Grindavik vs Селфос Профил на отборите
Grindavik vs Селфос Факти за мача
4П-1Р-5З в последните 10 мача, с 24 отбелязани и 31 допуснати гола. Средно голове: 2.4 за, 3.1 срещу. Победи 40%, AH победа 50%, голове Над 80%, корнери Над 60%.
2П-1Р-7З в последните 10 мача, с 11 отбелязани и 22 допуснати гола. Средно голове: 1.1 за, 2.2 срещу. Победи 20%, AH победа 40%, голове Над 50%, корнери Над 20%.
| Grindavik | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Селфос | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Grindavik | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Селфос | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Grindavik vs Селфос Времево разпределение на голове/корнери
Grindavik срещу Селфос Преки срещи
Grindavik срещу Селфос Виж всички преки срещи →| Grindavik Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-05-02 | 3 Селфос |
1 - 0
2 - 1
|
Grindavik 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 12.0 |
|
|||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2023-09-09 | 2 Grindavik |
1 - 1
2 - 1
|
Селфос 1 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2023-07-25 | 2 Селфос |
0 - 0
2 - 0
|
Grindavik 2 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
||||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2022-09-03 | 3 Селфос |
2 - 2
5 - 3
|
Grindavik 1 | З | 0.0, -0.5 | Над |
|
||||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2022-07-01 | 1 Grindavik |
0 - 1
2 - 2
|
Селфос 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над |
|
||||||
| Исландия - Купа на Лигата | 2022-03-03 | 2 Селфос |
1 - 0
2 - 0
|
Grindavik | З | 0.0, +0.5 | Под | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2021-08-13 | 3 Селфос |
2 - 0
3 - 2
|
Grindavik 3 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2021-06-03 | Grindavik |
0 - 0
1 - 0
|
Селфос 3 | П | -0.5 | Под | 11.0 | Под |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Исландия - Купа на Лигата | 2018-02-24 | 3 Селфос |
0 - 1
1 - 2
|
Grindavik 1 | П | +0.5 | Push |
|
3-9 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Исландия - 1 Дейлд | 2016-08-25 | 3 Селфос |
0 - 0
1 - 1
|
Grindavik 2 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Grindavik Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-07-11 | 2 Фьолнир |
2 - 0
2 - 3
|
Grindavik 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 11.5 |
|
|||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-07-07 | 2 Grindavik |
1 - 2
1 - 4
|
Кефлавик 2 | З | +0.5 | Над | 11.5 |
|
|||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-07-03 | 2 Grindavik |
0 - 4
1 - 5
|
Нярдвик 2 | З | +1.0 | Над | 11.5 |
|
|||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-06-27 | IR Reykjavik |
1 - 0
6 - 1
|
Grindavik 1 | З | -1.0, -1.5 | Над | 11.5 |
|
|||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-06-21 | 1 Grindavik |
0 - 2
2 - 4
|
Волсунгур 3 | З | -1.0 | Над | 11.5 |
|
|||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-06-13 | 1 Филкир Рейкявик |
1 - 0
1 - 1
|
Grindavik 4 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 11.5 | Над |
|
10-6 (16) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-06-09 | 1 2 Grindavik |
0 - 1
2 - 1
|
ХК Копавогур 2 | П | +0.5 | Под | 11.5 | Над |
|
10-5 (15) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-05-30 | 1 Leiknir Reykjavik |
0 - 3
2 - 6
|
Grindavik | П | 0.0, -0.5 | Над | 12.0 | Под |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-05-24 | 1 Grindavik |
1 - 2
3 - 4
|
Тор Акурейри 3 | З | +0.5, +1.0 | Над | 11.5 | Над |
|
1-11 (12) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-05-18 | 3 Тортур Рейкявик |
1 - 2
2 - 4
|
Grindavik 4 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 12.0 | Над |
|
12-3 (15) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-05-10 | 2 Grindavik |
1 - 2
3 - 3
|
Фьолнир 4 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 11.5 | Под |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 4 (2-2) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-05-02 | 3 Селфос |
1 - 0
2 - 1
|
Grindavik 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 12.0 | Под |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Исландия - Купа | 2025-04-04 | 1 Рейнир Сандгердж |
0 - 3
0 - 5
|
Grindavik 1 1 | П | +2.5 | Над |
|
4-7 (11) | 0-5 (5) | 4 (0-4) | 1 (1-0) | ||
| Исландия - Купа на Лигата | 2025-03-05 | 1 Фьолнир |
