Лион vs Рен Профил на отборите
Лион vs Рен Факти за мача
6П-0Р-4З в последните 10 мача, с 14 отбелязани и 12 допуснати гола. Средно голове: 1.4 за, 1.2 срещу. Победи 60%, AH победа 50%, голове Над 60%, корнери Над 50%.
5П-2Р-3З в последните 10 мача, с 17 отбелязани и 10 допуснати гола. Средно голове: 1.7 за, 1.0 срещу. Победи 50%, AH победа 50%, голове Над 50%, корнери Над 40%.
| Лион | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Рен | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Лион | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Рен | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Лион vs Рен Времево разпределение на голове/корнери
Лион срещу Рен Преки срещи
Лион срещу Рен Виж всички преки срещи →| Лион Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 1 | 2023-11-12 | 1 3 Рен |
0 - 0
0 - 1
|
Лион 1 | П | -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2023-04-09 | 2 Лион |
0 - 1
3 - 1
|
Рен 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2022-10-16 | 2 Рен |
1 - 1
3 - 2
|
Лион 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2022-03-13 | 2 Лион |
0 - 3
2 - 4
|
Рен 3 | З | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2021-11-07 | 2 Рен |
1 - 0
4 - 1
|
Лион 2 | З | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2021-03-03 | 1 Лион |
0 - 0
1 - 0
|
Рен 3 | П | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2021-01-09 | 1 Рен |
1 - 0
2 - 2
|
Лион 2 | Р | +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2019-12-15 | 3 Лион |
0 - 0
0 - 1
|
Рен 3 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Франция - Купа | 2019-04-02 | 1 Лион |
0 - 1
2 - 3
|
Рен 3 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-03-29 | 2 Рен |
0 - 0
0 - 1
|
Лион 3 | П | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2018-12-05 | 1 Лион |
0 - 2
0 - 2
|
Рен | З | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2018-02-11 | 2 Лион |
0 - 1
0 - 2
|
Рен 1 | З | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
10-1 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Франция - Лига 1 | 2017-08-11 | 1 Рен |
0 - 0
1 - 2
|
Лион 3 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
14-2 (16) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Франция - Лига 1 | 2017-04-02 | 1 1 Рен |
0 - 0
1 - 1
|
Лион 1 | Р | +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2016-12-11 | 3 Лион |
1 - 0
1 - 0
|
Рен 1 | П | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Лион Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Купа | 2024-01-19 | 1 4 Бержерак Перигор |
1 - 1
1 - 2
|
Лион 2 | П | +1.5, +2.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2024-01-14 | 1 Льо Авър |
1 - 0
3 - 1
|
Лион 2 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Купа | 2024-01-07 | 1 КА Понтралие |
0 - 1
0 - 3
|
Лион 2 | П | +2.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2023-12-20 | 1 1 Лион |
0 - 0
1 - 0
|
Нант 2 | П | -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2023-12-15 | 1 Монако |
0 - 0
0 - 1
|
Лион 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2023-12-10 | 2 Лион |
2 - 0
3 - 0
|
Тулуза 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-12-06 | 1 Марсилия |
2 - 0
3 - 0
|
Лион 2 | З | -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
10-3 (13) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-12-02 | 1 2 Ланс |
1 - 1
3 - 2
|
Лион | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Франция - Лига 1 | 2023-11-26 | 2 Лион |
0 - 2
0 - 2
|
Лил 2 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-11-12 | 1 3 Рен |
0 - 0
0 - 1
|
Лион 1 | П | -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
6-9 (15) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-11-05 | 1 Лион |
0 - 0
1 - 1
|
Мец 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
4-9 (13) | 1-6 (7) | 5 (1-4) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-10-22 | 4 Лион |
0 - 2
1 - 2
|
Клермон Фуут 5 | З | -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2023-10-08 | Лион |
3 - 1
3 - 3
|
Лориан | Р | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-10-01 | 2 Реймс |
1 - 0
2 - 0
|
Лион 2 | З | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2023-09-23 | 3 Брест |
0 - 0
1 - 0
|
Лион 1 | З | 0.0 | Под | 9.0 | Над |
