Мансфийлд vs Нюкасъл до 21 Профил на отборите
Мансфийлд vs Нюкасъл до 21 Факти за мача
2П-4Р-4З в последните 10 мача, с 7 отбелязани и 10 допуснати гола. Средно голове: 0.7 за, 1.0 срещу. Победи 20%, AH победа 40%, голове Над 20%, корнери Над 0%.
0П-1Р-9З в последните 10 мача, с 5 отбелязани и 24 допуснати гола. Средно голове: 0.5 за, 2.4 срещу. Победи 0%, AH победа 10%, голове Над 70%, корнери Над 0%.
| Мансфийлд | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Нюкасъл до 21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Мансфийлд | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Нюкасъл до 21 | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Мансфийлд vs Нюкасъл до 21 Времево разпределение на голове/корнери
Мансфийлд срещу Нюкасъл до 21 Преки срещи
Мансфийлд срещу Нюкасъл до 21 Виж всички преки срещи →Няма данни
| Мансфийлд Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Англия - Купа | 2021-11-06 | 2 Съндърланд |
0 - 1
0 - 1
|
Мансфийлд 4 | П | -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-10-30 | 1 Мансфийлд |
1 - 0
2 - 0
|
Tranmere 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-10-19 | 1 Мансфийлд |
0 - 1
1 - 1
|
Порт Вейл 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-10-16 | 2 Нортхямптън |
1 - 0
2 - 0
|
Мансфийлд 3 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-10-09 | 3 Мансфийлд |
0 - 0
0 - 0
|
Олдъм 2 | Р | -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2021-10-05 | 3 Мансфийлд |
0 - 0
1 - 2
|
Шеф У | З | +1.0 | Над |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| England League 2 | 2021-10-02 | 1 4 Мансфийлд |
0 - 0
0 - 1
|
Бароу 4 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2021-09-25 | 3 Лейтън Ориент |
0 - 0
0 - 0
|
Мансфийлд 2 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2021-09-18 | 4 Мансфийлд |
0 - 0
1 - 1
|
Рочдейл | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
2-9 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2021-09-11 | 1 Walsall |
2 - 0
3 - 1
|
Мансфийлд 2 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
9-3 (12) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2021-09-04 | 2 4 Мансфийлд |
1 - 2
1 - 3
|
Харогейт Таун 4 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
7-9 (16) | 2-5 (7) | 5 (2-3) | 2 (1-1) |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2021-08-31 | 4 Харогейт Таун |
1 - 0
3 - 1
|
Мансфийлд 1 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2021-08-28 | 3 Swindon |
0 - 0
1 - 0
|
Мансфийлд 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2021-08-21 | Мансфийлд |
1 - 1
2 - 3
|
Брадфорд 1 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2021-08-17 | 1 Colchester |
0 - 0
1 - 1
|
Мансфийлд 2 | Р | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Под |
|
3-6 (9) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2021-08-14 | 3 Мансфийлд |
2 - 1
2 - 1
|
Нюпорт Каунти 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Англия - Купа на лигата | 2021-08-10 | Мансфийлд |
0 - 1
0 - 3
|
Престън 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2021-08-07 | 2 Мансфийлд |
1 - 0
2 - 1
|
Бристол Роувърс 2 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2021-07-27 | Мансфийлд |
0 - 0
1 - 0
|
Ковънтри | П | 0.0, +0.5 | Под |
|
5-5 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-23 | 1 Алфретън Таун |
0 - 0
1 - 2
|
Мансфийлд 1 | П | +1.5, +2.0 | Под |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England League 2 | 2021-05-08 | 1 Порт Вейл |
0 - 2
0 - 3
|
Мансфийлд 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2021-05-01 | Мансфийлд |
2 - 0
4 - 1
|
Олдъм 1 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2021-04-24 | 1 1 Салфорд Сити |
1 - 0
2 - 0
|
Мансфийлд 1 | З | -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2021-04-20 | 2 Мансфийлд |
1 - 0
3 - 0
|
Скънторп 1 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2021-04-17 | 1 Стивънидж |
0 - 1
0 - 1
|
Мансфийлд 2 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2021-04-09 | 1 Мансфийлд |
0 - 0
1 - 1
|
Нюпорт Каунти 2 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Под |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2021-04-05 | 4 Ексетър |
0 - 0
0 - 0
|
Мансфийлд 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2021-04-02 | Мансфийлд |
0 - 1
0 - 2
|
Лейтън Ориент 1 | З | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
12-2 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2021-03-27 | 2 Tranmere |
1 - 0
1 - 1
|
Мансфийлд 1 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2021-03-20 | 3 Мансфийлд |
1 - 0
2 - 2
|
Гримзби 3 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Нюкасъл до 21 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2021-10-05 | 2 Харогейт Таун |
2 - 0
2 - 0
|
Нюкасъл до 21 3 | З | -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2021-08-31 | 2 Шеф У |
1 - 0
3 - 0
|
Нюкасъл до 21 3 | З | -2.0,-2.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2020-11-17 | 2 Болтън |
1 - 2
3 - 2
|
Нюкасъл до 21 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2020-09-29 | 1 Крю |
0 - 0
1 - 0
