Еупен vs Вестерло Профил на отборите
Еупен vs Вестерло Факти за мача
3П-2Р-5З в последните 10 мача, с 18 отбелязани и 25 допуснати гола. Средно голове: 1.8 за, 2.5 срещу. Победи 30%, AH победа 50%, голове Над 80%, корнери Над 50%.
2П-2Р-6З в последните 10 мача, с 8 отбелязани и 20 допуснати гола. Средно голове: 0.8 за, 2.0 срещу. Победи 20%, AH победа 50%, голове Над 70%, корнери Над 20%.
| Еупен | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Вестерло | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Еупен | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Вестерло | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Еупен vs Вестерло Времево разпределение на голове/корнери
Еупен срещу Вестерло Преки срещи
Еупен срещу Вестерло Виж всички преки срещи →| Еупен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-08-13 | 2 Вестерло |
0 - 1
1 - 2
|
Еупен | П | 10.0 |
|
|||||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Еупен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-11-19 | Генк |
2 - 0
2 - 0
|
Еупен 1 | З | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-11-05 | 1 Еупен |
0 - 1
4 - 2
|
Ст-Труйден 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-10-29 | 2 Еупен |
1 - 1
2 - 2
|
Локерен 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-10-26 | 2 Кортрийк |
1 - 0
1 - 1
|
Еупен 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-10-23 | 2 Еупен |
0 - 1
3 - 2
|
Гент 2 1 | П | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-10-15 | 1 Ваасланд-Беверен |
1 - 0
4 - 2
|
Еупен 1 1 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-10-01 | 1 Еупен |
1 - 2
1 - 4
|
Мускрон-Перувел 2 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-09-25 | 2 Стандард Лиеж |
1 - 0
3 - 0
|
Еупен 1 1 | З | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Купа | 2016-09-21 | 1 Розеларе |
0 - 1
2 - 3
|
Еупен 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
17-5 (22) | 8-3 (11) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-09-17 | 2 Клуб Брюж |
1 - 1
3 - 2
|
Еупен 3 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-09-10 | 5 Еупен |
0 - 0
2 - 1
|
Остенде 3 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-08-26 | 3 Шарлероа |
3 - 1
3 - 2
|
Еупен 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
3-8 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-08-21 | 2 Еупен |
1 - 1
2 - 2
|
Андерлехт 3 | Р | +0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-08-13 | 2 Вестерло |
0 - 1
1 - 2
|
Еупен | П | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-08-06 | Еупен |
0 - 1
0 - 2
|
Мехелен 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-07-30 | Зулте-Варегем |
0 - 0
3 - 0
|
Еупен 4 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
10-3 (13) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2016-07-23 | 1 1 Еупен |
1 - 1
2 - 3
|
Малага 2 | З | +1.0, +1.5 | Над | 9.0 | Под |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Приятелски Мачове | 2016-07-16 | 1 Ломел |
0 - 1
0 - 1
|
Еупен 1 | П | 9.5 | Под |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2016-07-12 | 2 Еупен |
0 - 1
0 - 1
|
Алемания Аахен 2 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2016-07-09 | Еупен |
2 - 0
2 - 1
|
Унион Сен Жилоа | П | 0.0,-0.5 | Над |
|
5-4 (9) | 1-4 (5) | 4 (1-3) | 1 (1-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2016-05-06 | ОХ Леувен |
0 - 1
0 - 2
|
Еупен | П | 0.0 | Под |
|
8-7 (15) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-04-30 | 3 Антверпен |
0 - 0
0 - 0
|
Еупен 2 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-04-24 | 1 Еупен |
1 - 0
4 - 1
|
Вербоедеринг Геел | П | -2.0 | Над | 9.5 | Под |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-04-15 | Тубиз |
1 - 0
1 - 1
|
Еупен | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
8-6 (14) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-04-09 | 1 1 Еупен |
1 - 0
2 - 1
|
Екселсиор 2 1 | П | -1.0, -1.5 | Push | 9.5 | Над |
|
10-2 (12) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-04-02 | 1 2 Ломел |
0 - 0
0 - 3
|
Еупен 1 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-03-18 | 1 Еупен |
2 - 0
4 - 0
|
Розеларе 1 | П | -0.5,-1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-03-12 | 3 Сераинг Юнайтед |
0 - 1
0 - 3
|
Еупен 1 | П | +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-03-06 | 3 Еупен |
1 - 0
2 - 1
|
Серкъл Брюж 2 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-02-21 | 2 Патро Айсден Маасмехелен |
1 - 1
1 - 2
|
Еупен 2 | П | +1.0, +1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Вестерло Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-11-19 | 3 Остенде |
1 - 0
5 - 0
|
Вестерло 2 | З | -1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-11-05 | Вестерло |
1 - 1
1 - 2
|
