Монако vs Марсилия Профил на отборите
Монако vs Марсилия Факти за мача
3П-3Р-4З в последните 10 мача, с 16 отбелязани и 18 допуснати гола. Средно голове: 1.6 за, 1.8 срещу. Победи 30%, AH победа 20%, голове Над 80%, корнери Над 80%.
3П-3Р-4З в последните 10 мача, с 17 отбелязани и 18 допуснати гола. Средно голове: 1.7 за, 1.8 срещу. Победи 30%, AH победа 20%, голове Над 70%, корнери Над 60%.
| Монако | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Марсилия | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Монако | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Марсилия | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Монако vs Марсилия Времево разпределение на голове/корнери
Монако срещу Марсилия Преки срещи
Монако срещу Марсилия Виж всички преки срещи →| Монако Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 1 | 2018-01-28 | 3 Марсилия |
1 - 1
2 - 2
|
Монако 2 | Р | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2017-08-27 | 2 Монако |
4 - 0
6 - 1
|
Марсилия 3 | П | -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Купа | 2017-03-01 | 1 Марсилия |
1 - 1
2 - 2
|
Монако | Р | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2017-01-15 | 1 Марсилия |
1 - 3
1 - 4
|
Монако 1 | П | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2016-11-26 | 1 Монако |
3 - 0
4 - 0
|
Марсилия 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2016-04-17 | 1 Монако |
0 - 0
2 - 1
|
Марсилия | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2015-11-29 | 1 Марсилия |
1 - 2
3 - 3
|
Монако 3 | Р | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2015-05-10 | 3 Марсилия |
0 - 1
2 - 1
|
Монако 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-5 (6) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2014-12-14 | 3 Монако |
0 - 0
1 - 0
|
Марсилия 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Монако Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 1 | 2018-08-26 | 1 Бордо |
0 - 0
2 - 1
|
Монако 3 | З | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-08-18 | 1 Монако |
0 - 0
0 - 0
|
Лил 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-08-11 | 1 Нант |
0 - 0
1 - 3
|
Монако | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Супер Купа | 2018-08-04 | ПСЖ |
2 - 0
4 - 0
|
Монако 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-28 | 1 Хамбургер |
2 - 0
3 - 1
|
Монако 1 | З | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-25 | 2 Бохум |
1 - 2
2 - 2
|
Монако | Р | +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-21 | Падерборн |
1 - 1
3 - 2
|
Монако 1 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
10-4 (14) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-14 | Серкъл Брюж |
1 - 2
2 - 3
|
Монако | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-08 | Рух Хожув |
0 - 1
0 - 3
|
Монако | П | +5.0 | Под | 11.0 | Над |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-07 | 1 Висла Краков |
1 - 0
1 - 1
|
Монако | Р | +1.0, +1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
2-12 (14) | 1-9 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-19 | 1 Троа |
0 - 1
0 - 3
|
Монако 1 | П | +0.5, +1.0 | Push | 10.0 | Под |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-12 | 2 Монако |
0 - 0
1 - 0
|
Ст Етиен 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-06 | 1 1 Каен |
1 - 1
1 - 2
|
Монако 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-28 | 1 1 Монако |
0 - 0
0 - 0
|
Амиен 2 1 | Р | -1.5, -2.0 | Под | 9.0 | Над |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-21 | Гингам |
2 - 0
3 - 1
|
Монако 2 1 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-15 | 1 ПСЖ |
4 - 1
7 - 1
|
Монако 3 | З | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-07 | 3 Монако |
2 - 1
2 - 1
|
Нант 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-04 | Рен |
1 - 1
1 - 1
|
Монако 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Купа на Лигата | 2018-03-31 | ПСЖ |
2 - 0
3 - 0
|
Монако 3 | З | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Приятелски Мачове | 2018-03-23 | Монако |
2 - 1
4 - 1
|
Дженоа 1 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 5 (2-3) | ||
| Франция - Лига 1 | 2018-03-16 | 2 Монако |
1 - 1
2 - 1
|
Лил | П | -1.5 | Push | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-09 | Страсбург |
1 - 3
1 - 3
|
Монако 1 | П | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-02 | Монако |
1 - 1
2 - 1
|
Бордо 1 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-24 | 1 Тулуза |
1 - 1
3 - 3
|
Монако 3 | Р | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
6-6 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-16 | 2 Монако |
1 - 0
4 - 0
|
Дижон 1 | П | -1.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-10 | 1 Анже |
0 - 2
0 - 4
|
Монако | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-04 | 1 2 Монако |
2 - 2
3 - 2
|
Лион 3 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Купа на Лигата | 2018-01-31 | 2 Монако |
2 - 0
2 - 0
|
Монпелие 1 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
2-11 (13) | 2-6 (8) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2018-01-28 | 3 Марсилия |
1 - 1
2 - 2
|
Монако 2 | Р | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Франция - Купа | 2018-01-24 | 1 Монако |
1 - 2
2 - 3
|
