Флоро vs Асане Профил на отборите
Флоро vs Асане Факти за мача
3П-2Р-5З в последните 10 мача, с 13 отбелязани и 18 допуснати гола. Средно голове: 1.3 за, 1.8 срещу. Победи 30%, AH победа 40%, голове Над 40%, корнери Над 0%.
6П-3Р-1З в последните 10 мача, с 29 отбелязани и 14 допуснати гола. Средно голове: 2.9 за, 1.4 срещу. Победи 60%, AH победа 60%, голове Над 50%, корнери Над 0%.
| Флоро | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Асане | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Флоро | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Асане | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Флоро vs Асане Времево разпределение на голове/корнери
Флоро срещу Асане Преки срещи
Флоро срещу Асане Виж всички преки срещи →| Флоро Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-05-11 | 1 Асане |
0 - 0
0 - 0
|
Флоро 1 | Р | -1.0, -1.5 | Под |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-10-28 | 1 Флоро |
0 - 1
1 - 2
|
Асане 1 | З | 0.0, -0.5 | Над |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-04-29 | 1 Асане |
2 - 0
3 - 1
|
Флоро 2 | З | -0.5 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 1 | 2017-10-15 | 1 Флоро |
0 - 0
1 - 1
|
Асане 3 | Р | -0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 1 | 2017-05-16 | 1 Асане |
1 - 0
1 - 0
|
Флоро 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2017-02-17 | 2 Флоро |
1 - 2
1 - 3
|
Асане 2 | З | 0.0 | Над |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Флоро Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-09-23 | 3 Од 2 |
1 - 2
2 - 2
|
Флоро 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-08-31 | 1 Елверум |
2 - 1
3 - 2
|
Флоро 2 | З | -0.5, -1.0 | Над |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-08-17 | Гроруд |
1 - 0
5 - 1
|
Флоро 2 1 | З | -1.0 | Над |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-08-03 | 2 Сотра |
1 - 0
1 - 0
|
Флоро 4 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-07-27 | 1 Флоро |
1 - 0
2 - 0
|
Фрам 2 | П | 0.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-07-20 | Алта |
2 - 0
3 - 0
|
Флоро 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-06-22 | 3 Флоро |
1 - 0
1 - 2
|
Гроруд 2 1 | З | 0.0 | Над |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-06-17 | 1 Флоро |
2 - 0
3 - 1
|
Од 2 2 | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-06-08 | 3 Мьолнер |
0 - 1
0 - 1
|
Флоро 2 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-06-01 | 1 2 Флоро |
1 - 0
1 - 1
|
Сения 2 | Р | -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-05-26 | 2 Келсас |
2 - 0
3 - 1
|
Флоро 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Купа | 2019-05-22 | 1 2 Флоро |
0 - 0
0 - 1
|
Алесунд 2 | З | +1.0, +1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-05-11 | 1 Асане |
0 - 0
0 - 0
|
Флоро 1 | Р | -1.0, -1.5 | Под |
|
11-3 (14) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Норвегия - Купа | 2019-04-30 | 3 Фьора |
0 - 1
1 - 1
|
Флоро 1 | Р | +1.0, +1.5 | Под |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-04-22 | Флоро |
0 - 1
1 - 3
|
Сотра 3 | З | -0.5, -1.0 | Над |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-04-13 | 3 Оппсал |
1 - 2
2 - 2
|
Флоро 2 | Р | 0.0 | Над |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-11-11 | 2 Флоро |
0 - 2
0 - 2
|
Мьондален 1 | З | +1.0, +1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-11-04 | 3 Нотоден |
0 - 0
2 - 1
|
Флоро 3 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
12-5 (17) | 7-3 (10) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-10-28 | 1 Флоро |
0 - 1
1 - 2
|
Асане 1 | З | 0.0, -0.5 | Над |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-10-21 | 1 Левангер |
0 - 0
0 - 1
|
Флоро 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
10-2 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-10-07 | 2 Стромен |
1 - 0
2 - 0
|
Флоро 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-09-30 | 1 Флоро |
0 - 0
3 - 2
|
Викинг ФК 2 | П | +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-09-23 | 2 Нест-Сотра |
0 - 0
0 - 1
|
Флоро | П | -0.5, -1.0 | Под |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-09-16 | 2 Флоро |
1 - 2
1 - 3
|
Санднес Улф 2 | З | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
3-6 (9) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-09-02 | 3 Йерв |
0 - 0
1 - 0
|
Флоро | З | -1.0 | Под | 11.0 | Под |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-08-26 | 5 Флоро |
0 - 1
0 - 1
|
Хам-Кам 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-08-19 | 3 Согндал |
1 - 1
2 - 3
|
Флоро 2 | П | -1.5 | Над | 10.5 | Над |
|
10-5 (15) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-08-12 | Флоро |
0 - 1
1 - 4
|
Алесунд | З | +1.0 | Над |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-08-05 | 1 Уленсакер/Киса |
