Фулъм до 23 vs Рединг до 23 Профил на отборите
Фулъм до 23 vs Рединг до 23 Факти за мача
3П-2Р-5З в последните 10 мача, с 14 отбелязани и 10 допуснати гола. Средно голове: 1.4 за, 1.0 срещу. Победи 30%, AH победа 50%, голове Над 30%, корнери Над 0%.
4П-2Р-4З в последните 10 мача, с 18 отбелязани и 17 допуснати гола. Средно голове: 1.8 за, 1.7 срещу. Победи 40%, AH победа 40%, голове Над 40%, корнери Над 0%.
| Фулъм до 23 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Рединг до 23 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Фулъм до 23 | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Рединг до 23 | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Фулъм до 23 vs Рединг до 23 Времево разпределение на голове/корнери
Фулъм до 23 срещу Рединг до 23 Преки срещи
Фулъм до 23 срещу Рединг до 23 Виж всички преки срещи →| Фулъм до 23 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| England U23 Premier League Cup | 2019-02-22 | 1 Фулъм до 23 |
1 - 0
2 - 0
|
Рединг до 23 1 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| England U23 Premier League Cup | 2018-12-03 | 1 Рединг до 23 |
0 - 0
2 - 1
|
Фулъм до 23 2 | З | -0.5, -1.0 | Под |
|
||||||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-01-12 | 1 Фулъм до 23 |
1 - 0
2 - 2
|
Рединг до 23 | Р | -0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Англия - Висша лига 2 | 2017-09-11 | 1 Рединг до 23 |
1 - 0
2 - 1
|
Фулъм до 23 1 | З | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Фулъм до 23 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| England U23 Premier League Cup | 2019-03-14 | 1 1 Лийдс до 23 |
1 - 0
2 - 2
|
Фулъм до 23 1 | Р | -1.0, -1.5 | Над |
|
||||||
| Англия - Висша лига 2 | 2019-03-11 | 1 Уест Бром до 23 |
0 - 0
0 - 0
|
Фулъм до 23 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| Англия - Висша лига 2 | 2019-03-01 | 1 Фулъм до 23 |
0 - 0
0 - 1
|
Нюкасъл до 23 | З | 0.0 | Под |
|
||||||
| England U23 Premier League Cup | 2019-02-22 | 1 Фулъм до 23 |
1 - 0
2 - 0
|
Рединг до 23 1 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| Англия - Висша лига 2 | 2019-02-15 | Саутхямптън до 23 |
1 - 0
2 - 1
|
Фулъм до 23 | З | -0.5, -1.0 | Push |
|
||||||
| England U23 Premier League Cup | 2019-02-11 | 1 Колчестър до 23 |
0 - 1
0 - 5
|
Фулъм до 23 | П | +1.5, +2.0 | Над |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2019-02-04 | 1 Фулъм до 23 |
0 - 0
0 - 1
|
Астън Вила до 23 2 | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
11-5 (16) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2019-01-25 | 1 Уулвърхямптън до 23 |
0 - 0
1 - 0
|
Фулъм до 23 1 | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 3 (1-2) | ||
| England U23 Premier League Cup | 2019-01-18 | 1 Фулъм до 23 |
0 - 2
1 - 2
|
Бирмингам до 23 | З | -0.5, -1.0 | Под |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2019-01-11 | Ман Юн до 23 |
1 - 2
1 - 3
|
Фулъм до 23 1 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2019-01-04 | 1 Фулъм до 23 |
0 - 1
2 - 2
|
Мидълзбро до 23 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 5 (5-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-12-08 | 1 Фулъм до 23 |
0 - 0
1 - 1
|
Стоук до 23 1 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| England U23 Premier League Cup | 2018-12-03 | 1 Рединг до 23 |
0 - 0
2 - 1
|
Фулъм до 23 2 | З | -0.5, -1.0 | Под |
|
2-7 (9) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| England U23 Premier League Cup | 2018-11-10 | 1 Фулъм до 23 |
3 - 0
5 - 0
|
Колчестър до 23 | П | -1.0 | Над |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-11-02 | 1 Фулъм до 23 |
2 - 0
2 - 0
|
Съндърланд до 23 1 | П | -1.0, -1.5 | Под |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-10-29 | Норич до 23 |
0 - 2
0 - 4
|
Фулъм до 23 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
9-4 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-10-19 | 1 Фулъм до 23 |
0 - 2
0 - 3
|
Уест Бром до 23 | З | -0.5, -1.0 | Под |
|
