Фолкърк vs Алоа Профил на отборите
Фолкърк vs Алоа Факти за мача
7П-3Р-0З в последните 10 мача, с 31 отбелязани и 11 допуснати гола. Средно голове: 3.1 за, 1.1 срещу. Победи 70%, AH победа 40%, голове Над 60%, корнери Над 40%.
4П-2Р-4З в последните 10 мача, с 21 отбелязани и 15 допуснати гола. Средно голове: 2.1 за, 1.5 срещу. Победи 40%, AH победа 40%, голове Над 40%, корнери Над 40%.
| Фолкърк | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Алоа | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Фолкърк | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Алоа | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Фолкърк vs Алоа Времево разпределение на голове/корнери
Фолкърк срещу Алоа Преки срещи
Фолкърк срещу Алоа Виж всички преки срещи →| Фолкърк Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-01-27 | 1 Алоа |
0 - 1
0 - 5
|
Фолкърк 2 | П | +1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2023-10-28 | 1 Фолкърк |
3 - 0
3 - 0
|
Алоа 3 | П | -1.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2023-08-26 | 3 Алоа |
0 - 2
1 - 4
|
Фолкърк 2 | П | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2023-04-22 | 1 Алоа |
0 - 2
1 - 4
|
Фолкърк 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2023-02-18 | 1 Фолкърк |
1 - 0
1 - 0
|
Алоа 3 | П | -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2023-02-07 | 2 Алоа |
0 - 0
1 - 1
|
Фолкърк 4 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Купа | 2023-01-21 | Алоа |
1 - 1
1 - 2
|
Фолкърк 2 | П | +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 4 (4-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2022-10-18 | Фолкърк |
3 - 0
3 - 1
|
Алоа | П | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2022-04-23 | Фолкърк |
0 - 1
1 - 2
|
Алоа 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2021-11-06 | 1 Фолкърк |
0 - 0
1 - 1
|
Алоа 4 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Шотландия - Лига Едно | 2021-09-11 | 2 Алоа |
1 - 0
2 - 0
|
Фолкърк 1 | З | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
0-8 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 5 (0-5) |
| Шотландия - Чемпиъншип | 2019-04-06 | 1 Фолкърк |
0 - 1
1 - 2
|
Алоа | З | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
10-4 (14) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Шотландия - Чемпиъншип | 2019-02-09 | 2 Алоа |
1 - 1
1 - 2
|
Фолкърк 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Шотландия - Чемпиъншип | 2018-12-08 | 2 Фолкърк |
2 - 1
2 - 2
|
Алоа 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Шотландия - Чемпиъншип | 2018-09-29 | 2 Алоа |
0 - 1
0 - 2
|
Фолкърк 1 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Фолкърк Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-04-27 | 2 Анан Атлетик |
1 - 1
3 - 3
|
Фолкърк 2 | Р | +1.0, +1.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2024-04-20 | 1 2 Фолкърк |
2 - 2
2 - 2
|
Келти Хартс | Р | -2.0 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2024-04-13 | 2 Хамилтън |
0 - 0
0 - 2
|
Фолкърк 2 | П | +0.5, +1.0 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2024-04-06 | Фолкърк |
2 - 1
5 - 1
|
Коув Рейнджърс 1 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2024-03-30 | 2 Монтроуз |
1 - 3
1 - 7
|
Фолкърк 1 | П | +1.0, +1.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2024-03-23 | 2 Фолкърк |
2 - 0
4 - 1
|
Единбург Сити 1 | П | -3.5 | Над | 11.5 | Под |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-03-16 | 4 Куин ъф Саут |
0 - 0
1 - 4
|
Фолкърк 1 | П | +1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-03-09 | 2 Стърлинг |
1 - 1
1 - 2
|
Фолкърк 2 | П | +1.5 | Push | 11.0 | Push |
|
2-9 (11) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-03-05 | 2 Коув Рейнджърс |
0 - 0
0 - 1
|
Фолкърк 2 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
1-10 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-03-02 | 1 Фолкърк |
0 - 0
1 - 1
|
Анан Атлетик 2 | Р | -2.0, -2.5 | Под | 10.5 | Над |
|
13-1 (14) | 12-1 (13) | 5 (5-0) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-02-24 | 1 3 Келти Хартс |
0 - 1
0 - 1
|
Фолкърк 2 | П | +1.5, +2.0 | Под | 10.0 | Над |
|
5-16 (21) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 4 (1-3) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-02-20 | 2 Фолкърк |
