Мидтиланд vs Прогрес Нидеркорн Профил на отборите
Мидтиланд vs Прогрес Нидеркорн Факти за мача
7П-2Р-1З в последните 10 мача, с 21 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 2.1 за, 0.9 срещу. Победи 70%, AH победа 60%, голове Над 30%, корнери Над 50%.
6П-3Р-1З в последните 10 мача, с 22 отбелязани и 11 допуснати гола. Средно голове: 2.2 за, 1.1 срещу. Победи 60%, AH победа 44%, голове Над 60%, корнери Над 50%.
| Мидтиланд | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Прогрес Нидеркорн | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Мидтиланд | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Прогрес Нидеркорн | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Мидтиланд vs Прогрес Нидеркорн Времево разпределение на голове/корнери
Мидтиланд срещу Прогрес Нидеркорн Преки срещи
Мидтиланд срещу Прогрес Нидеркорн Виж всички преки срещи →Няма данни
| Мидтиланд Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Дания - Супер Лига | 2023-07-21 | Мидтиланд |
0 - 0
1 - 0
|
Хвидорве 1 | П | -1.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Дания - Супер Лига | 2023-06-09 | 3 Виборг |
0 - 0
0 - 1
|
Мидтиланд 3 | П | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Дания - Супер Лига | 2023-06-03 | 1 Мидтиланд |
2 - 1
4 - 2
|
Одензе 1 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Дания - Супер Лига | 2023-05-29 | 1 Силкеборг |
1 - 1
3 - 3
|
Мидтиланд 3 | Р | +0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Дания - Супер Лига | 2023-05-21 | 3 Олборг |
0 - 1
0 - 2
|
Мидтиланд 1 | П | 0.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Дания - Супер Лига | 2023-05-14 | 2 Мидтиланд |
1 - 1
3 - 1
|
Хорсенс 1 | П | -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
12-3 (15) | 10-0 (10) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Дания - Супер Лига | 2023-05-07 | 3 Лингби |
2 - 1
2 - 1
|
Мидтиланд 2 | З | +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Дания - Супер Лига | 2023-05-01 | Мидтиланд |
3 - 0
3 - 0
|
Силкеборг | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Дания - Супер Лига | 2023-04-23 | 2 Хорсенс |
0 - 1
0 - 2
|
Мидтиланд 1 | П | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Дания - Супер Лига | 2023-04-14 | 2 Мидтиланд |
0 - 1
1 - 1
|
Олборг 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
6-7 (13) | 4-6 (10) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Дания - Супер Лига | 2023-04-10 | 1 Мидтиланд |
0 - 0
1 - 0
|
Лингби 3 | П | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Дания - Супер Лига | 2023-03-31 | 4 Одензе |
1 - 2
1 - 3
|
Мидтиланд 1 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Дания - Супер Лига | 2023-03-19 | 2 Силкеборг |
1 - 2
3 - 3
|
Мидтиланд 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
11-6 (17) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Дания - Супер Лига | 2023-03-12 | 1 3 Мидтиланд |
0 - 1
1 - 3
|
Лингби 3 | З | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Дания - Супер Лига | 2023-03-06 | 1 Олборг |
0 - 0
0 - 0
|
Мидтиланд 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Дания - Супер Лига | 2023-02-27 | 2 Мидтиланд |
0 - 0
0 - 1
|
Брьондби 3 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-5 (8) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Лига Европа | 2023-02-23 | 1 3 Мидтиланд |
0 - 1
0 - 4
|
Спортинг 2 | З | +0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Дания - Супер Лига | 2023-02-20 | 2 Виборг |
0 - 1
0 - 4
|
Мидтиланд 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Лига Европа | 2023-02-16 | 2 Спортинг |
0 - 0
1 - 1
|
Мидтиланд 3 | Р | -1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Приятелски Мачове | 2023-02-06 | 1 Мидтиланд |
0 - 0
1 - 0
|
Улсан Хюндай 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 8.0 | Под |
|
0-6 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Приятелски Мачове | 2023-01-21 | Ст Паули |
0 - 0
0 - 0
|
Мидтиланд 1 | Р | -0.5 | Под | 8.5 | Под |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Дания - Супер Лига | 2022-11-13 | Рандерс ФК |
