Флуминензе vs Мадурейра РДж Профил на отборите
Флуминензе vs Мадурейра РДж Факти за мача
6П-2Р-2З в последните 10 мача, с 19 отбелязани и 8 допуснати гола. Средно голове: 1.9 за, 0.8 срещу. Победи 60%, AH победа 66%, голове Над 40%, корнери Над 30%.
3П-2Р-5З в последните 10 мача, с 6 отбелязани и 11 допуснати гола. Средно голове: 0.6 за, 1.1 срещу. Победи 30%, AH победа 50%, голове Над 20%, корнери Над 60%.
| Флуминензе | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Мадурейра РДж | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Флуминензе | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Мадурейра РДж | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Флуминензе vs Мадурейра РДж Времево разпределение на голове/корнери
Флуминензе срещу Мадурейра РДж Преки срещи
Флуминензе срещу Мадурейра РДж Виж всички преки срещи →| Флуминензе Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2019-01-30 | Флуминензе |
1 - 0
4 - 0
|
Мадурейра РДж 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2018-01-28 | 3 Мадурейра РДж |
1 - 2
1 - 2
|
Флуминензе 2 | П | +0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2017-03-29 | 4 Мадурейра РДж |
1 - 0
2 - 2
|
Флуминензе 3 | Р | +1.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Флуминензе Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Бразилия - Купа | 2020-02-27 | 3 Мото Клуб де Сао Луис |
2 - 1
2 - 4
|
Флуминензе 4 | П | +1.0, +1.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Купа Судамерикана | 2020-02-18 | 2 Унион Ла Калера |
0 - 0
0 - 0
|
Флуминензе 4 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2020-02-12 | 2 Флуминензе |
0 - 2
2 - 3
|
Фламенго 2 | З | 10.0 |
|
|||||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2020-02-09 | Флуминензе |
3 - 0
3 - 0
|
Ботафого 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Купа Судамерикана | 2020-02-05 | 3 Флуминензе |
0 - 0
1 - 1
|
Унион Ла Калера 4 1 | Р | -1.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2020-02-01 | 2 Флуминензе |
0 - 0
0 - 1
|
Боависта СК Сакуарема 1 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
12-7 (19) | 6-4 (10) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2020-01-29 | 3 Flamengo XI |
0 - 0
0 - 1
|
Флуминензе 5 | П | +0.5, +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2020-01-26 | 2 Бангу |
1 - 1
1 - 5
|
Флуминензе 2 | П | +0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2020-01-23 | 1 Флуминензе |
0 - 0
2 - 0
|
Португеза РДж 1 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 | Push |
|
2-7 (9) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 3 (2-1) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2020-01-19 | 4 Кабофриензе |
0 - 0
0 - 1
|
Флуминензе 6 | П | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-7 (14) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Бразилия - Серия А | 2019-12-08 | 1 Коринтианс |
0 - 2
1 - 2
|
Флуминензе 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Серия А | 2019-12-05 | 1 2 Флуминензе |
0 - 0
0 - 0
|
Форталеза 1 1 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Серия А | 2019-12-01 | 4 Авай |
0 - 1
1 - 1
|
Флуминензе 4 | Р | +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Серия А | 2019-11-28 | 3 Флуминензе |
1 - 0
1 - 0
|
Палмейрас 4 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
2-6 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Бразилия - Серия А | 2019-11-25 | 2 ЦСА |
0 - 0
0 - 1
|
Флуминензе 2 | П | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Серия А | 2019-11-16 | 2 Флуминензе |
1 - 0
1 - 1
|
Атлетико Минейро 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Бразилия - Серия А | 2019-11-10 | 3 Интернасионал |
2 - 0
2 - 1
|
Флуминензе 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия А | 2019-11-07 | 2 Сао Пауло |
0 - 2
0 - 2
|
Флуминензе 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия А | 2019-11-02 | 2 Флуминензе |
