Малмьо vs Хакен Профил на отборите
Малмьо vs Хакен Факти за мача
6П-1Р-3З в последните 10 мача, с 15 отбелязани и 10 допуснати гола. Средно голове: 1.5 за, 1.0 срещу. Победи 60%, AH победа 60%, голове Над 20%, корнери Над 40%.
5П-3Р-2З в последните 10 мача, с 17 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 1.7 за, 0.9 срещу. Победи 50%, AH победа 40%, голове Над 20%, корнери Над 70%.
| Малмьо | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Хакен | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Малмьо | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Хакен | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Малмьо vs Хакен Времево разпределение на голове/корнери
Малмьо срещу Хакен Преки срещи
Малмьо срещу Хакен Виж всички преки срещи →| Малмьо Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-05-10 | 3 Хакен |
3 - 2
3 - 2
|
Малмьо 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2025-11-01 | 2 Хакен |
0 - 1
1 - 1
|
Малмьо | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2025-06-01 | 1 Малмьо |
2 - 0
3 - 0
|
Хакен 5 | П | -0.5, -1.0 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Швеция - Купа | 2025-05-29 | 1 Малмьо |
0 - 0
0 - 0
|
Хакен 4 | Р | -1.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2024-09-22 | 3 Малмьо |
1 - 0
4 - 0
|
Хакен | П | -1.0, -1.5 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2024-05-20 | 4 Хакен |
0 - 1
2 - 2
|
Малмьо 3 | Р | +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
10-4 (14) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2023-11-05 | 1 2 Хакен |
1 - 1
4 - 2
|
Малмьо 2 | З | +0.5 | Над | 11.0 | Под |
|
0-7 (7) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2023-05-21 | 1 Малмьо |
0 - 0
2 - 2
|
Хакен 2 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 11.5 | Под |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2022-10-23 | 1 4 Хакен |
1 - 0
2 - 1
|
Малмьо 6 | З | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Под |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2022-05-22 | 2 Малмьо |
0 - 0
1 - 2
|
Хакен 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2021-11-20 | 2 Малмьо |
1 - 0
2 - 2
|
Хакен 2 | Р | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2021-04-18 | 5 Хакен |
0 - 2
1 - 2
|
Малмьо 3 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2020-09-27 | 1 Малмьо |
2 - 0
3 - 0
|
Хакен 4 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
7-4 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2020-06-18 | 3 Хакен |
0 - 1
1 - 1
|
Малмьо 1 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2019-08-11 | 2 Хакен |
0 - 0
1 - 1
|
Малмьо 3 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Малмьо Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-10-12 | 2 Малмьо |
0 - 0
1 - 0
|
Калмар ФФ 2 | П | -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-09-19 | 1 Вастерас СК |
1 - 0
2 - 0
|
Малмьо | З | +0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-09-13 | 4 Малмьо |
0 - 0
4 - 1
|
Йоргрите | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-09-07 | 1 Малмьо |
0 - 0
0 - 0
|
АИК 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-08-31 | 2 Sirius |
0 - 1
0 - 1
|
Малмьо 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Швеция - Купа - Квалификации | 2026-08-27 | Линдо |
0 - 1
1 - 5
|
Малмьо 1 | П | +3.0 | Над |
|
1-13 (14) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-08-24 | 4 Малмьо |
0 - 1
0 - 3
|
Юргорден 2 | З | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-08-16 | 2 GAIS |
0 - 0
0 - 1
|
Малмьо 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-08-09 | 1 Малмьо |
0 - 1
1 - 2
|
Дегерфорс 3 | З | -1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
5-4 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-08-02 | 2 Бромапойкарна |
0 - 0
1 - 2
|
Малмьо 5 | П | +0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-07-26 | 1 4 Малмьо |
1 - 2
1 - 2
|
Елфсборг 1 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-07-20 | Калмар ФФ |
2 - 1
2 - 2
|
Малмьо 3 | Р | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-07-12 | 1 Малмьо |
3 - 0
4 - 0
|
Гьотеборг 2 | П | -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-07-04 | 1 Дегерфорс |
0 - 0
0 - 1
|
Малмьо 2 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-05-30 | 1 Малмьо |
2 - 2
5 - 2
|
Халмщад | П | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-05-24 | 3 Малмьо |
1 - 2
2 - 3
|
Вастерас СК 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-05-17 | Хамарби |
3 - 1
4 - 1
|
Малмьо 2 | З | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-05-10 | 3 Хакен |
3 - 2
3 - 2
|
Малмьо 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 11.0 | Под |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-05-03 | Малмьо |
0 - 1
2 - 3
|
Мялби АИФ 1 | З | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-04-27 | 3 АИК |
0 - 1
0 - 1
|
Малмьо 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
16-6 (22) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 7 (6-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-04-23 | 2 Малмьо |
0 - 1
2 - 3
|
Sirius 2 | З | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-04-17 | 3 Юргорден |
0 - 0
0 - 1
|
Малмьо 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
10-2 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-04-12 | 2 Малмьо |
3 - 0
3 - 1
|
GAIS 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-04-05 | 1 Йоргрите |
0 - 0
1 - 1
|
Малмьо 4 | Р | +1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
