Дижон vs Ним Профил на отборите
Дижон vs Ним Факти за мача
4П-3Р-3З в последните 10 мача, с 12 отбелязани и 11 допуснати гола. Средно голове: 1.2 за, 1.1 срещу. Победи 40%, AH победа 70%, голове Над 50%, корнери Над 30%.
1П-2Р-7З в последните 10 мача, с 7 отбелязани и 21 допуснати гола. Средно голове: 0.7 за, 2.1 срещу. Победи 10%, AH победа 10%, голове Над 50%, корнери Над 40%.
| Дижон | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Ним | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Дижон | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Ним | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Дижон vs Ним Времево разпределение на голове/корнери
Дижон срещу Ним Преки срещи
Дижон срещу Ним Виж всички преки срещи →| Дижон Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-14 | 3 Дижон |
0 - 0
0 - 0
|
Ним 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2019-08-03 | 2 Ним |
0 - 2
0 - 2
|
Дижон 1 | П | 0.0,-0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-02-15 | 2 Ним |
1 - 0
2 - 0
|
Дижон 4 1 | З | -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2018-11-03 | 1 Дижон |
0 - 2
0 - 4
|
Ним | З | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2016-03-12 | 2 Дижон |
0 - 1
0 - 1
|
Ним 1 | З | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 2 | 2015-10-24 | 1 Ним |
1 - 1
1 - 1
|
Дижон 4 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
3-9 (12) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 2 | 2015-01-23 | 1 Дижон |
2 - 2
4 - 5
|
Ним 4 | З | -0.5, -1.0 | 10.0 | Над |
|
10-6 (16) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Франция - Лига 2 | 2014-08-15 | Ним |
1 - 1
2 - 2
|
Дижон | Р |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | (-) | (-) | ||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Дижон Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 1 | 2020-01-12 | 1 2 Дижон |
0 - 0
1 - 0
|
Лил 3 1 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Купа | 2020-01-05 | Валенсиен |
1 - 1
1 - 2
|
Дижон 2 | П | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-12-21 | 2 Дижон |
2 - 1
2 - 2
|
Мец 2 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-12-14 | 1 Амиен |
1 - 1
1 - 1
|
Дижон 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-12-08 | 1 Нант |
0 - 0
1 - 0
|
Дижон 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-12-04 | 3 Дижон |
1 - 2
2 - 2
|
Монпелие 3 | Р | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
12-6 (18) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-11-30 | 2 Лил |
1 - 0
1 - 0
|
Дижон 1 | З | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
11-3 (14) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-11-23 | 1 Дижон |
0 - 0
2 - 1
|
Рен 2 | П | 0.0 | Над | 9.0 | Под |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-11-09 | 2 Монако |
1 - 0
1 - 0
|
Дижон | З | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-9 (15) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Франция - Лига 1 | 2019-11-01 | 3 Дижон |
1 - 1
2 - 1
|
ПСЖ 2 | П | +1.5, +2.0 | Под | 11.0 | Под |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Франция - Купа на Лигата | 2019-10-29 | 3 Бордо |
1 - 0
2 - 0
|
Дижон 1 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-10-26 | 1 Брест |
0 - 0
2 - 0
|
Дижон | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
9-5 (14) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 6 (3-3) |
| Франция - Лига 1 | 2019-10-19 | Лион |
0 - 0
0 - 0
|
Дижон | Р | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-10-05 | 3 Дижон |
1 - 0
1 - 0
|
Страсбург 3 | П | 0.0 | Под | 9.0 | Над |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-28 | 1 Реймс |
1 - 1
1 - 2
|
Дижон 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-24 | 3 Дижон |
0 - 0
0 - 0
|
Марсилия 3 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-21 | 2 Ница |
1 - 1
2 - 1
|
Дижон 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-14 | 3 Дижон |
0 - 0
0 - 0
|
Ним 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-31 | Анже |
0 - 0
2 - 0
|
Дижон 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-24 | Дижон |
0 - 1
0 - 2
|
Бордо 2 | З | 0.0 | Push | 9.5 | Над |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-17 | 2 Тулуза |
0 - 0
1 - 0
|
Дижон | З | -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-10 | Дижон |
1 - 2
1 - 2
|
Ст Етиен 2 | З | +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
12-5 (17) | 8-1 (9) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2019-08-03 | 2 Ним |
0 - 2
0 - 2
|
Дижон 1 | П | 0.0,-0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
4-2 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-27 | Дижон |
0 - 1
1 - 3
|
Реймс 1 | З | 0.0 | Над | 8.5 | Над |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-20 | 1 Нанси |
1 - 1
2 - 2
|
Дижон 1 | Р | 0.0, +0.5 | Над |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-07-13 | Дижон |
1 - 1
2 - 1
|
Оксер | П | 0.0 | Над |
|
4-3 (7) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Франция - Лига 1 - Плейофи | 2019-06-02 | Дижон |
1 - 1
3 - 1
|
Ланс 1 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 - Плейофи | 2019-05-30 | 1 Ланс |
0 - 0
1 - 1
|
Дижон 3 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Под |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-05-24 | 2 Дижон |
0 - 1
2 - 1
|
Тулуза 2 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2019-05-18 | 1 ПСЖ |
