Лугано vs Люцерн Профил на отборите
Лугано vs Люцерн Факти за мача
2П-2Р-6З в последните 10 мача, с 10 отбелязани и 21 допуснати гола. Средно голове: 1.0 за, 2.1 срещу. Победи 20%, AH победа 20%, голове Над 80%, корнери Над 40%.
3П-3Р-4З в последните 10 мача, с 16 отбелязани и 16 допуснати гола. Средно голове: 1.6 за, 1.6 срещу. Победи 30%, AH победа 30%, голове Над 50%, корнери Над 60%.
| Лугано | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Люцерн | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Лугано | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Люцерн | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Лугано vs Люцерн Времево разпределение на голове/корнери
Лугано срещу Люцерн Преки срещи
Лугано срещу Люцерн Виж всички преки срещи →| Лугано Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-07-23 | Люцерн |
0 - 0
1 - 0
|
Лугано 4 | З | -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Швейцария - Супер Лига | 2017-06-02 | 2 Лугано |
0 - 0
0 - 1
|
Люцерн 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Швейцария - Супер Лига | 2017-04-02 | 3 Люцерн |
0 - 1
0 - 2
|
Лугано 1 | П | -1.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Швейцария - Супер Лига | 2016-11-20 | 3 Люцерн |
1 - 0
2 - 1
|
Лугано 5 | З | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Швейцария - Супер Лига | 2016-07-23 | 4 Лугано |
0 - 1
1 - 2
|
Люцерн 2 | З | +0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Швейцария - Супер Лига | 2015-10-03 | 1 Люцерн |
0 - 1
2 - 2
|
Лугано 2 | Р | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
9-9 (18) | 6-6 (12) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2015-08-29 | 3 Лугано |
0 - 0
0 - 1
|
Люцерн 4 | З | +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
9-5 (14) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 4 (3-1) |
| Приятелски Мачове | 2015-01-31 | Лугано |
0 - 0
1 - 3
|
Люцерн | З |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Лугано Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Швейцария - Купа | 2017-10-26 | 1 FC Schötz |
0 - 0
1 - 1
|
Лугано 1 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Швейцария - Супер Лига | 2017-10-22 | 2 Сион |
1 - 1
2 - 2
|
Лугано 3 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Лига Европа | 2017-10-19 | 4 Лугано |
0 - 0
3 - 2
|
Виктория Пилзен 2 | П | +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Швейцария - Супер Лига | 2017-10-14 | 2 Лугано |
0 - 2
0 - 4
|
Базел | З | +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Швейцария - Супер Лига | 2017-10-01 | 1 Цюрих |
1 - 0
3 - 0
|
Лугано 2 | З | -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Лига Европа | 2017-09-28 | 3 Лугано |
1 - 0
1 - 2
|
ФКСБ 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-09-24 | 4 Лугано |
0 - 1
0 - 3
|
Грасхопърс | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-09-21 | 3 Лугано |
0 - 0
1 - 2
|
Сион 2 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Швейцария - Купа | 2017-09-17 | FC Koniz |
0 - 0
0 - 1
|
Лугано | П | +1.0, +1.5 | Под |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Лига Европа | 2017-09-14 | 1 Апоел Беер Шева |
1 - 0
2 - 1
|
Лугано 2 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-09-10 | 3 Йънг Бойс |
1 - 0
3 - 0
|
Лугано 2 1 | З | -1.0 | Push | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-08-26 | Лугано |
2 - 1
4 - 1
|
Тюн 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
12-1 (13) | 9-1 (10) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-08-20 | Базел |
0 - 0
1 - 1
|
Лугано 2 | Р | -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-08-16 | 2 Лугано |
0 - 0
0 - 1
|
Ст Гален 3 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Швейцария - Купа | 2017-08-12 | 1 Баскорт |
0 - 0
0 - 6
|
Лугано 1 | П | +2.5 | Над |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Швейцария - Супер Лига | 2017-08-09 | 2 Лозана Спортс |
1 - 1
2 - 3
|
Лугано 2 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-08-05 | 1 Лугано |
0 - 0
0 - 0
|
Цюрих 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-07-23 | Люцерн |
0 - 0
1 - 0
|
Лугано 4 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2017-07-15 | Киево |
1 - 0
2 - 0
|
Лугано | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2017-07-11 | Лугано |
0 - 1
0 - 4
|
Милан | З | +1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2017-07-07 | Лугано |
0 - 0
2 - 0
|
Киасо | П | -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2017-07-04 | Локарно |
0 - 2
0 - 4
|
Лугано | П | +6.0 | Под | 11.0 | Под |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Приятелски Мачове | 2017-07-01 | AC Sementina |
1 - 2
1 - 8
|
Лугано | П | +6.0 | Над |
|
0-11 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Швейцария - Супер Лига | 2017-06-02 | 2 Лугано |
0 - 0
0 - 1
|
Люцерн 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-05-28 | 1 Лозана Спортс |
1 - 0
1 - 2
|
Лугано 2 | П | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-05-20 | 1 Лугано |
1 - 0
2 - 1
|
Вадуц 3 | П | -1.0 | Под | 11.0 | Под |
|
2-5 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-05-16 | 1 Лугано |
2 - 0
3 - 2
|
Ст Гален 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-05-13 | 1 3 Сион |
1 - 0
2 - 0
|
Лугано 1 | З | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-05-07 | 1 1 Лугано |
0 - 1
2 - 2
|
Базел 2 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-04-30 | 2 Грасхопърс |
