Дранси до 19 vs Каен до 19 Профил на отборите
Дранси до 19 vs Каен до 19 Факти за мача
2П-2Р-6З в последните 10 мача, с 16 отбелязани и 20 допуснати гола. Средно голове: 1.6 за, 2.0 срещу. Победи 20%, AH победа 30%, голове Над 30%, корнери Над 50%.
4П-3Р-3З в последните 10 мача, с 15 отбелязани и 16 допуснати гола. Средно голове: 1.5 за, 1.6 срещу. Победи 40%, AH победа 55%, голове Над 40%, корнери Над 40%.
| Дранси до 19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Каен до 19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Дранси до 19 | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Каен до 19 | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Дранси до 19 vs Каен до 19 Времево разпределение на голове/корнери
Дранси до 19 срещу Каен до 19 Преки срещи
Дранси до 19 срещу Каен до 19 Виж всички преки срещи →Няма данни
| Дранси до 19 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига до 19 | 2023-03-19 | 3 Дранси до 19 |
0 - 1
0 - 3
|
Лил до 19 2 1 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
||||||
| Франция - Лига до 19 | 2023-02-12 | Дранси до 19 |
2 - 0
6 - 0
|
Гонфревил до 19 1 2 | П | -0.5,-1.0 | Над | 8.5 |
|
|||||
| Франция - Купа до 19 | 2023-01-29 | 1 3 Дранси до 19 |
1 - 1
1 - 3
|
Рен до 19 3 | З | +1.0 | Над |
|
||||||
| Франция - Лига до 19 | 2023-01-22 | 3 Дранси до 19 |
1 - 0
1 - 1
|
Ланс до 19 2 | Р | +1.0, +1.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига до 19 | 2023-01-15 | 1 Дюнкерк до 19 |
0 - 0
2 - 1
|
Дранси до 19 1 | З | -1.0 | Под | 8.5 |
|
|||||
| Франция - Лига до 19 | 2022-11-20 | 1 Дранси до 19 |
4 - 0
4 - 5
|
USM Саран U19 2 | З | 0.0 | Над |
|
6-8 (14) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-11-13 | 1 Дранси до 19 |
0 - 0
1 - 1
|
Реймс до 19 2 | Р | -0.5 | Под | 8.5 | Над |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига до 19 | 2022-10-23 | 2 Дранси до 19 |
0 - 1
0 - 3
|
Льо Авър до 19 1 | З | 0.0 | Push |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-10-09 | 1 3 Дранси до 19 |
1 - 0
2 - 0
|
Орлеан до 19 2 2 | П | 0.0 | Под | 9.0 | Под |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига до 19 | 2022-09-25 | 5 Дранси до 19 |
0 - 1
0 - 2
|
Монфермей до 19 3 | З | +0.5, +1.0 | Под | 8.5 | Над |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига до 19 | 2022-09-18 | Ланс до 19 |
2 - 0
2 - 1
|
Дранси до 19 | З | 0.0 | Push |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-09-11 | 1 Дранси до 19 |
1 - 2
2 - 3
|
Дюнкерк до 19 3 | З | -1.0 | Над |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-09-04 | Лил до 19 |
0 - 0
1 - 0
|
Дранси до 19 3 1 | З | 0.0 | Под |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-08-28 | Дранси до 19 |
0 - 4
0 - 4
|
ПСЖ до 19 1 | З | +0.5, +1.0 | Над | 8.5 | Под |
|
0-7 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Франция - Лига до 19 | 2022-05-01 | 3 Дранси до 19 |
0 - 1
1 - 1
|
Шамбли Оас до 19 | Р | -0.5 | Под |
|
5-3 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-04-10 | 1 Дранси до 19 |
2 - 0
3 - 3
|
Льо Авър до 19 1 | Р | -0.5 | Над | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига до 19 | 2022-04-03 | ПСЖ до 19 |
3 - 0
8 - 0
|
Дранси до 19 2 | З | -1.5 | Над | 8.5 | Над |
|
5-5 (10) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига до 19 | 2022-03-20 | Дранси до 19 |
0 - 1
1 - 1
|
Амиен до 19 2 | Р | 0.0,-0.5 | Под |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-02-06 | 1 St Pryve St Hilaire U19 |
2 - 0
2 - 2
|
