ср, Jul 30, 2025 · 19:00
Най-стариСкорошни
LLWLDW
4.33
3.90
1.60
СкорошниНай-стари
LDDLWD
Безплатни прогнози
(на база историческа статистика, само за справка)
Над 2.75
Общо голове
Под 8.5
Общо корнери
+0.75
Ещорил
Ещорил vs Нотингам Форест Профил на отборите
Ещорил
DDLWLLWLDWСкорошниСтабилно0.0 т./мач, последните 5 срещу предишните 25
Над 9.5 корнераПод2/10
Над 2.5 голаНад8/10
Азиатски хендикапПокрива6/10
Отбор на второто полувремеГол в 1-вото полувреме в 8 от последните 10Над 2.5 картона в 8 от последните 10
Нотингам Форест
WLLWLLDDWLСкорошниСпад-0.7 т./мач, последните 5 срещу предишните 22
Над 9.5 корнераПод4/10
Над 2.5 голаПод4/10
Азиатски хендикапНе покрива4/10
Последни
| Ещорил | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Нотингам Форест | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Ещорил | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Нотингам Форест | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Разпределение на головеЛиния 2.5, 3.0
Разпределение на корнериЛиния 8.5
Разпределение на картони
Мачове на домакина
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Мачове на госта
Общо: 40,
Средно: 2.75,
Ст. откл.: 1.77, Медиана: 3,
Мода: ,
Над: 53%
Мачове на домакина у дома
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Мачове на госта като гост
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Последни мачове на домакина
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Последни мачове на госта
Общо: 38, Средно: 9.21, Ст. откл.: 3.05, Медиана: 9, Мода: 8, Над: 55%
Ещорил vs Нотингам Форест Времево разпределение на голове/корнери
Ещорил срещу Нотингам Форест Преки срещи
Ещорил срещу Нотингам Форест Виж всички преки срещи →Няма данни
| Ещорил Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2025-05-17 | 2 Ещорил |
4 - 0
4 - 0
|
Ещрела Амадора 2 | П | 0.0 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2025-05-11 | 4 Морейрензе |
1 - 0
2 - 2
|
Ещорил 4 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 8.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2025-05-03 | 2 Ещорил |
0 - 2
1 - 2
|
Бенфика 2 | З | +2.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2025-04-29 | 1 2 Каса Пия |
1 - 1
1 - 3
|
Ещорил 1 | П | 0.0 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2025-04-19 | 1 Ещорил |
0 - 2
0 - 2
|
Брага | З | +0.5, +1.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2025-04-12 | 3 Фамаликао |
0 - 0
3 - 0
|
Ещорил 4 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2025-04-04 | 3 АВС |
0 - 2
0 - 3
|
Ещорил 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2025-03-30 | 4 Ещорил |
2 - 2
1 - 2
|
Порто 2 | З | +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2025-03-16 | ФК Арука |
1 - 0
1 - 1
|
Ещорил 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2025-03-08 | 2 Ещорил |
0 - 0
2 - 2
|
СК Фарензе 1 | Р | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
4-7 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2025-03-03 | 1 Спортинг |
2 - 0
3 - 1
|
Ещорил 1 1 | З | -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2025-02-22 | 2 Ещорил |
0 - 0
2 - 1
|
Рио Аве 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2025-02-15 | 3 Насионал |
1 - 1
2 - 2
|
Ещорил 3 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2025-02-09 | 2 Ещорил |
1 - 0
2 - 1
|
Боавища 1 | П | -1.0 | Над | 9.0 | Под |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2025-02-01 | Жил Висенте |
1 - 0
1 - 2
|
Ещорил 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2025-01-26 | 3 Ещорил |
0 - 0
1 - 0
|
Гимараеш 3 | П | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2025-01-18 | 2 Санта Клара |
1 - 2
2 - 3
|
Ещорил 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 | Под |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2025-01-05 | 2 Ещрела Амадора |
0 - 3
2 - 4
|
