ФК Интер II vs HJS Профил на отборите
ФК Интер II vs HJS Факти за мача
7П-3Р-0З в последните 10 мача, с 40 отбелязани и 11 допуснати гола. Средно голове: 4.0 за, 1.1 срещу. Победи 70%, AH победа 60%, голове Над 70%, корнери Над 0%.
8П-1Р-1З в последните 10 мача, с 22 отбелязани и 3 допуснати гола. Средно голове: 2.2 за, 0.3 срещу. Победи 80%, AH победа 80%, голове Над 20%, корнери Над 0%.
| ФК Интер II | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| HJS | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| ФК Интер II | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| HJS | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
ФК Интер II vs HJS Времево разпределение на голове/корнери
ФК Интер II срещу HJS Преки срещи
ФК Интер II срещу HJS Виж всички преки срещи →| ФК Интер II Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-06-08 | 1 HJS |
1 - 1
2 - 1
|
ФК Интер II 1 | З | +1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| ФК Интер II Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-09-14 | 1 П-лирот |
0 - 2
1 - 4
|
ФК Интер II 2 | П | +2.0, +2.5 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-09-07 | 1 ФК Интер II |
0 - 1
2 - 2
|
ВДС Вантаа 2 | Р | -1.5, -2.0 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-08-30 | 1 Тампере Юн |
1 - 1
1 - 1
|
ФК Интер II 4 | Р | 0.0, +0.5 | Под |
|
||||||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-08-23 | ФК Интер II |
2 - 0
6 - 0
|
ТПВ | П | -2.0, -2.5 | Над | 11.5 |
|
|||||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-08-10 | 1 ФК Интер II |
3 - 0
6 - 0
|
Тампере Юн | П | -0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-07-21 | 1 ФК Интер II |
3 - 1
4 - 1
|
ТПВ 1 | П | -2.0 | Над |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-07-17 | ФК Интер II |
4 - 1
7 - 1
|
ЕБК | П | -3.5 | Над | 11.5 | Под |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-07-13 | 1 Поксит |
1 - 1
2 - 3
|
ФК Интер II 1 | П | +2.5 | Под | 11.0 | Push |
|
2-9 (11) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-07-09 | 2 ФК Интер II |
3 - 0
5 - 1
|
ФК Илвес 2 2 | П | -2.0 | Над |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-07-03 | 2 Хонка |
0 - 0
2 - 2
|
ФК Интер II 3 | Р | +1.5 | Push | 11.0 | Под |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-06-19 | 3 ВДС Вантаа |
0 - 2
3 - 2
|
ФК Интер II 2 | З | +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Финландия - Купа | 2024-06-15 | 2 ФК Интер II |
0 - 2
1 - 5
|
ВПС Вааса 1 | З | +2.0 | Над | 11.0 | Над |
|
6-6 (12) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-06-08 | 1 HJS |
1 - 1
2 - 1
|
ФК Интер II 1 | З | +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-06-02 | 3 Тампере Юн |
0 - 1
1 - 3
|
ФК Интер II 2 | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-05-29 | ФК Интер II |
1 - 2
2 - 3
|
И-Кисат | З | -4.0, -4.5 | Под |
|
17-2 (19) | 10-2 (12) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-05-26 | 3 ФК Интер II |
0 - 0
4 - 0
|
П-лирот 4 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-05-19 | 1 2 ТПВ |
0 - 2
0 - 4
|
ФК Интер II | П | +1.5 | Над | 10.5 | Над |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-05-12 | 3 ФК Интер II |
2 - 0
4 - 1
|
Поксит 3 | П | -4.5, -5.0 | Под | 10.5 | Над |
|
16-5 (21) | 9-2 (11) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Финландия - Купа | 2024-05-09 | Хака Жуниорс |
0 - 0
0 - 4
|
ФК Интер II 1 | П | +2.5 | Под | 10.5 | Над |
|
1-11 (12) | 1-8 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-05-05 | 1 ФК Илвес 2 |
1 - 2
2 - 4
|
ФК Интер II 3 | П | +1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
5-13 (18) | 3-6 (9) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-04-20 | 1 3 ЕБК |
1 - 3
1 - 6
|
ФК Интер II 3 | П | +1.0, +1.5 | Над |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Финландия - Купа | 2024-04-17 | 2 Тампере Юн |
0 - 0
0 - 0
|
ФК Интер II 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-04-13 | 5 ФК Интер II |
2 - 1
4 - 3
|
ВДС Вантаа 2 1 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-04-05 | 2 ФК Интер II |
1 - 2
2 - 2
|
ХИС Акатемия 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Финландия - Колмонен | 2023-10-02 | 5 ФК Интер II |
0 - 0
1 - 3
|
МуСа 2 | З | -1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Финландия - Колмонен | 2023-09-26 | ТПС II |
0 - 1
2 - 5
|
ФК Интер II 4 | П | +3.5 | Над | 11.0 | Под |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Финландия - Колмонен | 2023-09-14 | ФК Интер II |