|
10-1 (11) | 8-1 (9) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-09-17 | 3 Лион |
0 - 0
0 - 0
|
Льо Авър 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-09-03 | 2 Лион |
0 - 4
1 - 4
|
ПСЖ 2 | З | +0.5, +1.0 | Над | 9.0 | Под |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-08-27 | 1 Ница |
0 - 0
0 - 0
|
Лион 3 | Р | -0.5 | Под | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-08-19 | 1 4 Лион |
0 - 2
1 - 4
|
Монпелие 1 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-08-13 | 2 Страсбург |
0 - 0
2 - 1
|
Лион 2 | З | 0.0 | Над | 8.5 | Под |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2023-08-05 | Кристъл Палас |
1 - 0
2 - 0
|
Лион 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2023-07-29 | 1 Селта Виго |
0 - 0
1 - 0
|
Лион 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 8.5 | Над |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2023-07-23 | 1 РВД Моленбек |
0 - 0
1 - 0
|
Лион 2 | З | +0.5, +1.0 | Под | 8.5 | Над |
|
0-9 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2023-07-19 | Ман Юн |
0 - 0
1 - 0
|
Лион | З | -0.5, -1.0 | Под | 8.5 | Над |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2023-07-14 | Де Треферс |
0 - 0
1 - 2
|
Лион | П | +3.5 | Под |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Франция - Лига 1 | 2023-06-03 | Ница |
3 - 1
3 - 1
|
Лион 1 | З | 0.0 | Над | 9.0 | Под |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-05-27 | 1 Лион |
2 - 0
3 - 0
|
Реймс 1 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-05-19 | Лион |
1 - 1
3 - 1
|
Монако 3 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Франция - Лига 1 | 2023-05-14 | 3 Клермон Фуут |
1 - 1
2 - 1
|
Лион 3 | З | +0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2023-05-07 | Лион |
1 - 2
5 - 4
|
Монпелие 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Рен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Купа | 2024-01-21 | 2 Рен |
0 - 1
1 - 1
|
Марсилия 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2024-01-13 | 1 Рен |
1 - 0
2 - 0
|
Ница | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Купа | 2024-01-07 | 1 Гингам |
0 - 1
0 - 2
|
Рен 3 | П | +0.5 | Под | 8.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2023-12-20 | 1 Клермон Фуут |
1 - 0
1 - 3
|
Рен 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2023-12-17 | 3 Тулуза |
0 - 0
0 - 0
|
Рен 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Лига Европа | 2023-12-14 | 4 Рен |
1 - 1
2 - 3
|
Виляреал 3 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-12-09 | 3 Рен |
0 - 0
1 - 2
|
Монако 5 1 | З | 0.0 | Над | 9.0 | Над |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-12-03 | 1 1 Марсилия |
1 - 0
2 - 0
|
Рен 3 1 | З | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Лига Европа | 2023-11-30 | 3 Макаби Хайфа |
0 - 1
0 - 3
|
Рен 1 | П | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-11-26 | 2 Рен |
1 - 1
3 - 1
|
Реймс 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2023-11-12 | 1 3 Рен |
0 - 0
0 - 1
|
Лион 1 | З | -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
6-9 (15) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Лига Европа | 2023-11-09 | 1 3 Рен |
1 - 1
3 - 1
|
Панатинайкос 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 | Под |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2023-11-05 | 1 Ница |
1 - 0
2 - 0
|
Рен 2 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-10-29 | 2 Рен |
1 - 0
1 - 1
|
Страсбург 2 | Р | -1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
7-5 (12) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Лига Европа | 2023-10-26 | 2 Панатинайкос |
0 - 1
1 - 2
|
Рен 5 | П | 0.0 | Над | 9.0 | Над |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2023-10-22 | Лориан |
2 - 1
2 - 1
|
Рен 2 | З | +0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
6-16 (22) | 2-7 (9) | 3 (2-1) | 4 (1-3) |
| Франция - Лига 1 | 2023-10-08 | 1 Рен |
0 - 2
1 - 3
|
ПСЖ | З | +0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Лига Европа | 2023-10-05 | 4 Виляреал |
1 - 0
1 - 0
|
Рен 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-6 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-10-01 | 3 Рен |
1 - 1
3 - 1
|