Ещорил 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2024-12-28 | 2 Ещорил |
2 - 1
2 - 2
|
Морейрензе 2 | Р | 0.0 | Над | 9.0 | Под |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2024-12-23 | 1 Бенфика |
1 - 0
3 - 0
|
Ещорил 1 | З | -2.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2024-12-15 | 4 Ещорил |
0 - 0
0 - 2
|
Каса Пия 3 | З | 0.0 | Push | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2024-12-06 | 3 Брага |
1 - 0
2 - 2
|
Ещорил 5 | Р | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 | Под |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2024-12-01 | 2 Ещорил |
2 - 1
2 - 1
|
Фамаликао 4 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2024-11-09 | 2 Ещорил |
0 - 0
0 - 0
|
АВС | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
10-6 (16) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2024-11-03 | Порто |
2 - 0
4 - 0
|
Ещорил 2 | З | -2.0, -2.5 | Над | 10.5 | Над |
|
9-5 (14) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2024-10-26 | 4 Ещорил |
2 - 0
4 - 1
|
ФК Арука 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
6-9 (15) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Купа | 2024-10-20 | 1 Луситано Евора |
0 - 0
0 - 0
|
Ещорил 2 | Р | +1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
9-11 (20) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 5 (2-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2024-10-06 | 4 СК Фарензе |
0 - 0
1 - 0
|
Ещорил 3 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2024-09-27 | 2 Ещорил |
0 - 2
0 - 3
|
Спортинг | З | +2.0 | Под | 9.5 | Над |
|
1-14 (15) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2024-09-21 | 2 Рио Аве |
0 - 0
2 - 2
|
Ещорил 2 | Р | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Нотингам Форест Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2025-07-26 | 1 Нотингам Форест |
0 - 2
1 - 3
|
Фулъм | З | 0.0, +0.5 | Над | 8.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2025-07-19 | Нотингам Форест |
0 - 0
0 - 0
|
Монако | Р | 0.0, +0.5 | Под | 8.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2025-07-12 | Chesterfield |
0 - 0
0 - 0
|
Нотингам Форест | Р | +0.5, +1.0 | Под | 8.5 |
|
|||||
| Англия - Висша Лига | 2025-05-25 | 2 Нотингам Форест |
0 - 0
0 - 1
|
Челси 2 | З | +0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Англия - Висша Лига | 2025-05-18 | 6 Уест Хям |
0 - 1
1 - 2
|
Нотингам Форест 3 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Англия - Висша Лига | 2025-05-11 | 3 Нотингам Форест |
1 - 1
2 - 2
|
Лестър 3 | Р | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Англия - Висша Лига | 2025-05-05 | 2 Кристъл Палас |
0 - 0
1 - 1
|
Нотингам Форест 7 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Англия - Висша Лига | 2025-05-01 | 3 Нотингам Форест |
0 - 1
0 - 2
|
Брентфорд 5 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Англия - Купа | 2025-04-27 | 2 Нотингам Форест |
0 - 1
0 - 2
|
Ман Сити 3 | З | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Англия - Висша Лига | 2025-04-21 | 1 Тотнъм |
0 - 2
1 - 2
|
Нотингам Форест 4 | П | 0.0, -0.5 | Над | 11.0 | Под |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Англия - Висша Лига | 2025-04-12 | Нотингам Форест |
0 - 0
0 - 1
|
Евертън 3 | З | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Англия - Висша Лига | 2025-04-05 | 2 Астън Вила |
2 - 0
2 - 1
|
Нотингам Форест 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Англия - Висша Лига | 2025-04-01 | 1 Нотингам Форест |
1 - 0
1 - 0
|
Ман Юн 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
3-10 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Англия - Купа | 2025-03-29 | 1 Брайтън |
0 - 0
0 - 0
|
Нотингам Форест 1 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Англия - Висша Лига | 2025-03-15 | 1 Ипсуич |
0 - 3
2 - 4
|
Нотингам Форест 1 | П | +0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Англия - Висша Лига | 2025-03-08 | 3 Нотингам Форест |
