Линфийлд vs Крузейдърс Профил на отборите
Линфийлд vs Крузейдърс Факти за мача
6П-1Р-3З в последните 10 мача, с 16 отбелязани и 10 допуснати гола. Средно голове: 1.6 за, 1.0 срещу. Победи 60%, AH победа 30%, голове Над 40%, корнери Над 60%.
6П-1Р-3З в последните 10 мача, с 13 отбелязани и 7 допуснати гола. Средно голове: 1.3 за, 0.7 срещу. Победи 60%, AH победа 30%, голове Над 40%, корнери Над 50%.
| Линфийлд | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Крузейдърс | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Линфийлд | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Крузейдърс | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Линфийлд vs Крузейдърс Времево разпределение на голове/корнери
Линфийлд срещу Крузейдърс Преки срещи
Линфийлд срещу Крузейдърс Виж всички преки срещи →| Линфийлд Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-11-13 | Крузейдърс |
0 - 1
2 - 1
|
Линфийлд | З | 0.0 | Над |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-08-28 | 1 Линфийлд |
1 - 0
2 - 0
|
Крузейдърс 4 | П | -0.5,-1.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-05-04 | Линфийлд |
1 - 0
3 - 1
|
Крузейдърс 2 | П | -1.0, -1.5 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-03-19 | 3 Крузейдърс |
1 - 0
1 - 2
|
Линфийлд 3 | П | +0.5 | Push |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-02-06 | Крузейдърс |
0 - 0
1 - 2
|
Линфийлд 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-10-30 | Линфийлд |
1 - 0
2 - 1
|
Крузейдърс 2 | П | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-02-21 | 1 Линфийлд |
1 - 0
4 - 0
|
Крузейдърс 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-12-21 | 2 Линфийлд |
0 - 1
1 - 1
|
Крузейдърс 4 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-10-04 | 6 Крузейдърс |
0 - 0
1 - 0
|
Линфийлд 3 | З | 0.0 | Под |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-04-13 | 2 Линфийлд |
0 - 0
0 - 0
|
Крузейдърс 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Област Антрим Шийлд | 2019-03-12 | 4 Крузейдърс |
1 - 3
4 - 3
|
Линфийлд 3 | З | 0.0 | Над | 10.5 | Над |
|
12-8 (20) | 3-6 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Купа | 2019-02-02 | Линфийлд |
0 - 0
0 - 0
|
Крузейдърс 1 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-01-19 | 6 Крузейдърс |
0 - 1
0 - 1
|
Линфийлд 3 | П | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2018-12-08 | 2 Линфийлд |
2 - 0
4 - 1
|
Крузейдърс 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2018-08-18 | 5 Крузейдърс |
0 - 1
0 - 2
|
Линфийлд | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Линфийлд Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-03-08 | 1 Балимена Юн |
0 - 1
0 - 2
|
Линфийлд 1 1 | П | +1.0 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-03-04 | 3 Карик Рейнджърс |
0 - 2
1 - 2
|
Линфийлд 3 | П | +1.0, +1.5 | Над |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-02-19 | 1 Линфийлд |
1 - 0
1 - 0
|
Портадаун 1 | П | -2.0, -2.5 | Под |
|
||||||
| Северна Ирландия - Купа | 2022-02-04 | 2 Ларн |
1 - 0
2 - 0
|
Линфийлд 4 | З | 0.0,-0.5 | Под |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-01-29 | 1 Колерайн |
1 - 0
3 - 0
|
Линфийлд 4 | З | +0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-01-25 | 1 Клифтънвил |
1 - 0
2 - 2
|
Линфийлд 1 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
9-6 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-01-22 | 1 Линфийлд |
0 - 0
2 - 0
|
Гленавон 2 | П | -1.0, -1.5 | Под | 11.0 | Под |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-01-15 | 1 Линфийлд |
1 - 0
1 - 0
|
Балимена Юн 1 | П | -1.0, -1.5 | Под | 11.0 | Над |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Северна Ирландия - Област Антрим Шийлд | 2022-01-11 | 2 Линфийлд |
