Виктория Кьолн vs Мюнхен 1860 Профил на отборите
Виктория Кьолн vs Мюнхен 1860 Факти за мача
5П-2Р-3З в последните 10 мача, с 15 отбелязани и 15 допуснати гола. Средно голове: 1.5 за, 1.5 срещу. Победи 50%, AH победа 60%, голове Над 40%, корнери Над 10%.
3П-4Р-3З в последните 10 мача, с 18 отбелязани и 12 допуснати гола. Средно голове: 1.8 за, 1.2 срещу. Победи 30%, AH победа 40%, голове Над 30%, корнери Над 70%.
| Виктория Кьолн | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Мюнхен 1860 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Виктория Кьолн | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Мюнхен 1860 | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Виктория Кьолн vs Мюнхен 1860 Времево разпределение на голове/корнери
Виктория Кьолн срещу Мюнхен 1860 Преки срещи
Виктория Кьолн срещу Мюнхен 1860 Виж всички преки срещи →| Виктория Кьолн Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-16 | 4 Виктория Кьолн |
0 - 0
2 - 0
|
Мюнхен 1860 5 | П | +0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Германия - 3-та Лига | 2019-11-02 | Мюнхен 1860 |
2 - 0
4 - 2
|
Виктория Кьолн 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Виктория Кьолн Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Германия - 3-та Лига | 2020-11-28 | 4 Халешер |
0 - 0
2 - 0
|
Виктория Кьолн | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Германия - 3-та Лига | 2020-11-25 | 4 Виктория Кьолн |
0 - 0
1 - 1
|
Цвикау 3 | Р | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Германия - 3-та Лига | 2020-11-22 | Унтерхахинг |
1 - 2
2 - 2
|
Виктория Кьолн | Р | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Германия - 3-та Лига | 2020-11-13 | 1 3 Виктория Кьолн |
0 - 1
0 - 2
|
Саарбрюкен 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Германия - 3-та Лига | 2020-11-09 | 1 1 Дуисбург |
1 - 1
1 - 3
|
Виктория Кьолн 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Германия - 3-та Лига | 2020-10-24 | 1 2 Ханза Рощок |
2 - 0
5 - 1
|
Виктория Кьолн | З | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-10-21 | 1 4 Виктория Кьолн |
3 - 1
3 - 2
|
Байерн Мюнхен II 4 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
5-7 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-10-18 | 1 3 Мепен |
0 - 0
0 - 1
|
Виктория Кьолн 5 2 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-10-11 | 1 Виктория Кьолн |
1 - 0
2 - 0
|
ФК Инголщат 3 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-10-03 | 3 Магдебург |
0 - 2
0 - 2
|
Виктория Кьолн 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-09-26 | Виктория Кьолн |
0 - 1
0 - 2
|
Веен СВ 3 1 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-09-21 | 2 Валдхоф Манхайм |
2 - 0
2 - 2
|
Виктория Кьолн 7 | Р | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Приятелски Мачове | 2020-09-03 | ПСВ |
1 - 0
1 - 1
|
Виктория Кьолн 2 | Р | -2.0 | Под | 9.5 | Над |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2020-08-14 | Херта Берлин |
1 - 0
2 - 0
|
Виктория Кьолн | З | -2.0 | Под |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Германия - 3-та Лига | 2020-07-04 | 2 KFC Uerdingen 05 |
1 - 0
1 - 1
|
Виктория Кьолн 2 | Р | 0.0 | Под |
|
4-6 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Германия - 3-та Лига | 2020-07-01 | Виктория Кьолн |
0 - 0
5 - 1
|
Вурцбургер Кикерс | П | +1.0, +1.5 | Над | 9.5 | Над |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-27 | Кайзерслаутерн |
1 - 0
3 - 0
|
Виктория Кьолн 2 | З | -0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-23 | 2 Виктория Кьолн |
0 - 0
1 - 0
|
Дуисбург 2 | П | +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-20 | 3 Карл Цайс Йена |
1 - 1
2 - 3
|
Виктория Кьолн 2 | П | +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-16 | 4 Виктория Кьолн |
0 - 0
2 - 0
|
Мюнхен 1860 5 | П | +0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 6 (4-2) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-13 | 4 Магдебург |
1 - 0
2 - 0
|
Виктория Кьолн 2 | З | -0.5, -1.0 | Под |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-09 | 1 Виктория Кьолн |
1 - 2
1 - 3
|
Мепен 1 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-06 | Валдхоф Манхайм |
0 - 1
2 - 1
|
Виктория Кьолн 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-7 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-02 | 2 Виктория Кьолн |
0 - 0
3 - 0
|
Цвикау 1 | П | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-05-30 | Айнтрахт Брауншвайг |
2 - 1
4 - 2
|
Виктория Кьолн 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-03-07 | 2 Виктория Кьолн |
0 - 0
2 - 1
|
СК Пройзен Мюнстер 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-03-01 | 1 ФК Инголщат |
0 - 0
0 - 1
|
Виктория Кьолн 3 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-02-21 | 4 Виктория Кьолн |
1 - 0
1 - 0
|
Зоненхоф Гросаспах | П | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-9 (15) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-02-15 | 2 Унтерхахинг |
0 - 1
1 - 1
|
Виктория Кьолн 5 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-02-08 | 5 Виктория Кьолн |
0 - 1
2 - 4
|
Байерн Мюнхен II 2 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Мюнхен 1860 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Германия - 3-та Лига | 2020-11-28 | 1 4 Мюнхен 1860 |
1 - 1
2 - 2
|
Тюркгуджу Мюнхен 4 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Германия - 3-та Лига | 2020-11-24 | 2 Верл |