0 - 0
1 - 0
|
Ман Сити 2 | П | +0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Англия - Купа | 2025-03-03 | 2 Нотингам Форест |
0 - 0
1 - 1
|
Ипсуич 2 | Р | -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Англия - Висша Лига | 2025-02-26 | 1 Нотингам Форест |
0 - 0
0 - 0
|
Арсенал 1 | Р | +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
3-11 (14) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Англия - Висша Лига | 2025-02-23 | 1 Нюкасъл |
4 - 1
4 - 3
|
Нотингам Форест 4 | З | -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Англия - Висша Лига | 2025-02-15 | Фулъм |
1 - 1
2 - 1
|
Нотингам Форест | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Англия - Купа | 2025-02-11 | 1 1 Ексетър |
1 - 2
2 - 2
|
Нотингам Форест | Р | +1.0, +1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-5 (12) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Англия - Висша Лига | 2025-02-01 | 1 Нотингам Форест |
3 - 0
7 - 0
|
Брайтън 3 | П | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Англия - Висша Лига | 2025-01-25 | 2 Борнемут |
1 - 0
5 - 0
|
Нотингам Форест 3 | З | -0.5 | Над | 11.0 | Над |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Англия - Висша Лига | 2025-01-19 | Нотингам Форест |
3 - 0
3 - 2
|
Саутхямптън 4 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Англия - Висша Лига | 2025-01-14 | 2 Нотингам Форест |
1 - 0
1 - 1
|
Ливърпул 1 | Р | +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
0-9 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Англия - Купа | 2025-01-11 | Нотингам Форест |
1 - 0
2 - 0
|
Лутън | П | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Англия - Висша Лига | 2025-01-06 | 1 Уулвърхямптън |
0 - 2
0 - 3
|
Нотингам Форест 2 | П | +0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Англия - Висша Лига | 2024-12-29 | 4 Евертън |
0 - 1
0 - 2
|
Нотингам Форест 1 | П | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Англия - Висша Лига | 2024-12-26 | 3 Нотингам Форест |
1 - 0
1 - 0
|
Тотнъм 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 11.5 | Под |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Англия - Висша Лига | 2024-12-21 | 3 Брентфорд |
0 - 1
0 - 2
|
Нотингам Форест 4 | П | 0.0 | Под | 10.5 | Над |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 4.333 | 3.9 | 1.6 |
| Полувреме | 4.75 | 2.375 | 2.1 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.75) | Домакин@1.975 | Гост@1.825 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@2 | Гост@1.8 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (8.5) | Над@1.85 | Под@1.95 |
| Полувреме (4.0) | Над@1.95 | Под@1.85 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@1.85 | Под@1.95 |
| Полувреме (1.25) | Над@2.05 | Под@1.75 |
Събития на живо
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 0 , Корнер: 9 - 9
Корнер: 8.5 , Хендикап: +0.5, +1.0 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 3 - 3 Полувреме
Корнер: 4.0 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Ещорил -
29' - 2nd Corner - Ещорил - Race to 3 Corners - Ещорил
-
30' - 3rd Corner - Ещорил -
33' - 4th Corner - Нотингам Форест -
35' - 5th Corner - Нотингам Форест -
39' - 6th Corner - Нотингам Форест -
0-0 score at the end of First Half -
49' - 7th Corner - Нотингам Форест - Race to 5 Corners - Нотингам Форест
-
52' - 8th Corner - Нотингам Форест -
54' - 9th Corner - Нотингам Форест -
55' - 10th Corner - Нотингам Форест - Race to 7 Corners - Нотингам Форест
-
57' - 11th Corner - Ещорил -
60' - 12th Corner - Ещорил -
60' - 13th Corner - Ещорил -
60' - 14th Corner - Ещорил -
65' - 15th Corner - Ещорил -
69' - 16th Corner - Ещорил - Race to 9 Corners - Ещорил
-
82' - 17th Corner - Нотингам Форест -
90+4' - 18th Corner - Нотингам Форест -
0-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

