ФК Арука vs Спортинг Профил на отборите
ФК Арука vs Спортинг Факти за мача
3П-2Р-5З в последните 10 мача, с 12 отбелязани и 15 допуснати гола. Средно голове: 1.2 за, 1.5 срещу. Победи 30%, AH победа 50%, голове Над 60%, корнери Над 40%.
6П-2Р-2З в последните 10 мача, с 14 отбелязани и 10 допуснати гола. Средно голове: 1.4 за, 1.0 срещу. Победи 60%, AH победа 40%, голове Над 40%, корнери Над 50%.
| ФК Арука | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Спортинг | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| ФК Арука | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Спортинг | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
ФК Арука vs Спортинг Времево разпределение на голове/корнери
ФК Арука срещу Спортинг Преки срещи
ФК Арука срещу Спортинг Виж всички преки срещи →Няма данни
| ФК Арука Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-09-25 | 5 Морейрензе |
1 - 0
2 - 1
|
ФК Арука 2 | З | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2021-09-18 | 1 ФК Арука |
0 - 1
2 - 2
|
Гимараеш 2 | Р | +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2021-09-13 | 1 4 Маритимо |
2 - 1
2 - 2
|
ФК Арука 6 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2021-08-28 | 4 Порто |
2 - 0
3 - 0
|
ФК Арука 3 | З | -2.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2021-08-20 | 4 ФК Арука |
0 - 1
2 - 1
|
Фамаликао 4 | П | 0.0 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2021-08-14 | 1 Бенфика |
2 - 0
2 - 0
|
ФК Арука 1 | З | -2.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-08-07 | 1 ФК Арука |
0 - 1
0 - 2
|
Ещорил 3 | З | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Под |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2021-08-01 | 1 1 ФК Арука |
0 - 1
0 - 1
|
Рио Аве 4 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-0 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2021-07-25 | 2 Вилафранкуенсе |
0 - 2
0 - 3
|
ФК Арука 2 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига - Плейофи | 2021-05-30 | 3 Рио Аве |
0 - 1
0 - 2
|
ФК Арука 3 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
11-6 (17) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Португалия - Примейра Лига - Плейофи | 2021-05-26 | 2 ФК Арука |
1 - 0
3 - 0
|
Рио Аве 3 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-05-22 | 2 ФК Арука |
1 - 1
3 - 1
|
Шавеш 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-05-15 | 3 Мафра |
0 - 1
0 - 1
|
ФК Арука 2 | П | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-05-09 | 2 ФК Арука |
1 - 1
2 - 1
|
Каса Пия 4 1 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
8-5 (13) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-05-03 | 1 Академика |
0 - 1
0 - 1
|
ФК Арука 1 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
9-4 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-04-25 | 5 ФК Арука |
1 - 0
3 - 0
|
Вилафранкуенсе 2 1 | П | -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-04-19 | 1 2 Спортинг Ковиля |
0 - 0
1 - 2
|
ФК Арука 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-04-11 | 2 ФК Арука |
2 - 0
3 - 0
|
УД Оливейрензе 2 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-04-03 | 1 Порто Б |
0 - 1
0 - 3
|
ФК Арука 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-03-27 | 2 ФК Арука |
0 - 0
1 - 0
|
Фейрензе 2 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-03-21 | 6 Визела |
1 - 1
1 - 1
|
ФК Арука 3 1 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-03-15 | 2 ФК Арука |
0 - 0
0 - 1
|
Пеняфиел 3 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
11-6 (17) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-03-08 | 3 Бенфика Б |
2 - 1
3 - 1
|
ФК Арука 2 1 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-02-27 | 2 ФК Арука |
2 - 1
2 - 1
|
Кова де Пиедаде 7 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-02-21 | 3 Академико Висеу |
0 - 2
0 - 4
|
ФК Арука 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-02-13 | 1 1 ФК Арука |
0 - 0
0 - 0
|
Варзим 5 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-02-06 | 2 Лейшоеш |
0 - 1
0 - 1
|
ФК Арука 3 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
10-5 (15) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-01-24 | 7 Шавеш |
1 - 0
2 - 1
|
ФК Арука 4 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-01-17 | 1 ФК Арука |
0 - 0
0 - 0
|
Мафра 3 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2021-01-10 | 3 Каса Пия |
0 - 0
1 - 1
|
ФК Арука 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Спортинг Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2021-09-28 | 2 Борусия Дортмунд |
1 - 0
1 - 0
|
Спортинг 2 | З | -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2021-09-24 | 4 Спортинг |
0 - 0
1 - 0
|
Маритимо 5 1 | П | -1.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2021-09-19 | 3 Ещорил |
0 - 0
0 - 1
|
Спортинг 2 | П | +1.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2021-09-15 | 3 Спортинг |
1 - 3
1 - 5
|
Аякс 3 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2021-09-11 | 6 Спортинг |
1 - 0
1 - 1
|
Порто 5 1 | Р | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2021-08-28 | 3 Фамаликао |
