Лимерик vs Ст Патрикс Профил на отборите
Лимерик vs Ст Патрикс Факти за мача
3П-3Р-4З в последните 10 мача, с 14 отбелязани и 20 допуснати гола. Средно голове: 1.4 за, 2.0 срещу. Победи 30%, AH победа 60%, голове Над 70%, корнери Над 20%.
7П-0Р-3З в последните 10 мача, с 23 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 2.3 за, 0.9 срещу. Победи 70%, AH победа 60%, голове Над 50%, корнери Над 30%.
| Лимерик | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Ст Патрикс | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Лимерик | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Ст Патрикс | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Лимерик vs Ст Патрикс Времево разпределение на голове/корнери
Лимерик срещу Ст Патрикс Преки срещи
Лимерик срещу Ст Патрикс Виж всички преки срещи →| Лимерик Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-08-18 | Ст Патрикс |
0 - 0
0 - 1
|
Лимерик | П | Под | 10.0 |
|
||||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Лимерик Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2015-03-24 | 1 3 Дрогеда Юнайтед |
0 - 1
1 - 1
|
Лимерик | Р | -0.5, -1.0 | Под |
|
||||||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2015-03-21 | 1 Лимерик |
2 - 1
2 - 2
|
Лонгфорд Таун | Р | +0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2015-03-13 | Корк Сити |
3 - 0
5 - 0
|
Лимерик 1 1 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Ирландия - Купа на Лигата | 2015-03-10 | 2 Кобн Рамблърс |
1 - 1
3 - 2
|
Лимерик 1 | З | 0.0, +0.5 | Над |
|
||||||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2015-03-07 | Лимерик |
0 - 2
0 - 3
|
Бохемиънс Дъблин 1 | З | 0.0, +0.5 | Над |
|
||||||
| Ирландия - Купа Мюнстър Синиър | 2015-02-28 | Лимерик |
1 - 1
2 - 2
|
Корк Сити 3 | Р | +0.5, +1.0 | Над |
|
6-8 (14) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 4 (2-2) | ||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-10-24 | 1 Шамрок Роувърс |
0 - 0
1 - 0
|
Лимерик | З | -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-10-17 | 2 Лимерик |
0 - 0
1 - 0
|
Слиго Роувърс 1 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
9-9 (18) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-10-10 | Дери Сити |
0 - 0
1 - 2
|
Лимерик | П | -0.5 | Над |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-10-03 | Лимерик |
1 - 1
4 - 2
|
Атлоун Таун 3 | П | -0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-09-26 | 2 Бохемиънс Дъблин |
1 - 0
2 - 0
|
Лимерик 3 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-10 (17) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-09-21 | Лимерик |
0 - 0
0 - 1
|
Корк Сити | З | +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-09-05 | УСД |
0 - 1
1 - 3
|
Лимерик | П | +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
11-2 (13) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 8 (7-1) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-08-29 | Лимерик |
0 - 0
0 - 3
|
Дрогеда Юнайтед | З | -0.5 | Над |
|
9-6 (15) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-08-25 | Лимерик |
0 - 2
0 - 4
|
Дери Сити | З | Над |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | |||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-08-18 | Ст Патрикс |
0 - 0
0 - 1
|
Лимерик | П | Под | 10.0 | Над |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-08-15 | Дъндолк |
0 - 0
1 - 0
|
Лимерик | З |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-08-07 | Лимерик |
1 - 0
4 - 1
|
Брей Уондърърс | П | Над | 10.5 | Над |
|
9-5 (14) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-08-01 | Лимерик |
3 - 1
4 - 1
|
Шамрок Роувърс | П | Над |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-07-11 | Атлоун Таун |
3 - 0
3 - 0
|
Лимерик | З | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
10-5 (15) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-07-04 | Лимерик |
1 - 0
1 - 2
|
Бохемиънс Дъблин | З | Над |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | |||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-06-27 | Корк Сити |
1 - 0
3 - 0
|
Лимерик | З | Над |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | |||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-06-13 | Лимерик |
1 - 0
2 - 1
|
УСД | П | Над |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | |||
| Ирландия - Купа | 2014-06-07 | Лимерик |
0 - 1
1 - 2
|
Бохемиънс Дъблин | З | Над |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | |||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Ст Патрикс Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2015-03-24 | 2 Ст Патрикс |
1 - 0
2 - 0
|
Дери Сити 3 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2015-03-20 | 1 Дъндолк |
1 - 0
3 - 0
|