1 - 0
1 - 1
|
Флоро | Р | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
11-2 (13) | 8-2 (10) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-07-29 | 5 Флоро |
1 - 0
1 - 0
|
Тромсдален 2 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Асане Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-10-05 | 1 Асане |
1 - 0
3 - 0
|
Келсас | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-09-28 | 1 Асане |
3 - 0
6 - 1
|
Баерум 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-09-16 | Асане |
0 - 0
2 - 0
|
Од 2 1 | П | -1.5, -2.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-08-31 | 3 Гроруд |
1 - 2
4 - 3
|
Асане 2 | З | -0.5 | Над |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-08-24 | 5 Асане |
1 - 0
2 - 1
|
Сотра 1 | П | -0.5, -1.0 | Push |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-08-11 | 1 Асане |
1 - 1
1 - 1
|
Фрам 1 | Р | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
7-8 (15) | 3-6 (9) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-08-03 | 3 Оппсал |
1 - 0
2 - 5
|
Асане | П | +1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
8-7 (15) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-07-27 | 1 Асане |
1 - 1
3 - 1
|
Алта 2 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-07-20 | 4 Сотра |
1 - 3
3 - 3
|
Асане 3 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
8-3 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-06-22 | 1 Асане |
0 - 0
1 - 1
|
Аскер 3 | Р | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-06-15 | 1 Фрам |
1 - 0
3 - 0
|
Асане | З | 0.0, +0.5 | Push |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-06-08 | 1 Асане |
2 - 0
5 - 0
|
Оппсал | П | -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-06-01 | 1 Баерум |
0 - 2
0 - 2
|
Асане 1 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-05-26 | 1 Асане |
1 - 2
2 - 3
|
Гроруд 1 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Купа | 2019-05-23 | 1 Асане |
0 - 0
0 - 2
|
СК Бран 1 | З | +1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
3-8 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-05-20 | Од 2 |
0 - 0
0 - 1
|
Асане 1 | П | +1.0 | Под |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-05-11 | 1 Асане |
0 - 0
0 - 0
|
Флоро 1 | Р | -1.0, -1.5 | Под |
|
11-3 (14) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 2 (1-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-05-05 | 1 Мьолнер |
1 - 1
1 - 5
|
Асане 2 | П | +0.5, +1.0 | Над |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Норвегия - Купа | 2019-05-01 | 2 Берген Норд |
0 - 2
1 - 5
|
Асане | П | +1.0, +1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
2-10 (12) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-04-22 | 1 Келсас |
0 - 0
2 - 1
|
Асане 4 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
2-9 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-1) | 2 (0-2) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2019-04-14 | 3 Асане |
1 - 0
6 - 0
|
Сения | П | -1.5, -2.0 | Над |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-03-30 | Асане |
2 - 0
6 - 2
|
Лисеклостер 3 | П | -1.0, -1.5 | Над |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-03-05 | Асане |
0 - 2
0 - 3
|
Согндал 2 | З | +0.5, +1.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-02-23 | 3 Асане |
1 - 0
4 - 0
|
Филингсдален 2 4 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
8-3 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-02-16 | 1 Асане |
0 - 2
2 - 2
|
Сотра 1 | Р | -1.0, -1.5 | Над | 9.0 | Над |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2019-02-03 | 2 Асане |
0 - 0
1 - 0
|
Нест-Сотра 1 | П | 0.0, +0.5 | Под |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 1 - Плейофи | 2018-11-25 | 3 Асане |
1 - 0
1 - 3
|
КФУМ 2 | З | -0.5 | Над |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 1 - Плейофи | 2018-11-17 | 1 КФУМ |
0 - 0
1 - 2
|
Асане 2 | П | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-11-11 | 1 Нест-Сотра |
1 - 0
1 - 0
|
Асане 2 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-10 (15) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 6 (1-5) |
| Норвегия - Дивизия 1 | 2018-11-04 | 2 Асане |
0 - 3
0 - 5
|
Стромен | З | 0.0 | Над | 10.5 | Над |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 4.333 | 4.5 | 1.5 |
| Полувреме | 4.333 | 2.6 | 2.05 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.75) | Домакин@2.1 | Гост@1.7 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@2.05 | Гост@1.75 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.25) | Над@1.825 | Под@1.975 |
| Полувреме (1.25) | Над@1.75 | Под@2.05 |
Статус: , Резултат: 0 - 0 , Корнер: 0 - 0
Корнер: , Хендикап: +0.5, +1.0 , Голове: 3.0, 3.5
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5