0 - 1
2 - 3
|
Grindavik 2 | П | -0.5 | Над | 11.5 | Под |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Исландия - Купа на Лигата | 2025-02-24 | Валур Рейкявик |
2 - 0
6 - 0
|
Grindavik 1 | З | -3.5 | Над | 11.5 | Над |
|
15-3 (18) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Исландия - Купа на Лигата | 2025-02-20 | ИА Акранес |
1 - 0
3 - 0
|
Grindavik 2 | З | -2.0, -2.5 | Под |
|
13-3 (16) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Исландия - Купа на Лигата | 2025-02-15 | 1 Grindavik |
3 - 1
4 - 3
|
ИФ Вестри 2 | П | +1.0 | Над |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Исландия - Купа на Лигата | 2025-02-08 | 4 Тортур Рейкявик |
2 - 2
3 - 2
|
Grindavik 5 | З | -1.5 | Над |
|
8-6 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Исландия - 1 Дейлд | 2024-09-14 | 2 Grindavik |
0 - 1
2 - 2
|
Нярдвик 1 | Р | +0.5, +1.0 | Над | 12.0 | Над |
|
3-15 (18) | 2-7 (9) | 4 (0-4) | 4 (0-4) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2024-09-08 | 1 Вестманеяр |
4 - 0
6 - 0
|
Grindavik 1 | З | -2.0 | Над |
|
12-2 (14) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Исландия - 1 Дейлд | 2024-08-29 | 2 Grindavik |
1 - 2
2 - 2
|
Тортур Рейкявик 2 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 12.0 | Под |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2024-08-24 | 1 Далвик/Рейнир |
1 - 1
1 - 7
|
Grindavik 1 | П | +0.5 | Над | 11.5 | Над |
|
7-7 (14) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2024-08-18 | 3 Grindavik |
0 - 1
3 - 3
|
Leiknir Reykjavik 2 | Р | 0.0 | Над | 11.5 | Под |
|
7-4 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2024-08-14 | 2 Grindavik |
1 - 0
3 - 0
|
Тор Акурейри 7 | П | 0.0, +0.5 | Под | 11.5 | Над |
|
6-12 (18) | 3-6 (9) | 3 (0-3) | 4 (1-3) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2024-08-08 | 2 Кефлавик |
1 - 0
2 - 1
|
Grindavik 1 | З | -1.0 | Под | 11.5 | Над |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2024-07-30 | 2 Grindavik |
0 - 0
0 - 3
|
Афтурелдинг 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 11.5 | Над |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2024-07-25 | 1 Грота Селтярнарнес |
1 - 0
3 - 1
|
Grindavik 1 | З | 0.0 | Над |
|
5-9 (14) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Исландия - 1 Дейлд | 2024-07-18 | 2 Фьолнир |
1 - 1
5 - 1
|
Grindavik 2 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 11.5 | Под |
|
7-1 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2024-07-12 | 2 IR Reykjavik |
0 - 0
3 - 0
|
Grindavik 3 | З | 0.0, -0.5 | Под | 11.0 | Над |
|
14-7 (21) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2024-07-08 | Тор Акурейри |
0 - 1
2 - 2
|
Grindavik 4 2 | Р | -0.5 | Над |
|
7-4 (11) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Селфос Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-07-11 | 2 Селфос |
3 - 0
3 - 1
|
Филкир Рейкявик 2 | П | +0.5, +1.0 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-07-03 | 2 Кефлавик |
2 - 2
3 - 2
|
Селфос 1 | З | -1.5 | Над | 11.5 |
|
|||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-06-27 | 4 Селфос |
1 - 0
2 - 2
|
Leiknir Reykjavik 2 1 | Р | +0.5 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-06-22 | 1 3 Тор Акурейри |
1 - 0
2 - 0
|
Селфос 1 | З | -1.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-06-14 | 3 Селфос |
0 - 1
0 - 2
|
Тортур Рейкявик 3 1 | З | +0.5 | Под | 11.5 |
|
|||||
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-06-09 | 1 1 Фьолнир |
0 - 1
0 - 2
|
Селфос | П | -0.5, -1.0 | Под | 11.5 | Под |
|
0-8 (8) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-06-04 | 1 ХК Копавогур |
2 - 0
4 - 1
|
Селфос | З | -1.0, -1.5 | Над | 11.0 | Над |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-05-30 | 3 Селфос |
0 - 2
0 - 4
|
Нярдвик | З | +1.0 | Над | 12.0 | Под |
|
9-2 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-05-23 | IR Reykjavik |
0 - 0
2 - 0
|
Селфос 5 | З | -1.0 | Под | 11.0 | Над |
|
8-7 (15) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-05-17 | 4 Селфос |
0 - 0
1 - 2
|
Волсунгур 1 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Исландия - Купа | 2025-05-13 | 3 Селфос |
1 - 3
1 - 4
|
Тор Акурейри 2 | З | +1.0 | Над | 11.5 | Над |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-05-09 | 1 Филкир Рейкявик |
1 - 0
2 - 0
|
Селфос 1 | З | -1.0, -1.5 | Под | 11.5 | Под |
|
