Безплатни прогнози
(на база историческа статистика, само за справка)
Над 2.25
Общо голове
Под 10.0
Общо корнери
0.0
Пеняфиел
Пеняфиел vs Маритимо Профил на отборите
Пеняфиел
WLLWWWLDDWСкорошниСтабилно+0.3 т./мач, последните 5 срещу предишните 22
Над 9.5 корнераРавностойно5/10
Над 2.5 голаНад8/10
Азиатски хендикапРавностойно5/10
Отбор на второто полувремеНад 2.5 картона в 10 от последните 10Двата отбора бележат в 8 от последните 10
Маритимо
DLDLWWLLDLСкорошниСпад-0.5 т./мач, последните 5 срещу предишните 25
Над 9.5 корнераПод4/10
Над 2.5 голаНад6/10
Азиатски хендикапНе покрива4/10
Последни
| Пеняфиел | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Маритимо | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Пеняфиел | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Маритимо | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Разпределение на головеЛиния 2.0, 2.5
Разпределение на корнериЛиния 10.0
Разпределение на картони
Мачове на домакина
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Мачове на госта
Общо: 40,
Средно: 2.28,
Ст. откл.: 1.57, Медиана: 2,
Мода: 3,
Над: 45%
Мачове на домакина у дома
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Мачове на госта като гост
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Последни мачове на домакина
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Последни мачове на госта
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Пеняфиел vs Маритимо Времево разпределение на голове/корнери
Пеняфиел срещу Маритимо Преки срещи
Пеняфиел срещу Маритимо Виж всички преки срещи →| Пеняфиел Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Купа на Лигата | 2019-12-21 | 2 Маритимо |
0 - 0
0 - 0
|
Пеняфиел 2 | Р | -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2015-07-25 | Маритимо |
0 - 1
1 - 1
|
Пеняфиел | Р | -1 | Под |
|
||||||
| Португалия - Примейра Лига | 2015-02-15 | 2 Пеняфиел |
2 - 1
3 - 4
|
Маритимо 3 | З | 0.0 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2014-09-14 | Маритимо |
0 - 0
2 - 0
|
Пеняфиел 4 | З | -0.5, -1.0 | Под | 11.5 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Пеняфиел Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-11-09 | 3 Пеняфиел |
0 - 0
1 - 0
|
Шавеш 6 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-11-01 | 4 Каса Пия |
1 - 3
3 - 3
|
Пеняфиел 3 | Р | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-10-23 | 4 Пеняфиел |
1 - 1
2 - 2
|
ФК Арука 4 | Р | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-10-18 | 2 Академика |
2 - 0
2 - 1
|
Пеняфиел 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Купа | 2020-10-10 | 3 Есперанса Лагос |
1 - 2
1 - 3
|
Пеняфиел 3 1 | П | +1.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-10-02 | 7 Пеняфиел |
1 - 0
3 - 1
|
Мафра 2 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-09-27 | 2 Порто Б |
1 - 1
1 - 2
|
Пеняфиел 4 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-09-23 | Пеняфиел |
1 - 2
1 - 2
|
Вилафранкуенсе 3 1 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-09-18 | 2 УД Оливейрензе |
0 - 0
2 - 1
|
Пеняфиел 1 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-09-14 | 3 Пеняфиел |
0 - 0
1 - 0
|
Спортинг Ковиля | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
9-4 (13) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-02-29 | 3 Пеняфиел |
0 - 0
1 - 1
|
Насионал 2 | Р | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-02-23 | 5 Мафра |
1 - 0
1 - 0
|
Пеняфиел 2 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-02-17 | 2 Пеняфиел |
0 - 0
0 - 0
|
Шавеш 1 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-02-08 | 2 Кова де Пиедаде |
1 - 1
2 - 2
|
Пеняфиел 2 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-02-01 | 4 Пеняфиел |
1 - 1
1 - 1
|
Каса Пия 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-01-19 | 2 Вилафранкуенсе |
0 - 1
1 - 1
|
Пеняфиел 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-01-12 | 2 Пеняфиел |
0 - 0
3 - 0
|
СК Фарензе 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2020-01-04 | 1 Лейшоеш |
0 - 0
0 - 1
|
Пеняфиел 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2019-12-28 | 6 Пеняфиел |
0 - 0
1 - 0
|
Ещорил 2 1 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2019-12-21 | 2 Маритимо |
0 - 0
0 - 0
|
Пеняфиел 2 | Р | -1.0 | Под | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2019-12-15 | 3 УД Оливейрензе |
0 - 0
2 - 1
|
Пеняфиел 2 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2019-12-07 | 6 Пеняфиел |
1 - 1
2 - 2
|
Порто Б 3 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2019-11-30 | 2 Варзим |
1 - 0
1 - 0
|
Пеняфиел 5 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2019-11-16 | 3 Пеняфиел |
0 - 0
0 - 0
|
Фейрензе 4 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2019-11-10 | 4 Пеняфиел |
1 - 1
1 - 1
|
Бенфика Б 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2019-11-02 | Спортинг Ковиля |
0 - 0
0 - 0
|
Пеняфиел 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2019-10-26 | 2 Пеняфиел |
0 - 0
0 - 0
|
Академика 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Купа | 2019-10-19 | 3 Пеняфиел |
0 - 1
0 - 2
|
Жил Висенте 3 | З | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2019-10-13 | 1 Пеняфиел |
1 - 0
1 - 2
|
Пасош Ферейра 3 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2019-10-07 | 4 Пеняфиел |
0 - 2
1 - 3
|
Брага 1 | З | +1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Маритимо Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-11-07 | 3 Фамаликао |