Нант 6 1 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-09-24 | 2 Монпелие |
0 - 0
0 - 0
|
Рен 1 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Лига Европа | 2023-09-21 | 1 Рен |
2 - 0
3 - 0
|
Макаби Хайфа 5 | П | -1.0 | Над | 9.0 | Над |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига 1 | 2023-09-16 | 1 Рен |
0 - 1
2 - 2
|
Лил 4 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-09-02 | 3 Брест |
0 - 0
0 - 0
|
Рен 1 | Р | +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 6-4 (10) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-08-27 | 1 Рен |
2 - 1
2 - 2
|
Льо Авър 1 1 | Р | -1.0 | Над | 9.0 | Под |
|
5-2 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-08-20 | 2 Ланс |
1 - 0
1 - 1
|
Рен 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Франция - Лига 1 | 2023-08-13 | Рен |
1 - 1
5 - 1
|
Мец 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2023-08-05 | Уулвърхямптън |
1 - 1
3 - 1
|
Рен | З | 0.0 | Над | 8.5 | Над |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2023-07-29 | Рен |
1 - 0
3 - 1
|
Уест Хям | П | 0.0, -0.5 | Над | 8.5 | Над |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2023-07-22 | Сейнт Мало |
1 - 0
1 - 2
|
Рен | П | +2.5 | Под | 8.5 | Над |
|
7-4 (11) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Приятелски Мачове | 2023-07-19 | Рен |
0 - 0
1 - 1
|
Конкарно | Р | -1.0, -1.5 | Под | 8.0 | Push |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.5 | 3.4 | 2.75 |
| Полувреме | 3.2 | 2.1 | 3.4 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (0.0) | Домакин@1.87 | Гост@2.03 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@1.875 | Гост@1.975 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@2 | Под@1.8 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.5) | Над@2.01 | Под@1.89 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.975 | Под@1.875 |
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 3 , Корнер: 3 - 2
Корнер: 9.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 2.5
Резултат: 0 - 3 , Корнер: 2 - 2 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0
-
7' - 1st Yellow Card - Рен - 8' - 1st Shot On Target - Caqueret (Lyon)]
- 18' - 2nd Shot On Target - Caqueret (Lyon)]
-
22' - 1st Goal - Рен - 22' - 3rd Shot On Target - Terrier (Rennes)]
- 22' - 1st Assist - Doue (Rennes)]
- 26' - 1st Shot Off Target - Kalimuendo (Rennes)]
- 28' - 2nd Shot Off Target - Terrier (Rennes)]
-
33' - 2nd Yellow Card - Лион -
36' - 2nd Goal - Рен - 36' - 4th Shot On Target - Doue (Rennes)]
- 36' - 2nd Assist - Santamaria (Rennes)]
-
41' - 1st Corner - Рен -
41' - 3rd Goal - Рен - 41' - 3rd Shot Off Target - Truffert (Rennes)]
- 41' - 5th Shot On Target - Terrier (Rennes)]
- 41' - 3rd Assist - Truffert (Rennes)]
-
43' - 2nd Corner - Лион -
44' - 3rd Corner - Лион - 43' - 4th Shot Off Target - Tolisso (Lyon)]
- 43' - 5th Shot Off Target - Caqueret (Lyon)]
- 44' - 6th Shot Off Target - Maitland-Niles (Lyon)]
- 45+1' - 7th Shot Off Target - Doue (Rennes)]
-
45+1' - 4th Corner - Рен - 45+1' - 8th Shot Off Target - Santamaria (Rennes)]
- 45+1' - 9th Shot Off Target - Doue (Rennes)]
-
0-3 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Nuamah ~ Cherki ~(Lyon)
- 46' ~ Substitution ~ Henrique ~ Fofana ~(Lyon)
- 46' ~ Substitution ~ Orban ~ Diawara ~(Lyon)
- 51' - 6th Shot On Target - Henrique (Lyon)]
- 38' - 10th Shot Off Target - Diawara (Lyon)]
- Race to 3 Corners - Лион
-
54' - 5th Corner - Лион - 53' - 11th Shot Off Target - Caqueret (Lyon)]
- 54' - 7th Shot On Target - O'Brien (Lyon)]
-
57' - 4th Goal - Лион -
58' - 3rd Yellow Card - Лион - 57' - 8th Shot On Target - Henrique (Lyon)]
- 63' ~ Substitution ~ Matusiwa ~ Kalimuendo ~(Rennes)
-
66' - 4th Yellow Card - Рен - 67' ~ Substitution ~ Yildirim ~ Terrier ~(Rennes)
-
78' - 5th Goal - Лион - 78' - 9th Shot On Target - Lacazette (Lyon)]
- 79' ~ Substitution ~ Salah ~ Bourigeaud ~(Rennes)
- 79' ~ Substitution ~ El Djebali ~ Caqueret ~(Lyon)
- 79' ~ Substitution ~ Blas ~ Doue ~(Rennes)
- 83' - 10th Shot On Target - Blas (Rennes)]
- 89' ~ Substitution ~ Balde ~ Maitland-Niles ~(Lyon)
- 90+4' - 12th Shot Off Target - Lovren (Lyon)]
- 90+4' - 11th Shot On Target - Blas (Rennes)]
-
2-3 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

