корнери
Рейнджърс срещу Мидтиланд Преки срещи
Рейнджърс срещу Мидтиланд Виж всички преки срещи →| Рейнджърс Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Лига Европа - Квалификации | 2019-08-08 | 2 Мидтиланд |
0 - 1
2 - 4
|
Рейнджърс 5 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Рейнджърс Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-08-11 | 2 Рейнджърс |
2 - 1
6 - 1
|
Хибърниън 4 1 | П | -1.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Лига Европа - Квалификации | 2019-08-08 | 2 Мидтиланд |
0 - 1
2 - 4
|
Рейнджърс 5 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Шотландия - Висша Лига | 2019-08-04 | 2 Килмарнък |
0 - 1
1 - 2
|
Рейнджърс 2 | П | +1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Лига Европа - Квалификации | 2019-08-01 | 1 Прогрес Нидеркорн |
0 - 0
0 - 0
|
Рейнджърс 2 | Р | +1.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2019-07-28 | Рейнджърс |
0 - 0
1 - 0
|
Дарби | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Лига Европа - Квалификации | 2019-07-25 | 1 Рейнджърс |
1 - 0
2 - 0
|
Прогрес Нидеркорн 1 1 | П | -3.0 | Под | 10.5 | Над |
|
11-5 (16) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| UK Friendlies | 2019-07-21 | Рейнджърс |
1 - 0
1 - 1
|
Блекбърн 1 | Р | -1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
11-2 (13) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Лига Европа - Квалификации | 2019-07-18 | 1 Рейнджърс |
2 - 0
6 - 0
|
ФК Ст Джоузеф 2 | П | -4.0, -4.5 | Над | 10.5 | Под |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-14 | Рейнджърс |
2 - 0
4 - 0
|
Марсилия | П | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
8-10 (18) | 4-5 (9) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Лига Европа - Квалификации | 2019-07-09 | 3 ФК Ст Джоузеф |
0 - 0
0 - 4
|
Рейнджърс 2 | П | +2.5, +3.0 | Над | 10.5 | Под |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2019-07-07 | Рейнджърс |
2 - 0
5 - 0
|
Оксфорд Юн | П | -1.0 | Над | 9.0 | Над |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-05-19 | 1 Килмарнък |
1 - 0
2 - 1
|
Рейнджърс 3 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-05-12 | 2 Рейнджърс |
1 - 0
2 - 0
|
Селтик 2 | П | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-05-05 | 1 Рейнджърс |
1 - 0
1 - 0
|
Хибърниън 3 | П | -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-04-28 | 1 Рейнджърс |
0 - 0
2 - 0
|
Абърдийн 3 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 11.0 | Под |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-04-20 | 1 Хартс |
0 - 2
1 - 3
|
Рейнджърс 1 | П | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
6-2 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-04-07 | 2 Мъдъруел |
0 - 2
0 - 3
|
Рейнджърс | П | +1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-04-03 | 1 Рейнджърс |
2 - 0
3 - 0
|
Хартс 2 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
6-4 (10) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-03-31 | 3 Селтик |
1 - 0
2 - 1
|
Рейнджърс 2 1 | З | -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
10-5 (15) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-03-16 | 2 Рейнджърс |
0 - 1
1 - 1
|
Килмарнък 4 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Шотландия - Купа | 2019-03-12 | 3 Рейнджърс |
0 - 1
0 - 2
|
Абърдийн 8 | З | -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-03-08 | 1 4 Хибърниън |
0 - 1
1 - 1
|
Рейнджърс 3 | Р | +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Шотландия - Купа | 2019-03-03 | 4 Абърдийн |
1 - 0
1 - 1
|
Рейнджърс 1 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-02-27 | Рейнджърс |
3 - 0
4 - 0
|
Дънди 2 | П | -2.5 | Над | 12.0 | Под |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-02-24 | 1 Хамилтън |
0 - 4
0 - 5
|
Рейнджърс | П | +1.5, +2.0 | Над | 9.5 | Под |
|
1-8 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Шотландия - Купа | 2019-02-20 | Рейнджърс |
2 - 0
5 - 0
|
Килмарнък 1 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
11-3 (14) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-02-16 | Рейнджърс |
0 - 0
0 - 0
|
Ст Джонстън | Р | -1.5 | Под | 10.5 | Под |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Купа | 2019-02-09 | 3 Килмарнък |
0 - 0
0 - 0
|
Рейнджърс | Р | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-02-06 | 1 2 Абърдийн |
1 - 3
2 - 4
|
Рейнджърс 2 1 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
10-4 (14) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2019-02-02 | 2 Рейнджърс |
1 - 0
4 - 0
|
Ст Мирън 2 | П | -2.0, -2.5 | Над | 11.5 | Под |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Мидтиланд Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Дания - Супер Лига | 2019-08-11 | 1 Хорсенс |
0 - 1
0 - 2
|
Мидтиланд 3 | П | +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Лига Европа - Квалификации | 2019-08-08 | 2 Мидтиланд |
0 - 1
2 - 4
|
Рейнджърс 5 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Дания - Супер Лига | 2019-08-04 | 1 2 Мидтиланд |
0 - 0
1 - 0
|
Олборг 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Дания - Супер Лига | 2019-07-28 | 3 АГФ Oрхус |
0 - 0
0 - 1
|
Мидтиланд 5 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Дания - Супер Лига | 2019-07-21 | 2 Мидтиланд |
1 - 1
2 - 1
|
Нордселанд 4 | П | -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Дания - Супер Лига | 2019-07-12 | 1 Мидтиланд |