2 - 0
3 - 0
|
Монтроуз 1 | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.5 | Под |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-02-17 | Фолкърк |
3 - 1
3 - 2
|
Хамилтън 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 11.0 | Над |
|
2-10 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Шотландия - Купа Чалъндж | 2024-02-03 | 2 Фолкърк |
0 - 1
0 - 1
|
Ню Сейнтс 1 | З | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-01-27 | 1 Алоа |
0 - 1
0 - 5
|
Фолкърк 2 | П | +1.5 | Над | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Шотландия - Купа | 2024-01-20 | 1 Бонириг Роуз |
1 - 1
2 - 1
|
Фолкърк 1 | З | +1.5, +2.0 | Push | 9.0 | Над |
|
6-9 (15) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-01-13 | 5 Единбург Сити |
2 - 0
2 - 2
|
Фолкърк 1 | Р | +4.5 | Под | 11.5 | Над |
|
1-15 (16) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 6 (0-6) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-01-09 | 1 Фолкърк |
1 - 0
4 - 0
|
Коув Рейнджърс 1 | П | -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-01-06 | 2 Фолкърк |
0 - 0
1 - 0
|
Куин ъф Саут 1 | П | -2.0 | Под | 11.0 | Под |
|
4-0 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-12-30 | Фолкърк |
4 - 0
5 - 0
|
Стърлинг 1 | П | -2.0 | Над | 10.0 | Над |
|
12-2 (14) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-12-23 | 3 Анан Атлетик |
0 - 1
0 - 3
|
Фолкърк 3 | П | +1.5, +2.0 | Под | 10.5 | Над |
|
1-12 (13) | 0-10 (10) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-12-16 | 2 Хамилтън |
1 - 2
1 - 3
|
Фолкърк 5 | П | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
6-4 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-12-09 | 6 Фолкърк |
1 - 0
2 - 1
|
Келти Хартс 2 | П | -1.5 | Push | 11.0 | Push |
|
11-0 (11) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-11-28 | 2 Монтроуз |
0 - 0
0 - 0
|
Фолкърк 3 | Р | +1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
5-7 (12) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Купа | 2023-11-25 | 1 Фолкърк |
3 - 0
3 - 0
|
Формартин Юнайтед 2 | П | -3.0 | Под | 11.0 | Над |
|
9-3 (12) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Шотландия - Купа Чалъндж | 2023-11-17 | Фолкърк |
1 - 2
4 - 2
|
Дънди Юн 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-11-11 | 2 Фолкърк |
1 - 1
2 - 1
|
Единбург Сити 7 | П | -2.5 | Под | 11.0 | Под |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-11-04 | 1 Куин ъф Саут |
1 - 1
1 - 1
|
Фолкърк | Р | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-10-28 | 1 Фолкърк |
3 - 0
3 - 0
|
Алоа 3 | П | -1.5 | Push | 9.5 | Над |
|
12-1 (13) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-10-21 | 7 Стърлинг |
1 - 1
1 - 2
|
Фолкърк 4 | П | +1.0 | Push | 10.5 | Под |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Алоа Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-04-27 | 1 Алоа |
0 - 1
0 - 1
|
Хамилтън 2 | З | +0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2024-04-20 | 4 Коув Рейнджърс |
0 - 1
2 - 3
|
Алоа 1 | П | 0.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2024-04-13 | 1 Алоа |
0 - 0
0 - 0
|
Монтроуз 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2024-04-06 | 1 Стърлинг |
0 - 3
1 - 5
|
Алоа 2 | П | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2024-03-30 | 2 Алоа |
1 - 1
1 - 1
|
Анан Атлетик | Р | -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Шотландия - Лига Едно | 2024-03-23 | Алоа |
0 - 1
0 - 2
|
Куин ъф Саут | З | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-7 (14) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-03-19 | 1 Келти Хартс |
0 - 0
2 - 1
|
Алоа 2 | З | +0.5 | Push | 10.5 | Над |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-03-16 | 2 Единбург Сити |
2 - 1
2 - 5
|
Алоа | П | +2.0 | Над | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-03-09 | Алоа |
1 - 0
3 - 0
|
Келти Хартс 2 | П | -0.5 | Push | 10.0 | Над |
|
9-2 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-03-02 | 1 Монтроуз |
2 - 2
4 - 3
|
Алоа 2 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-02-24 | Хамилтън |
0 - 0
1 - 2
|
Алоа | П | -1.0, -1.5 | Push | 10.5 | Над |
|
8-8 (16) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-02-17 | 1 Алоа |
