Палмейрас vs Хуниор Профил на отборите
Палмейрас vs Хуниор Факти за мача
5П-4Р-1З в последните 10 мача, с 14 отбелязани и 3 допуснати гола. Средно голове: 1.4 за, 0.3 срещу. Победи 50%, AH победа 50%, голове Над 20%, корнери Над 40%.
2П-5Р-3З в последните 10 мача, с 9 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 0.9 за, 0.9 срещу. Победи 20%, AH победа 30%, голове Над 20%, корнери Над 60%.
| Палмейрас | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Хуниор | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Палмейрас | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Хуниор | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Палмейрас vs Хуниор Времево разпределение на голове/корнери
Палмейрас срещу Хуниор Преки срещи
Палмейрас срещу Хуниор Виж всички преки срещи →| Палмейрас Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Копа Либертадорес | 2019-03-07 | 1 2 Хуниор |
0 - 1
0 - 2
|
Палмейрас | П | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Копа Либертадорес | 2018-05-17 | 1 Палмейрас |
0 - 0
3 - 1
|
Хуниор 1 | П | -0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Копа Либертадорес | 2018-03-02 | 1 1 Хуниор |
0 - 1
0 - 3
|
Палмейрас 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Палмейрас Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-04-07 | 2 Палмейрас |
0 - 0
0 - 0
|
Сао Пауло 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Копа Либертадорес | 2019-04-02 | 2 Сан Лоренцо |
0 - 0
1 - 0
|
Палмейрас 4 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-03-30 | 4 Сао Пауло |
0 - 0
0 - 0
|
Палмейрас 4 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-03-27 | Палмейрас |
2 - 0
5 - 0
|
Гремио Новоризонтино 2 | П | -1.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-03-23 | 1 Гремио Новоризонтино |
1 - 0
1 - 1
|
Палмейрас | Р | +0.5, +1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-03-21 | 2 Палмейрас |
0 - 0
1 - 0
|
Понте Прета 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 11.0 | Под |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-03-16 | 2 Сао Пауло |
0 - 0
0 - 1
|
Палмейрас 5 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Копа Либертадорес | 2019-03-12 | 3 Палмейрас |
1 - 0
3 - 0
|
Мелгар 2 | П | -2.0, -2.5 | Push | 10.5 | Над |
|
10-2 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-03-09 | 1 2 Мирасол |
0 - 0
1 - 1
|
Палмейрас 1 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Копа Либертадорес | 2019-03-07 | 1 2 Хуниор |
0 - 1
0 - 2
|
Палмейрас | П | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-02-28 | 4 Палмейрас |
2 - 0
3 - 2
|
Итуано 1 | П | -1.5 | Над |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-02-23 | 2 Палмейрас |
0 - 0
0 - 0
|
Сантос 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 11.0 | Над |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-02-17 | 1 Феровиария |
0 - 0
0 - 0
|
Палмейрас | Р | +0.5, +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-02-11 | 1 Палмейрас |
2 - 0
2 - 0
|
Брагантино 4 | П | -1.5, -2.0 | Под | 11.0 | Под |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-02-02 | 1 3 Палмейрас |
0 - 1
0 - 1
|
Коринтианс 4 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
15-1 (16) | 6-1 (7) | 5 (4-1) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-01-30 | 4 Оесте |
0 - 0
0 - 1
|
Палмейрас 2 | П | +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-01-27 | 2 Сао Каетано |
0 - 1
0 - 2
|
Палмейрас 3 | П | +1.0, +1.5 | Под | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-01-23 | 1 Палмейрас |
1 - 0
1 - 0
|
Ботафого СП 1 | П | -1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Кампеонато Паулиста | 2019-01-20 | 2 РБ Бразилия |
1 - 1
1 - 1
|
Палмейрас 1 | Р | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
9-5 (14) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Бразилия - Серия А | 2018-12-02 | 2 Палмейрас |