5-10 (15) | 5-5 (10) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Швеция - Купа | 2026-03-14 | 3 Мялби АИФ |
2 - 0
4 - 0
|
Малмьо 5 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Швеция - Купа | 2026-03-08 | 1 Малмьо |
2 - 1
2 - 1
|
Халмщад 2 | П | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Под |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Швеция - Купа | 2026-03-01 | 1 2 ИФ Карлстад |
0 - 2
0 - 4
|
Малмьо | П | +2.0 | Над | 11.5 | Под |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Швеция - Купа | 2026-02-22 | 1 Малмьо |
1 - 0
1 - 0
|
Varbergs BoIS FC 1 | П | -1.5, -2.0 | Под | 11.5 | Над |
|
11-4 (15) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Приятелски Мачове | 2026-02-10 | 3 Малмьо |
0 - 2
0 - 2
|
Од БК | З | -0.5, -1.0 | Под |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2026-02-08 | Джеонбук Моторс |
0 - 0
2 - 1
|
Малмьо 2 | З | 0.0,+0.5 | Над | 8.5 | Под |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Хакен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-10-11 | Хакен |
2 - 0
3 - 0
|
Йоргрите 4 | П | -1.5, -2.0 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-09-20 | Калмар ФФ |
0 - 2
0 - 5
|
Хакен 1 | П | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-09-11 | Хакен |
0 - 1
1 - 1
|
Мялби АИФ 1 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-09-05 | 2 GAIS |
0 - 0
0 - 0
|
Хакен | Р | 0.0, -0.5 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-08-29 | 1 2 Хакен |
0 - 2
1 - 3
|
Вастерас СК 1 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Швеция - Купа - Квалификации | 2026-08-25 | 1 Утсиктенс |
1 - 0
1 - 2
|
Хакен | П | +2.5, +3.0 | Под | 10.5 | Над |
|
0-17 (17) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-08-21 | 2 Sirius |
0 - 1
0 - 3
|
Хакен 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-08-17 | 4 Хакен |
1 - 0
1 - 0
|
Халмщад 1 | П | -1.5 | Под | 11.0 | Над |
|
11-1 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-08-09 | 1 Хамарби |
2 - 0
3 - 0
|
Хакен 1 | З | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
12-2 (14) | 8-1 (9) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-08-01 | 3 Хакен |
1 - 1
1 - 1
|
Калмар ФФ | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-07-27 | 1 Хакен |
0 - 0
0 - 0
|
АИК 2 | Р | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-07-19 | 2 Халмщад |
0 - 0
0 - 2
|
Хакен | П | +1.0 | Под | 11.0 | Под |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-07-11 | 2 Йоргрите |
1 - 2
4 - 3
|
Хакен 2 | З | +1.0 | Над | 11.0 | Над |
|
5-8 (13) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-07-06 | 1 Хакен |
1 - 2
2 - 4
|
Юргорден 2 1 | З | 0.0 | Над | 11.0 | Над |
|
7-8 (15) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-05-31 | 3 Хакен |
0 - 2
3 - 2
|
Хамарби 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
7-8 (15) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 6 (1-5) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-05-25 | 1 Елфсборг |
0 - 1
1 - 1
|
Хакен 3 | Р | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-05-17 | 1 1 Мялби АИФ |
0 - 0
0 - 1
|
Хакен 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-05-10 | 3 Хакен |
3 - 2
3 - 2
|
Малмьо 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 11.0 | Под |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-05-02 | 1 Дегерфорс |
0 - 1
1 - 1
|
Хакен 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-04-27 | Хакен |
2 - 1
2 - 2
|
Sirius 1 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
3-11 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-04-22 | 3 Вастерас СК |
2 - 1
3 - 3
|
Хакен 1 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
5-9 (14) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-04-19 | 4 Хакен |
0 - 0
2 - 1
|
GAIS 5 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-04-11 | 1 3 Гьотеборг |
0 - 1
0 - 2
|
Хакен 6 | П | 0.0 | Под | 11.0 | Над |
|
9-3 (12) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2026-04-06 | 2 Хакен |
0 - 1
2 - 2
|
Бромапойкарна 1 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Швеция - Купа | 2026-03-09 | 3 АИК |
0 - 0
4 - 0
|
Хакен 3 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
11-1 (12) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Швеция - Купа | 2026-03-01 | Хакен |
1 - 0
4 - 1
|
Вастерас СК 4 | П | -0.5, -1.0 | Над | 11.0 | Под |
|
5-4 (9) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Швеция - Купа | 2026-02-22 | 2 Хакен |
1 - 0
2 - 1
|
Одеволд 2 | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.5 | Под |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Приятелски Мачове | 2026-01-30 | 2 Нордселанд |
0 - 2
0 - 2
|
Хакен 2 | П | 0.0 | Под |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Лига на конференциите | 2025-12-18 | 1 Слован Братислава |
0 - 0
1 - 0
|
Хакен 3 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Лига на конференциите | 2025-12-11 | 1 Хакен |
0 - 0
1 - 1
|
АЕК Ларнака 4 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.35 | 3.6 | 2.6 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (0.0) | Домакин@1.85 | Гост@1.95 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@1.825 | Гост@1.975 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.775 | Под@2.025 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.8 | Под@2 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.0) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Полувреме (1.25) | Над@1.975 | Под@1.825 |
Статус: , Резултат: 0 - 0 , Корнер: 0 - 0
Корнер: 10.0 , Хендикап: 0.0 , Голове: 3.0
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

