ПСВ vs Венло Профил на отборите
ПСВ vs Венло Факти за мача
8П-0Р-2З в последните 10 мача, с 31 отбелязани и 10 допуснати гола. Средно голове: 3.1 за, 1.0 срещу. Победи 80%, AH победа 70%, голове Над 50%, корнери Над 30%.
5П-3Р-2З в последните 10 мача, с 14 отбелязани и 6 допуснати гола. Средно голове: 1.4 за, 0.6 срещу. Победи 50%, AH победа 80%, голове Над 0%, корнери Над 40%.
| ПСВ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Венло | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| ПСВ | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Венло | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
ПСВ vs Венло Времево разпределение на голове/корнери
ПСВ срещу Венло Преки срещи
ПСВ срещу Венло Виж всички преки срещи →| ПСВ Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-03-17 | ПСВ |
0 - 0
3 - 0
|
Венло 1 1 | П | -2.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Купа | 2017-12-20 | ПСВ |
1 - 1
4 - 1
|
Венло 3 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2017-10-15 | 1 1 Венло |
1 - 1
2 - 5
|
ПСВ 2 | П | +1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| ПСВ Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2018-10-03 | ПСВ |
1 - 1
1 - 2
|
Интер Милано 3 | З | 0.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-09-29 | 3 НАК |
0 - 0
0 - 2
|
ПСВ 4 | П | +1.5, +2.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Купа | 2018-09-26 | 2 Екселсиор Мааслуис |
0 - 2
0 - 4
|
ПСВ 2 | П | +3.0, +3.5 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-09-23 | 3 ПСВ |
3 - 0
3 - 0
|
Аякс 2 | П | 0.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2018-09-18 | 1 1 Барселона |
1 - 0
4 - 0
|
ПСВ 2 | З | -2.5, -3.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-09-15 | 2 АДО Ден Хааг |
0 - 2
0 - 7
|
ПСВ | П | +1.0, +1.5 | Над | 11.0 | Под |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-09-01 | ПСВ |
4 - 0
6 - 1
|
Вилем ΙΙ 4 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League - Квалификации | 2018-08-29 | 1 ПСВ |
2 - 0
3 - 0
|
БАТЕ Борисов 2 | П | -1.5, -2.0 | Push | 10.0 | Под |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-08-25 | 1 Цволе |
0 - 1
1 - 2
|
ПСВ 2 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
6-6 (12) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - Квалификации | 2018-08-21 | 3 БАТЕ Борисов |
1 - 1
2 - 3
|
ПСВ 2 | П | +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-08-18 | 1 Фортуна Ситард |
0 - 1
1 - 2
|
ПСВ 1 | П | +1.5, +2.0 | Под | 10.5 | Над |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-08-11 | 2 ПСВ |
1 - 0
4 - 0
|
Утрехт 2 | П | -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Супер Купа | 2018-08-04 | 1 ПСВ |
0 - 0
0 - 0
|
Фейенорд 2 | Р | -0.5 | Под | 11.0 | Под |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-28 | ПСВ |
2 - 1
2 - 1
|
Валенсия | П | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-24 | ПСВ |
0 - 0
4 - 0
|
Олимпиакос | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 | Под |
|
7-1 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-18 | ПСВ |
1 - 0
3 - 1
|
Галатасарай 2 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
0-1 (1) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-14 | 2 Нюшател Ксамакс |
0 - 1
1 - 1
|
ПСВ | Р | +1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
9-6 (15) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-05-06 | 1 ПСВ |
0 - 0
0 - 0
|
Грьонинген 2 | Р | -2.0 | Под | 10.5 | Над |
|
11-2 (13) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-04-29 | 1 АДО Ден Хааг |
2 - 1
3 - 3
|
ПСВ 1 | Р | +0.5, +1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-04-18 | Рода |
1 - 1
2 - 2
|
ПСВ | Р | +1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-04-15 | 1 ПСВ |
2 - 0
3 - 0
|
Аякс 3 2 | П | 0.0 | Push | 10.5 | Над |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-04-07 | 1 3 АЗ |
0 - 0
2 - 3
|
ПСВ 1 | П | 0.0 | Над | 10.5 | Над |
|
6-8 (14) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-03-31 | 2 ПСВ |
1 - 0
5 - 1
|
НАК 4 | П | -2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-03-17 | ПСВ |
0 - 0
3 - 0
|
Венло 1 1 | П | -2.0 | Push | 10.5 | Над |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-03-10 | 1 Вилем ΙΙ |
1 - 0
5 - 0
|
ПСВ 2 1 | З | +1.5 | Над | 10.5 | Над |
|
3-10 (13) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-03-03 | 2 ПСВ |
2 - 0
3 - 0
|
Утрехт 1 | П | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Под |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-02-25 | 4 Фейенорд |
0 - 2
1 - 3
|
ПСВ | П | 0.0, -0.5 | Над | 11.0 | Под |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-02-17 | 1 1 ПСВ |
2 - 0
2 - 2
|
Хееренвеен 2 | Р | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Над |
|
6-8 (14) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-02-10 | Спарта Ротердам |
1 - 1
1 - 2
|
ПСВ | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
10-5 (15) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-02-07 | 2 ПСВ |
1 - 0
1 - 0
|
Екселсиор 3 | П | -2.0, -2.5 | Под | 11.0 | Над |
|
11-5 (16) | 8-3 (11) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Венло Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-09-29 | 1 2 Екселсиор |
