Безплатни прогнози
(на база историческа статистика, само за справка)
Над 2.0
Общо голове
Над 10.0
Общо корнери
-0.5
Лавал
Лавал vs Амиен Профил на отборите
Лавал
LWWDLDDDDWСкорошниСтабилно-0.1 т./мач, последните 5 срещу предишните 22
Над 9.5 корнераНад8/10
Над 2.5 голаРавностойно5/10
Азиатски хендикапНе покрива4/10
Амиен
WWLWLDWLDDСкорошниСтабилно+0.2 т./мач, последните 5 срещу предишните 23
Над 9.5 корнераРавностойно5/10
Над 2.5 голаПод4/10
Азиатски хендикапПокрива7/10
Изпуска преднини2 поредни равенства
Последни
| Лавал | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Амиен | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Лавал | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Амиен | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Разпределение на головеЛиния 2.0
Разпределение на корнериЛиния 10.0
Разпределение на картони
Мачове на домакина
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Мачове на госта
Общо: 40,
Средно: 2.58,
Ст. откл.: 1.41, Медиана: 2,
Мода: ,
Над: 67%
Мачове на домакина у дома
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Мачове на госта като гост
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Последни мачове на домакина
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Последни мачове на госта
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Лавал vs Амиен Времево разпределение на голове/корнери
Лавал срещу Амиен Преки срещи
Лавал срещу Амиен Виж всички преки срещи →| Лавал Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 2 | 2025-04-25 | Лавал |
0 - 0
1 - 0
|
Амиен 2 | П | -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2024-12-13 | 1 2 Амиен |
0 - 1
1 - 3
|
Лавал 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2024-03-02 | Лавал |
1 - 0
1 - 1
|
Амиен 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2023-10-28 | 2 Амиен |
0 - 0
0 - 0
|
Лавал 1 | Р | 0.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2023-06-02 | 1 Амиен |
0 - 0
1 - 2
|
Лавал 2 | П | +0.5 | Push | 8.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2022-12-30 | 1 Лавал |
0 - 1
0 - 3
|
Амиен 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
9-5 (14) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 2 | 2017-05-12 | 1 Амиен |
2 - 0
3 - 0
|
Лавал 3 | З | -1.5, -2.0 | Над | 9.0 | Под |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2016-12-16 | 1 2 Лавал |
0 - 1
2 - 2
|
Амиен 3 | Р | 0.0 | Над | 9.0 | Под |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Лавал Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 2 | 2025-09-12 | 1 Булон |
0 - 2
1 - 2
|
Лавал | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2025-08-29 | 2 Лавал |
0 - 0
0 - 0
|
Клермон Фуут | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2025-08-22 | 2 Родез |
1 - 0
1 - 1
|
Лавал 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2025-08-15 | Гренобъл |
0 - 0
1 - 1
|
Лавал | Р | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2025-08-09 | 1 2 Лавал |
2 - 2
3 - 3
|
Ст Етиен | Р | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2025-08-01 | 1 Лавал |
1 - 0
4 - 0
|
Орлеан 1 | П | 0.0 | Над | 8.5 | Под |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2025-07-23 | Лавал |
1 - 0
1 - 1
|
Руан 1 | Р | -0.5 | Под |
|
0-12 (12) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Приятелски Мачове | 2025-07-18 | Конкарно |
2 - 1
2 - 3
|
Лавал | П | 0.0, +0.5 | Над | 8.5 | Над |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 2 | 2025-05-10 | 2 Лавал |
0 - 1
2 - 3
|
Мец 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-05-02 | 1 Дюнкерк |
0 - 0
0 - 0
|
Лавал 2 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-04-25 | Лавал |
0 - 0
1 - 0
|
Амиен 2 | П | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
12-4 (16) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-04-18 | 2 Лавал |
1 - 0
2 - 1
|
Родез 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
1-11 (12) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Франция - Лига 2 | 2025-04-14 | СК Бастия |
2 - 1
5 - 2
|
Лавал 4 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-04-04 | 1 1 Лавал |
1 - 2
1 - 2
|
Гренобъл | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
7-5 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Франция - Лига 2 | 2025-03-29 | Гингам |
2 - 0
2 - 0
|
Лавал 3 1 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-03-15 | 2 Лавал |
1 - 0
3 - 0
|
ФК Париж 2 | П | +0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
5-8 (13) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Франция - Лига 2 | 2025-03-07 | 3 Каен |
0 - 1
0 - 1
|
Лавал 2 | П | -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
0-1 (1) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-02-28 | 2 Лавал |
0 - 0
0 - 1
|
Мартигес 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-02-22 | 2 Лориан |
0 - 0
0 - 1
|
Лавал 4 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-02-14 | 2 Аячо |
2 - 0
3 - 0
|
Лавал 2 | З | 0.0 | Над | 8.0 | Над |
|
4-5 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-02-07 | 2 Лавал |
0 - 0
0 - 1
|
Анеси 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-31 | 2 По |
0 - 0
1 - 1
|
Лавал 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
8-4 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-24 | 1 Лавал |
0 - 0
1 - 0
|
Троа 1 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
3-8 (11) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-18 | 2 Клермон Фуут |
0 - 0
1 - 1
|
Лавал 2 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Купа | 2025-01-15 | 2 Тулуза |
2 - 0
2 - 1
|
Лавал 3 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-10 | 1 Лавал |
1 - 1
1 - 1
|
Ред Стар 93 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-04 | 1 Лавал |
0 - 0
2 - 0
|
Лориан 1 | П | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Франция - Купа | 2024-12-20 | 1 СА Мериняк |