0 - 0
1 - 1
|
Спортинг 5 | Р | +1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-08-21 | 2 Спортинг |
1 - 0
2 - 0
|
Белененсеш 2 1 | П | -1.5, -2.0 | Под | 9.5 | Над |
|
10-0 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-08-14 | 3 Брага |
0 - 1
1 - 2
|
Спортинг 3 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-08-06 | 1 Спортинг |
0 - 1
3 - 0
|
Визела 3 | П | -1.5, -2.0 | Push | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Португалия - Супер Купа | 2021-07-31 | 3 Спортинг |
2 - 1
2 - 1
|
Брага 4 | П | 0.0 | Над | 9.0 | Под |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2021-07-25 | 1 Спортинг |
2 - 1
3 - 2
|
Лион 1 | П | 0.0 | Над | 8.5 | Под |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Приятелски Мачове | 2021-07-20 | 2 Спортинг |
0 - 0
2 - 0
|
Анже 1 | П | -0.5 | Под |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Приятелски Мачове | 2021-07-14 | Спортинг |
1 - 0
2 - 2
|
Портимонензе | Р | -0.5, -1.0 | Над |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Португалия - Примейра Лига | 2021-05-19 | 3 Спортинг |
3 - 0
5 - 1
|
Маритимо 1 | П | -1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-05-15 | 6 Бенфика |
3 - 1
4 - 3
|
Спортинг 4 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-05-11 | 2 Спортинг |
1 - 0
1 - 0
|
Боавища 3 | П | -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
12-1 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-05-05 | 4 Рио Аве |
0 - 1
0 - 2
|
Спортинг 5 | П | +0.5, +1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
2-9 (11) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-05-01 | 2 Спортинг |
0 - 0
2 - 0
|
Насионал 4 1 | П | -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-04-25 | 4 Брага |
0 - 0
0 - 1
|
Спортинг 3 1 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-04-21 | 1 Спортинг |
0 - 1
2 - 2
|
Белененсеш 3 | Р | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
9-0 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-04-16 | 1 СК Фарензе |
0 - 1
0 - 1
|
Спортинг 2 | П | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-9 (16) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 4 (3-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-04-11 | 2 Спортинг |
1 - 1
1 - 1
|
Фамаликао 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-04-05 | 2 Морейрензе |
0 - 1
1 - 1
|
Спортинг 2 | Р | +1.0, +1.5 | Под | 9.0 | Под |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-03-20 | 2 Спортинг |
1 - 0
1 - 0
|
Гимараеш 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-03-13 | 3 Тондела |
0 - 0
0 - 1
|
Спортинг 1 | П | +1.0, +1.5 | Под | 9.0 | Под |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-03-05 | Спортинг |
1 - 0
2 - 1
|
Санта Клара 2 | П | -1.0 | Над | 9.0 | Над |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-02-27 | 1 Порто |
0 - 0
0 - 0
|
Спортинг 2 | Р | -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
3-1 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-02-20 | Спортинг |
2 - 0
2 - 0
|
Портимонензе 3 | П | -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-02-15 | 5 Спортинг |
1 - 0
2 - 0
|
Пасош Ферейра 3 | П | -1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-02-09 | 4 Жил Висенте |
1 - 0
1 - 2
|
Спортинг 1 | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 8.5 | 4.75 | 1.364 |
| Полувреме | 7 | 2.4 | 1.909 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+1.25) | Домакин@1.9 | Гост@2 |
| Полувреме (+0.5) | Домакин@1.8 | Гост@2 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.5) | Над@1.9 | Под@1.95 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.825 | Под@1.975 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 2 , Корнер: 4 - 5
Корнер: 9.5 , Хендикап: +1.0, +1.5 , Голове: 2.5
Резултат: 0 - 1 , Корнер: 4 - 3 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: +0.5 , Голове: 1.0
-
7' - 1st Corner - ФК Арука -
8' - 2nd Corner - ФК Арука -
8' - 3rd Corner - ФК Арука - Race to 3 Corners - ФК Арука
-
14' - 1st Goal - Спортинг -
35' - 4th Corner - Спортинг -
40' - 5th Corner - Спортинг -
43' - 6th Corner - ФК Арука -
45' - 7th Corner - Спортинг -
45' - 1st Yellow Card - Спортинг -
45+1' - 2nd Yellow Card - ФК Арука -
0-1 score at the end of First Half - 46' Substitution - Campi for Ba - ФК Арука
-
51' - 8th Corner - Спортинг -
51' - 2nd Goal - ФК Арука -
54' - 3rd Goal - Спортинг - 61' Substitution - Pite for Eboue - ФК Арука
-
63' - 3rd Yellow Card - Спортинг -
63' - 4th Yellow Card - ФК Арука -
64' - 5th Yellow Card - Спортинг - 64' Substitution - Neto for Porro - Спортинг
- 72' Substitution - Tabata for Paulinho - Спортинг
- 72' Substitution - Tomas for Sarabia - Спортинг
-
77' - 6th Yellow Card - Спортинг - 78' Substitution - Araujo for Arsenio - ФК Арука
- 81' Substitution - Cabral for Matheus Luiz - Спортинг
- 81' Substitution - Ugarte for Braganca - Спортинг
- Race to 5 Corners - Спортинг
-
84' - 9th Corner - Спортинг -
85' - 7th Yellow Card - ФК Арука - 85' Substitution - Adilio for Bukia - ФК Арука
-
90+3' - 8th Yellow Card - Спортинг -
1-2 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