Зулте-Варегем | З | +0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-10-29 | 2 Генк |
0 - 0
2 - 1
|
Вестерло | З | -1.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-10-26 | Клуб Брюж |
2 - 0
4 - 0
|
Вестерло 1 2 | З | -2.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-10-22 | Вестерло |
0 - 0
0 - 0
|
Шарлероа 1 | Р | +0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-10-15 | 1 5 Ст-Труйден |
1 - 1
2 - 2
|
Вестерло 4 | Р | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-10-01 | 2 Вестерло |
0 - 0
1 - 0
|
Ваасланд-Беверен 3 | П | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-09-25 | 1 Андерлехт |
0 - 0
1 - 2
|
Вестерло | П | -2.5 | Под | 10.0 | Над |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Белгия - Купа | 2016-09-21 | 3 Вестерло |
0 - 0
0 - 1
|
Тубиз 3 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-09-17 | 1 2 Вестерло |
1 - 2
1 - 3
|
Мускрон-Перувел | З | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-09-10 | 1 Кортрийк |
3 - 0
4 - 1
|
Вестерло 1 | З | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-08-27 | 2 Вестерло |
1 - 1
1 - 2
|
Мехелен 4 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-08-21 | Гент |
0 - 1
4 - 2
|
Вестерло 3 | З | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 | Над |
|
12-4 (16) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-08-13 | 2 Вестерло |
0 - 1
1 - 2
|
Еупен | З | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-08-07 | 1 Локерен |
2 - 0
3 - 0
|
Вестерло 2 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-07-31 | 3 Вестерло |
2 - 1
2 - 2
|
Стандард Лиеж 1 | Р | +0.5, +1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
2-13 (15) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2016-07-23 | 1 ОХ Леувен |
1 - 1
2 - 2
|
Вестерло 2 | Р | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2016-07-19 | 1 Вестерло |
0 - 0
1 - 1
|
Зулте-Варегем 1 | Р | 9.5 | Под |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2016-07-16 | Лиерс |
2 - 0
2 - 0
|
Вестерло 2 | З | 9.5 | Под |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2016-07-13 | 1 Вестерло |
0 - 1
2 - 3
|
Олимпиакос | З | Над | 9.5 | Над |
|
4-12 (16) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | |
| Приятелски Мачове | 2016-07-08 | 1 Розеларе |
1 - 0
1 - 0
|
Вестерло | З | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2016-07-06 | Серкъл Брюж |
2 - 0
3 - 1
|
Вестерло 1 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2016-04-15 | 1 Вестерло |
1 - 1
2 - 1
|
ОХ Леувен 1 | П | 0.0 | Под |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-03-13 | 2 Вестерло |
1 - 0
1 - 0
|
Ваасланд-Беверен 1 | П | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-03-05 | 2 Локерен |
1 - 1
2 - 1
|
Вестерло 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-02-27 | 2 Вестерло |
2 - 2
2 - 2
|
Мускрон-Перувел 1 | Р | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
5-11 (16) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 3 (1-2) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-02-19 | Клуб Брюж |
3 - 0
6 - 0
|
Вестерло | З | -2.0 | Над | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-02-14 | 2 Вестерло |
0 - 0
2 - 0
|
Стандард Лиеж | П | +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
1-13 (14) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-02-06 | 3 Кортрийк |
0 - 0
1 - 1
|
Вестерло 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2016-01-30 | 2 Вестерло |
1 - 0
1 - 2
|
Зулте-Варегем | З | 0.0 | Над | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.6 | 4 | 5.5 |
| Полувреме | 2.2 | 2.4 | 4.75 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.75) | Домакин@1.85 | Гост@2 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@1.775 | Гост@2.025 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.825 | Под@1.975 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@1.825 | Под@2.025 |
| Полувреме (1.25) | Над@2.075 | Под@1.725 |
Статус: Пълно време , Резултат: 3 - 3 , Корнер: 6 - 2
Корнер: 10.0 , Хендикап: -0.5, -1.0 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 2 - 2 , Корнер: 1 - 2 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Goal - Еупен -
11' - 2nd Goal - Вестерло -
20' - 1st Corner - Еупен -
20' - 3rd Goal - Еупен -
30' - 2nd Corner - Вестерло -
31' - 4th Goal - Вестерло -
45+2' - 3rd Corner - Вестерло -
2-2 score at the end of First Half -
47' - 5th Goal - Еупен -
51' - 1st Yellow Card - Вестерло -
52' - 4th Corner - Еупен -
54' - 6th Goal - Вестерло - Race to 3 Corners - Еупен
-
55' - 5th Corner - Еупен -
63' - 2nd Yellow Card - Вестерло -
66' - 3rd Yellow Card - Еупен -
78' - 4th Yellow Card - Еупен -
84' - 6th Corner - Еупен - Race to 5 Corners - Еупен
-
90' - 7th Corner - Еупен -
90+5' - 8th Corner - Еупен -
3-3 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