0 - 0
0 - 0
|
Лавал 2 | Р | +3.0 | Под | 9.5 | Над |
|
3-11 (14) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 2 | 2024-12-13 | 1 2 Амиен |
0 - 1
1 - 3
|
Лавал 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 2 | 2024-12-06 | 2 Лавал |
1 - 0
1 - 0
|
Каен 1 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Амиен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 2 | 2025-09-12 | Амиен |
0 - 0
0 - 0
|
СК Бастия 1 | Р | +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2025-08-29 | 3 Монпелие |
0 - 1
1 - 1
|
Амиен 3 | Р | -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2025-08-22 | 4 Амиен |
0 - 1
0 - 1
|
Анеси 4 | З | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2025-08-15 | 2 Ред Стар 93 |
0 - 1
1 - 3
|
Амиен 3 | П | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2025-08-11 | 1 Амиен |
1 - 1
2 - 2
|
Реймс 1 | Р | +1.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2025-07-26 | 2 Амиен |
0 - 1
0 - 2
|
Ред Стар 93 2 | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 2 (1-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2025-07-05 | Амиен |
1 - 0
2 - 0
|
Фльори 91 1 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Франция - Лига 2 | 2025-05-10 | Троа |
0 - 0
1 - 0
|
Амиен 1 | З | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 | Над |
|
11-2 (13) | 8-1 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-05-02 | 1 Амиен |
3 - 1
4 - 2
|
По 1 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-04-25 | Лавал |
0 - 0
1 - 0
|
Амиен 2 | З | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
12-4 (16) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-04-18 | 1 Амиен |
2 - 1
3 - 2
|
Гингам 1 | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.0 | Под |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 2 | 2025-04-11 | 1 2 Амиен |
0 - 0
1 - 0
|
Дюнкерк | П | +0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 2 | 2025-04-04 | 2 Аячо |
1 - 1
2 - 1
|
Амиен 3 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-03-28 | 1 2 Клермон Фуут |
1 - 0
1 - 1
|
Амиен 2 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-9 (14) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-03-14 | 3 Амиен |
0 - 0
2 - 1
|
Каен 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 2 | 2025-03-07 | 2 Ред Стар 93 |
1 - 0
2 - 0
|
Амиен 2 | З | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-03-01 | Амиен |
1 - 0
1 - 2
|
Мец 1 | З | +1.0 | Над | 9.0 | Над |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-02-21 | 2 Родез |
1 - 0
1 - 1
|
Амиен 4 | Р | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
13-3 (16) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-02-14 | Амиен |
1 - 3
1 - 4
|
Гренобъл | З | 0.0 | Над | 9.0 | Над |
|
8-5 (13) | 6-4 (10) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-02-08 | 1 Лориан |
1 - 1
3 - 1
|
Амиен 1 | З | -1.0, -1.5 | Над | 9.0 | Над |
|
9-1 (10) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-31 | 3 Амиен |
1 - 0
1 - 0
|
Анеси 2 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 8.5 | Над |
|
6-4 (10) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-24 | 2 Мартигес |
3 - 0
3 - 0
|
Амиен 4 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-17 | 3 Амиен |
0 - 0
1 - 0
|
СК Бастия 4 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
0-1 (1) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-11 | 6 ФК Париж |
0 - 0
1 - 0
|
Амиен 5 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
13-2 (15) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2025-01-03 | 2 Амиен |
0 - 2
0 - 3
|
Троа 1 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Купа | 2024-12-21 | 1 Тан |
0 - 1
2 - 1
|
Амиен 3 | З | +1.0, +1.5 | Push | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2024-12-13 | 1 2 Амиен |
0 - 1
1 - 3
|
Лавал 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 2 | 2024-12-07 | 1 1 Гренобъл |
0 - 0
0 - 2
|
Амиен 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 2 | 2024-11-22 | 1 Гингам |
2 - 0
3 - 0
|
Амиен 3 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Франция - Купа | 2024-11-16 | Фльори 91 |
1 - 0
1 - 1
|
Амиен 1 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
10-6 (16) | 4-4 (8) | 4 (0-4) | 2 (2-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.8 | 3.5 | 4.5 |
| Полувреме | 2.5 | 2 | 5.5 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.5) | Домакин@1.8 | Гост@2 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@1.975 | Гост@1.825 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.8 | Под@2 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.0) | Над@1.825 | Под@1.975 |
| Полувреме (0.75) | Над@1.8 | Под@2 |
Събития на живо
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 3 , Корнер: 8 - 6
Корнер: 10.0 , Хендикап: -0.5 , Голове: 2.0
Резултат: 0 - 1 , Корнер: 3 - 5 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 0.5, 1.0
-
3' - 1st Corner - Амиен -
4' - 2nd Corner - Амиен - Race to 3 Corners - Амиен
-
12' - 3rd Corner - Амиен -
13' - 4th Corner - Амиен -
15' - 5th Corner - Лавал -
16' - 6th Corner - Лавал -
24' - 7th Corner - Амиен - Race to 5 Corners - Амиен
-
35' - 1st Goal - Амиен -
39' - 8th Corner - Лавал -
42' - 1st Yellow Card - Амиен -
0-1 score at the end of First Half -
47' - 9th Corner - Лавал -
49' - 10th Corner - Лавал -
50' - 11th Corner - Лавал - Race to 7 Corners - Лавал
-
53' - 12th Corner - Лавал -
54' - 2nd Yellow Card - Лавал -
55' - 3rd Yellow Card - Лавал -
59' - 2nd Goal - Амиен - 0-2%Amiens extend their lead and Early Payout is awarded
-
64' - 13th Corner - Амиен - 69' ~ Substitution ~ Hamache ~ Mlakar ~(Amiens)
-
84' - 3rd Goal - Амиен -
85' - 4th Yellow Card - Амиен -
90+2' - 14th Corner - Лавал -
0-3 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