Дранси до 19 1 1 | Р | +1.5,+2.0 | Над |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-01-16 | 3 Ланс до 19 |
0 - 0
2 - 0
|
Дранси до 19 3 | З | +0.5, +1.0 | Под |
|
6-7 (13) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2021-12-05 | 1 4 Дранси до 19 |
1 - 0
2 - 0
|
Орлеан до 19 2 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2021-11-28 | 1 3 Шамбли Оас до 19 |
1 - 0
1 - 2
|
Дранси до 19 1 | П | +0.5, +1.0 | Push |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2021-10-24 | 3 Дранси до 19 |
2 - 2
3 - 3
|
ПСЖ до 19 3 | Р | +0.5, +1.0 | Над |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2021-10-17 | 2 Дранси до 19 |
0 - 0
2 - 0
|
Еврю 27 до 19 1 1 | П | -1.0 | Под |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2021-10-10 | 1 Амиен до 19 |
0 - 0
1 - 1
|
Дранси до 19 3 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 8.5 | Под |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига до 19 | 2021-10-03 | 3 Дранси до 19 |
1 - 1
2 - 2
|
Фейниес - Олноуи до 19 1 | Р | -1.0 | Над |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2021-09-05 | 3 Дранси до 19 |
3 - 0
4 - 2
|
Ланс до 19 2 | П | -0.5 | Над |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2021-08-22 | 4 Дранси до 19 |
0 - 1
0 - 1
|
Валенсиен до 19 3 | З | 0.0, +0.5 | Под | 8.5 | Под |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига до 19 | 2020-10-25 | 4 Чамбли Тели до 19 |
2 - 0
3 - 0
|
Дранси до 19 2 1 | З | 0.0 | Над |
|
5-10 (15) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 2 (0-2) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2020-10-18 | 3 Дранси до 19 |
0 - 0
2 - 0
|
St Pryve St Hilaire U19 2 | П | -1.0, -1.5 | Под |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Каен до 19 Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига до 19 | 2023-03-05 | Каен до 19 |
1 - 2
1 - 3
|
Гонфревил до 19 1 | З | -1.5, -2.0 | Над |
|
||||||
| Франция - Лига до 19 | 2023-02-05 | Каен до 19 |
0 - 0
1 - 1
|
Лил до 19 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига до 19 | 2023-01-22 | 1 Амиен до 19 |
0 - 0
1 - 2
|
Каен до 19 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига до 19 | 2023-01-15 | 2 Каен до 19 |
0 - 0
2 - 0
|
Реймс до 19 1 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| Франция - Лига до 19 | 2022-12-04 | 3 Льо Авър до 19 |
0 - 0
0 - 0
|
Каен до 19 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| Франция - Лига до 19 | 2022-11-27 | Каен до 19 |
1 - 1
1 - 3
|
Орлеан до 19 1 | З | -1.0, -1.5 | Над |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-11-20 | 1 Дюнкерк до 19 |
0 - 0
3 - 0
|
Каен до 19 1 | З | +0.5 | Push | 9.0 | Под |
|
5-1 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига до 19 | 2022-11-13 | 2 Каен до 19 |
1 - 0
2 - 1
|
ПСЖ до 19 4 | П | +1.0 | Под |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-09-25 | 1 2 Лил до 19 |
1 - 2
2 - 4
|
Каен до 19 1 | П | 0.0 | Над |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-08-28 | Орлеан до 19 |
1 - 0
2 - 2
|
Каен до 19 1 | Р |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (3-1) | ||||
| Франция - Купа до 19 | 2022-05-07 | 1 Лион до 19 |
0 - 0
1 - 1
|
Каен до 19 | Р | -1.0, -1.5 | Под |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-05-01 | ПСЖ до 19 |
3 - 0
4 - 1
|
Каен до 19 1 | З | -1.0, -1.5 | Над | 9.0 | Над |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига до 19 | 2022-04-20 | Амиен до 19 |
2 - 0
5 - 1
|
Каен до 19 | З | 0.0, -0.5 | Над |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-04-03 | 2 Каен до 19 |