0 - 0
0 - 0
|
Вашко да Гама 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Бразилия - Серия А | 2019-10-31 | 1 Сеара |
1 - 0
2 - 0
|
Флуминензе 1 | З | -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
4-10 (14) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Бразилия - Серия А | 2019-10-26 | 1 Флуминензе |
0 - 1
1 - 1
|
Шапекоензе 4 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Бразилия - Серия А | 2019-10-20 | 3 Фламенго |
1 - 0
2 - 0
|
Флуминензе 5 | З | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
10-7 (17) | 9-3 (12) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Бразилия - Серия А | 2019-10-18 | Флуминензе |
1 - 1
1 - 2
|
Атлетико Паранаенсе 1 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Серия А | 2019-10-12 | Флуминензе |
2 - 0
2 - 0
|
Баия 1 | П | -0.5 | Push | 10.0 | Над |
|
4-7 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Бразилия - Серия А | 2019-10-10 | 4 Крузейро |
0 - 0
0 - 0
|
Флуминензе 3 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Бразилия - Серия А | 2019-10-06 | 4 Ботафого |
0 - 1
0 - 1
|
Флуминензе 1 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия А | 2019-09-29 | 1 Флуминензе |
1 - 0
2 - 1
|
Гремио 4 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Серия А | 2019-09-27 | 2 2 Флуминензе |
1 - 1
1 - 1
|
Сантос 3 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Бразилия - Серия А | 2019-09-22 | 1 4 Гояс |
1 - 0
3 - 0
|
Флуминензе | З | 0.0 | Над | 10.5 | Над |
|
4-8 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Бразилия - Серия А | 2019-09-15 | 4 Флуминензе |
1 - 0
1 - 0
|
Коринтианс 1 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Мадурейра РДж Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2020-02-08 | 1 Фламенго |
0 - 0
2 - 0
|
Мадурейра РДж | З | -2.5 | Под | 11.5 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2020-02-01 | 3 Мадурейра РДж |
0 - 0
0 - 0
|
Бангу 3 | Р | -0.5 | Под | 11.5 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2020-01-28 | 2 Боависта СК Сакуарема |
3 - 0
3 - 1
|
Мадурейра РДж 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2020-01-25 | 2 Кабофриензе |
0 - 0
0 - 1
|
Мадурейра РДж 2 | П | 0.0 | Под |
|
||||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2020-01-21 | 2 Мадурейра РДж |
1 - 0
2 - 0
|
Ботафого 3 | П | 0.0 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2020-01-18 | 2 Мадурейра РДж |
0 - 0
1 - 0
|
Португеза РДж 1 | П | 0.0, +0.5 | Под | 11.0 | Над |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Бразилия - Копа Рио | 2019-07-10 | 2 4 Мадурейра РДж |
0 - 0
0 - 2
|
Аудакс Рио 4 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Копа Рио | 2019-07-03 | 1 Аудакс Рио |
1 - 0
1 - 0
|
Мадурейра РДж 4 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Приятелски Мачове | 2019-06-29 | 1 Фламенго |
2 - 0
3 - 1
|
Мадурейра РДж 1 | З | -2.5 | Над |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2019-03-24 | 4 Мадурейра РДж |
0 - 0
0 - 0
|
Кабофриензе 5 | Р | 0.0 | Под | 11.0 | Под |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2019-03-19 | 2 Мадурейра РДж |
0 - 1
0 - 2
|
Фламенго 2 | З | +2.0 | Под | 11.0 | Над |
|
5-14 (19) | 3-11 (14) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2019-03-16 | 1 4 Резенде РДж |
0 - 1
0 - 2
|
Мадурейра РДж 5 | П | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2019-03-11 | 1 Ботафого |
0 - 1
2 - 1
|
Мадурейра РДж 5 | З | -1.0 | Над | 11.0 | Над |
|
11-3 (14) | 9-2 (11) | 5 (3-2) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2019-03-01 | 3 Мадурейра РДж |
0 - 0
0 - 1
|
Бангу 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 11.5 | Над |
|
12-4 (16) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2019-02-23 | 1 3 Боависта СК Сакуарема |
0 - 0
1 - 1
|
Мадурейра РДж 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 11.0 | Над |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2019-02-02 | 3 Мадурейра РДж |
