Лиерс vs Еупен Профил на отборите
Лиерс vs Еупен Факти за мача
3П-3Р-4З в последните 10 мача, с 14 отбелязани и 12 допуснати гола. Средно голове: 1.4 за, 1.2 срещу. Победи 30%, AH победа 50%, голове Над 20%, корнери Над 40%.
6П-0Р-4З в последните 10 мача, с 17 отбелязани и 14 допуснати гола. Средно голове: 1.7 за, 1.4 срещу. Победи 60%, AH победа 50%, голове Над 30%, корнери Над 60%.
| Лиерс | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Еупен | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Лиерс | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Еупен | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Лиерс vs Еупен Времево разпределение на голове/корнери
Лиерс срещу Еупен Преки срещи
Лиерс срещу Еупен Виж всички преки срещи →| Лиерс Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-03-10 | 2 3 Еупен |
0 - 1
0 - 1
|
Лиерс 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2025-08-23 | 2 Лиерс |
3 - 0
3 - 2
|
Еупен 2 | П | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2025-02-09 | 1 4 Еупен |
1 - 1
1 - 3
|
Лиерс 3 | П | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Лиерс Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-10-30 | 3 Гент 2 |
0 - 0
2 - 0
|
Лиерс 4 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-10-10 | 1 Лиерс |
1 - 0
3 - 0
|
Франкс Бораинс | П | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-09-11 | 1 Беершот Вилрийк |
2 - 0
3 - 1
|
Лиерс 1 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-09-06 | 2 Лиерс |
0 - 0
0 - 0
|
Лиеж 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-08-30 | 3 РФК Сераинг |
1 - 0
1 - 1
|
Лиерс 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-08-22 | 4 Лиерс |
0 - 0
2 - 1
|
Патро Айсден Маасмехелен 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-08-15 | 2 Екселсиор Виртон |
1 - 0
3 - 0
|
Лиерс 3 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2026-08-09 | 1 KVV Дес Спорт |
0 - 1
1 - 1
|
Лиерс 2 | Р | +0.5 | Под |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2026-08-02 | Роял Капелен |
0 - 2
0 - 6
|
Лиерс | П | +1.5 | Над |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Приятелски Мачове | 2026-07-03 | 3 Фортуна Ситард |
1 - 0
1 - 0
|
Лиерс | З | -0.5, -1.0 | Под |
|
9-4 (13) | 8-1 (9) | 4 (3-1) | 1 (0-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2026-06-28 | КФК Нижлен |
0 - 2
0 - 4
|
Лиерс | П | +2.5 | Под |
|
4-6 (10) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-04-17 | 2 Лиерс |
0 - 0
1 - 1
|
Локерен-Темсе 4 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
8-7 (15) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-04-11 | 4 Олимпик Шарлероа |
0 - 1
0 - 1
|
Лиерс | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-04-04 | 5 Лиерс |
0 - 0
0 - 2
|
Франкс Бораинс 2 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-03-21 | 4 РВДМ Брюксел |
1 - 0
1 - 1
|
Лиерс 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
2-8 (10) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-03-13 | 2 3 Лиерс |
1 - 0
1 - 2
|
Патро Айсден Маасмехелен 4 | З | +0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-03-10 | 2 3 Еупен |
0 - 1
0 - 1
|
Лиерс 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-03-07 | 2 Лиерс |
1 - 0
2 - 1
|
Клуб Брюж 2 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-02-28 | 2 Генк 2 |
1 - 2
2 - 3
|
Лиерс 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-02-21 | 2 Лиерс |
1 - 1
1 - 3
|
Гент 2 2 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-02-13 | 1 Лиерс |
0 - 0
0 - 1
|
РФК Сераинг | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-02-06 | Лиеж |
1 - 0
2 - 1
|
Лиерс 3 1 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-02-01 | 2 Лиерс |
1 - 1
1 - 2
|
Беершот Вилрийк 3 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-01-28 | 1 Андерлехт 2 |
0 - 1
2 - 2
|
Лиерс 2 2 | Р | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-01-25 | 3 СК Беверен |
1 - 0
1 - 0
|
Лиерс 3 | З | -1.5, -2.0 | Под | 9.5 | Над |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2025-12-19 | 2 Ломел |
3 - 2
4 - 3
|
Лиерс 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2025-12-16 | 2 Лиерс |
0 - 0
0 - 0
|
Кортрийк 3 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2025-12-13 | 1 Франкс Бораинс |
0 - 0
0 - 1
|
Лиерс 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2025-12-06 | Лиерс |
1 - 0
2 - 1
|