14-1 (15) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| England U23 Premier League Cup | 2018-10-06 | 1 Бирмингам до 23 |
0 - 2
1 - 2
|
Фулъм до 23 2 | П | 0.0 | Push |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-10-01 | Нюкасъл до 23 |
2 - 0
5 - 2
|
Фулъм до 23 | З | 0.0, +0.5 | Над |
|
4-9 (13) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-09-24 | Стоук до 23 |
0 - 0
1 - 1
|
Фулъм до 23 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-09-14 | 2 Фулъм до 23 |
1 - 0
1 - 0
|
Уулвърхямптън до 23 1 | П | 0.0 | Под |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-09-01 | 2 Фулъм до 23 |
0 - 0
1 - 1
|
Саутхямптън до 23 | Р | 0.0, +0.5 | Под |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-08-27 | 3 Астън Вила до 23 |
1 - 0
2 - 1
|
Фулъм до 23 2 | З | -0.5 | Под |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-08-17 | 3 Мидълзбро до 23 |
1 - 2
4 - 3
|
Фулъм до 23 | З | 0.0, -0.5 | Над |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-08-10 | Фулъм до 23 |
1 - 1
2 - 2
|
Ман Юн до 23 | Р | 0.0 | Над |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-04-23 | 1 Нюкасъл до 23 |
0 - 0
1 - 1
|
Фулъм до 23 | Р | 0.0 | Под |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-04-13 | 2 3 Фулъм до 23 |
0 - 1
0 - 2
|
Саутхямптън до 23 2 | З | 0.0 | Под |
|
5-10 (15) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-02-17 | Стоук до 23 |
1 - 1
4 - 1
|
Фулъм до 23 | З | 0.0 | Над |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-02-02 | Фулъм до 23 |
0 - 1
0 - 1
|
Блякбърн до 23 4 | З | 0.0 | Под |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-01-29 | 2 Уест Бром до 23 |
0 - 1
2 - 1
|
Фулъм до 23 | З | +0.5, +1.0 | Под |
|
3-3 (6) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Рединг до 23 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| England U23 Premier League Cup | 2019-03-15 | 2 Рединг до 23 |
1 - 2
1 - 2
|
Нюкасъл до 23 1 | З | -0.5 | Под |
|
||||||
| Англия - Висша лига 2 | 2019-03-09 | 1 Рединг до 23 |
0 - 1
2 - 2
|
Мидълзбро до 23 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над |
|
||||||
| Англия - Висша лига 2 | 2019-03-01 | 3 Саутхямптън до 23 |
0 - 0
1 - 2
|
Рединг до 23 2 | П | 0.0, -0.5 | Push |
|
||||||
| England U23 Premier League Cup | 2019-02-22 | 1 Фулъм до 23 |
1 - 0
2 - 0
|
Рединг до 23 1 | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| Англия - Висша лига 2 | 2019-02-15 | Рединг до 23 |
0 - 1
0 - 2
|
Нюкасъл до 23 | З | -0.5 | Под |
|
||||||
| England U23 Premier League Cup | 2019-02-08 | 2 Бирмингам до 23 |
0 - 2
2 - 2
|
Рединг до 23 1 | Р | 0.0 | Над |
|
8-5 (13) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2019-02-03 | 3 Съндърланд до 23 |
0 - 0
1 - 0
|
Рединг до 23 1 | З | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| England U23 Premier League Cup | 2019-01-18 | Рединг до 23 |
1 - 1
5 - 1
|
Колчестър до 23 | П | -2.5 | Над |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2019-01-11 | 4 Уулвърхямптън до 23 |
1 - 1
1 - 2
|
Рединг до 23 | П | -0.5 | Под |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2019-01-07 | Рединг до 23 |
1 - 1
4 - 3
|
Норич до 23 1 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-12-16 | 4 Рединг до 23 |
0 - 0
0 - 1
|
Ман Юн до 23 | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
12-9 (21) | 8-6 (14) | 4 (4-0) | 2 (2-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-12-08 | 1 Уест Бром до 23 |
2 - 0
2 - 0
|
Рединг до 23 1 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
3-10 (13) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| England U23 Premier League Cup | 2018-12-03 | 1 Рединг до 23 |
0 - 0
2 - 1
|
Фулъм до 23 2 | П | -0.5, -1.0 | Под |
|
2-7 (9) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| England U23 Premier League Cup | 2018-11-12 | 2 Рединг до 23 |
0 - 0
3 - 0
|
Бирмингам до 23 | П | -1.0 | Под |
|
4-11 (15) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 5 (1-4) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-11-04 | Астън Вила до 23 |