1 - 1
1 - 1
|
Мюнхен 1860 2 | Р | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Германия - 3-та Лига | 2020-11-21 | Мюнхен 1860 |
0 - 0
0 - 0
|
KFC Uerdingen 05 | Р | -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Германия - 3-та Лига | 2020-11-15 | 4 Динамо Дрезден |
1 - 1
2 - 1
|
Мюнхен 1860 4 | З | 0.0 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Германия - 3-та Лига | 2020-11-07 | 2 Мюнхен 1860 |
2 - 0
6 - 1
|
Халешер | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Германия - 3-та Лига | 2020-10-31 | 3 Мюнхен 1860 |
0 - 0
0 - 2
|
Дуисбург 3 | З | -1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-10-26 | 4 Унтерхахинг |
0 - 1
0 - 2
|
Мюнхен 1860 2 | П | 0.0 | Под | 9.0 | Над |
|
5-10 (15) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-10-21 | 3 Мюнхен 1860 |
0 - 2
1 - 2
|
Саарбрюкен 1 | З | 0.0, -0.5 | Push | 9.0 | Над |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-10-17 | 3 Ханза Рощок |
0 - 1
1 - 1
|
Мюнхен 1860 4 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-10-10 | Мюнхен 1860 |
2 - 1
4 - 1
|
ВфБ Любек | П | -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-10-03 | 4 Цвикау |
1 - 1
1 - 2
|
Мюнхен 1860 3 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-09-26 | 1 Мюнхен 1860 |
0 - 0
1 - 1
|
Магдебург 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-09-19 | 1 3 Мепен |
0 - 1
1 - 3
|
Мюнхен 1860 3 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
1-5 (6) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Германия - Купа | 2020-09-12 | 2 Мюнхен 1860 |
0 - 0
1 - 2
|
Айнтрахт Франкфурт 1 | З | +1.0, +1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Германия - Ландеспокал | 2020-09-05 | 2 Мюнхен 1860 |
0 - 0
1 - 1
|
Вурцбургер Кикерс 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2020-08-30 | 1 Жуниорс ОО |
1 - 0
1 - 1
|
Мюнхен 1860 2 | Р | +2.0 | Под |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Германия - 3-та Лига | 2020-07-04 | 1 5 Мюнхен 1860 |
0 - 0
0 - 2
|
ФК Инголщат 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-07-01 | 2 Зоненхоф Гросаспах |
2 - 2
2 - 4
|
Мюнхен 1860 1 | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-27 | 2 Мюнхен 1860 |
1 - 0
3 - 0
|
Унтерхахинг 2 1 | П | -0.5 | Push | 9.0 | Под |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-24 | 1 Байерн Мюнхен II |
1 - 1
2 - 1
|
Мюнхен 1860 2 | З | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Под |
|
0-2 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-21 | 1 Мюнхен 1860 |
1 - 1
2 - 1
|
Халешер 1 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
7-7 (14) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-16 | 4 Виктория Кьолн |
0 - 0
2 - 0
|
Мюнхен 1860 5 | З | +0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 6 (4-2) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-13 | 1 Мюнхен 1860 |
0 - 0
0 - 1
|
Ханза Рощок | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-09 | 5 KFC Uerdingen 05 |
1 - 0
1 - 3
|
Мюнхен 1860 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-06 | 4 Мюнхен 1860 |
0 - 1
1 - 2
|
Вурцбургер Кикерс | З | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Над |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-06-03 | 2 Кайзерслаутерн |
1 - 1
1 - 1
|
Мюнхен 1860 3 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-05-31 | 2 Мюнхен 1860 |
0 - 1
3 - 2
|
Дуисбург 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-03-07 | 3 Карл Цайс Йена |
0 - 2
0 - 3
|
Мюнхен 1860 1 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
4-7 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-02-29 | 5 Мюнхен 1860 |
1 - 2
4 - 3
|
Кемницер 7 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Германия - 3-та Лига | 2020-02-23 | 5 Мюнхен 1860 |
1 - 0
1 - 1
|
Магдебург 7 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3.2 | 3.5 | 2 |
| Полувреме | 3.5 | 2.4 | 2.625 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.25) | Домакин@1.975 | Гост@1.875 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@2.15 | Гост@1.675 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.0) | Над@1.8 | Под@2 |
| Полувреме (4.5) | Над@2.025 | Под@1.775 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.0) | Над@2.025 | Под@1.825 |
| Полувреме (1.25) | Над@2.025 | Под@1.775 |
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 1 , Корнер: 2 - 4
Корнер: 9.0 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 3.0
Резултат: 1 - 1 , Корнер: 1 - 2 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0, 1.5
-
7' - 1st Corner - Мюнхен 1860 -
13' - 2nd Corner - Мюнхен 1860 -
16' - 1st Goal - Мюнхен 1860 -
22' - 1st Yellow Card - Мюнхен 1860 -
39' - 2nd Goal - Виктория Кьолн -
41' - 3rd Corner - Виктория Кьолн -
42' - 2nd Yellow Card - Мюнхен 1860 -
1-1 score at the end of First Half -
53' - 3rd Yellow Card - Мюнхен 1860 -
55' - 4th Corner - Виктория Кьолн -
55' - 4th Yellow Card - Виктория Кьолн -
61' - 5th Yellow Card - Мюнхен 1860 -
63' - 6th Yellow Card - Виктория Кьолн - Race to 3 Corners - Мюнхен 1860
-
67' - 5th Corner - Мюнхен 1860 -
70' - 6th Corner - Мюнхен 1860 -
78' - 7th Yellow Card - Виктория Кьолн -
85' - 8th Yellow Card - Виктория Кьолн -
88' - 3rd Goal - Виктория Кьолн -
89' - 9th Yellow Card - Мюнхен 1860 -
2-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