3 - 0
4 - 0
|
Дижон 1 | З | -2.0, -2.5 | Push | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Ним Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Франция - Лига 1 | 2020-01-15 | 1 Ним |
0 - 0
0 - 1
|
Рен 2 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2020-01-11 | 1 Ним |
1 - 1
2 - 0
|
Реймс 4 1 | П | 0.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Купа | 2020-01-04 | 2 Тур |
1 - 1
2 - 2
|
Ним | Р | +1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-12-21 | 3 Марсилия |
0 - 0
3 - 1
|
Ним 2 | З | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Купа на Лигата | 2019-12-18 | Ним |
0 - 1
1 - 2
|
Ст Етиен 1 | З | +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Франция - Лига 1 | 2019-12-14 | Ним |
0 - 1
0 - 1
|
Нант 3 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-12-06 | 2 1 Ним |
0 - 1
0 - 4
|
Лион 2 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-12-03 | 2 Бордо |
3 - 0
6 - 0
|
Ним 1 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
0-6 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-11-30 | 1 Ним |
0 - 1
1 - 1
|
Мец 6 | Р | -0.5 | Push | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-11-23 | 2 Анже |
0 - 0
1 - 0
|
Ним 1 | З | -0.5 | Под | 8.5 | Под |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-11-09 | 2 Страсбург |
2 - 0
4 - 1
|
Ним 1 1 | З | -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Франция - Купа на Лигата | 2019-10-29 | Ним |
2 - 0
3 - 0
|
Ланс 2 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
8-4 (12) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-10-26 | 3 Реймс |
0 - 0
0 - 0
|
Ним 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-10-19 | 2 Ним |
1 - 0
1 - 1
|
Амиен 4 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
1-11 (12) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2019-10-06 | 3 Лил |
1 - 1
2 - 2
|
Ним 1 | Р | -1.0 | Над | 9.0 | Над |
|
8-6 (14) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-29 | 1 Ним |
0 - 0
0 - 1
|
Ст Етиен 3 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
13-5 (18) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 5 (5-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-25 | 3 Монпелие |
1 - 0
1 - 0
|
Ним 4 | З | -0.5 | Под | 8.5 | Над |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-21 | 1 Ним |
1 - 0
1 - 0
|
Тулуза 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-09-14 | 3 Дижон |
0 - 0
0 - 0
|
Ним 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-31 | 3 Ним |
2 - 0
3 - 0
|
Брест 4 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-25 | 1 2 Монако |
2 - 0
2 - 2
|
Ним 1 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
6-7 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-17 | 2 4 Ним |
1 - 2
1 - 2
|
Ница 4 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-08-11 | 2 ПСЖ |
1 - 0
3 - 0
|
Ним | З | -2.5, -3.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2019-08-03 | 2 Ним |
0 - 2
0 - 2
|
Дижон 1 | З | 0.0,-0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
4-2 (6) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-19 | 1 Ним |
2 - 1
2 - 2
|
Аячо 2 | Р | -0.5 | Над | 8.0 | Под |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-12 | Ним |
1 - 0
3 - 2
|
Родез | П | -0.5 | Над | 8.5 | Над |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-05 | Безиер |
0 - 0
0 - 0
|
Ним | Р | +0.5, +1.0 | Под |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 4 (2-2) | ||
| Франция - Лига 1 | 2019-05-24 | 1 Ним |
2 - 1
2 - 3
|
Лион 1 | З | +0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
11-9 (20) | 4-5 (9) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Франция - Лига 1 | 2019-05-18 | 2 Гингам |
2 - 0
2 - 2
|
Ним 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 5 (5-0) |
| Франция - Лига 1 | 2019-05-11 | 1 Ним |
1 - 0
1 - 0
|
Монако 4 | П | +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.5 | 3.8 | 6 |
| Полувреме | 2.1 | 2.2 | 6 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-1.0) | Домакин@2 | Гост@1.85 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@1.725 | Гост@2.075 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.8 | Под@2 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.25) | Над@1.8 | Под@2.05 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.975 | Под@1.825 |
Статус: Пълно време , Резултат: 5 - 0 , Корнер: 5 - 2
Корнер: 10.0 , Хендикап: -1.0 , Голове: 2.0, 2.5
Резултат: 1 - 0 , Корнер: 3 - 1 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 1.0
-
9' - 1st Corner - Дижон -
19' - 1st Goal - Дижон -
25' - 2nd Corner - Дижон -
40' - 1st Yellow Card - Ним - Race to 3 Corners - Дижон
-
43' - 3rd Corner - Дижон -
44' - 4th Corner - Ним -
1-0 score at the end of First Half -
49' - 5th Corner - Ним -
51' - 6th Corner - Дижон - Race to 5 Corners - Дижон
-
56' - 7th Corner - Дижон -
59' - 2nd Yellow Card - Ним -
62' - 3rd Yellow Card - Ним - 60' Substitution - Denkey for Duljevic - Ним
- 66' Substitution - Chouiar for Soumare - Дижон
-
69' - 4th Yellow Card - Дижон -
72' - 5th Yellow Card - Дижон -
75' - 2nd Goal - Дижон - 73' Substitution - Tavares for Cadiz - Дижон
- 71' Substitution - Buades for Stojanovski - Ним
-
80' - 3rd Goal - Дижон -
86' - 4th Goal - Дижон - 77' Substitution - Balmont for Sammaritano - Дижон
-
90' - 5th Goal - Дижон -
5-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5