0 - 0
0 - 0
|
Мидтиланд | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Дания - Купа | 2022-11-10 | 1 Виборг |
3 - 0
3 - 1
|
Мидтиланд 2 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Дания - Супер Лига | 2022-11-07 | 2 Мидтиланд |
0 - 0
0 - 0
|
Нордселанд 2 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Лига Европа | 2022-11-03 | 3 Мидтиланд |
1 - 0
2 - 0
|
Щурм Грац 4 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Дания - Супер Лига | 2022-10-31 | Мидтиланд |
0 - 1
1 - 2
|
Одензе 2 | З | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
9-9 (18) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 3 (2-1) |
| Лига Европа | 2022-10-27 | 3 Лацио |
1 - 1
2 - 1
|
Мидтиланд 3 | З | -1.0 | Push | 9.0 | Под |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Дания - Супер Лига | 2022-10-22 | 5 ФК Копенхаген |
1 - 0
1 - 1
|
Мидтиланд 5 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Дания - Купа | 2022-10-19 | 1 ФА 2000 |
0 - 4
0 - 6
|
Мидтиланд 2 | П | +2.5, +3.0 | Над | 10.5 | Под |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Дания - Супер Лига | 2022-10-16 | 1 Мидтиланд |
1 - 1
2 - 1
|
Хорсенс 2 1 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Прогрес Нидеркорн Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Лига на конференциите - Квалификации | 2023-07-20 | 1 5 КФ Гжилани |
0 - 0
0 - 2
|
Прогрес Нидеркорн 5 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| Лига на конференциите - Квалификации | 2023-07-13 | 3 Прогрес Нидеркорн |
1 - 0
2 - 2
|
КФ Гжилани 4 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2023-07-08 | Прогрес Нидеркорн |
1 - 0
3 - 2
|
РФК Сераинг | П |
|
||||||||
| Люксембург - Национална дивизия | 2023-05-21 | 3 Прогрес Нидеркорн |
1 - 1
2 - 2
|
Суифт Есперанж 3 | Р | 0.0, +0.5 | Над |
|
||||||
| Люксембург - Национална дивизия | 2023-05-14 | 3 Мондорф-Льо-Бен |
0 - 1
0 - 1
|
Прогрес Нидеркорн 3 1 | П | +1.0 | Под |
|
||||||
| Люксембург - Национална дивизия | 2023-05-06 | 4 Прогрес Нидеркорн |
0 - 0
2 - 0
|
ФК 03 Диферданж 5 | П | -0.5 | Под | 8.0 | Над |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Люксембург - Национална дивизия | 2023-04-30 | 4 Фола Есч |
0 - 3
0 - 4
|
Прогрес Нидеркорн 1 | П | +1.0, +1.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-9 (14) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Люксембург - Купа | 2023-04-26 | 4 ФК 03 Диферданж |
2 - 1
3 - 2
|
Прогрес Нидеркорн 4 | З | 0.0, +0.5 | Над |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Люксембург - Национална дивизия | 2023-04-23 | 1 Прогрес Нидеркорн |
1 - 0
3 - 1
|
Етцела Етелбрук 1 | П | -2.5 | Над |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Люксембург - Купа | 2023-04-12 | 2 3 Румеланж |
0 - 0
1 - 1
|
Прогрес Нидеркорн 3 1 | Р | +2.0, +2.5 | Под |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Люксембург - Национална дивизия | 2023-04-08 | 4 Прогрес Нидеркорн |
2 - 1
2 - 1
|
УНА Страсен 2 1 | П | -1.5 | Push | 9.0 | Под |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Люксембург - Национална дивизия | 2023-03-29 | 3 Прогрес Нидеркорн |
3 - 0
6 - 0
|
ЮЕс Хостърт 2 | П | -1.5, -2.0 | Над | 9.0 | Над |
|
10-7 (17) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Люксембург - Национална дивизия | 2023-03-12 | 2 Джунесе Еш |
0 - 0
0 - 1
|
Прогрес Нидеркорн 3 | П | +0.5, +1.0 | Под | 8.5 | Под |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Люксембург - Национална дивизия | 2023-03-05 | 5 Прогрес Нидеркорн |
3 - 0
3 - 0
|
Вилц 4 | П | -2.0 | Под |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 3 (2-1) | ||
| Люксембург - Национална дивизия | 2023-02-19 | 3 Прогрес Нидеркорн |
0 - 0
1 - 0
|
Каеренг 5 1 | П | -1.5, -2.0 | Под | 9.0 | Под |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Люксембург - Национална дивизия | 2023-02-12 | 1 3 Дюделанж |
0 - 2
1 - 4
|
