Безплатни прогнози
(на база историческа статистика, само за справка)
Под 2.75
Общо голове
Под 10.5
Общо корнери
+0.75
Генк
Гент vs Генк Профил на отборите
Гент
DDLWDWLLLWСкорошниСпад-0.6 т./мач, последните 5 срещу предишните 25
Над 9.5 корнераПод4/10
Над 2.5 голаПод3/10
Азиатски хендикапНе покрива3/10
Отбор на обратитеПобеди в 3 от последните 10
Генк
WLWWWLLWLWСкорошниСпад-0.5 т./мач, последните 5 срещу предишните 25
Над 9.5 корнераНад7/10
Над 2.5 голаНад8/10
Азиатски хендикапПокрива6/10
Последни
| Гент | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Генк | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Гент | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Генк | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Разпределение на головеЛиния 2.5, 3.0
Разпределение на корнериЛиния 10.5
Разпределение на картони
Мачове на домакина
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Мачове на госта
Общо: 40,
Средно: 2.70,
Ст. откл.: 1.99, Медиана: 2,
Мода: 1,
Над: 50%
Мачове на домакина у дома
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Мачове на госта като гост
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Последни мачове на домакина
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Последни мачове на госта
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Гент vs Генк Времево разпределение на голове/корнери
Гент срещу Генк Преки срещи
Гент срещу Генк Виж всички преки срещи →| Гент Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Плейофи | 2016-04-24 | 2 Генк |
1 - 1
1 - 2
|
Гент 1 | П | 0.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-11-28 | 4 Генк |
0 - 1
0 - 1
|
Гент 4 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-07-31 | 1 Гент |
1 - 0
1 - 0
|
Генк | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2014-12-07 | Гент |
0 - 0
0 - 0
|
Генк 4 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Финландия - Колмонен | 2014-08-22 | Генк |
2 - 2
3 - 2
|
Гент | З | 0.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Гент Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Плейофи | 2016-05-19 | 1 Остенде |
0 - 0
0 - 1
|
Гент 1 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Плейофи | 2016-05-15 | 2 Зулте-Варегем |
1 - 2
4 - 2
|
Гент 1 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Плейофи | 2016-05-08 | 2 Гент |
1 - 1
1 - 4
|
Клуб Брюж 1 | З | 0.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Плейофи | 2016-05-01 | 1 Андерлехт |
1 - 0
2 - 0
|
Гент 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Плейофи | 2016-04-24 | 2 Генк |
1 - 1
1 - 2
|
Гент 1 | П | 0.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Плейофи | 2016-04-21 | 1 Гент |
0 - 0
1 - 1
|
Андерлехт 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Белгия - Плейофи | 2016-04-15 | Гент |
1 - 0
2 - 0
|
Остенде 1 | П | -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Плейофи | 2016-04-09 | 1 Клуб Брюж |
0 - 0
2 - 0
|
Гент 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
8-3 (11) | 8-1 (9) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Плейофи | 2016-04-01 | 2 Гент |
0 - 1
1 - 1
|
Зулте-Варегем 4 | Р | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
21-5 (26) | 10-0 (10) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-03-13 | 2 Шарлероа |
0 - 0
1 - 1
|
Гент 3 | Р | +0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2016-03-08 | Волфсбург |
0 - 0
1 - 0
|
Гент | З | -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-03-04 | 2 Гент |
0 - 0
1 - 1
|
ОХ Леувен 2 1 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-6 (13) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-02-26 | 1 Гент |
2 - 1
3 - 1
|
Локерен 3 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-02-21 | 1 Остенде |
3 - 2
5 - 2
|
Гент 1 | З | +0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2016-02-17 | 1 Гент |
0 - 1
2 - 3
|
Волфсбург 2 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-02-12 | 4 Гент |
0 - 0
2 - 0
|
Мускрон-Перувел 2 1 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-02-07 | 5 Клуб Брюж |
0 - 0
1 - 0
|
Гент 3 | З | 0.0 | Под | 10.5 | Над |
|
9-5 (14) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Белгия - Купа | 2016-02-03 | 2 Клуб Брюж |
1 - 0
1 - 0
|
Гент 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-01-31 | 3 Гент |
1 - 1
2 - 1
|
Ваасланд-Беверен 4 1 | П | -2.0 | Под | 11.0 | Под |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-01-24 | 2 Стандард Лиеж |
0 - 0
0 - 3
|
Гент 2 | П | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Купа | 2016-01-21 | 1 Гент |
0 - 1
2 - 1
|
Клуб Брюж 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
11-4 (15) | 8-2 (10) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-01-17 | 1 Гент |
1 - 0
2 - 0
|
Андерлехт 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-12-26 | 4 Мехелен |
0 - 0
2 - 0
|
Гент 2 | З | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-12-20 | Гент |
1 - 0
3 - 0
|
Кортрийк | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Белгия - Купа | 2015-12-16 | 1 Гент |
1 - 0
1 - 0
|
Мехелен 4 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-12-13 | Ст-Труйден |
0 - 1
0 - 2
|
Гент 1 | П | +0.5, +1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
6-8 (14) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2015-12-09 | 2 Гент |
1 - 0
2 - 1
|
Зенит Ст Петербург 6 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-12-04 | 1 Гент |
1 - 1
2 - 2
|
Зулте-Варегем 3 1 | Р | -1.0 | Над | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Белгия - Купа | 2015-12-01 | 2 Гент |
