Лион vs Волфсбург Профил на отборите
Лион vs Волфсбург Факти за мача
6П-1Р-3З в последните 10 мача, с 28 отбелязани и 17 допуснати гола. Средно голове: 2.8 за, 1.7 срещу. Победи 60%, AH победа 50%, голове Над 70%, корнери Над 90%.
3П-1Р-6З в последните 10 мача, с 17 отбелязани и 20 допуснати гола. Средно голове: 1.7 за, 2.0 срещу. Победи 30%, AH победа 30%, голове Над 50%, корнери Над 70%.
| Лион | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Волфсбург | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Лион | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Волфсбург | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Лион vs Волфсбург Времево разпределение на голове/корнери
Лион срещу Волфсбург Преки срещи
Лион срещу Волфсбург Виж всички преки срещи →| Лион Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2018-07-28 | 2 Лион |
2 - 0
2 - 1
|
Волфсбург 4 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Лион Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2021-07-10 | Лион |
2 - 0
5 - 1
|
Бург-Перонас 1 | П | -2.0, -2.5 | Над |
|
||||||
| Франция - Лига 1 | 2021-05-23 | 1 Лион |
2 - 1
2 - 3
|
Ница 2 | З | -2.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2021-05-16 | Ним |
1 - 3
2 - 5
|
Лион | П | +1.5, +2.0 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2021-05-08 | 2 Лион |
0 - 0
4 - 1
|
Лориан 2 | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2021-05-02 | 1 Монако |
1 - 0
2 - 3
|
Лион 3 1 | П | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2021-04-25 | Лион |
2 - 1
2 - 3
|
Лил 3 | З | -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Купа | 2021-04-21 | 1 5 Лион |
0 - 0
0 - 2
|
Монако 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2021-04-18 | Нант |
0 - 2
1 - 2
|
Лион 1 | П | +1.0, +1.5 | Push | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2021-04-11 | Лион |
2 - 0
3 - 0
|
Анже | П | -1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Купа | 2021-04-08 | 2 Ред Стар 93 |
0 - 2
2 - 2
|
Лион 2 | Р | +1.5 | Над | 9.0 | Над |
|
2-12 (14) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Франция - Лига 1 | 2021-04-03 | 3 Ланс |
0 - 0
1 - 1
|
Лион 3 1 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2021-03-21 | 2 Лион |
0 - 2
2 - 4
|
ПСЖ | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
1-4 (5) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2021-03-12 | 3 Реймс |
1 - 0
1 - 1
|
Лион 1 | Р | +1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Франция - Купа | 2021-03-06 | 1 Лион |
3 - 1
5 - 2
|
Сошо 1 | П | -1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2021-03-03 | 1 Лион |
0 - 0
1 - 0
|
Рен 3 | П | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2021-02-28 | 4 Марсилия |
1 - 1
1 - 1
|
Лион 3 1 | Р | +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2021-02-19 | 1 Брест |
0 - 3
2 - 3
|
Лион 2 | П | +1.0, +1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
11-7 (18) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 6 (5-1) |
| Франция - Лига 1 | 2021-02-13 | Лион |
1 - 1
1 - 2
|
Монпелие 1 | З | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Купа | 2021-02-09 | Лион |
4 - 0
5 - 1
|
Аячо | П | -1.5, -2.0 | Над | 9.5 | Над |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2021-02-06 | 2 Лион |
2 - 0
3 - 0
|
Страсбург 1 1 | П | -1.5 | Push | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига 1 | 2021-02-03 | 2 Дижон |
0 - 1
0 - 1
|
Лион | П | +1.5, +2.0 | Под | 10.0 | Под |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2021-01-29 | 1 Лион |
1 - 0
2 - 1
|
Бордо 2 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-9 (16) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2021-01-24 | 3 Ст Етиен |
0 - 2
0 - 5
|
Лион 1 | П | +1.0, +1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
1-8 (9) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2021-01-17 | 1 Лион |
0 - 0
0 - 1
|
Мец 3 | З | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2021-01-09 | 1 Рен |
1 - 0
2 - 2
|
Лион 2 | Р | +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2021-01-06 | 1 Лион |
1 - 0
3 - 2
|
Ланс 2 | П | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
7-4 (11) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2020-12-23 | 1 Лион |
3 - 0
3 - 0
|
Нант 3 | П | -1.5, -2.0 | Push | 9.5 | Над |
|
9-7 (16) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 5 (3-2) |
| Франция - Лига 1 | 2020-12-19 | 1 Ница |
1 - 2
1 - 4
|
Лион 1 | П | +1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2020-12-16 | 3 Лион |
0 - 1
2 - 2
|
Брест 1 | Р | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 | Над |
|
12-3 (15) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2020-12-13 | 4 ПСЖ |
0 - 1
0 - 1
|
