Норкьопинг vs Малмьо Профил на отборите
Норкьопинг vs Малмьо Факти за мача
6П-2Р-2З в последните 10 мача, с 20 отбелязани и 10 допуснати гола. Средно голове: 2.0 за, 1.0 срещу. Победи 60%, AH победа 30%, голове Над 50%, корнери Над 70%.
4П-2Р-4З в последните 10 мача, с 12 отбелязани и 14 допуснати гола. Средно голове: 1.2 за, 1.4 срещу. Победи 40%, AH победа 30%, голове Над 60%, корнери Над 70%.
| Норкьопинг | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Малмьо | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Норкьопинг | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Малмьо | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Норкьопинг vs Малмьо Времево разпределение на голове/корнери
Норкьопинг срещу Малмьо Преки срещи
Норкьопинг срещу Малмьо Виж всички преки срещи →| Норкьопинг Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-09-26 | 6 Норкьопинг |
2 - 1
3 - 1
|
Малмьо 3 | П | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-07-28 | 2 Малмьо |
1 - 0
2 - 1
|
Норкьопинг 3 | З | -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2017-10-16 | 3 Норкьопинг |
1 - 0
1 - 3
|
Малмьо 2 | З | +0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2017-05-21 | 1 Малмьо |
0 - 0
1 - 2
|
Норкьопинг 3 | П | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2016-10-16 | Норкьопинг |
0 - 1
1 - 2
|
Малмьо 4 | З | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Швеция - Алсвенскалига | 2016-04-02 | 3 Малмьо |
1 - 1
3 - 1
|
Норкьопинг 2 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Швеция - Купа | 2016-03-13 | 3 Малмьо |
0 - 0
1 - 0
|
Норкьопинг 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2015-10-31 | 2 4 Малмьо |
0 - 1
0 - 2
|
Норкьопинг 2 | П | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2015-07-04 | 2 Норкьопинг |
2 - 1
3 - 1
|
Малмьо 4 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
5-10 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2014-08-23 | Малмьо |
0 - 0
3 - 0
|
Норкьопинг | З | Push | 10.5 | Над |
|
10-6 (16) | 7-5 (12) | 4 (3-1) | 2 (2-0) | |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Норкьопинг Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Приятелски Мачове | 2019-03-08 | 1 Норкьопинг |
0 - 1
1 - 2
|
Йонкьопингс Содра 3 | З | -1.5 | Push |
|
||||||
| Приятелски Мачове | 2019-03-04 | Атвидабергс |
0 - 2
0 - 2
|
Норкьопинг 1 | П | +1.0, +1.5 | Под |
|
||||||
| Швеция - Купа | 2019-03-02 | Норкьопинг |
0 - 1
1 - 1
|
АФК Ескилстуна 1 | Р | -1.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Швеция - Купа | 2019-02-22 | 2 Асириска Турабдин |
0 - 1
0 - 2
|
Норкьопинг 1 | П | +2.5, +3.0 | Под |
|
||||||
| Швеция - Купа | 2019-02-17 | Норкьопинг |
1 - 0
3 - 1
|
ИФК Варнамо 2 | П | -2.5 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2019-02-12 | 1 Норкьопинг |
0 - 0
1 - 0
|
АФК Ескилстуна 1 | П | -1.0, -1.5 | Под |
|
3-0 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-02-06 | 2 СК Фарензе |
1 - 1
1 - 1
|
Норкьопинг | Р | +0.5, +1.0 | Под | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-02-04 | 1 Матерсбург |
1 - 1
1 - 4
|
Норкьопинг 1 | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-01-31 | Норкьопинг |
2 - 0
3 - 1
|
Елфсборг | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 | Над |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-01-29 | Линкьопинг Сити |
2 - 0
3 - 2
|
Норкьопинг | З | +1.5, +2.0 | Над |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-11-11 | 2 6 Хакен |
0 - 1
0 - 1
|
Норкьопинг 2 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
2-9 (11) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-11-04 | Норкьопинг |
0 - 1
3 - 2
|
Йоребро | П | -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
11-1 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-10-31 | Бромапойкарна |