3 - 3
4 - 5
|
Рединг до 23 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
11-3 (14) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-10-19 | 1 Мидълзбро до 23 |
1 - 0
2 - 3
|
Рединг до 23 | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
5-11 (16) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| England U23 Premier League Cup | 2018-10-05 | 1 Колчестър до 23 |
0 - 1
1 - 3
|
Рединг до 23 2 | П | +1.0 | Над |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-09-29 | Рединг до 23 |
0 - 0
2 - 0
|
Саутхямптън до 23 | П | 0.0 | Под |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-09-21 | 2 Рединг до 23 |
0 - 0
0 - 0
|
Уест Бром до 23 2 | Р | -1.0, -1.5 | Под |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-09-14 | 2 Ман Юн до 23 |
0 - 1
1 - 1
|
Рединг до 23 1 | Р | -0.5 | Под |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-09-01 | 1 Нюкасъл до 23 |
2 - 4
2 - 4
|
Рединг до 23 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-08-25 | 1 Рединг до 23 |
2 - 0
4 - 1
|
Съндърланд до 23 3 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 4 (1-3) | 2 (2-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-08-20 | 1 Норич до 23 |
1 - 2
3 - 2
|
Рединг до 23 1 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Англия - Дивелъпмънт Лига до 23 | 2018-05-01 | 3 Астън Вила до 23 |
0 - 0
4 - 3
|
Рединг до 23 1 | З | -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
9-6 (15) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Англия - Висша лига 2 | 2018-04-23 | 2 Рединг до 23 |
2 - 0
3 - 1
|
Стоук до 23 1 | П | -1.0, -1.5 | Над |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-04-16 | 3 Рединг до 23 |
0 - 1
1 - 4
|
Нюкасъл до 23 1 | З | -1.0 | Над |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-03-12 | 1 Астън Вила до 23 |
1 - 1
3 - 1
|
Рединг до 23 1 | З | -0.5, -1.0 | Над |
|
14-11 (25) | 7-6 (13) | 5 (4-1) | 4 (2-2) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-03-05 | 3 Рединг до 23 |
0 - 0
2 - 0
|
Уест Бром до 23 1 | П | -1.0, -1.5 | Под |
|
9-7 (16) | 5-5 (10) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-02-18 | Рединг до 23 |
1 - 1
2 - 3
|
Мидълзбро до 23 1 | З | -0.5 | Над |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Англия - Висша лига 2 | 2018-02-09 | 2 Блякбърн до 23 |
0 - 0
2 - 0
|
Рединг до 23 3 | З | -0.5, -1.0 | Под |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.1 | 3.8 | 2.8 |
| Полувреме | 2.75 | 2.5 | 2.87 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.25) | Домакин@1.95 | Гост@1.85 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@1.85 | Гост@1.95 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.25) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Полувреме (1.25) | Над@1.825 | Под@1.975 |
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 3 , Корнер: 10 - 4
Корнер: , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 3.0, 3.5
Резултат: 0 - 2 , Корнер: 4 - 2 Полувреме
Корнер: , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0, 1.5
-
2' - 1st Corner - Рединг до 23 -
4' - 1st Goal - Рединг до 23 -
10' - 2nd Corner - Фулъм до 23 -
17' - 2nd Goal - Рединг до 23 -
25' - 3rd Corner - Фулъм до 23 -
28' - 1st Yellow Card - Фулъм до 23 -
35' - 4th Corner - Фулъм до 23 - Race to 3 Corners - Фулъм до 23
-
38' - 5th Corner - Фулъм до 23 -
44' - 6th Corner - Рединг до 23 -
0-2 score at the end of First Half -
50' - 7th Corner - Фулъм до 23 - Race to 5 Corners - Фулъм до 23
-
51' - 8th Corner - Фулъм до 23 -
53' - 9th Corner - Фулъм до 23 - Race to 7 Corners - Фулъм до 23
-
57' - 10th Corner - Фулъм до 23 - Race to 9 Corners - Фулъм до 23
-
57' - 11th Corner - Фулъм до 23 -
59' - 2nd Yellow Card - Рединг до 23 -
64' - 12th Corner - Рединг до 23 -
76' - 3rd Yellow Card - Рединг до 23 -
78' - 13th Corner - Фулъм до 23 -
84' - 4th Yellow Card - Фулъм до 23 -
88' - 14th Corner - Рединг до 23 -
89' - 3rd Goal - Рединг до 23 -
0-3 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