0 - 1
0 - 1
|
Лугано 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
7-7 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Люцерн Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Швейцария - Купа | 2017-10-26 | 1 3 FC Echallens |
1 - 1
2 - 3
|
Люцерн 3 | П | +1.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Швейцария - Супер Лига | 2017-10-22 | 2 Люцерн |
0 - 1
0 - 1
|
Йънг Бойс 4 | З | +0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Швейцария - Супер Лига | 2017-10-15 | 1 Грасхопърс |
0 - 1
1 - 1
|
Люцерн 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2017-10-05 | 1 Люцерн |
2 - 0
5 - 0
|
Арау | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
||||||
| Швейцария - Супер Лига | 2017-10-01 | Тюн |
1 - 0
2 - 0
|
Люцерн 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Швейцария - Супер Лига | 2017-09-23 | 2 Люцерн |
1 - 1
2 - 3
|
Лозана Спортс 3 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
10-1 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-09-20 | 1 Йънг Бойс |
2 - 1
4 - 1
|
Люцерн 1 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
8-6 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Швейцария - Купа | 2017-09-16 | 4 Сервет |
0 - 0
0 - 1
|
Люцерн 2 | П | +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-09-10 | 2 Люцерн |
0 - 1
2 - 2
|
Тюн 4 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-08-27 | 4 Люцерн |
1 - 0
1 - 1
|
Цюрих 4 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-08-20 | 3 Сион |
1 - 1
1 - 1
|
Люцерн 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Швейцария - Купа | 2017-08-12 | 1 Люцерн |
0 - 0
1 - 0
|
Криенс 2 | П | -1.0,-1.5 | Под |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Швейцария - Супер Лига | 2017-08-09 | 3 Ст Гален |
0 - 1
0 - 2
|
Люцерн 3 | П | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-08-06 | 1 3 Люцерн |
0 - 1
2 - 2
|
Грасхопърс 5 2 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
10-0 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-07-30 | 3 Базел |
2 - 0
3 - 1
|
Люцерн 4 | З | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 | Над |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-07-23 | Люцерн |
0 - 0
1 - 0
|
Лугано 4 | П | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Лига Европа - Квалификации | 2017-07-20 | 3 Люцерн |
1 - 0
2 - 1
|
Осиек 3 | П | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Лига Европа - Квалификации | 2017-07-13 | 3 Осиек |
0 - 0
2 - 0
|
Люцерн 3 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Приятелски Мачове | 2017-07-01 | 1 Люцерн |
0 - 0
0 - 0
|
Аустрия Лустенау 1 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 8.5 | Над |
|
7-2 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Приятелски Мачове | 2017-06-28 | Люцерн |
1 - 2
3 - 3
|
Криенс | Р | -1.5 | Над | 8.5 | Над |
|
9-3 (12) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-06-02 | 2 Лугано |
0 - 0
0 - 1
|
Люцерн 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-05-28 | Люцерн |
1 - 1
2 - 2
|
Вадуц 1 | Р | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-05-21 | 1 Сион |
0 - 2
2 - 3
|
Люцерн 3 | П | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-05-17 | 1 Люцерн |
0 - 2
0 - 3
|
Лозана Спортс 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-05-14 | 3 Йънг Бойс |
3 - 1
4 - 1
|
Люцерн 2 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-05-06 | 1 Тюн |
0 - 1
3 - 1
|
Люцерн | З | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-04-28 | 2 Люцерн |
0 - 1
1 - 2
|
Базел 2 | З | +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-04-22 | 1 Грасхопърс |
2 - 1
4 - 1
|
Люцерн 3 | З | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
2-7 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-04-17 | 1 Люцерн |
0 - 0
2 - 0
|
Ст Гален 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Швейцария - Супер Лига | 2017-04-09 | 1 3 Вадуц |
0 - 1
0 - 2
|
Люцерн 2 | П | +0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2 | 3.5 | 3.6 |
| Полувреме | 2.62 | 2.3 | 3.75 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.5) | Домакин@2.025 | Гост@1.825 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@2.1 | Гост@1.7 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.8 | Под@2 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.85 | Под@1.95 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.5) | Над@1.825 | Под@2.025 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.775 | Под@2.025 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 0 , Корнер: 6 - 3
Корнер: 9.5 , Хендикап: -0.5 , Голове: 2.5
Резултат: 1 - 0 , Корнер: 5 - 1 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 1.0
-
5' - 1st Corner - Лугано -
6' - 2nd Corner - Лугано -
18' - 3rd Corner - Лугано - Race to 3 Corners - Лугано
-
20' - 4th Corner - Лугано - Race to 5 Corners - Лугано
-
23' - 5th Corner - Лугано -
24' - 1st Goal - Лугано -
25' - 6th Corner - Люцерн - 27' Substitution - Yao for Crnigoj - Лугано
-
1-0 score at the end of First Half -
49' - 7th Corner - Лугано -
52' - 1st Yellow Card - Люцерн -
65' - 8th Corner - Люцерн - 64' Substitution - Bottani for Gerndt - Лугано
-
69' - 2nd Yellow Card - Люцерн -
71' - 9th Corner - Люцерн -
78' - 3rd Yellow Card - Лугано - 79' Substitution - Vecsei for Carlinhos - Лугано
-
1-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