2 - 2
5 - 2
|
ТПС II 2 | П | -4.0, -4.5 | Над | 11.5 | Под |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Финландия - Колмонен | 2023-08-31 | 3 ФК Интер II |
2 - 0
6 - 0
|
КааПо 1 | П | -3.0, -3.5 | Над |
|
11-5 (16) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Финландия - Колмонен | 2023-08-25 | 4 Маску |
0 - 4
1 - 5
|
ФК Интер II 2 | П | +3.5, +4.0 | Над |
|
0-14 (14) | 0-7 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Финландия - Колмонен | 2023-08-20 | ФК Интер II |
2 - 0
6 - 0
|
ФК Аланд 2 | П | -4.0 | Над | 9.5 | Над |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| HJS Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-09-14 | 2 HJS |
1 - 0
1 - 0
|
ВДС Вантаа 1 | П | 0.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-09-07 | HJS |
1 - 1
1 - 2
|
Тампере Юн 2 | З | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-08-31 | 1 3 ТПВ |
0 - 1
0 - 2
|
HJS 2 | П | +0.5 | Под |
|
||||||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-08-25 | 3 HJS |
0 - 0
1 - 0
|
П-лирот 2 | П | -0.5 | Под |
|
||||||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-08-10 | 1 ФК Илвес 2 |
1 - 1
1 - 3
|
HJS 1 | П | 0.0 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-08-03 | 2 HJS |
0 - 0
0 - 0
|
Хонка 2 | Р | -1.0, -1.5 | Под |
|
10-4 (14) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-07-27 | 2 HJS |
1 - 0
6 - 0
|
ЕБК 1 | П | -2.0, -2.5 | Над |
|
11-4 (15) | 10-2 (12) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-07-20 | 1 ВДС Вантаа |
0 - 0
0 - 1
|
HJS 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-07-13 | 3 HJS |
1 - 0
2 - 0
|
Тампере Юн 1 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-07-08 | И-Кисат |
0 - 1
0 - 5
|
HJS 1 | П | +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
5-13 (18) | 2-10 (12) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-06-29 | HJS |
2 - 0
2 - 1
|
П-лирот | П | 0.0, +0.5 | Под |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-06-20 | 3 HJS |
1 - 2
1 - 4
|
Поксит 2 | З | -2.5 | Над | 11.0 | Над |
|
8-7 (15) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-06-16 | 5 ТПВ |
1 - 0
1 - 1
|
HJS 6 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-06-08 | 1 HJS |
1 - 1
2 - 1
|
ФК Интер II 1 | П | +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-06-02 | 3 HJS |
3 - 0
5 - 1
|
ФК Илвес 2 1 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
8-4 (12) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-05-29 | 2 Хонка |
1 - 0
3 - 1
|
HJS 3 | З | +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-05-25 | 2 ЕБК |
0 - 1
1 - 2
|
HJS | П | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-05-18 | 4 HJS |
0 - 0
1 - 1
|
ВДС Вантаа 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под |
|
5-9 (14) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-05-14 | 3 Тампере Юн |
1 - 0
1 - 0
|
HJS 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-05-04 | 1 1 HJS |
3 - 1
5 - 1
|
И-Кисат 1 | П | -2.5 | Над |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-04-24 | 2 П-лирот |
1 - 2
3 - 3
|
HJS 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
6-8 (14) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Финландия - Каконен - Група В | 2024-04-20 | 1 HJS |
1 - 1
2 - 1
|
ТПВ 1 | П | -0.5, -1.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.6 | 4.1 | 4 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-1.0) | Домакин@1.95 | Гост@1.85 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (4.0) | Над@1.825 | Под@1.975 |
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 1 , Корнер: 8 - 4
Корнер: , Хендикап: -1.0 , Голове: 4.0
Резултат: 1 - 1 , Корнер: 2 - 2 Полувреме
Корнер: , Хендикап: , Голове:
-
11' - 1st Goal - HJS -
16' - 2nd Goal - ФК Интер II -
23' - 1st Corner - HJS -
28' - 2nd Corner - ФК Интер II -
30' - 3rd Corner - HJS -
38' - 4th Corner - ФК Интер II -
39' - 1st Yellow Card - HJS -
1-1 score at the end of First Half -
49' - 5th Corner - ФК Интер II - Race to 3 Corners - ФК Интер II
-
54' - 6th Corner - ФК Интер II - Race to 5 Corners - ФК Интер II
-
55' - 7th Corner - ФК Интер II -
59' - 8th Corner - HJS -
61' - 2nd Yellow Card - HJS -
70' - 9th Corner - ФК Интер II - Race to 7 Corners - ФК Интер II
-
72' - 10th Corner - ФК Интер II -
74' - 3rd Yellow Card - ФК Интер II -
80' - 4th Yellow Card - ФК Интер II -
84' - 11th Corner - ФК Интер II -
88' - 12th Corner - HJS -
90+1' - 3rd Goal - ФК Интер II -
2-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