Прогрес Нидеркорн 5 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 | Под |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Люксембург - Национална дивизия | 2022-12-11 | 3 Прогрес Нидеркорн |
2 - 0
4 - 2
|
Мондорф-Льо-Бен 4 | П | -1.0 | Над | 8.5 | Под |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Люксембург - Национална дивизия | 2022-11-27 | 1 Прогрес Нидеркорн |
2 - 0
3 - 2
|
Фола Есч 1 | П | -1.0 | Над |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Люксембург - Национална дивизия | 2022-11-06 | 8 Прогрес Нидеркорн |
1 - 2
2 - 3
|
ЮТ Петанж 6 | З | -1.0 | Над |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Люксембург - Купа | 2022-10-30 | 1 Прогрес Нидеркорн |
1 - 0
1 - 0
|
Каеренг 3 | П | -0.5, -1.0 | Под |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Люксембург - Национална дивизия | 2022-10-23 | 4 УНА Страсен |
0 - 0
0 - 1
|
Прогрес Нидеркорн 6 | П | +0.5, +1.0 | Под |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Люксембург - Национална дивизия | 2022-09-18 | 3 Прогрес Нидеркорн |
2 - 0
4 - 0
|
FC Mondercange 2 1 | П | -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Люксембург - Национална дивизия | 2022-09-11 | Прогрес Нидеркорн |
2 - 0
2 - 1
|
Джунесе Еш 2 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Люксембург - Национална дивизия | 2022-08-28 | 1 3 Прогрес Нидеркорн |
1 - 0
1 - 0
|
Виктория Роспорт 3 | П | -1.5 | Под |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Люксембург - Национална дивизия | 2022-08-21 | 2 Каеренг |
0 - 0
1 - 1
|
Прогрес Нидеркорн 2 | Р | +0.5, +1.0 | Под |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Люксембург - Национална дивизия | 2022-08-07 | 2 Суифт Есперанж |
1 - 1
4 - 2
|
Прогрес Нидеркорн 2 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Приятелски Мачове | 2022-07-19 | Прогрес Нидеркорн |
1 - 1
1 - 2
|
Айнтрахт Трир | З | +0.5 | Под |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Люксембург - Национална дивизия | 2022-05-22 | 2 ФК 03 Диферданж |
0 - 0
2 - 0
|
Прогрес Нидеркорн 3 | З | 0.0 | Под | 8.5 | Под |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Люксембург - Национална дивизия | 2022-05-15 | 1 Прогрес Нидеркорн |
1 - 0
2 - 1
|
Вилц 6 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 | Над |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Люксембург - Национална дивизия | 2022-05-07 | 4 Етцела Етелбрук |
1 - 1
1 - 1
|
Прогрес Нидеркорн 3 | Р | +1.0, +1.5 | Под |
|
5-9 (14) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.143 | 7 | 13 |
| Полувреме | 1.5 | 3 | 10 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-2.25) | Домакин@1.9 | Гост@1.9 |
| Полувреме (-1.0) | Домакин@2.025 | Гост@1.775 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.0) | Над@1.825 | Под@1.975 |
| Полувреме (4.5) | Над@2.025 | Под@1.775 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.5) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Полувреме (1.5) | Над@1.975 | Под@1.825 |
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 0 , Корнер: 6 - 3
Корнер: 9.0 , Хендикап: -2.0, -2.5 , Голове: 3.5
Резултат: 1 - 0 , Корнер: 3 - 1 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: -1.0 , Голове: 1.5
- 20' ~ 1st Yellow Card ~ ~(Progres Niederkorn)
- 27' ~ 2nd Yellow Card ~ ~(Midtjylland)
- 27' ~ 3rd Yellow Card ~ ~(Progres Niederkorn)
-
28' - 1st Corner - Мидтиланд - 30' ~ 4th Yellow Card ~ ~(Progres Niederkorn)
-
32' - 2nd Corner - Мидтиланд - Race to 3 Corners - Мидтиланд
-
37' - 3rd Corner - Мидтиланд -
38' - 1st Goal - Мидтиланд -
45+2' - 4th Corner - Прогрес Нидеркорн - 45+3' ~ 5th Yellow Card ~ ~(Progres Niederkorn)
-
1-0 score at the end of First Half - 46' ~ 6th Yellow Card ~ ~(Progres Niederkorn)
-
57' - 5th Corner - Мидтиланд - Race to 5 Corners - Мидтиланд
-
58' - 6th Corner - Мидтиланд -
60' - 2nd Goal - Мидтиланд -
65' - 7th Corner - Прогрес Нидеркорн -
73' - 8th Corner - Мидтиланд -
81' - 9th Corner - Прогрес Нидеркорн - 86' ~ 7th Yellow Card ~ ~(Midtjylland)
-
2-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