1 - 0
1 - 0
|
Зулте-Варегем 1 | П | -1.5 | Под | 11.0 | Над |
|
1-12 (13) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-11-28 | 4 Генк |
0 - 1
0 - 1
|
Гент 4 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Генк Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Плейофи | 2016-05-19 | 2 Генк |
1 - 1
5 - 2
|
Андерлехт 1 1 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Плейофи | 2016-05-14 | 2 Остенде |
0 - 1
2 - 1
|
Генк 1 | З | 0.0, +0.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Плейофи | 2016-05-06 | Генк |
0 - 0
2 - 0
|
Зулте-Варегем 2 | П | -1.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Плейофи | 2016-05-01 | 1 Клуб Брюж |
2 - 0
3 - 1
|
Генк 3 | З | -1.0 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Белгия - Плейофи | 2016-04-24 | 2 Генк |
1 - 1
1 - 2
|
Гент 1 | З | 0.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Плейофи | 2016-04-20 | 2 Генк |
3 - 0
4 - 2
|
Клуб Брюж 1 | П | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Белгия - Плейофи | 2016-04-16 | 1 Зулте-Варегем |
1 - 2
1 - 2
|
Генк 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Плейофи | 2016-04-08 | 2 Генк |
2 - 0
4 - 0
|
Остенде 1 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Плейофи | 2016-04-03 | 1 Андерлехт |
0 - 0
1 - 0
|
Генк 1 | З | -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
14-4 (18) | 11-3 (14) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-03-13 | 1 Генк |
2 - 0
4 - 1
|
Остенде 1 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-03-05 | 3 Стандард Лиеж |
0 - 1
2 - 1
|
Генк 2 1 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-02-28 | 4 Генк |
1 - 1
3 - 2
|
Клуб Брюж 1 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-02-20 | 3 Локерен |
0 - 0
0 - 0
|
Генк 1 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
8-9 (17) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 5 (0-5) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-02-13 | Генк |
4 - 1
6 - 1
|
Ваасланд-Беверен 1 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-02-06 | 2 3 Мускрон-Перувел |
0 - 0
0 - 1
|
Генк 2 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Купа | 2016-02-02 | 2 Генк |
1 - 1
1 - 1
|
Стандард Лиеж 2 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-01-30 | 1 2 Генк |
1 - 0
1 - 0
|
Кортрийк 5 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-01-23 | 4 Мехелен |
0 - 0
1 - 1
|
Генк 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
10-8 (18) | 5-6 (11) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Белгия - Купа | 2016-01-20 | Стандард Лиеж |
2 - 0
2 - 0
|
Генк 2 1 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
12-5 (17) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-01-15 | 1 1 Генк |
1 - 1
2 - 1
|
Зулте-Варегем | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-12-26 | 2 Шарлероа |
0 - 0
1 - 0
|
Генк 2 | З | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
3-9 (12) | 2-7 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-12-19 | 4 Генк |
1 - 0
3 - 0
|
Ст-Труйден 3 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
7-8 (15) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Купа | 2015-12-16 | 1 Генк |
2 - 0
2 - 1
|
Мускрон-Перувел 2 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
6-9 (15) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 5 (1-4) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-12-11 | 2 Вестерло |
0 - 0
0 - 0
|
Генк 1 | Р | +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
11-7 (18) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-12-06 | 2 Генк |
0 - 0
0 - 0
|
Андерлехт 3 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 5-4 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Купа | 2015-12-02 | 1 Генк |
0 - 1
1 - 1
|
Шарлероа 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-11-28 | 4 Генк |
0 - 1
0 - 1
|
Гент 4 | З | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-11-21 | 2 ОХ Леувен |
0 - 2
1 - 3
|
Генк 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-11-08 | Клуб Брюж |
0 - 0
1 - 0
|
Генк 1 | З | -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2015-10-30 | 1 Генк |
0 - 1
0 - 2
|
Локерен 1 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.83 | 3.75 | 4 |
| Полувреме | 2.4 | 2.37 | 4 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.75) | Домакин@2.1 | Гост@1.775 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@2 | Гост@1.8 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.5) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Полувреме (5.0) | Над@1.925 | Под@1.875 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@1.825 | Под@2.025 |
| Полувреме (1.25) | Над@2.05 | Под@1.75 |
Събития на живо
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 0 , Корнер: 7 - 6
Корнер: 10.5 , Хендикап: -0.5, -1.0 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 6 - 3 Полувреме
Корнер: , Хендикап: , Голове:
-
4' - 1st Corner - Гент -
7' - 2nd Corner - Гент - Race to 3 Corners - Гент
-
7' - 3rd Corner - Гент -
11' - 4th Corner - Гент - Race to 5 Corners - Гент
-
12' - 5th Corner - Гент -
16' - 6th Corner - Генк -
24' - 7th Corner - Гент -
28' - 8th Corner - Генк -
45+2' - 9th Corner - Генк -
0-0 score at the end of First Half - Race to 7 Corners - Гент
-
52' - 10th Corner - Гент -
54' - 1st Yellow Card - Гент -
67' - 11th Corner - Генк -
74' - 12th Corner - Генк -
76' - 13th Corner - Генк -
86' - 2nd Yellow Card - Гент -
0-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