0 - 0
0 - 1
|
Норкьопинг 1 | П | +1.0, +1.5 | Под |
|
6-7 (13) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-10-28 | Норкьопинг |
2 - 1
4 - 2
|
Йостерсунд 1 | П | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
4-8 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-10-21 | 3 Калмар ФФ |
1 - 1
1 - 2
|
Норкьопинг 1 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-10-07 | Норкьопинг |
1 - 0
1 - 1
|
Юргорден 1 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-09-29 | 1 Сириус |
0 - 1
1 - 1
|
Норкьопинг 2 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
7-8 (15) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-09-26 | 6 Норкьопинг |
2 - 1
3 - 1
|
Малмьо 3 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-09-22 | Далкурд |
0 - 2
0 - 2
|
Норкьопинг | П | +1.0 | Под | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-09-16 | 3 Норкьопинг |
0 - 0
2 - 0
|
АИК 1 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-08-31 | 1 Трелеборгс |
1 - 1
1 - 1
|
Норкьопинг | Р | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
2-10 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-08-27 | Норкьопинг |
0 - 0
2 - 1
|
Гьотеборг | П | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Швеция - Купа | 2018-08-23 | СК Бротби |
0 - 4
0 - 10
|
Норкьопинг 1 | П | +4.5,+5.0 | Над | 10.0 | Push |
|
0-10 (10) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-08-19 | 1 Елфсборг |
0 - 0
0 - 1
|
Норкьопинг 2 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-08-13 | 2 Норкьопинг |
0 - 0
0 - 0
|
Хамарби 2 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-08-06 | 1 1 Сундсвал |
0 - 1
1 - 1
|
Норкьопинг 1 | Р | +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-07-28 | 2 Малмьо |
1 - 0
2 - 1
|
Норкьопинг 3 | З | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-07-23 | 1 Норкьопинг |
1 - 0
1 - 0
|
Елфсборг 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-07-15 | 1 Норкьопинг |
1 - 1
2 - 1
|
Хакен 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-07-08 | 2 Юргорден |
1 - 0
1 - 1
|
Норкьопинг 2 | Р | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Малмьо Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Приятелски Мачове | 2019-03-09 | 4 Малмьо |
1 - 0
2 - 1
|
Калмар ФФ 2 1 | П | -1.5 | Под |
|
||||||
| Швеция - Купа | 2019-03-02 | Малмьо |
2 - 0
2 - 0
|
Фалкенбергс 2 | П | -2.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Швеция - Купа | 2019-02-25 | 2 Остерс |
0 - 0
2 - 1
|
Малмьо | З | +1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Лига Европа | 2019-02-21 | 1 Челси |
0 - 0
3 - 0
|
Малмьо 4 1 | З | -1.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Швеция - Купа | 2019-02-17 | 1 Малмьо |
1 - 1
3 - 2
|
Дегерфорс 1 | П | -2.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Лига Европа | 2019-02-14 | Малмьо |
0 - 1
1 - 2
|
Челси | З | +1.0, +1.5 | Над | 9.5 | Над |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-02-08 | 2 Малмьо |
0 - 0
0 - 0
|
Динамо Киев 1 | Р | +0.5 | Под | 8.5 | Под |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2019-02-03 | Краснодар |
0 - 0
2 - 0
|
Малмьо | З | -0.5 | Под | 8.0 | Над |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Приятелски Мачове | 2019-01-18 | Малмьо |
1 - 1
2 - 2
|
ИФК Малмьо ФК 2 | Р | -3.5 | Под | 8.0 | Над |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Лига Европа | 2018-12-13 | 1 1 Бешикташ |
0 - 0
0 - 1
|
Малмьо | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Лига Европа | 2018-11-29 | 3 Малмьо |
0 - 1
2 - 2
|
Генк 2 | Р | +0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Швеция - Купа | 2018-11-22 | БК Лундс |
0 - 0
0 - 2
|
Малмьо 2 | П | +2.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-11-11 | 1 Малмьо |
0 - 0
2 - 0
|