0 - 1
1 - 1
|
Американо РДж 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2019-01-30 | Флуминензе |
1 - 0
4 - 0
|
Мадурейра РДж 1 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Над |
|
10-3 (13) | 7-1 (8) | 5 (4-1) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2019-01-19 | 1 1 Мадурейра РДж |
0 - 0
0 - 1
|
Вашко да Гама 2 | З | +0.5, +1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
3-15 (18) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Бразилия - Копа Рио | 2018-08-22 | 1 Мадурейра РДж |
2 - 0
3 - 0
|
Американо РДж 4 | П | -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Копа Рио | 2018-08-07 | 9 Американо РДж |
2 - 2
6 - 2
|
Мадурейра РДж 3 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
8-3 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Бразилия - Серия D | 2018-05-27 | 1 КА Линензе |
1 - 1
1 - 1
|
Мадурейра РДж 1 | Р | -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
12-3 (15) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Бразилия - Серия D | 2018-05-19 | 1 4 Мадурейра РДж |
1 - 0
3 - 1
|
Калденсе 1 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 11.0 | Над |
|
3-10 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Бразилия - Серия D | 2018-05-13 | 3 Маринга |
1 - 0
2 - 1
|
Мадурейра РДж 3 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия D | 2018-05-05 | 2 Мадурейра РДж |
0 - 1
1 - 1
|
Маринга 3 | Р | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
1-9 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Бразилия - Серия D | 2018-04-21 | 1 Мадурейра РДж |
0 - 0
0 - 0
|
Линенсе 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
7-6 (13) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2018-03-18 | 1 Бангу |
0 - 2
0 - 3
|
Мадурейра РДж 2 | П | -0.5 | Над | 11.0 | Над |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2018-03-10 | 2 Мадурейра РДж |
0 - 2
1 - 3
|
Вашко да Гама 1 | З | +1.0 | Над | 11.0 | Под |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2018-03-07 | 3 Мадурейра РДж |
0 - 1
0 - 2
|
Кабофриензе 5 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
6-1 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2018-03-04 | 1 2 Нова Игуаку |
0 - 1
1 - 1
|
Мадурейра РДж 2 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 11.0 | Над |
|
11-10 (21) | 4-5 (9) | 6 (2-4) | 5 (2-3) |
| Бразилия - Кампеонато Кариока | 2018-02-26 | 4 Мадурейра РДж |
0 - 0
0 - 0
|
Волта Редонда 3 | Р | 0.0 | Под | 11.0 | Над |
|
7-9 (16) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.444 | 4 | 7 |
| Полувреме | 2.05 | 2.3 | 6.5 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-1.25) | Домакин@2.1 | Гост@1.775 |
| Полувреме (-0.5) | Домакин@2.05 | Гост@1.75 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.5) | Над@1.925 | Под@1.875 |
| Полувреме (5.0) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.5) | Над@1.95 | Под@1.9 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.85 | Под@1.95 |
Статус: Пълно време , Резултат: 5 - 1 , Корнер: 7 - 2
Корнер: 10.5 , Хендикап: -1.0, -1.5 , Голове: 2.5
Резултат: 3 - 1 , Корнер: 5 - 1 Полувреме
Корнер: 5.0 , Хендикап: -0.5 , Голове: 1.0
-
9' - 1st Goal - Мадурейра РДж -
11' - 1st Corner - Флуминензе -
12' - 2nd Corner - Флуминензе -
22' - 3rd Corner - Флуминензе - Race to 3 Corners - Флуминензе
-
25' - 4th Corner - Флуминензе -
38' - 5th Corner - Флуминензе - Race to 5 Corners - Флуминензе
-
42' - 2nd Goal - Флуминензе -
43' - 1st Yellow Card - Мадурейра РДж -
45+1' - 3rd Goal - Флуминензе -
45+2' - 6th Corner - Мадурейра РДж -
45+4' - 4th Goal - Флуминензе -
3-1 score at the end of First Half -
50' - 7th Corner - Флуминензе -
68' - 5th Goal - Флуминензе - Race to 7 Corners - Флуминензе
-
73' - 8th Corner - Флуминензе -
77' - 9th Corner - Мадурейра РДж -
90+2' - 6th Goal - Флуминензе -
5-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