1 - 0
4 - 1
|
Коув Рейнджърс 1 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
8-6 (14) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-02-13 | 3 Алоа |
1 - 0
2 - 1
|
Анан Атлетик 2 | П | -0.5 | Push | 9.5 | Над |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-02-10 | 1 Алоа |
0 - 0
1 - 0
|
Стърлинг 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
8-7 (15) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-02-03 | 3 Анан Атлетик |
1 - 2
2 - 3
|
Алоа 4 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-01-27 | 1 Алоа |
0 - 1
0 - 5
|
Фолкърк 2 | З | +1.5 | Над | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Шотландия - Купа | 2024-01-20 | Мъдъруел |
1 - 1
3 - 1
|
Алоа 1 | З | -1.5 | Над | 9.0 | Push |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-01-13 | 2 Куин ъф Саут |
1 - 1
1 - 1
|
Алоа 2 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Шотландия - Лига Едно | 2024-01-06 | 1 Алоа |
1 - 0
3 - 1
|
Единбург Сити 2 | П | -2.5, -3.0 | Над | 11.0 | Под |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-12-23 | 2 Алоа |
0 - 0
2 - 2
|
Монтроуз 3 | Р | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-12-16 | 1 Коув Рейнджърс |
1 - 0
1 - 2
|
Алоа 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-12-09 | 1 Алоа |
0 - 0
0 - 0
|
Хамилтън 3 | Р | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
7-5 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Купа | 2023-11-25 | 1 Дунбар Юнайтед ФК |
1 - 2
1 - 2
|
Алоа 3 | П | +1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
4-9 (13) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 4 (3-1) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-11-18 | 4 Единбург Сити |
2 - 0
3 - 0
|
Алоа 1 | З | +0.5, +1.0 | Push |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Шотландия - Лига Едно | 2023-11-11 | 2 Алоа |
0 - 0
1 - 0
|
Куин ъф Саут 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-11-04 | 2 Стърлинг |
0 - 1
0 - 2
|
Алоа 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-10-28 | 1 Фолкърк |
3 - 0
3 - 0
|
Алоа 3 | З | -1.5 | Push | 9.5 | Над |
|
12-1 (13) | 8-1 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-10-21 | 1 Алоа |
1 - 1
3 - 1
|
Келти Хартс 2 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-10-07 | 1 Монтроуз |
1 - 0
2 - 1
|
Алоа 3 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Шотландия - Лига Едно | 2023-09-30 | 2 Алоа |
0 - 0
1 - 1
|
Единбург Сити 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.2 | 7 | 8.5 |
| Полувреме | 1.533 | 3.1 | 7.5 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-2.0) | Домакин@1.85 | Гост@2 |
| Полувреме (-0.75) | Домакин@1.75 | Гост@2.05 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (11.0) | Над@1.95 | Под@1.85 |
| Полувреме (5.0) | Над@1.775 | Под@2.025 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.75) | Над@1.825 | Под@2.025 |
| Полувреме (1.5) | Над@1.8 | Под@2 |
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 2 , Корнер: 13 - 1
Корнер: 11.0 , Хендикап: -2.0 , Голове: 3.5, 4.0
Резултат: 1 - 2 , Корнер: 6 - 0 Полувреме
Корнер: 5.0 , Хендикап: -0.5, -1.0 , Голове: 1.5
-
2' - 1st Corner - Фолкърк -
8' - 2nd Corner - Фолкърк -
8' - 3rd Corner - Фолкърк - Race to 3 Corners - Фолкърк
-
22' - 4th Corner - Фолкърк -
29' - 1st Goal - Алоа - Race to 5 Corners - Фолкърк
-
35' - 5th Corner - Фолкърк -
37' - 6th Corner - Фолкърк -
45' - 2nd Goal - Алоа -
45+1' - 3rd Goal - Фолкърк -
1-2 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Donnelly ~ Scougall ~(Alloa)
- Race to 7 Corners - Фолкърк
-
49' - 7th Corner - Фолкърк -
56' - 8th Corner - Алоа -
58' - 1st Yellow Card - Алоа - 62' ~ Substitution ~ Virtanen ~ Taggart ~(Alloa)
-
65' - 9th Corner - Фолкърк - Race to 9 Corners - Фолкърк
-
65' - 10th Corner - Фолкърк -
72' - 11th Corner - Фолкърк -
74' - 12th Corner - Фолкърк - 76' ~ Substitution ~ Agyeman ~ Morrison ~(Falkirk)
- 78' ~ Substitution ~ Coulson ~ Cawley ~(Alloa)
-
80' - 2nd Yellow Card - Фолкърк -
84' - 13th Corner - Фолкърк -
84' - 3rd Yellow Card - Алоа -
85' - 4th Goal - Фолкърк -
89' - 4th Yellow Card - Алоа -
90+1' - 14th Corner - Фолкърк -
2-2 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

