Безплатни прогнози
(на база историческа статистика, само за справка)
Над 2.75
Общо голове
Над 9.5
Общо корнери
+0.25
По
По vs Реймс Профил на отборите
По
DWLDDWLLWDСкорошниСтабилно+0.3 т./мач, последните 5 срещу предишните 23
Над 9.5 корнераНад6/10
Над 2.5 голаНад6/10
Азиатски хендикапРавностойно5/10
Отбор на второто полувремеОтбор на обратитеГол в 1-вото полувреме в 8 от последните 10Победи в 3 от последните 10
Реймс
WDLLLDLDDWСкорошниСтабилно+0.3 т./мач, последните 5 срещу предишните 20
Над 9.5 корнераРавностойно5/10
Над 2.5 голаПод3/10
Азиатски хендикапНе покрива4/10
Последни
| По | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Реймс | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| По | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Реймс | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Разпределение на головеЛиния 2.5, 3.0
Разпределение на корнериЛиния 9.5
Разпределение на картони
Мачове на домакина
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Мачове на госта
Общо: 40,
Средно: 2.38,
Ст. откл.: 1.61, Медиана: 2,
Мода: 2,
Над: 40%
Мачове на домакина у дома
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Мачове на госта като гост
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Последни мачове на домакина
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Последни мачове на госта
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
По vs Реймс Времево разпределение на голове/корнери
По срещу Реймс Преки срещи
По срещу Реймс Виж всички преки срещи →Няма данни
| По Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 2 | 2025-08-15 | 1 2 СК Бастия |
1 - 0
1 - 1
|
По 3 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2025-08-09 | 2 По |
1 - 0
2 - 0
|
Анеси 1 1 | П | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2025-08-02 | 1 Родез |
1 - 1
2 - 4
|
По 3 | П | 0.0 | Над |
|
||||||
| Приятелски Мачове | 2025-07-18 | Реал Сосиедад |
2 - 0
2 - 0
|
По 2 | З | -1.0 | Под | 8.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2025-05-10 | 1 2 По |
1 - 1
1 - 3
|
Гингам 2 | З | +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2025-05-02 | 1 Амиен |
3 - 1
4 - 2
|
По 1 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-04-26 | 1 По |
0 - 0
2 - 1
|
Мец 5 | П | +0.5, +1.0 | Push | 9.5 | Над |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-04-18 | Аячо |
0 - 1
1 - 1
|
По 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-04-11 | 1 По |
1 - 1
2 - 2
|
Клермон Фуут 3 | Р | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-04-05 | Лориан |
1 - 0
5 - 0
|
По 1 | З | -1.5, -2.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-03-28 | 1 По |
0 - 0
1 - 0
|
Анеси 4 | П | -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-03-14 | Мартигес |
1 - 0
2 - 2
|
По 4 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 2 | 2025-03-07 | 3 По |
0 - 0
0 - 2
|
Троа 1 | З | 0.0 | Под | 9.0 | Под |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-02-28 | 1 По |
0 - 0
1 - 0
|
Гренобъл 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
15-4 (19) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-02-22 | 1 5 Каен |
1 - 1
2 - 2
|
По 3 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-02-14 | 2 По |
0 - 2
0 - 5
|
Родез 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-02-07 | 2 ФК Париж |
1 - 1
3 - 1
|
По 2 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-31 | 2 По |
0 - 0
1 - 1
|
Лавал 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
8-4 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-24 | 1 СК Бастия |
0 - 0
1 - 1
|
По 7 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-17 | 2 Ред Стар 93 |
1 - 1
1 - 3
|
По 3 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-10 | 2 По |
0 - 1
1 - 1
|
Дюнкерк 2 | Р | 0.0 | Под | 9.0 | Под |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-04 | 1 Мец |
0 - 0
0 - 0
|
По 2 | Р | -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 2 | 2024-12-13 | По |
1 - 0
1 - 0
|
Аячо 2 1 | П | -1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 2 | 2024-12-06 | Родез |
0 - 0
1 - 0
|
По | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
12-4 (16) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Купа | 2024-11-30 | 1 St Philbert de Grandlieu |
1 - 0
1 - 1
|
По 2 | Р | +3.0 | Под | 9.0 | Над |
|
2-14 (16) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 2 | 2024-11-22 | 1 По |
1 - 1
4 - 1
|
Ред Стар 93 1 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2024-11-09 | 1 По |
0 - 0
0 - 0
|
ФК Париж 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 2 | 2024-11-01 | 1 4 Анеси |
1 - 0
2 - 0
|
По 5 | З | 0.0 | Под | 9.0 | Над |
|
2-10 (12) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Франция - Лига 2 | 2024-10-29 | 1 Троа |
0 - 0
3 - 0
|
По 3 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 2 | 2024-10-25 | 1 По |
0 - 2
0 - 2
|
Амиен | З | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Реймс Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 2 | 2025-08-16 | 2 Реймс |
1 - 0
1 - 0
|
Гингам 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2025-08-11 | 1 Амиен |