8-2 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Исландия - 1 Дейлд | 2025-05-02 | 3 Селфос |
1 - 0
2 - 1
|
Grindavik 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 12.0 | Под |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Исландия - Купа | 2025-04-18 | 3 Селфос |
2 - 0
4 - 0
|
Haukar 3 | П | -1.0 | Над |
|
9-8 (17) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 3 (1-2) | ||
| Исландия - Купа | 2025-04-10 | 2 ИХ Хафнарфьордур |
1 - 4
2 - 5
|
Селфос 2 | П | +3.0 | Над | 11.5 | Под |
|
5-6 (11) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Исландия - Купа на Лигата | 2025-02-28 | 1 Кефлавик |
2 - 0
3 - 0
|
Селфос 4 | З | -2.0 | Под |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Исландия - Купа на Лигата | 2025-02-23 | КП Рейкявик |
1 - 0
4 - 1
|
Селфос 2 | З | -3.0 | Над |
|
11-4 (15) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Исландия - Купа на Лигата | 2025-02-11 | 1 Селфос |
0 - 4
0 - 6
|
Стярнан | З | +2.0, +2.5 | Над |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Исландия - Купа на Лигата | 2025-02-06 | 1 Селфос |
2 - 3
5 - 5
|
Leiknir Reykjavik 2 | Р | 0.0 | Над |
|
11-5 (16) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Исландия - Купа на низшата лига | 2024-09-21 | 1 Селфос |
2 - 0
4 - 1
|
Арбаер 3 | П | -1.5 | Над |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Исландия - Дивизия 2 | 2024-09-14 | 1 Селфос |
0 - 0
2 - 2
|
Aegir 2 | Р | -2.0 | Над |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Исландия - Дивизия 2 | 2024-09-08 | 3 KFG |
0 - 1
1 - 3
|
Селфос 5 1 | П | +0.5, +1.0 | Над |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Исландия - Дивизия 2 | 2024-08-31 | Селфос |
2 - 0
5 - 0
|
Хотур/Хугин 1 1 | П | -1.0, -1.5 | Над |
|
11-3 (14) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Исландия - Дивизия 2 | 2024-08-26 | 2 Haukar |
0 - 1
1 - 2
|
Селфос | П | +0.5 | Под |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Исландия - Дивизия 2 | 2024-08-21 | 2 Селфос |
2 - 0
3 - 2
|
КФ Фялабигд 2 | П | -1.5 | Над |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Исландия - Дивизия 2 | 2024-08-16 | 1 3 Рейнир Сандгердж |
0 - 0
1 - 4
|
Селфос | П | +1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Исландия - Дивизия 2 | 2024-08-09 | 3 Тротур Вогар |
0 - 0
4 - 1
|
Селфос 2 | З | 0.0 | Над |
|
7-10 (17) | 5-4 (9) | 3 (1-2) | 5 (1-4) | ||
| Исландия - Купа на низшата лига | 2024-08-06 | 4 Селфос |
0 - 1
3 - 2
|
Haukar 3 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
14-2 (16) | 10-1 (11) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Исландия - Дивизия 2 | 2024-08-01 | 3 Селфос |
2 - 0
2 - 1
|
Викингур Олафсвик 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
6-7 (13) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Исландия - Дивизия 2 | 2024-07-21 | 1 1 Селфос |
1 - 0
3 - 4
|
Волсунгур 2 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-6 (13) | 3-5 (8) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.45 | 3.3 | 2.45 |
| Полувреме | 2.75 | 2.6 | 2.75 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (0.0) | Домакин@1.9 | Гост@1.9 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@1.9 | Гост@1.9 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (11.0) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Полувреме (5.0) | Над@1.85 | Под@1.95 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.25) | Над@1.8 | Под@2 |
| Полувреме (1.5) | Над@2.05 | Под@1.75 |
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 2 , Корнер: 8 - 3
Корнер: 11.0 , Хендикап: 0.0 , Голове: 3.0, 3.5
Резултат: 0 - 2 , Корнер: 4 - 1 Полувреме
Корнер: 5.0 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.5
-
11' - 1st Corner - Grindavik -
16' - 2nd Corner - Grindavik -
19' - 3rd Corner - Селфос -
28' - 1st Yellow Card - Grindavik -
40' - 1st Goal - Селфос -
43' - 2nd Goal - Селфос -
45+3' - 4th Corner - Grindavik - Race to 3 Corners - Grindavik
-
45+3' - 5th Corner - Grindavik -
0-2 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Grindavik
-
53' - 6th Corner - Grindavik -
67' - 2nd Yellow Card - Grindavik -
72' - 7th Corner - Селфос -
75' - 8th Corner - Селфос -
79' - 3rd Yellow Card - Селфос -
82' - 9th Corner - Grindavik - Race to 7 Corners - Grindavik
-
83' - 10th Corner - Grindavik -
90' - 11th Corner - Grindavik -
90+1' - 4th Yellow Card - Grindavik -
0-2 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

