Хуниор vs Флуминензе Профил на отборите
Хуниор vs Флуминензе Факти за мача
4П-4Р-2З в последните 10 мача, с 14 отбелязани и 8 допуснати гола. Средно голове: 1.4 за, 0.8 срещу. Победи 40%, AH победа 50%, голове Над 70%, корнери Над 60%.
5П-3Р-2З в последните 10 мача, с 15 отбелязани и 6 допуснати гола. Средно голове: 1.5 за, 0.6 срещу. Победи 50%, AH победа 60%, голове Над 70%, корнери Над 40%.
| Хуниор | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Флуминензе | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Хуниор | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Флуминензе | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Хуниор vs Флуминензе Времево разпределение на голове/корнери
Хуниор срещу Флуминензе Преки срещи
Хуниор срещу Флуминензе Виж всички преки срещи →| Хуниор Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Копа Либертадорес | 2021-05-19 | 2 Флуминензе |
0 - 1
1 - 2
|
Хуниор 4 | П | -0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Копа Либертадорес | 2021-05-07 | 3 Хуниор |
1 - 1
1 - 1
|
Флуминензе 3 | Р | 0.0, +0.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Хуниор Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Колумбия - Примера А | 2022-04-10 | 4 Депортиво Кали |
0 - 0
1 - 1
|
Хуниор 3 | Р | 0.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Купа Судамерикана | 2022-04-06 | 1 3 Унион Санта Фе |
1 - 1
1 - 1
|
Хуниор 6 1 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Колумбия - Примера А | 2022-04-03 | 1 Хуниор |
2 - 1
3 - 1
|
Алианца Петролера 2 | П | -1.0 | Над | 8.5 |
|
|||||
| Колумбия - Примера А | 2022-03-31 | 2 Милонариос |
0 - 0
1 - 0
|
Хуниор 1 | З | -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Колумбия - Примера А | 2022-03-25 | 3 Хуниор |
0 - 0
1 - 1
|
Депортиво Пасто 5 | Р | -1.0 | Под | 8.5 |
|
|||||
| Колумбия - Примера А | 2022-03-20 | 6 Депортиво Перейра |
0 - 0
1 - 0
|
Хуниор 2 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Купа Судамерикана | 2022-03-18 | 1 Хуниор |
2 - 1
3 - 1
|
Ла Екуидад 3 | П | -1.0 | Над | 8.5 | Над |
|
4-10 (14) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 4 (0-4) |
| Купа Судамерикана | 2022-03-11 | 4 Ла Екуидад |
0 - 0
0 - 0
|
Хуниор 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
7-9 (16) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Колумбия - Примера А | 2022-03-05 | 2 Хуниор |
2 - 0
3 - 1
|
Унион Магдалена 4 | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.0 | Под |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Колумбия - Примера А | 2022-02-26 | 4 Депортес Толима |
0 - 0
0 - 2
|
Хуниор 4 | П | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Под |
|
5-3 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Колумбия - Примера А | 2022-02-20 | 3 Хуниор |
0 - 0
1 - 0
|
Америка де Кали 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 8.5 | Под |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Колумбия - Примера А | 2022-02-17 | 1 Индепендиенте Меделин |
0 - 0
2 - 0
|
Хуниор 5 | З | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Над |
|
4-6 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Колумбия - Примера А | 2022-02-07 | 3 Хуниор |
2 - 1
2 - 1
|
Агилас Дорадас 3 | П | -1.5 | Над | 9.0 | Над |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| Колумбия - Примера А | 2022-02-03 | 4 Индепендиенте Санта Фе |
0 - 0
2 - 1
|
Хуниор 5 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Колумбия - Примера А | 2022-01-29 | 3 Хуниор |
1 - 0
1 - 0
|
Ла Екуидад 5 | П | -0.5, -1.0 | Под | 8.5 | Под |
|
2-5 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Колумбия - Примера А | 2022-01-27 | 1 Атлетико Насионал |
1 - 0
3 - 1
|
Хуниор 2 | З | -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Колумбия - Примера А | 2022-01-23 | 1 Хуниор |
2 - 1
3 - 1
|
Патриотас 3 | П | -1.5 | Над | 9.0 | Над |
|
6-4 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Колумбия - Примера А | 2021-12-15 | 1 Хуниор |
