Елче до 19 vs КД Рода до 19 Профил на отборите
Елче до 19 vs КД Рода до 19 Факти за мача
4П-1Р-5З в последните 10 мача, с 15 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 1.5 за, 0.9 срещу. Победи 40%, AH победа 60%, голове Над 40%, корнери Над 0%.
7П-3Р-0З в последните 10 мача, с 18 отбелязани и 4 допуснати гола. Средно голове: 1.8 за, 0.4 срещу. Победи 70%, AH победа 70%, голове Над 40%, корнери Над 0%.
| Елче до 19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| КД Рода до 19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Елче до 19 | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| КД Рода до 19 | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Елче до 19 vs КД Рода до 19 Времево разпределение на голове/корнери
Елче до 19 срещу КД Рода до 19 Преки срещи
Елче до 19 срещу КД Рода до 19 Виж всички преки срещи →| Елче до 19 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Испания - Лига - Юноши | 2019-11-01 | 2 КД Рода до 19 |
0 - 0
0 - 0
|
Елче до 19 2 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под |
|
||||||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-03-29 | 1 КД Рода до 19 |
2 - 0
4 - 2
|
Елче до 19 3 | З | -1.0 | Над |
|
||||||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-12-01 | 3 Елче до 19 |
0 - 0
0 - 1
|
КД Рода до 19 3 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
||||||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-02-17 | 2 Елче до 19 |
0 - 0
1 - 2
|
КД Рода до 19 3 1 | З | +0.5 | Над |
|
||||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Елче до 19 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Испания - Лига - Юноши | 2020-02-23 | 4 Виляреал до 19 |
2 - 0
3 - 2
|
Елче до 19 4 | З | -1.5, -2.0 | Над |
|
||||||
| Испания - Лига - Юноши | 2020-02-16 | 1 Елче до 19 |
2 - 0
4 - 1
|
Еркулес до 19 3 1 | П | -1.5 | Над | 8.5 |
|
|||||
| Испания - Лига - Юноши | 2020-02-09 | 4 Алборая до 19 |
0 - 0
1 - 0
|
Елче до 19 5 1 | З | +0.5 | Под |
|
||||||
| Испания - Лига - Юноши | 2020-02-02 | 1 Елче до 19 |
0 - 0
0 - 1
|
УД Алзира до 19 4 | З | -1.0, -1.5 | Под |
|
||||||
| Испания - Лига - Юноши | 2020-01-19 | 3 Елче до 19 |
0 - 0
1 - 0
|
Валенсия до 19 2 1 | П | +0.5 | Под |
|
||||||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-12-20 | 1 Елче до 19 |
0 - 1
0 - 1
|
Атлетико Мадрилено до 19 1 | З | -0.5 | Под | 8.5 | Над |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Испания - Лига - Юноши | 2019-12-15 | 1 3 Елче до 19 |
0 - 1
0 - 1
|
Леванте до 19 3 | З | +0.5 | Под |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-11-23 | 2 Елче до 19 |
4 - 0
4 - 1
|
УКАМ Мурсия до 19 3 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-11-09 | 1 Елче до 19 |
2 - 0
4 - 0
|
Торе Леванте до 19 2 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-11-01 | 2 КД Рода до 19 |
0 - 0
0 - 0
|
Елче до 19 2 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 3 (1-2) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-10-20 | 5 Еркулес до 19 |
0 - 1
0 - 3
|
Елче до 19 2 | П | 0.0 | Над |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-10-05 | УД Алзира до 19 |
1 - 1
1 - 1
|
Елче до 19 2 | Р | 0.0 | Под |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-09-14 | 2 Елче до 19 |
1 - 0
5 - 0
|
Толедо до 19 1 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-04-07 | 1 Елче до 19 |
0 - 0
0 - 1
|
Леванте до 19 2 | З | +1.0 | Под |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-03-29 | 1 КД Рода до 19 |
2 - 0
4 - 2
|
Елче до 19 3 | З | -1.0 | Над |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-03-23 | 1 Елче до 19 |
1 - 0
1 - 2
|
Торе Леванте до 19 | З | -0.5 | Над | 8.5 | Под |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Испания - Лига - Юноши | 2019-03-16 | Реал Мурсия до 19 |