1 - 1
2 - 2
|
Реймс 1 | Р | +1.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2025-08-02 | Гамба Осака |
1 - 1
1 - 2
|
Реймс | П | 0.0, -0.5 | Над | 8.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2025-07-30 | Кашива Рейсол |
1 - 0
2 - 1
|
Реймс 1 | З | -1.0 | Над |
|
||||||
| Приятелски Мачове | 2025-07-27 | Монтедио Ямагата |
0 - 0
1 - 0
|
Реймс | З | +1.0 | Под | 8.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2025-07-20 | 1 Реймс |
0 - 0
0 - 1
|
ОХ Леувен | З | 0.0 | Под |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Приятелски Мачове | 2025-07-12 | 1 Реймс |
1 - 1
5 - 2
|
Зулте-Варегем 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 8.5 | Над |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 - Плейофи | 2025-05-29 | 3 Реймс |
0 - 0
1 - 1
|
Мец 1 | Р | 0.0 | Под | 9.0 | Под |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Купа | 2025-05-24 | ПСЖ |
3 - 0
3 - 0
|
Реймс | З | -2.0 | Под | 10.0 | Над |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 3 (3-0) |
| Франция - Лига 1 - Плейофи | 2025-05-21 | 1 Мец |
1 - 0
1 - 1
|
Реймс 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2025-05-17 | Лил |
1 - 0
2 - 1
|
Реймс 1 | З | -1.0, -1.5 | Над | 9.0 | Над |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2025-05-10 | 1 Реймс |
0 - 2
0 - 2
|
Ст Етиен | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2025-05-02 | 2 Ница |
1 - 0
1 - 0
|
Реймс 2 | З | -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2025-04-27 | 3 Монпелие |
0 - 0
0 - 0
|
Реймс 3 | Р | +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Франция - Лига 1 | 2025-04-20 | 1 Реймс |
1 - 0
1 - 0
|
Тулуза 1 | П | +0.5 | Под | 9.0 | Push |
|
0-9 (9) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2025-04-11 | 1 Ланс |
0 - 1
0 - 2
|
Реймс | П | -1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
9-2 (11) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2025-04-06 | 1 2 Реймс |
0 - 1
0 - 1
|
Страсбург 2 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
4-7 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Франция - Купа | 2025-04-02 | 2 Кан |
0 - 1
1 - 2
|
Реймс 1 | П | +0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2025-03-29 | Реймс |
1 - 0
3 - 1
|
Марсилия | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.0 | Над |
|
0-13 (13) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 3 (0-3) |
| Франция - Лига 1 | 2025-03-16 | 1 1 Брест |
0 - 0
0 - 0
|
Реймс 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2025-03-09 | 1 Реймс |
0 - 2
0 - 2
|
Оксер 1 | З | 0.0 | Под | 9.0 | Над |
|
6-12 (18) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2025-02-28 | Монако |
2 - 0
3 - 0
|
Реймс | З | -1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Купа | 2025-02-25 | 3 Анже |
0 - 0
1 - 1
|
Реймс 4 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2025-02-21 | 1 Рен |
1 - 0
1 - 0
|
Реймс 1 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
9-2 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2025-02-16 | 2 Реймс |
0 - 1
0 - 1
|
Анже 1 | З | -0.5 | Под | 8.5 | Под |
|
1-4 (5) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2025-02-09 | 2 Лион |
1 - 0
4 - 0
|
Реймс 2 1 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Купа | 2025-02-06 | Буржоин Жалиеу |
0 - 0
0 - 0
|
Реймс 2 | Р | +1.5 | Под | 9.0 | Над |
|
2-8 (10) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2025-02-02 | 1 3 Реймс |
1 - 1
1 - 2
|
Нант 3 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
9-3 (12) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2025-01-25 | 2 ПСЖ |
0 - 0
1 - 1
|
Реймс 2 | Р | -2.0, -2.5 | Под | 10.0 | Под |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 6 (6-0) |
| Франция - Лига 1 | 2025-01-19 | 2 Реймс |
1 - 0
1 - 1
|
Льо Авър 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.625 | 3.5 | 2.2 |
| Полувреме | 3.4 | 2.25 | 2.875 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.25) | Домакин@1.8 | Гост@2 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@2.05 | Гост@1.75 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Полувреме (4.5) | Над@2 | Под@1.8 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.7 | Под@2.1 |
Събития на живо
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 0 , Корнер: 5 - 4
Корнер: 9.5 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 2 - 0 , Корнер: 4 - 1 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0
-
6' - 1st Corner - Реймс -
15' - 2nd Corner - По -
18' - 3rd Corner - По -
18' - 1st Goal - По - Race to 3 Corners - По
-
20' - 4th Corner - По -
26' - 2nd Goal - По - 2-0%Pau extend their lead and Early Payout is awarded
-
36' - 5th Corner - По -
42' - 1st Yellow Card - Реймс -
2-0 score at the end of First Half -
48' - 6th Corner - Реймс - Race to 5 Corners - По
-
52' - 7th Corner - По -
69' - 8th Corner - Реймс -
75' - 2nd Yellow Card - По - 74' ~ Substitution ~ Diakite ~ Gueu ~(Reims)
-
76' - 9th Corner - Реймс -
89' - 3rd Yellow Card - По -
90+6' - 4th Yellow Card - По -
90+6' - 5th Yellow Card - Реймс -
2-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