2 - 1
2 - 1
|
Маритимо 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2020-10-31 | 1 Маритимо |
0 - 0
0 - 0
|
Насионал 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2020-10-25 | 5 Морейрензе |
2 - 0
2 - 1
|
Маритимо 3 1 | З | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2020-10-17 | 4 Маритимо |
0 - 0
1 - 2
|
Портимонензе 1 | З | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2020-10-03 | 2 Порто |
1 - 1
2 - 3
|
Маритимо 3 | П | -1.5, -2.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2020-09-26 | 1 4 Маритимо |
2 - 1
2 - 1
|
Тондела 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
0-8 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-09-20 | 2 Санта Клара |
0 - 0
2 - 0
|
Маритимо 1 | З | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Над |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-07-25 | 4 Маритимо |
1 - 1
3 - 3
|
Фамаликао 3 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
1-11 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-07-19 | 2 Гимараеш |
1 - 0
1 - 0
|
Маритимо 4 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-07-13 | Маритимо |
0 - 0
0 - 0
|
Рио Аве 2 | Р | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-07-08 | 2 2 Боавища |
0 - 1
0 - 1
|
Маритимо 1 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-07-03 | 2 Санта Клара |
0 - 0
0 - 1
|
Маритимо 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-06-29 | 3 Маритимо |
0 - 0
2 - 0
|
Бенфика 1 | П | Под | 10.0 | Над |
|
1-11 (12) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-06-22 | 5 Портимонензе |
2 - 0
3 - 2
|
Маритимо 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-06-15 | 2 Маритимо |
2 - 1
2 - 1
|
Жил Висенте | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-06-10 | 1 3 Порто |
1 - 0
1 - 0
|
Маритимо 3 | З | -1.5, -2.0 | Под | 10.0 | Под |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-06-04 | 3 Маритимо |
1 - 0
1 - 1
|
Витория Сетубал 1 | Р | -0.5 | Push | 10.0 | Над |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-03-08 | Морейрензе |
1 - 0
2 - 0
|
Маритимо 4 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-03-01 | 4 Маритимо |
0 - 1
1 - 2
|
Брага 3 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
5-8 (13) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-02-22 | 4 Белененсеш |
1 - 0
1 - 0
|
Маритимо 4 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-02-16 | 2 Маритимо |
1 - 0
3 - 0
|
Пасош Ферейра 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-02-09 | 1 Тондела |
0 - 0
0 - 0
|
Маритимо 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-02-02 | 2 Маритимо |
1 - 1
1 - 2
|
Кристиансунд до 19 3 | З | -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-01-27 | 2 Спортинг |
0 - 0
1 - 0
|
Маритимо 3 | З | -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
12-3 (15) | 9-2 (11) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-01-19 | 3 Фамаликао |
0 - 1
1 - 1
|
Маритимо 5 | Р | -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-01-12 | 1 Маритимо |
0 - 0
0 - 0
|
Гимараеш 2 | Р | +0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
3-16 (19) | 1-8 (9) | 4 (0-4) | 4 (1-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-01-05 | 1 Рио Аве |
0 - 0
0 - 1
|
Маритимо 5 | П | -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2019-12-21 | 2 Маритимо |
0 - 0
0 - 0
|
Пеняфиел 2 | Р | -1.0 | Под | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2019-12-14 | 2 Маритимо |
1 - 0
1 - 0
|
Боавища 1 1 | П | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
4-6 (10) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2019-12-07 | 1 Маритимо |
1 - 1
2 - 2
|
Санта Клара 3 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
11-4 (15) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3 | 3 | 2.5 |
| Полувреме | 3.5 | 2.05 | 3.25 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (0.0) | Домакин@2 | Гост@1.8 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@1.975 | Гост@1.825 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.8 | Под@2 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.25) | Над@1.85 | Под@1.95 |
| Полувреме (1.0) | Над@2.05 | Под@1.75 |
Събития на живо
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 2 , Корнер: 4 - 7
Корнер: 10.0 , Хендикап: 0.0 , Голове: 2.0, 2.5
Резултат: 1 - 1 , Корнер: 1 - 0 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0
-
3' - 1st Yellow Card - Маритимо -
16' - 2nd Yellow Card - Маритимо -
17' - 1st Goal - Пеняфиел -
19' - 3rd Yellow Card - Маритимо -
27' - 4th Yellow Card - Пеняфиел -
31' - 2nd Goal - Маритимо -
38' - 1st Corner - Пеняфиел -
40' - 5th Yellow Card - Маритимо -
44' - 6th Yellow Card - Маритимо -
1-1 score at the end of First Half -
48' - 2nd Corner - Маритимо -
52' - 3rd Corner - Маритимо -
53' - 4th Corner - Маритимо - Race to 3 Corners - Маритимо
-
53' - 5th Corner - Маритимо -
55' - 7th Yellow Card - Пеняфиел -
57' - 3rd Goal - Пеняфиел -
65' - 6th Corner - Пеняфиел -
65' - 7th Corner - Пеняфиел - Race to 5 Corners - Маритимо
-
67' - 8th Corner - Маритимо -
68' - 9th Corner - Маритимо -
71' - 8th Yellow Card - Пеняфиел -
78' - 9th Yellow Card - Пеняфиел -
79' - 4th Goal - Маритимо -
81' - 10th Yellow Card - Пеняфиел -
83' - 10th Corner - Маритимо - Race to 7 Corners - Маритимо
-
84' - 11th Yellow Card - Пеняфиел -
89' - 11th Corner - Пеняфиел -
2-2 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5