1 - 0
1 - 0
|
Венло 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Купа | 2018-09-25 | 2 РКВВ Вестландия |
0 - 1
0 - 3
|
Венло 1 | П | +3.0, +3.5 | Под |
|
||||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-09-22 | Венло |
2 - 0
3 - 0
|
НАК 3 1 | П | -0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-09-15 | 2 Де Граафшап |
0 - 2
1 - 2
|
Венло 2 | П | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-09-01 | 1 Венло |
0 - 1
1 - 1
|
Хееренвеен 1 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-08-26 | 1 Утрехт |
1 - 0
1 - 1
|
Венло 1 | Р | -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-08-18 | Венло |
0 - 0
0 - 1
|
Аякс 1 | З | +1.5, +2.0 | Под | 10.5 | Над |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-08-11 | 2 Вилем ΙΙ |
0 - 1
0 - 1
|
Венло 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
13-2 (15) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 5 (5-0) |
| Приятелски Мачове | 2018-08-04 | 1 Венло |
1 - 0
2 - 0
|
ФК Волендам 1 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 | Под |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-30 | 2 Вердер Бремен |
1 - 0
1 - 1
|
Венло | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-27 | Венло |
2 - 0
2 - 1
|
Твенте | П | -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-21 | Венло |
1 - 0
3 - 0
|
Де Треферс | П | -2.0, -2.5 | Под |
|
10-6 (16) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-05-06 | 2 Утрехт |
0 - 0
1 - 0
|
Венло 1 | З | -1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-04-29 | 1 Венло |
1 - 1
1 - 4
|
Рода 1 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-04-19 | Аякс |
2 - 1
4 - 1
|
Венло | З | -2.0, -2.5 | Над | 10.0 | Над |
|
11-0 (11) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-04-14 | 2 Венло |
0 - 0
0 - 2
|
Хееренвеен 1 | З | 0.0 | Под | 10.5 | Над |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-04-07 | 2 Спарта Ротердам |
1 - 1
3 - 2
|
Венло 2 | З | -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-04-01 | 4 Венло |
0 - 0
0 - 0
|
Твенте 2 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-03-17 | ПСВ |
0 - 0
3 - 0
|
Венло 1 1 | З | -2.0 | Push | 10.5 | Над |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-03-10 | Венло |
1 - 1
2 - 3
|
Екселсиор 3 | З | -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-03-04 | 3 Цволе |
0 - 0
1 - 1
|
Венло 4 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-02-24 | 2 Венло |
2 - 1
2 - 2
|
Витес | Р | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
2-10 (12) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-02-16 | 1 Венло |
1 - 1
1 - 1
|
Грьонинген 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-02-10 | 1 АЗ |
0 - 0
0 - 0
|
Венло 2 | Р | -1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
10-2 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-02-07 | 1 Вилем ΙΙ |
1 - 0
3 - 0
|
Венло 2 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-02-04 | 1 Венло |
0 - 0
1 - 0
|
Фейенорд 4 | П | +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-01-27 | 2 НАК |
0 - 0
0 - 1
|
Венло 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-01-20 | АДО Ден Хааг |
1 - 0
1 - 1
|
Венло 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Приятелски Мачове | 2018-01-06 | Венло |
3 - 0
4 - 0
|
Де Граафшап 2 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
6-1 (7) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Нидерландия - Ередивизия | 2017-12-24 | 2 Венло |
1 - 1
3 - 1
|
Хераклес 4 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
3-10 (13) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 4 (0-4) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.18 | 7 | 13 |
| Полувреме | 1.57 | 2.87 | 10 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-2.0) | Домакин@2.08 | Гост@1.82 |
| Полувреме (-0.75) | Домакин@1.775 | Гост@2.025 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.5) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Полувреме (5.0) | Над@2.025 | Под@1.775 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.25) | Над@2.025 | Под@1.825 |
| Полувреме (1.25) | Над@1.8 | Под@2 |
Статус: Пълно време , Резултат: 4 - 0 , Корнер: 6 - 1
Корнер: 10.5 , Хендикап: -2.0 , Голове: 3.0, 3.5
Резултат: 1 - 0 , Корнер: 4 - 0 Полувреме
Корнер: 5.0 , Хендикап: -0.5, -1.0 , Голове: 1.0, 1.5
-
10' - 1st Corner - ПСВ -
12' - 1st Yellow Card - Венло -
31' - 2nd Corner - ПСВ -
34' - 1st Goal - ПСВ -
36' - 3rd Corner - ПСВ - Race to 3 Corners - ПСВ
-
40' - 4th Corner - ПСВ -
1-0 score at the end of First Half -
48' - 2nd Yellow Card - Венло - 56' Substitution - Janssen for Promes - Венло
-
63' - 5th Corner - ПСВ - Race to 5 Corners - ПСВ
-
64' - 2nd Goal - ПСВ - 66' Substitution - Mlapa for Joosten - Венло
- 70' Substitution - Gutierrez for Pereiro - ПСВ
-
76' - 6th Corner - ПСВ - 80' Substitution - Behich for Tasende - ПСВ
-
85' - 7th Corner - Венло -
87' - 3rd Goal - ПСВ - 90' Substitution - van Bruggen for Kum - Венло
-
90+2' - 4th Goal - ПСВ - 90+3' Substitution - Malen for Bergwijn - ПСВ
-
4-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