1 - 0
2 - 0
|
Фейниес - Олноуи до 19 1 | П | -0.5, -1.0 | Под |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-03-27 | 1 2 Лил до 19 |
2 - 0
5 - 1
|
Каен до 19 1 | З | 0.0 | Над |
|
2-9 (11) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2022-03-06 | Монфермей до 19 |
0 - 0
1 - 0
|
Каен до 19 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Франция - Купа до 19 | 2022-02-20 | 2 Брест до 19 |
0 - 1
0 - 3
|
Каен до 19 2 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Купа до 19 | 2021-12-12 | 4 ФК Париж до 19 |
1 - 1
1 - 2
|
Каен до 19 2 | П | -0.5 | Над |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2021-09-26 | 3 Ланс до 19 |
1 - 1
2 - 2
|
Каен до 19 2 | Р | +1.5 | Над |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2021-08-29 | 2 Еврю 27 до 19 |
0 - 1
0 - 3
|
Каен до 19 2 | П | +1.0,+1.5 | Под |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2021-08-22 | 1 Льо Авър до 19 |
1 - 2
1 - 3
|
Каен до 19 1 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2020-10-25 | 1 Каен до 19 |
1 - 2
2 - 3
|
ПСЖ до 19 1 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Франция - Лига до 19 | 2020-10-18 | 2 Валенсиен до 19 |
1 - 1
1 - 3
|
Каен до 19 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2020-10-11 | 1 Каен до 19 |
0 - 0
1 - 0
|
Feignies U19 2 | П | -1.0 | Под | 8.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига до 19 | 2020-10-04 | 3 Еврю 27 до 19 |
1 - 0
1 - 1
|
Каен до 19 1 1 | Р | +1.5 | Под |
|
9-8 (17) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2020-09-27 | 3 Монфермей до 19 |
0 - 1
0 - 3
|
Каен до 19 1 | П | +1.0, +1.5 | Под |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2020-09-20 | Каен до 19 |
1 - 0
3 - 0
|
Чамбли Тели до 19 2 | П | -0.5 | Push |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2020-09-13 | 2 St Pryve St Hilaire U19 |
1 - 1
2 - 3
|
Каен до 19 1 | П | +0.5 | Над |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2020-09-06 | 1 Каен до 19 |
0 - 0
1 - 0
|
Ланс до 19 2 | П | -0.5 | Под |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Франция - Лига до 19 | 2020-03-08 | 3 Льо Авър до 19 |
0 - 0
1 - 0
|
Каен до 19 1 | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.4 | 3.75 | 2.4 |
| Полувреме | 2.875 | 2.375 | 2.875 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (0.0) | Домакин@1.9 | Гост@1.9 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@1.9 | Гост@1.9 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (8.5) | Над@1.925 | Под@1.875 |
| Полувреме (4.0) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.0) | Над@1.95 | Под@1.85 |
| Полувреме (1.25) | Над@2.025 | Под@1.775 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 0 , Корнер: 4 - 2
Корнер: 8.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 3.0
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 2 - 0 Полувреме
Корнер: 4.0 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0, 1.5
- 22' - 1st Offside - Caen U19
-
26' - 1st Corner - Дранси до 19 - 29' - 2nd Offside - Drancy U19
- 33' - 3rd Offside - Caen U19
-
43' - 2nd Corner - Дранси до 19 -
0-0 score at the end of First Half - 56' - 4th Offside - Drancy U19
-
57' - Red Card - Каен до 19 - 60' - 5th Offside - Drancy U19
- 62' - 6th Offside - Caen U19
-
71' - 3rd Corner - Дранси до 19 - Race to 3 Corners - Дранси до 19
-
83' - 4th Corner - Дранси до 19 -
89' - 5th Corner - Каен до 19 -
90' - 6th Corner - Каен до 19 -
90+5' - 1st Goal - Дранси до 19 -
1-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