0 - 1
1 - 1
|
Атлетико Насионал 3 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
9-2 (11) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Колумбия - Примера А | 2021-12-11 | 4 Депортиво Кали |
1 - 0
2 - 0
|
Хуниор 5 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
5-7 (12) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Колумбия - Примера А | 2021-12-08 | Хуниор |
2 - 0
3 - 0
|
Депортиво Перейра 2 | П | -1.0 | Над | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Колумбия - Примера А | 2021-12-04 | 3 Депортиво Перейра |
2 - 0
2 - 2
|
Хуниор 5 | Р | 0.0, +0.5 | Над |
|
1-9 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Колумбия - Примера А | 2021-12-02 | 2 Хуниор |
0 - 0
2 - 2
|
Депортиво Кали 5 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 8.5 | Над |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Колумбия - Примера А | 2021-11-28 | 3 Атлетико Насионал |
1 - 0
1 - 1
|
Хуниор 2 | Р | -0.5 | Под | 8.5 | Над |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Колумбия - Примера А | 2021-11-21 | 3 Алианца Петролера |
0 - 1
1 - 1
|
Хуниор 1 | Р | 0.0 | Push | 8.5 | Под |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Колумбия - Примера А | 2021-11-18 | 5 Хуниор |
1 - 0
1 - 0
|
Ла Екуидад 4 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 8.5 | Под |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Колумбия - Примера А | 2021-11-07 | 1 Индепендиенте Санта Фе |
0 - 1
1 - 1
|
Хуниор 4 | Р | -0.5 | Push | 8.5 | Под |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Колумбия - Примера А | 2021-11-01 | 1 Хуниор |
1 - 1
2 - 1
|
Депортиво Пасто 1 | П | -1.0 | Над | 8.5 | Над |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Колумбия - Примера А | 2021-10-29 | 3 Хуниор |
0 - 0
0 - 0
|
Депортес Киндио 5 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 | Над |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Колумбия - Примера А | 2021-10-24 | 1 Милонариос |
1 - 1
4 - 1
|
Хуниор 2 | З | -0.5, -1.0 | Над | 8.5 | Под |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Колумбия - Примера А | 2021-10-18 | 3 Хуниор |
1 - 1
2 - 1
|
Ягуарес де Кордоба 4 1 | П | -1.0 | Над | 8.5 | Под |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Флуминензе Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Бразилия - Серия А | 2022-04-09 | 1 Флуминензе |
0 - 0
0 - 0
|
Сантос | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Купа Судамерикана | 2022-04-06 | 2 Флуминензе |
2 - 0
3 - 0
|
Ориенте Петролеро 2 | П | -2.0, -2.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-04-02 | 1 4 Флуминензе |
1 - 1
1 - 1
|
Фламенго 5 1 | Р | +1.0 | Под |
|
||||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-03-31 | 5 Фламенго |
0 - 0
0 - 2
|
Флуминензе 5 | П | -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-03-27 | 1 5 Флуминензе |
0 - 1
1 - 2
|
Ботафого 5 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-03-21 | 3 Ботафого |
0 - 0
0 - 1
|
Флуминензе 1 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Копа Либертадорес | 2022-03-17 | 6 Олимпия Асунсион |
1 - 0
2 - 0
|
Флуминензе 2 1 | З | 0.0 | Под | 11.0 | Под |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-03-12 | 4 Боависта СК Сакуарема |
0 - 0
0 - 0
|
Флуминензе 4 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Копа Либертадорес | 2022-03-10 | 3 Флуминензе |
1 - 1
3 - 1
|
Олимпия Асунсион 6 | П | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
6-12 (18) | 5-7 (12) | 4 (2-2) | 4 (0-4) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-03-05 | 4 Резенде РДж |
0 - 3
0 - 4
|
Флуминензе | П | +1.0, +1.5 | Над | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Копа Либертадорес | 2022-03-02 | 2 Флуминензе |
0 - 0
2 - 0
|
Милонариос 3 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-02-26 | Флуминензе |
2 - 0
2 - 0
|
Вашко да Гама 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
8-6 (14) | 6-3 (9) | 6 (4-2) | 1 (1-0) |