3 - 1
3 - 2
|
Елче до 19 1 | З | 0.0 | Над |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-03-02 | 3 Елче до 19 |
0 - 0
1 - 0
|
КФБ Лорка до 19 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-02-16 | 2 УД Алзира до 19 |
1 - 0
2 - 1
|
Елче до 19 1 | З | -0.5, -1.0 | Над |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-02-08 | 2 Елче до 19 |
2 - 0
2 - 0
|
Келме КФ до 19 3 | П | -1.5 | Под | 8.5 | Под |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Испания - Лига - Юноши | 2019-01-26 | 4 Елче до 19 |
0 - 0
1 - 1
|
Атлетико Мадрилено до 19 | Р | +0.5 | Под |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-01-12 | 2 Елче до 19 |
0 - 0
3 - 1
|
Ранеро до 19 2 1 | П | -0.5 | Над | 8.5 | Под |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Испания - Лига - Юноши | 2018-12-21 | 2 Валенсия до 19 |
2 - 0
3 - 0
|
Елче до 19 2 | З | -1.0, -1.5 | Над |
|
11-3 (14) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 5 (5-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-12-15 | 1 6 Елче до 19 |
0 - 0
1 - 0
|
Алборая до 19 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-12-08 | 1 Виляреал до 19 |
3 - 1
4 - 1
|
Елче до 19 1 | З | -2.5, -3.0 | Над |
|
4-1 (5) | 4-0 (4) | 4 (4-0) | 1 (0-1) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-12-05 | 1 Леванте до 19 |
0 - 0
2 - 0
|
Елче до 19 | З | -0.5, -1.0 | Под |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-12-01 | 3 Елче до 19 |
0 - 0
0 - 1
|
КД Рода до 19 3 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
0-10 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-11-17 | 3 Елче до 19 |
1 - 2
1 - 2
|
Реал Мурсия до 19 5 | З | -1.0 | Push |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-11-11 | 1 3 Рейсинг Алгемеси CF до19 |
1 - 2
1 - 3
|
Елче до 19 4 | П |
|
2-10 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-11-04 | 4 КФБ Лорка до 19 |
0 - 1
1 - 1
|
Елче до 19 4 | Р | 0.0 | Под |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| КД Рода до 19 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Испания - Лига - Юноши | 2020-02-15 | 1 Торе Леванте до 19 |
0 - 1
0 - 1
|
КД Рода до 19 3 | П | +0.5 | Под |
|
||||||
| Испания - Лига - Юноши | 2020-01-25 | 3 Еркулес до 19 |
0 - 0
0 - 3
|
КД Рода до 19 1 | П | +1.0, +1.5 | Над |
|
||||||
| Испания - Лига - Юноши | 2020-01-18 | 2 КД Рода до 19 |
2 - 0
3 - 1
|
Алборая до 19 2 | П | -1.0 | Над |
|
||||||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-12-21 | 3 КД Рода до 19 |
1 - 0
2 - 1
|
Албасете до 19 2 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
||||||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-12-14 | 1 КД Рода до 19 |
0 - 1
1 - 1
|
Валенсия до 19 2 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-12-07 | 3 Толедо до 19 |
0 - 1
0 - 2
|
КД Рода до 19 3 | П | +1.0, +1.5 | Под |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-11-30 | 1 КД Рода до 19 |
0 - 0
1 - 1
|
Атлетико Мадрилено до 19 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-11-24 | 3 Леванте до 19 |
0 - 1
0 - 1
|
КД Рода до 19 3 | П | -0.5 | Под | 8.5 | Под |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Испания - Лига - Юноши | 2019-11-16 | 1 КД Рода до 19 |
0 - 0
4 - 0
|
КФБ Лорка до 19 2 | П | -0.5, -1.0 | Над |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-11-01 | 2 КД Рода до 19 |
0 - 0
0 - 0
|
Елче до 19 2 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 3 (1-2) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-10-27 | 1 1 Патакона КФ до 19 |
1 - 0
1 - 0
|
КД Рода до 19 2 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-09-21 | 1 Алборая до 19 |
0 - 2
2 - 5
|
КД Рода до 19 | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-09-08 | 1 4 Албасете до 19 |