1 - 0
3 - 2
|
Витория 2 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 | Над |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия А | 2018-11-25 | 1 3 Вашко да Гама |
0 - 0
0 - 1
|
Палмейрас 5 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-14 (19) | 5-7 (12) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия А | 2018-11-21 | Палмейрас |
0 - 0
4 - 0
|
Америка МГ 5 | П | -1.5 | Над | 10.5 | Над |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия А | 2018-11-18 | 4 Парана |
1 - 0
1 - 1
|
Палмейрас 2 | Р | +1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
4-11 (15) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 3 (0-3) |
| Бразилия - Серия А | 2018-11-14 | 6 Палмейрас |
1 - 0
3 - 0
|
Флуминензе 5 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Бразилия - Серия А | 2018-11-11 | 3 Атлетико Минейро |
0 - 0
1 - 1
|
Палмейрас 2 | Р | 0.0 | Под | 11.0 | Под |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Серия А | 2018-11-03 | 3 Палмейрас |
2 - 0
3 - 2
|
Сантос 5 1 | П | -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Копа Либертадорес | 2018-11-01 | 4 Палмейрас |
0 - 1
2 - 2
|
Бока Хуниорс 2 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Бразилия - Серия А | 2018-10-27 | 2 Фламенго |
0 - 0
1 - 1
|
Палмейрас 5 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Над |
|
15-4 (19) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Копа Либертадорес | 2018-10-25 | 3 Бока Хуниорс |
0 - 0
2 - 0
|
Палмейрас 2 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Серия А | 2018-10-21 | 1 4 Палмейрас |
2 - 0
2 - 1
|
Сеара 2 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
4-12 (16) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 4 (1-3) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Хуниор Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Колумбия - Примера А | 2019-04-07 | 4 Ла Екуидад |
1 - 1
2 - 2
|
Хуниор 5 | Р | -0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Копа Либертадорес | 2019-04-03 | 2 Мелгар |
0 - 0
1 - 0
|
Хуниор 3 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Колумбия - Примера А | 2019-03-30 | Ягуарес де Кордоба |
0 - 0
1 - 1
|
Хуниор | Р | 0.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Колумбия - Примера А | 2019-03-27 | 1 2 Хуниор |
1 - 0
1 - 1
|
Унион Магдалена 5 | Р | -1.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Колумбия - Примера А | 2019-03-24 | 1 Хуниор |
1 - 0
3 - 0
|
Атлетико Уила 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Колумбия - Примера А | 2019-03-17 | 4 Унион Магдалена |
0 - 1
1 - 1
|
Хуниор 3 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Копа Либертадорес | 2019-03-13 | 4 Сан Лоренцо |
0 - 0
1 - 0
|
Хуниор 2 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Колумбия - Примера А | 2019-03-10 | 1 Хуниор |
0 - 0
0 - 0
|
Атлетико Букараманга | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
7-4 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Копа Либертадорес | 2019-03-07 | 1 2 Хуниор |
0 - 1
0 - 2
|
Палмейрас | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Колумбия - Примера А | 2019-03-02 | 1 Онсе Калдас |
0 - 1
0 - 1
|
Хуниор 2 | П | -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Колумбия - Примера А | 2019-02-28 | 1 3 Хуниор |
0 - 0
0 - 0
|
ФК Енвигадо 3 | Р | -1.0 | Под | 8.5 | Под |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Колумбия - Примера А | 2019-02-25 | 4 Индепендиенте Санта Фе |
2 - 1
3 - 3
|
Хуниор 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Колумбия - Примера А | 2019-02-21 | 5 Депортес Толима |
0 - 1
1 - 2
|
Хуниор 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
7-5 (12) | 4-5 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Колумбия - Примера А | 2019-02-17 | 3 Хуниор |
0 - 0
1 - 1
|