Генк 2 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2025-11-29 | Лиерс |
1 - 0
1 - 0
|
Андерлехт 2 2 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Еупен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-11-01 | Еупен |
1 - 0
1 - 2
|
Екселсиор Виртон 1 | З | -1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-10-25 | 2 Еупен |
0 - 1
1 - 2
|
Беершот Вилрийк 2 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Купа | 2026-10-18 | 2 Мехелен |
2 - 1
5 - 1
|
Еупен 4 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-10-09 | 3 Андерлехт 2 |
0 - 0
0 - 2
|
Еупен 3 | П | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Купа | 2026-09-27 | 1 Мерелбеке |
0 - 0
0 - 1
|
Еупен 1 | П | +1.0, +1.5 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-09-19 | Еупен |
2 - 0
3 - 1
|
Лиеж 2 1 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
8-7 (15) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 6 (1-5) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-09-13 | 1 Патро Айсден Маасмехелен |
0 - 1
1 - 2
|
Еупен 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-09-05 | 4 Клуб Брюж 2 |
0 - 0
0 - 1
|
Еупен 3 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-08-21 | 3 Локерен |
1 - 0
2 - 1
|
Еупен 3 1 | З | -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-08-15 | 3 Еупен |
1 - 1
4 - 1
|
Генк 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
7-10 (17) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Приятелски Мачове | 2026-08-01 | 2 Венло |
0 - 2
2 - 3
|
Еупен 2 | П | 0.0 | Над | 9.0 | Над |
|
6-6 (12) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Приятелски Мачове | 2026-07-29 | Еупен |
1 - 0
8 - 0
|
Айуойли | П | -3.0 | Над |
|
14-0 (14) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2026-07-25 | 1 Вилц |
0 - 3
0 - 9
|
Еупен 1 | П | +1.5 | Над |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2026-07-15 | Еупен |
2 - 1
2 - 1
|
Ла Кламине | П | -2.5 | Под |
|
11-2 (13) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 2 (2-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2026-07-03 | Гроене Стер |
0 - 0
0 - 1
|
Еупен 1 | П | +1.0 | Под |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-04-17 | 1 Лиеж |
1 - 1
2 - 1
|
Еупен 1 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
6-7 (13) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-04-10 | 3 Еупен |
2 - 1
3 - 3
|
Беершот Вилрийк 1 | Р | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-04-04 | Клуб Брюж 2 |
0 - 1
0 - 1
|
Еупен 2 | П | +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-03-20 | 1 Еупен |
0 - 0
0 - 0
|
РФК Сераинг 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-03-13 | 1 Андерлехт 2 |
0 - 1
0 - 1
|
Еупен 2 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-03-10 | 2 3 Еупен |
0 - 1
0 - 1
|
Лиерс 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-03-06 | Еупен |
2 - 0
4 - 0
|
Гент 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-03-01 | 2 РВДМ Брюксел |
0 - 0
2 - 2
|
Еупен 1 | Р | 0.0 | Над | 9.0 | Под |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-02-21 | 1 Еупен |
0 - 1
1 - 1
|
Франкс Бораинс 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-02-07 | 2 Еупен |
1 - 0
1 - 0
|
Кортрийк 1 | П | +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-01-30 | Генк 2 |
0 - 0
2 - 0
|
Еупен 2 | З | +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-01-27 | 2 Еупен |
1 - 0
1 - 1
|
Локерен-Темсе | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
6-8 (14) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-01-24 | 1 Ломел |
0 - 2
3 - 2
|
Еупен 2 | З | -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
9-7 (16) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2026-01-17 | Еупен |
0 - 2
1 - 2
|
СК Беверен 4 | З | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2025-12-21 | 2 Еупен |
0 - 1
2 - 2
|
Олимпик Шарлероа 1 1 | Р | -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3.6 | 3.6 | 1.8 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.5) | Домакин@1.975 | Гост@1.825 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@1.85 | Гост@1.95 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.85 | Под@1.95 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.0) | Над@2 | Под@1.8 |
| Полувреме (1.25) | Над@2 | Под@1.8 |
Статус: , Резултат: 0 - 0 , Корнер: 0 - 0
Корнер: 9.5 , Хендикап: +0.5 , Голове: 3.0
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