0 - 0
0 - 1
|
Ларн 4 | З | -0.5 | Под |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-01-01 | 1 Дънганон Суифтс |
1 - 3
1 - 6
|
Линфийлд 1 | П | +1.5, +2.0 | Над |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-12-27 | 3 Линфийлд |
1 - 0
1 - 1
|
Гленторан 3 1 | Р | 0.0 | Под |
|
11-2 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-12-21 | 2 Линфийлд |
0 - 0
1 - 0
|
Балимена Юн 3 | П | -1.0, -1.5 | Под | 11.0 | Над |
|
9-4 (13) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-12-17 | 1 2 Ларн |
0 - 1
0 - 1
|
Линфийлд 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-12-11 | Линфийлд |
1 - 1
1 - 1
|
Уорънпойнт Таун 2 | Р | -2.0 | Под | 11.0 | Над |
|
10-3 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-12-04 | 2 Колерайн |
1 - 1
1 - 2
|
Линфийлд 4 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-11-30 | Линфийлд |
0 - 0
2 - 0
|
Карик Рейнджърс 2 | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.5 | Над |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-11-27 | Гленавон |
0 - 3
0 - 3
|
Линфийлд 1 | П | +0.5 | Над |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-11-20 | 4 Линфийлд |
0 - 0
1 - 0
|
Клифтънвил | П | -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-11-13 | Крузейдърс |
0 - 1
2 - 1
|
Линфийлд | З | 0.0 | Над |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Северна Ирландия - Купа на Лигата | 2021-11-09 | 1 Балимена Юн |
1 - 1
3 - 1
|
Линфийлд 1 | З | +0.5, +1.0 | Над |
|
6-8 (14) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 4 (2-2) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-11-06 | 2 Портадаун |
0 - 0
0 - 0
|
Линфийлд 2 | Р | +1.5 | Под | 11.0 | Над |
|
4-20 (24) | 2-7 (9) | 4 (1-3) | 3 (0-3) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-10-30 | 2 Линфийлд |
1 - 0
3 - 0
|
Дънганон Суифтс 2 | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.5 | Под |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-10-25 | 3 Ларн |
0 - 0
1 - 1
|
Линфийлд 3 | Р | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Северна Ирландия - Област Антрим Шийлд | 2021-10-19 | Линфийлд |
1 - 0
5 - 1
|
Дъндела | П |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-10-09 | 1 Линфийлд |
4 - 0
4 - 0
|
Карик Рейнджърс | П | -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Северна Ирландия - Област Антрим Шийлд | 2021-10-05 | Линфийлд |
1 - 0
1 - 0
|
Ардс 1 | П | -1.5, -2.0 | Под |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-10-01 | 3 Линфийлд |
1 - 0
1 - 1
|
Клифтънвил 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-09-28 | 1 Гленторан |
0 - 2
0 - 3
|
Линфийлд 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-09-25 | 1 2 Гленавон |
0 - 0
0 - 0
|
Линфийлд 1 1 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 11.0 | Над |
|
2-16 (18) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-09-18 | 1 Линфийлд |
0 - 0
1 - 1
|
Колерайн 2 | Р | -0.5,-1.0 | Под |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Крузейдърс Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-03-08 | 2 Крузейдърс |
1 - 0
1 - 0
|
Колерайн 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-02-26 | 1 Клифтънвил |
2 - 1
3 - 1
|
Крузейдърс 3 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-02-19 | Крузейдърс |
0 - 0
2 - 1
|
Карик Рейнджърс | П | -1.5 | Push |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-02-15 | 2 Крузейдърс |
0 - 0
0 - 0
|
Гленавон 1 | Р | -0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-01-29 | 2 Крузейдърс |
0 - 1
0 - 1
|
Гленавон 2 | З | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-01-25 | Портадаун |
0 - 0
0 - 1
|
Крузейдърс | П | +1.5 | Под | 11.0 | Под |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-01-21 | 1 3 Крузейдърс |