| Копа Либертадорес | 2022-02-23 | 1 3 Милонариос |
1 - 1
1 - 2
|
Флуминензе 4 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-02-19 | 2 Флуминензе |
1 - 0
3 - 0
|
Волта Редонда 3 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Над |
|
10-6 (16) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 4 (4-0) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-02-17 | 1 2 Нова Игуаку |
0 - 1
0 - 1
|
Флуминензе 1 | П | +1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
1-9 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-02-13 | Флуминензе |
0 - 0
1 - 0
|
Португеза РДж 2 | П | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-02-06 | 1 6 Фламенго |
0 - 0
0 - 1
|
Флуминензе 4 1 | П | -1 | Под | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-02-03 | Флуминензе |
1 - 0
1 - 0
|
Аудакс Рио 3 | П | -1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-01-30 | 3 Мадурейра РДж |
0 - 0
0 - 1
|
Флуминензе 3 | П | +1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 5 (3-2) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2022-01-27 | 1 Флуминензе |
0 - 1
0 - 1
|
Бангу 1 | З | -1.5, -2.0 | Под | 9.5 | Над |
|
9-4 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Бразилия - Серия А | 2021-12-10 | 2 Флуминензе |
0 - 0
3 - 0
|
Шапекоензе 2 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 | Над |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Серия А | 2021-12-05 | 1 2 Баия |
2 - 0
2 - 0
|
Флуминензе 5 1 | З | -0.5 | Push |
|
11-3 (14) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Бразилия - Серия А | 2021-11-28 | 5 Атлетико Минейро |
1 - 1
2 - 1
|
Флуминензе 3 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Серия А | 2021-11-25 | 5 Флуминензе |
1 - 0
1 - 0
|
Интернасионал 5 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Серия А | 2021-11-21 | 1 Флуминензе |
1 - 0
2 - 0
|
Америка МГ 2 | П | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Под |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия А | 2021-11-17 | 2 ЕК Хувентуде |
1 - 0
1 - 0
|
Флуминензе 1 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия А | 2021-11-14 | 4 Флуминензе |
0 - 1
2 - 1
|
Палмейрас 5 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Бразилия - Серия А | 2021-11-10 | 3 Гремио |
0 - 0
1 - 0
|
Флуминензе 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Бразилия - Серия А | 2021-11-07 | 1 Флуминензе |
0 - 0
1 - 0
|
Спорт Ресифе 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Серия А | 2021-10-31 | 1 4 Сеара |
1 - 0
1 - 0
|
Флуминензе 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 5 (2-3) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.75 | 2.8 | 3 |
| Полувреме | 3.75 | 1.8 | 4 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (0.0) | Домакин@1.85 | Гост@2 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@1.825 | Гост@1.975 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.0) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Полувреме (4.5) | Над@2.05 | Под@1.75 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (1.75) | Над@1.925 | Под@1.925 |
| Полувреме (0.75) | Над@2.05 | Под@1.75 |
Статус: Пълно време , Резултат: 3 - 0 , Корнер: 0 - 4
Корнер: 9.0 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.5, 2.0
Резултат: 2 - 0 , Корнер: 0 - 3 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 0.5, 1.0
-
10' - 1st Goal - Хуниор -
18' - 1st Corner - Флуминензе -
19' - 2nd Corner - Флуминензе - Race to 3 Corners - Флуминензе
-
19' - 3rd Corner - Флуминензе -
23' - 1st Yellow Card - Флуминензе -
25' - 2nd Yellow Card - Флуминензе -
45+2' - 2nd Goal - Хуниор -
45+4' - 3rd Yellow Card - Хуниор -
2-0 score at the end of First Half -
49' - 4th Yellow Card - Хуниор -
49' - 5th Yellow Card - Флуминензе -
50' - 6th Yellow Card - Хуниор -
63' - 4th Corner - Флуминензе -
66' - 7th Yellow Card - Хуниор -
90+5' - 3rd Goal - Хуниор -
90+5' - 8th Yellow Card - Флуминензе -
3-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