Агилас Дорадас 3 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 | Над |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Колумбия - Примера А | 2019-02-11 | 2 Америка де Кали |
0 - 1
0 - 1
|
Хуниор 3 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 5 (3-2) | 1 (1-0) |
| Колумбия - Примера А | 2019-02-02 | 1 6 Хуниор |
3 - 2
3 - 2
|
Индепендиенте Меделин 4 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 | Под |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Колумбия - Примера А | 2019-01-31 | 1 Хуниор |
2 - 0
3 - 1
|
Патриотас 4 2 | П | -1.5 | Над | 8.5 | Под |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Колумбия - Супер Купа | 2019-01-27 | 4 Депортес Толима |
0 - 0
0 - 1
|
Хуниор 1 | П | 0.0 | Под | 8.5 | Над |
|
3-10 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Колумбия - Супер Купа | 2019-01-24 | 2 Хуниор |
1 - 2
1 - 2
|
Депортес Толима 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 8.5 | Над |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Колумбия - Плейофи | 2018-12-16 | 5 Индепендиенте Меделин |
1 - 0
3 - 1
|
Хуниор 3 | З | -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
8-4 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Купа Судамерикана | 2018-12-12 | 1 Атлетико Параненсе |
1 - 0
1 - 1
|
Хуниор 3 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Колумбия - Плейофи | 2018-12-09 | 2 Хуниор |
0 - 0
4 - 1
|
Индепендиенте Меделин 2 | П | -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Купа Судамерикана | 2018-12-06 | 1 Хуниор |
0 - 0
1 - 1
|
Атлетико Параненсе 3 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Купа Судамерикана | 2018-11-30 | 2 4 Хуниор |
1 - 0
1 - 0
|
Индепендиенте Санта Фе 3 2 | П | -0.5 | Под | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Колумбия - Плейофи | 2018-11-25 | 2 Хуниор |
1 - 0
1 - 1
|
Агилас Дорадас 4 | Р | -1 | Push | 9.0 | Под |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Колумбия - Плейофи | 2018-11-23 | 1 3 Агилас Дорадас |
0 - 0
2 - 3
|
Хуниор 2 | П | 0.0 | Над | 9.0 | Под |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Колумбия - Плейофи | 2018-11-19 | 3 Ла Екуидад |
0 - 0
0 - 0
|
Хуниор 2 | Р | 0.0 | Под | 9.0 | Под |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Колумбия - Плейофи | 2018-11-16 | Хуниор |
0 - 0
1 - 0
|
Ла Екуидад 1 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Колумбия - Примера А | 2018-11-12 | 2 Хуниор |
1 - 0
1 - 2
|
Ягуарес де Кордоба 2 | З | -1.0, -1.5 | Над | 9.0 | Над |
|
7-5 (12) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Купа Судамерикана | 2018-11-09 | 1 4 Индепендиенте Санта Фе |
0 - 1
0 - 2
|
Хуниор 4 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.33 | 4.5 | 11 |
| Полувреме | 1.9 | 2.25 | 9 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-1.25) | Домакин@1.9 | Гост@1.95 |
| Полувреме (-0.5) | Домакин@1.925 | Гост@1.875 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.25) | Над@1.85 | Под@2 |
| Полувреме (1.0) | Над@2 | Под@1.8 |
Статус: Пълно време , Резултат: 3 - 0 , Корнер: 3 - 5
Корнер: 9.5 , Хендикап: -1.0, -1.5 , Голове: 2.0, 2.5
Резултат: 1 - 0 , Корнер: 1 - 2 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: -0.5 , Голове: 1.0
-
8' - 1st Corner - Хуниор -
15' - 2nd Corner - Палмейрас -
17' - 3rd Corner - Хуниор -
18' - 1st Yellow Card - Хуниор -
20' - 1st Goal - Палмейрас -
25' - 2nd Yellow Card - Палмейрас -
32' - 3rd Yellow Card - Палмейрас -
41' - 4th Yellow Card - Хуниор -
1-0 score at the end of First Half -
50' - 4th Corner - Хуниор - Race to 3 Corners - Хуниор
-
55' - 2nd Goal - Палмейрас -
59' - 5th Corner - Хуниор -
81' - 6th Corner - Палмейрас -
86' - 7th Corner - Палмейрас -
89' - 3rd Goal - Палмейрас -
90+1' - 8th Corner - Хуниор - Race to 5 Corners - Хуниор
-
3-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