0 - 0
0 - 1
|
КД Рода до 19 3 | П | +0.5 | Под |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-03-29 | 1 КД Рода до 19 |
2 - 0
4 - 2
|
Елче до 19 3 | П | -1.0 | Над |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-03-23 | КФБ Лорка до 19 |
0 - 0
1 - 0
|
КД Рода до 19 2 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
5-3 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-03-16 | 1 КД Рода до 19 |
0 - 1
2 - 2
|
УД Алзира до 19 3 | Р | -1.0 | Над |
|
12-2 (14) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-03-03 | КД Рода до 19 |
2 - 0
4 - 0
|
Сиудад де Куенка до 19 2 | П | -1.5 | Над | 8.5 | Над |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Испания - Лига - Юноши | 2019-02-10 | 2 КД Рода до 19 |
0 - 1
1 - 1
|
Албасете до 19 1 1 | Р | -1.5 | Под |
|
9-0 (9) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2019-01-11 | 2 КД Рода до 19 |
0 - 1
3 - 1
|
Виляреал до 19 2 | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-12-21 | 1 5 Леванте до 19 |
1 - 1
1 - 2
|
КД Рода до 19 2 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-12-09 | 3 КД Рода до 19 |
2 - 1
2 - 1
|
Торе Леванте до 19 3 | П | -1.5 | Push |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-12-06 | 1 КД Рода до 19 |
1 - 0
5 - 0
|
Реал Мурсия до 19 1 | П | -1.5 | Над |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-12-01 | 3 Елче до 19 |
0 - 0
0 - 1
|
КД Рода до 19 3 | П | 0.0, +0.5 | Под |
|
0-10 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-11-09 | КД Рода до 19 |
1 - 0
4 - 1
|
Келме КФ до 19 1 | П |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-10-13 | 1 КД Рода до 19 |
0 - 0
0 - 0
|
Ранеро до 19 2 | Р | -1.0 | Под |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-09-23 | 1 Виляреал до 19 |
0 - 0
2 - 0
|
КД Рода до 19 2 | З | -0.5, -1.0 | Под |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-09-02 | 3 Торе Леванте до 19 |
0 - 0
1 - 1
|
КД Рода до 19 1 | Р | 0.0 | Под |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-04-08 | 1 КД Рода до 19 |
0 - 2
0 - 3
|
Леванте до 19 5 | З | -1.5 | Над |
|
9-3 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-03-04 | 2 КД Рода до 19 |
0 - 0
3 - 1
|
Торе Леванте до 19 6 | П | -1.0 | Над |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Испания - Лига - Юноши | 2018-02-17 | 2 Елче до 19 |
0 - 0
1 - 2
|
КД Рода до 19 3 1 | П | +0.5 | Над |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3.4 | 3.75 | 1.8 |
| Полувреме | 4 | 2.2 | 2.4 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.5) | Домакин@1.925 | Гост@1.875 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@1.775 | Гост@2.025 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.5) | Над@1.95 | Под@1.85 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.95 | Под@1.85 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 0 , Корнер: 4 - 4
Корнер: , Хендикап: +0.5 , Голове: 2.5
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 2 - 1 Полувреме
Корнер: , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 1.0
-
13' - 1st Corner - КД Рода до 19 -
21' - 2nd Corner - Елче до 19 -
28' - 1st Yellow Card - КД Рода до 19 -
32' - 3rd Corner - Елче до 19 -
39' - 2nd Yellow Card - Елче до 19 -
0-0 score at the end of First Half -
61' - 3rd Yellow Card - Елче до 19 -
63' - 4th Yellow Card - КД Рода до 19 -
67' - 5th Yellow Card - Елче до 19 -
69' - 4th Corner - КД Рода до 19 -
76' - 6th Yellow Card - Елче до 19 -
84' - 5th Corner - Елче до 19 - Race to 3 Corners - Елче до 19
-
85' - 6th Corner - Елче до 19 -
85' - 1st Goal - Елче до 19 -
89' - 7th Corner - КД Рода до 19 -
90+6' - 8th Corner - КД Рода до 19 -
1-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