0 - 0
1 - 0
|
Есберг 2 | П | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-06 | 2 Лех Познан |
1 - 0
2 - 1
|
Мидтиланд 3 | З | 0.0, +0.5 | Над | 8.5 | Над |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-03 | 1 Мидтиланд |
2 - 0
4 - 3
|
Витес | П | 0.0 | Над | 9.0 | Над |
|
12-1 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-06-28 | 1 Мидтиланд |
0 - 2
0 - 2
|
Есберг 1 | З | -0.5,-1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Дания - Супер Лига | 2019-05-25 | 2 Мидтиланд |
1 - 2
1 - 2
|
Есберг 3 | З | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Под |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Дания - Супер Лига | 2019-05-20 | 2 Брьондби |
2 - 1
4 - 1
|
Мидтиланд 1 | З | -1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
8-8 (16) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Дания - Купа | 2019-05-17 | 2 Мидтиланд |
1 - 1
1 - 1
|
Брьондби | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Дания - Супер Лига | 2019-05-12 | 1 Мидтиланд |
1 - 0
4 - 0
|
ФК Копенхаген 2 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Дания - Супер Лига | 2019-05-05 | 2 Одензе |
1 - 0
3 - 1
|
Мидтиланд | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Дания - Супер Лига | 2019-04-29 | 1 2 Нордселанд |
1 - 0
1 - 2
|
Мидтиланд 4 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Дания - Супер Лига | 2019-04-22 | Мидтиланд |
1 - 1
1 - 2
|
Брьондби | З | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Дания - Супер Лига | 2019-04-18 | 1 ФК Копенхаген |
2 - 0
3 - 0
|
Мидтиланд | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
9-2 (11) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Дания - Супер Лига | 2019-04-14 | Мидтиланд |
1 - 0
2 - 0
|
Одензе 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
10-4 (14) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 5 (4-1) |
| Дания - Супер Лига | 2019-04-07 | 2 Есберг |
0 - 0
2 - 2
|
Мидтиланд 1 | Р | +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
5-12 (17) | 2-8 (10) | 3 (1-2) | 5 (3-2) |
| Дания - Купа | 2019-04-03 | Мидтиланд |
1 - 0
4 - 0
|
Одензе 1 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Дания - Супер Лига | 2019-03-30 | 1 Мидтиланд |
0 - 0
0 - 0
|
Нордселанд 1 | Р | -1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
10-4 (14) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Дания - Супер Лига | 2019-03-17 | 1 Мидтиланд |
1 - 1
2 - 1
|
Сондериске 3 | П | -1.5 | Push | 10.0 | Над |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Дания - Купа | 2019-03-13 | 2 Колдинг ИФ |
0 - 1
0 - 2
|
Мидтиланд 2 | П | +2.0 | Под | 11.0 | Под |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Дания - Супер Лига | 2019-03-08 | 1 ИК Хобро |
0 - 1
1 - 2
|
Мидтиланд | П | +1.5 | Push | 9.5 | Под |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Дания - Супер Лига | 2019-03-04 | 1 Мидтиланд |
1 - 2
3 - 3
|
Нордселанд 2 | Р | -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Дания - Супер Лига | 2019-02-24 | 1 3 АГФ Oрхус |
1 - 1
1 - 2
|
Мидтиланд 3 2 | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
7-8 (15) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Дания - Супер Лига | 2019-02-18 | 2 Мидтиланд |
1 - 0
2 - 1
|
Олборг | П | -1.5 | Push | 9.5 | Под |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Дания - Супер Лига | 2019-02-11 | 1 Вендисел |
0 - 1
0 - 1
|
Мидтиланд 1 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-01-30 | Мидтиланд |
2 - 2
4 - 2
|
Астана | П | -0.5, -1.0 | Над | 8.5 | Над |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Приятелски Мачове | 2019-01-19 | 1 Мидтиланд |
2 - 1
4 - 1
|
Фредерика 1 | П |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.6 | 4 | 5.25 |
| Полувреме | 2.1 | 2.3 | 4.75 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.75) | Домакин@1.8 | Гост@2 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@1.775 | Гост@2.025 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.5) | Над@1.775 | Под@2.025 |
| Полувреме (5.0) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@1.825 | Под@1.975 |
| Полувреме (1.25) | Над@2.075 | Под@1.725 |
Статус: Пълно време , Резултат: 3 - 1 , Корнер: 4 - 2
Корнер: 10.5 , Хендикап: -0.5, -1.0 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 2 - 0 , Корнер: 3 - 0 Полувреме
Корнер: 5.0 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 1.0, 1.5
-
14' - 1st Goal - Рейнджърс -
27' - 1st Corner - Рейнджърс -
32' - 2nd Corner - Рейнджърс -
32' - 3rd Corner - Рейнджърс - Race to 3 Corners - Рейнджърс
-
34' - 1st Yellow Card - Рейнджърс -
39' - 2nd Goal - Рейнджърс -
44' - 2nd Yellow Card - Мидтиланд -
2-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Mabil for Cajuste - Мидтиланд
-
49' - 3rd Goal - Рейнджърс -
51' - 3rd Yellow Card - Мидтиланд -
57' - 4th Corner - Рейнджърс -
64' - 5th Corner - Мидтиланд -
65' - 4th Yellow Card - Мидтиланд -
71' - 4th Goal - Мидтиланд - 68' Substitution - Docherty for Jack - Рейнджърс
- 68' Substitution - Jones for Ojo - Рейнджърс
- 69' Substitution - Sparv for Anderson - Мидтиланд
-
75' - 5th Yellow Card - Мидтиланд -
79' - 6th Yellow Card - Рейнджърс - 81' Substitution - Defoe for Morelos - Рейнджърс
- 82' Substitution - Dovbyk for Kaba - Мидтиланд
-
87' - 6th Corner - Мидтиланд -
3-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