|
Нюкасъл до 21 | З | -1.5 | Под |
|
||||||
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2020-09-22 | 2 Шросбъри |
2 - 0
3 - 0
|
Нюкасъл до 21 | З | -1.0, -1.5 | Push |
|
||||||
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2019-11-12 | 1 Порт Вейл |
1 - 0
2 - 1
|
Нюкасъл до 21 | З | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Над |
|
9-6 (15) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2019-10-08 | 1 Шросбъри |
2 - 0
3 - 0
|
Нюкасъл до 21 2 | З | -1.0 | Push | 10.5 | Над |
|
7-7 (14) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2019-09-03 | 1 Макълсфийлд |
1 - 0
2 - 1
|
Нюкасъл до 21 1 | З | 0.0 | Push | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2019-01-08 | 1 Съндърланд |
0 - 0
4 - 0
|
Нюкасъл до 21 1 | З | -1.0, -1.5 | Над |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2018-12-04 | 1 Нюкасъл до 21 |
1 - 0
1 - 1
|
Макълсфийлд 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2018-11-13 | 1 Гримзби |
1 - 2
2 - 3
|
Нюкасъл до 21 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2018-10-09 | 3 Нотс Каунти |
0 - 1
0 - 2
|
Нюкасъл до 21 2 | П | -0.5 | Под |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2018-09-04 | 1 Донкастър |
1 - 1
1 - 3
|
Нюкасъл до 21 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2017-11-07 | 2 Олдъм |
1 - 0
4 - 1
|
Нюкасъл до 21 | З | -0.5, -1.0 | Над | 11.0 | Push |
|
3-8 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2017-10-03 | Порт Вейл |
1 - 0
1 - 0
|
Нюкасъл до 21 | З | 0.0 | Под |
|
10-5 (15) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 4 (4-0) | ||
| Англия - Трофей на Футболната Лига | 2017-08-29 | Крю |
0 - 1
1 - 2
|
Нюкасъл до 21 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
5-8 (13) | 2-7 (9) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Англия - Висша Лига до 21 | 2015-09-21 | Уест Хям до 21 |
1 - 1
2 - 2
|
Нюкасъл до 21 1 | Р | -0.5 | Над |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2015-07-29 | 1 АЗ |
1 - 1
2 - 1
|
Нюкасъл до 21 1 | З | +0.5 | Под |
|
11-3 (14) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 3 (1-2) | ||
| Приятелски Мачове | 2015-07-23 | Утрехт резерви |
0 - 0
1 - 2
|
Нюкасъл до 21 | П | 0.0, +0.5 | Под |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Англия - Висша Лига до 21 | 2015-04-20 | 1 Астън Вила до 21 |
1 - 1
1 - 2
|
Нюкасъл до 21 | П | 0.0, -0.5 | Push |
|
8-5 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Англия - Висша Лига до 21 | 2015-03-16 | Брайтън до 21 |
3 - 0
3 - 0
|
Нюкасъл до 21 | З | +0.5 | Push |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Англия - Висша Лига до 21 | 2015-02-09 | 1 Нюкасъл до 21 |
0 - 1
1 - 2
|
Арсенал до 21 2 | З | 0.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Англия - Висша Лига до 21 | 2015-01-12 | Нюкасъл до 21 |
1 - 0
1 - 1
|
Болтън до 21 | Р | -1.0 | Под |
|
10-4 (14) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Англия - Висша Лига до 21 | 2014-12-01 | Блекбърн до 21 |
1 - 2
1 - 3
|
Нюкасъл до 21 1 | П | Над |
|
3-6 (9) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | |||
| Англия - Висша Лига до 21 | 2014-11-13 | Стоук до 21 |
1 - 2
1 - 2
|
Нюкасъл до 21 | П | +1.0 | Под | 11.0 | Над |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Англия - Висша Лига до 21 | 2014-09-22 | 1 Арсенал до 21 |
0 - 1
1 - 2
|
Нюкасъл до 21 1 | П | -1.0 | Под |
|
5-10 (15) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.8 | 3.5 | 4 |
| Полувреме | 2.375 | 2.3 | 4 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.5) | Домакин@1.825 | Гост@2.025 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@1.975 | Гост@1.825 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@1.925 | Под@1.925 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.7 | Под@2.1 |
Статус: Пълно време , Резултат: 6 - 3 , Корнер: 9 - 2
Корнер: , Хендикап: -0.5 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 2 - 2 , Корнер: 6 - 0 Полувреме
Корнер: , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 1.0
-
2' - 1st Corner - Мансфийлд -
4' - 2nd Corner - Мансфийлд -
5' - 1st Goal - Нюкасъл до 21 -
9' - 3rd Corner - Мансфийлд - Race to 3 Corners - Мансфийлд
-
13' - 4th Corner - Мансфийлд -
16' - 2nd Goal - Мансфийлд -
23' - 3rd Goal - Нюкасъл до 21 -
31' - 5th Corner - Мансфийлд - Race to 5 Corners - Мансфийлд
-
39' - 1st Yellow Card - Нюкасъл до 21 -
41' - 2nd Yellow Card - Мансфийлд -
45+1' - 6th Corner - Мансфийлд -
45+2' - 4th Goal - Мансфийлд -
2-2 score at the end of First Half -
53' - 5th Goal - Мансфийлд -
57' - 3rd Yellow Card - Мансфийлд -
64' - 7th Corner - Мансфийлд - Race to 7 Corners - Мансфийлд
-
70' - 6th Goal - Мансфийлд -
71' - 4th Yellow Card - Мансфийлд -
78' - 5th Yellow Card - Нюкасъл до 21 -
78' - 7th Goal - Мансфийлд -
84' - 8th Corner - Мансфийлд -
86' - 9th Corner - Нюкасъл до 21 -
86' - 6th Yellow Card - Нюкасъл до 21 -
87' - 10th Corner - Мансфийлд - Race to 9 Corners - Мансфийлд
-
90' - 8th Goal - Нюкасъл до 21 -
90+2' - 9th Goal - Мансфийлд -
90+4' - 11th Corner - Нюкасъл до 21 -
6-3 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