Ст Патрикс 3 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2015-03-13 | 3 Ст Патрикс |
2 - 0
3 - 0
|
Брей Уондърърс 2 | П | -1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2015-03-06 | 1 Шамрок Роувърс |
1 - 0
1 - 0
|
Ст Патрикс 5 | З | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2015-02-20 | 1 Шелбърн |
0 - 0
0 - 2
|
Ст Патрикс 1 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Ирландия - Ленстър Синиър Къп | 2015-02-09 | Ст Патрикс |
1 - 0
7 - 0
|
Толка Роувърс | П | -2.5 | Над |
|
14-1 (15) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Ирландия - Купа | 2014-11-02 | 3 Дери Сити |
0 - 0
0 - 2
|
Ст Патрикс 4 | П | +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-10-24 | 2 Слиго Роувърс |
0 - 1
1 - 4
|
Ст Патрикс | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-10-17 | 2 Ст Патрикс |
0 - 0
0 - 2
|
Атлоун Таун 2 | З | -1.5 | Под |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-10-10 | Дрогеда Юнайтед |
1 - 1
2 - 3
|
Ст Патрикс 1 | П | +1.0 | Над |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Ирландия - Купа | 2014-10-05 | Ст Патрикс |
3 - 1
6 - 1
|
Фин Харпс 3 1 | П | -2.0, -2.5 | Над | 9.5 | Над |
|
8-2 (10) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-09-30 | 2 Ст Патрикс |
2 - 0
3 - 1
|
Бохемиънс Дъблин 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-09-26 | 4 Ст Патрикс |
0 - 1
1 - 1
|
Шамрок Роувърс 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-09-19 | Брей Уондърърс |
1 - 1
2 - 4
|
Ст Патрикс | П | +1.0, +1.5 | Над | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ирландия - Купа | 2014-09-12 | 1 3 Ст Патрикс |
1 - 1
3 - 2
|
Бохемиънс Дъблин 1 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Ирландия - Ленстър Синиър Къп | 2014-09-09 | 1 Лонгфорд Таун |
0 - 1
1 - 2
|
Ст Патрикс 3 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-09-05 | Ст Патрикс |
1 - 0
1 - 0
|
Дъндолк | П | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ирландия - Купа | 2014-09-01 | Шелбърн |
0 - 1
0 - 1
|
Ст Патрикс | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
4-9 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-08-29 | Дери Сити |
0 - 0
0 - 1
|
Ст Патрикс | П | 0.0, +0.5 | Под |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Ирландия - Купа | 2014-08-22 | Ст Патрикс |
1 - 1
1 - 1
|
Шелбърн | Р | Под | 10.0 | Над |
|
12-1 (13) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-08-18 | Ст Патрикс |
0 - 0
0 - 1
|
Лимерик | З | Под | 10.0 | Над |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-08-15 | Ст Патрикс |
1 - 0
3 - 2
|
УСД | П |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-08-08 | Корк Сити |
0 - 0
1 - 0
|
Ст Патрикс | З | Под |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | |||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-08-01 | Ст Патрикс |
1 - 0
1 - 0
|
Слиго Роувърс | П | Под | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-07-26 | Атлоун Таун |
0 - 1
0 - 2
|
Ст Патрикс | П |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | (-) | (-) | ||||
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-07-11 | Бохемиънс Дъблин |
1 - 1
1 - 1
|
Ст Патрикс | Р | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-07-05 | Шамрок Роувърс |
1 - 1
2 - 1
|
Ст Патрикс | З | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-06-27 | Ст Патрикс |
1 - 1
3 - 2
|
Брей Уондърърс | П | Над | 10.0 | Над |
|
10-3 (13) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | |
| Приятелски Мачове | 2014-06-21 | Ст Патрикс |
2 - 0
2 - 2
|
Абърдийн | Р | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Ирландия - Висша Дивизия | 2014-06-13 | Дъндолк |
0 - 0
0 - 0
|
Ст Патрикс | Р | Под |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 9 | 4.5 | 1.36 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+1.25) | Домакин@1.925 | Гост@1.925 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.5) | Над@1.9 | Под@1.95 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 2 , Корнер: 2 - 7
Корнер: 10.0 , Хендикап: +1.0, +1.5 , Голове: 2.5
-
19' - 1st Corner - Лимерик -
30' - 2nd Corner - Ст Патрикс -
31' - 1st Goal - Ст Патрикс -
38' - 3rd Corner - Ст Патрикс -
0-1 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Ст Патрикс
-
53' - 4th Corner - Ст Патрикс -
53' - 5th Corner - Ст Патрикс - Race to 5 Corners - Ст Патрикс
-
54' - 6th Corner - Ст Патрикс -
61' - 7th Corner - Ст Патрикс -
72' - 2nd Goal - Ст Патрикс -
74' - 1st Yellow Card - Ст Патрикс -
75' - 3rd Goal - Лимерик -
76' - 8th Corner - Лимерик - Race to 7 Corners - Ст Патрикс
-
80' - 9th Corner - Ст Патрикс -
85' - 2nd Yellow Card - Ст Патрикс -
90+1' - 3rd Yellow Card - Лимерик -
1-2 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