Лион 2 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Марсилия Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 1 | 2018-08-26 | Марсилия |
0 - 2
2 - 2
|
Рен | Р | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-08-19 | 3 Ним |
1 - 0
3 - 1
|
Марсилия 1 | З | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-08-10 | 1 Марсилия |
1 - 0
4 - 0
|
Тулуза 3 | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-08-04 | Борнемут |
3 - 0
5 - 2
|
Марсилия | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2018-07-28 | Спортинг |
0 - 1
1 - 1
|
Марсилия | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-25 | 1 Марсилия |
0 - 1
2 - 3
|
Реал Бетис | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-21 | 2 Марсилия |
0 - 1
1 - 1
|
Виляреал 1 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-18 | Марсилия |
1 - 0
2 - 1
|
Нант | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 | Под |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-13 | 1 Марсилия |
0 - 0
0 - 1
|
Ст Етиен 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
5-5 (10) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-19 | Марсилия |
2 - 1
2 - 1
|
Амиен 1 | П | -2.0 | Под | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Лига Европа | 2018-05-16 | 3 Марсилия |
0 - 1
0 - 3
|
Атлетико Мадрид 2 | З | +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
1-6 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-11 | 2 Гингам |
1 - 2
3 - 3
|
Марсилия 1 | Р | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
6-11 (17) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 10 (2-8) |
| Франция - Лига 1 | 2018-05-06 | 1 Марсилия |
1 - 1
2 - 1
|
Ница 1 | П | -0.5 | Push | 9.5 | Над |
|
9-4 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Лига Европа | 2018-05-03 | 2 ФК Залцбург |
0 - 0
2 - 0
|
Марсилия 5 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-29 | 1 Анже |
0 - 1
1 - 1
|
Марсилия 3 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
4-9 (13) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Лига Европа | 2018-04-26 | 2 Марсилия |
1 - 0
2 - 0
|
ФК Залцбург 1 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-21 | Марсилия |
4 - 0
5 - 1
|
Лил 1 | П | -1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-6 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-15 | 2 Троа |
1 - 1
2 - 3
|
Марсилия 3 | П | +1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
5-8 (13) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Лига Европа | 2018-04-12 | 3 Марсилия |
3 - 1
5 - 2
|
РБ Лайпциг 1 | П | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-04-08 | 2 Марсилия |
0 - 0
0 - 0
|
Монпелие 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Лига Европа | 2018-04-05 | 1 РБ Лайпциг |
1 - 0
1 - 0
|
Марсилия 2 | З | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-31 | 1 2 Дижон |
0 - 1
1 - 3
|
Марсилия 3 | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-18 | 2 Марсилия |
1 - 1
2 - 3
|
Лион 3 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Лига Европа | 2018-03-15 | 1 2 Атлетик Билбао |
0 - 1
1 - 2
|
Марсилия 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-11 | Тулуза |
1 - 1
1 - 2
|
Марсилия | П | +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Лига Европа | 2018-03-08 | 4 Марсилия |
2 - 1
3 - 1
|
Атлетик Билбао 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-03-04 | 3 Марсилия |
0 - 1
1 - 1
|
Нант 3 1 | Р | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Купа | 2018-02-28 | 1 ПСЖ |
1 - 0
3 - 0
|
Марсилия 1 | З | -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-25 | 6 ПСЖ |
2 - 0
3 - 0
|
Марсилия 5 | З | -2.0 | Под | 10.5 | Под |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Лига Европа | 2018-02-22 | 3 Брага |
1 - 0
1 - 0
|
Марсилия 1 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
7-4 (11) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3 | 3.5 | 2.3 |
| Полувреме | 3.25 | 2.3 | 2.87 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.25) | Домакин@1.86 | Гост@2.07 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@2.025 | Гост@1.775 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.85 | Под@1.95 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@1.775 | Под@2.1 |
| Полувреме (1.25) | Над@2.025 | Под@1.775 |
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 3 , Корнер: 1 - 5
Корнер: 9.5 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 0 - 1 , Корнер: 0 - 3 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0, 1.5
-
1' - 1st Corner - Марсилия -
13' - 2nd Corner - Марсилия -
36' - 1st Yellow Card - Монако -
37' - 3rd Corner - Марсилия - Race to 3 Corners - Марсилия
-
45+1' - 1st Goal - Марсилия -
0-1 score at the end of First Half -
48' - 2nd Goal - Монако -
53' - 3rd Goal - Монако - 62' Substitution - Thauvin for Sarr - Марсилия
- 67' Substitution - Sidibe for Grandsir - Монако
-
74' - 4th Goal - Марсилия -
77' - 2nd Yellow Card - Марсилия -
82' - 4th Corner - Монако - 81' Substitution - Mboula for Barreca - Монако
- 86' Substitution - Pellegri for Tielemans - Монако
-
88' - 5th Corner - Марсилия - 89' Substitution - Germain for Payet - Марсилия
-
89' - 6th Corner - Марсилия - Race to 5 Corners - Марсилия
-
90' - 5th Goal - Марсилия - 90+1' Substitution - Kamara for Mitroglou - Марсилия
-
2-3 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