1 - 0
1 - 2
|
Гленторан 2 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-01-15 | 3 Уорънпойнт Таун |
0 - 0
0 - 1
|
Крузейдърс 2 | П | +1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Северна Ирландия - Купа | 2022-01-07 | 2 Гленавон |
0 - 1
0 - 4
|
Крузейдърс 1 | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-01-04 | 2 Клифтънвил |
0 - 1
0 - 2
|
Крузейдърс 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2022-01-01 | 3 Крузейдърс |
0 - 0
0 - 0
|
Карик Рейнджърс 3 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-12-18 | 3 Колерайн |
0 - 0
0 - 0
|
Крузейдърс 3 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-12-11 | 2 Крузейдърс |
3 - 0
4 - 0
|
Дънганон Суифтс 3 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-12-04 | 3 Гленавон |
0 - 0
1 - 0
|
Крузейдърс 4 1 | З | +0.5 | Под | 11.0 | Под |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-11-30 | 1 Крузейдърс |
1 - 0
2 - 0
|
Портадаун 2 | П | -2.0, -2.5 | Под | 10.5 | Над |
|
13-8 (21) | 4-6 (10) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-11-27 | 1 Балимена Юн |
0 - 0
2 - 0
|
Крузейдърс 3 | З | +0.5, +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
4-5 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-11-23 | 5 Дънганон Суифтс |
0 - 2
0 - 2
|
Крузейдърс 1 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-11-20 | 4 Крузейдърс |
0 - 0
0 - 1
|
Гленторан 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-11-16 | 5 Карик Рейнджърс |
0 - 0
0 - 2
|
Крузейдърс 1 | П | +0.5, +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-11-13 | Крузейдърс |
0 - 1
2 - 1
|
Линфийлд | П | 0.0 | Над |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-10-30 | 1 3 Уорънпойнт Таун |
1 - 2
2 - 4
|
Крузейдърс 4 | П | +1.0, +1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Купа на Лигата | 2021-10-13 | Крузейдърс |
1 - 1
1 - 1
|
Балимена Юн 1 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 | Под |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-10-09 | Балимена Юн |
0 - 1
0 - 1
|
Крузейдърс 3 | П | +0.5, +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-10-04 | 4 Крузейдърс |
0 - 1
0 - 2
|
Колерайн 3 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-09-25 | 2 Гленторан |
0 - 1
0 - 3
|
Крузейдърс | П | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-8 (13) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-09-18 | 4 Крузейдърс |
1 - 0
1 - 0
|
Ларн 6 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
3-7 (10) | 3-5 (8) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-09-11 | 2 Крузейдърс |
0 - 0
1 - 1
|
Клифтънвил | Р | 0.0 | Под |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-08-31 | 1 Крузейдърс |
1 - 0
4 - 0
|
Портадаун | П | -2 | Над | 10.5 | Над |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2021-08-28 | 1 Линфийлд |
1 - 0
2 - 0
|
Крузейдърс 4 | З | -0.5,-1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2021-08-21 | Гленторан |
0 - 1
3 - 1
|
Крузейдърс | З | -1.0, -1.5 | Над |
|
12-2 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.85 | 3.4 | 3.6 |
| Полувреме | 2.5 | 2.05 | 4.333 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.5) | Домакин@1.9 | Гост@1.9 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@2.05 | Гост@1.75 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.5) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Полувреме (5.0) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.25) | Над@1.85 | Под@1.95 |
| Полувреме (1.0) | Над@2.075 | Под@1.725 |
Статус: , Резултат: 0 - 0 , Корнер: 0 - 0
Корнер: 10.5 , Хендикап: -0.5 , Голове: 2.0, 2.5
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