Лион 1 1 | П | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 3 (0-3) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Волфсбург Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Приятелски Мачове | 2021-07-14 | 1 Волфсбург |
0 - 0
0 - 1
|
Холщайн Кил 1 | З | -0.5 | Под | 8.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2021-07-10 | Волфсбург |
0 - 1
0 - 3
|
Ханза Рощок | З | -0.5 | Push |
|
||||||
| Приятелски Мачове | 2021-07-06 | Волфсбург |
0 - 0
2 - 1
|
Ерцгебирге Ауе | П | -1.0 | Под | 8.5 |
|
|||||
| Германия - Бундеслига I | 2021-05-22 | 3 Волфсбург |
0 - 1
2 - 3
|
Майнц 3 | З | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Германия - Бундеслига I | 2021-05-16 | 3 РБ Лайпциг |
0 - 2
2 - 2
|
Волфсбург 3 | Р | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Германия - Бундеслига I | 2021-05-08 | 1 Волфсбург |
1 - 0
3 - 0
|
Унион Берлин | П | -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-04-24 | 1 Волфсбург |
0 - 1
0 - 2
|
Борусия Дортмунд 2 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
10-2 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-04-21 | 3 Щутгарт |
0 - 2
1 - 3
|
Волфсбург | П | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-04-17 | 2 Волфсбург |
1 - 3
2 - 3
|
Байерн Мюнхен 1 | З | +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-04-10 | 3 Айнтрахт Франкфурт |
2 - 1
4 - 3
|
Волфсбург 2 | З | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
3-7 (10) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-04-03 | 2 Волфсбург |
0 - 0
1 - 0
|
Кьолн 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-03-20 | 3 Вердер Бремен |
1 - 2
1 - 2
|
Волфсбург 1 | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-03-13 | Волфсбург |
1 - 0
5 - 0
|
Шалке 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-03-06 | 2 Хофенхайм |
2 - 1
2 - 1
|
Волфсбург 4 1 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Германия - Купа | 2021-03-03 | 3 РБ Лайпциг |
0 - 0
2 - 0
|
Волфсбург 2 | З | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-02-27 | 1 4 Волфсбург |
1 - 0
2 - 0
|
Херта Берлин | П | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-02-19 | Арминия Билефелд |
0 - 1
0 - 3
|
Волфсбург 2 | П | +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
3-8 (11) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-02-14 | 1 Волфсбург |
0 - 0
0 - 0
|
Борусия М'гладбах 3 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
9-6 (15) | 5-4 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-02-06 | 2 Аугсбург |
0 - 1
0 - 2
|
Волфсбург | П | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Германия - Купа | 2021-02-03 | 2 Волфсбург |
1 - 0
1 - 0
|
Шалке 2 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-01-31 | Волфсбург |
2 - 0
3 - 0
|
Фрайбург | П | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-10 (15) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-01-23 | 1 Байер Леверкузен |
0 - 1
0 - 1
|
Волфсбург 1 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-01-19 | 1 Майнц |
0 - 0
0 - 2
|
Волфсбург 2 | П | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-01-16 | 4 Волфсбург |
2 - 1
2 - 2
|
РБ Лайпциг 3 | Р | +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-01-09 | 3 Унион Берлин |
1 - 1
2 - 2
|
Волфсбург 1 1 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Германия - Бундеслига I | 2021-01-03 | 3 Борусия Дортмунд |
0 - 0
2 - 0
|
Волфсбург 1 | З | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
10-5 (15) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Германия - Купа | 2020-12-23 | 2 Волфсбург |
3 - 0
4 - 0
|
Зандхаузен 3 | П | -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Германия - Бундеслига I | 2020-12-20 | 2 Волфсбург |
0 - 0
1 - 0
|
Щутгарт 3 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Германия - Бундеслига I | 2020-12-16 | 3 Байерн Мюнхен |
1 - 1
2 - 1
|
Волфсбург 1 | З | -1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
7-7 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Германия - Бундеслига I | 2020-12-11 | 5 Волфсбург |
0 - 0
2 - 1
|
Айнтрахт Франкфурт 2 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
8-1 (9) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
Статус: Пълно време , Резултат: 4 - 1 , Корнер: 2 - 4
Корнер: 8.0 , Хендикап: -0.5 , Голове: 3
Резултат: 2 - 1 , Корнер: 0 - 2 Полувреме
Корнер: , Хендикап: , Голове:
-
8' - 1st Goal - Лион -
10' - 1st Corner - Волфсбург -
23' - 1st Yellow Card - Волфсбург -
29' - 2nd Goal - Лион -
30' - 3rd Goal - Волфсбург -
37' - 2nd Corner - Волфсбург -
2-1 score at the end of First Half -
55' - 3rd Corner - Лион -
55' - 4th Goal - Лион -
57' - 4th Corner - Лион -
63' - 2nd Yellow Card - Волфсбург - Race to 3 Corners - Волфсбург
-
66' - 5th Corner - Волфсбург -
67' - 6th Corner - Волфсбург -
80' - 3rd Yellow Card - Лион -
83' - 5th Goal - Лион -
4-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