Елфсборг 4 | П | -2.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Лига Европа | 2018-11-08 | 2 Малмьо |
0 - 0
1 - 1
|
Сарпсборг 5 | Р | -1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
0-1 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-11-04 | 2 Гьотеборг |
0 - 0
0 - 3
|
Малмьо 2 | П | +1.0, +1.5 | Push | 9.0 | Под |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-11-01 | 1 Малмьо |
2 - 0
4 - 0
|
Йоребро 2 | П | -1.5 | Над | 9.0 | Под |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-10-29 | 1 3 АИК |
0 - 1
1 - 1
|
Малмьо 4 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Под |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Лига Европа | 2018-10-25 | 1 Сарпсборг |
0 - 0
1 - 1
|
Малмьо 2 | Р | 0.0 | Под | 9.0 | Над |
|
11-1 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-10-20 | 1 Малмьо |
0 - 1
2 - 1
|
Хамарби 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-10-07 | 1 Хакен |
0 - 0
1 - 1
|
Малмьо 1 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Лига Европа | 2018-10-04 | 2 Малмьо |
0 - 0
2 - 0
|
Бешикташ 3 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-09-30 | Малмьо |
0 - 0
0 - 0
|
Сундсвал 1 | Р | -1.5 | Под | 9.0 | Над |
|
21-1 (22) | 8-1 (9) | 3 (2-1) | 6 (6-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-09-26 | 6 Норкьопинг |
2 - 1
3 - 1
|
Малмьо 3 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-09-23 | 1 Малмьо |
3 - 0
4 - 0
|
Калмар ФФ 3 | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Лига Европа | 2018-09-20 | Генк |
1 - 0
2 - 0
|
Малмьо 4 | З | -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-09-15 | 2 Йостерсунд |
2 - 2
2 - 3
|
Малмьо 3 | П | +0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Швеция - 2. Дивизия Вастра Готеланд | 2018-09-15 | 1 КСФ Преспа Бирлик |
0 - 2
0 - 6
|
Малмьо 2 | П | +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
3-12 (15) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-09-02 | 2 Бромапойкарна |
0 - 1
0 - 3
|
Малмьо 2 | П | +1.5, +2.0 | Push | 10.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Лига Европа - Квалификации | 2018-08-30 | 3 Мидтиланд |
0 - 1
0 - 2
|
Малмьо 4 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
1-2 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Швеция - Алсвенскалига | 2018-08-26 | 2 Малмьо |
0 - 0
5 - 0
|
Сириус 3 | П | -1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.75 | 3.6 | 2.15 |
| Полувреме | 3.2 | 2.3 | 2.75 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (0.0) | Домакин@2.1 | Гост@1.7 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@2.05 | Гост@1.75 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (8.5) | Над@2 | Под@1.8 |
| Полувреме (4.0) | Над@2 | Под@1.8 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@1.7 | Под@2.1 |
| Полувреме (1.25) | Над@2 | Под@1.8 |
Статус: Пълно време , Резултат: 4 - 1 , Корнер: 5 - 7
Корнер: 8.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 3 - 1 , Корнер: 3 - 3 Полувреме
Корнер: 4.0 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0, 1.5
-
7' - 1st Corner - Малмьо -
14' - 1st Goal - Малмьо -
18' - 2nd Corner - Норкьопинг -
22' - 3rd Corner - Норкьопинг -
22' - 4th Corner - Норкьопинг - Race to 3 Corners - Норкьопинг
-
23' - 5th Corner - Малмьо -
37' - 2nd Goal - Норкьопинг -
41' - 3rd Goal - Норкьопинг -
42' - 6th Corner - Малмьо -
45+1' - 4th Goal - Норкьопинг -
3-1 score at the end of First Half -
48' - 7th Corner - Норкьопинг -
51' - 8th Corner - Малмьо -
51' - 1st Yellow Card - Норкьопинг -
53' - 9th Corner - Малмьо - Race to 5 Corners - Малмьо
-
57' - 10th Corner - Норкьопинг -
59' - 2nd Yellow Card - Малмьо -
69' - 11th Corner - Малмьо -
82' - 12th Corner - Малмьо - Race to 7 Corners - Малмьо
-
88' - 5th Goal - Норкьопинг -
4-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

