Дендер ЕХ vs Антверпен Профил на отборите
Дендер ЕХ vs Антверпен Факти за мача
2П-3Р-5З в последните 10 мача, с 11 отбелязани и 18 допуснати гола. Средно голове: 1.1 за, 1.8 срещу. Победи 20%, AH победа 50%, голове Над 50%, корнери Над 30%.
3П-4Р-3З в последните 10 мача, с 16 отбелязани и 12 допуснати гола. Средно голове: 1.6 за, 1.2 срещу. Победи 30%, AH победа 30%, голове Над 50%, корнери Над 40%.
| Дендер ЕХ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Антверпен | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Дендер ЕХ | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Антверпен | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Дендер ЕХ vs Антверпен Времево разпределение на голове/корнери
Дендер ЕХ срещу Антверпен Преки срещи
Дендер ЕХ срещу Антверпен Виж всички преки срещи →| Дендер ЕХ Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-11-22 | 3 Антверпен |
0 - 1
1 - 1
|
Дендер ЕХ 3 | Р | -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Дендер ЕХ Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-12-14 | 1 Кортрийк |
0 - 3
0 - 3
|
Дендер ЕХ 3 | П | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-12-08 | 1 Дендер ЕХ |
1 - 0
1 - 0
|
Вестерло 2 | П | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-11-30 | Клуб Брюж |
2 - 1
4 - 1
|
Дендер ЕХ | З | -2.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-11-22 | 3 Антверпен |
0 - 1
1 - 1
|
Дендер ЕХ 3 | Р | -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-11-09 | 6 Дендер ЕХ |
0 - 0
1 - 1
|
ОХ Леувен 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-11-01 | 1 Вестерло |
1 - 0
2 - 0
|
Дендер ЕХ 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Купа | 2024-10-29 | 1 Зулте-Варегем |
2 - 1
2 - 1
|
Дендер ЕХ 3 | З | 0.0, -0.5 | Над |
|
3-6 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-10-26 | Дендер ЕХ |
0 - 0
2 - 5
|
Мехелен | З | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-10-19 | 2 Серкъл Брюж |
0 - 0
0 - 0
|
Дендер ЕХ 3 1 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2024-10-10 | 1 Унион Сен Жилоа |
0 - 1
3 - 1
|
Дендер ЕХ 3 | З | -0.5, -1.0 | Над |
|
2-9 (11) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-10-05 | 2 Дендер ЕХ |
0 - 0
1 - 0
|
Шарлероа 2 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
0-7 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-09-28 | 3 Дендер ЕХ |
0 - 1
1 - 1
|
Андерлехт 2 | Р | +0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
5-6 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-09-22 | Генк |
1 - 0
4 - 0
|
Дендер ЕХ 2 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
8-3 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-09-13 | 2 Дендер ЕХ |
0 - 1
0 - 2
|
Стандард Лиеж 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-08-31 | Беершот Вилрийк |
0 - 2
0 - 2
|
Дендер ЕХ | П | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-08-25 | 3 Дендер ЕХ |
1 - 2
1 - 2
|
Клуб Брюж 2 | З | +1.0, +1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-08-17 | 1 Ст-Труйден |
2 - 1
3 - 3
|
Дендер ЕХ 1 | Р | 0.0 | Над | 9.0 | Над |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-08-10 | Дендер ЕХ |
2 - 1
4 - 1
|
Кортрийк 3 1 | П | 0.0,-0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
3-9 (12) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Антверпен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-12-13 | 1 Мехелен |
0 - 1
1 - 1
|
Антверпен 2 | Р | 0.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-12-08 | 2 Антверпен |
0 - 1
1 - 3
|
Шарлероа 2 | З | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Купа | 2024-12-04 | 5 Кортрийк |
0 - 0
0 - 0
|
Антверпен 2 | Р | +0.5 | Под |
|
||||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-12-01 | 1 4 Унион Сен Жилоа |
1 - 1
2 - 1
|
Антверпен 5 | З | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-11-22 | 3 Антверпен |
0 - 1
1 - 1
|
Дендер ЕХ 3 | Р | -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-11-09 | 3 Кортрийк |
0 - 1
1 - 2
|
Антверпен 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-11-03 | 2 Генк |
1 - 0
2 - 0
|
Антверпен 2 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-5 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Купа | 2024-10-31 | 1 Антверпен |
1 - 0
6 - 1
|
Дайнце 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-10-27 | 2 Антверпен |
1 - 0
3 - 0
|
Стандард Лиеж 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-10-20 | ОХ Леувен |
0 - 1
1 - 1
|
Антверпен | Р | 0.0 | Под | 10.5 | Над |
|
10-5 (15) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-10-06 | 1 Антверпен |
2 - 0
3 - 0
|
Серкъл Брюж 3 | П | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Над |
|
4-7 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-09-21 | 4 Вестерло |
0 - 0
1 - 2
|
Антверпен 1 | П | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Над |
|
10-8 (18) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-09-15 | 2 Антверпен |
1 - 0
2 - 0
|
Унион Сен Жилоа 2 1 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-09-01 | 4 Гент |
1 - 1
1 - 1
|
Антверпен 3 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-08-24 | 2 Антверпен |
0 - 1
0 - 1
|
Мехелен 2 | З | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
13-2 (15) | 5-2 (7) | 5 (4-1) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-08-18 | 1 Клуб Брюж |
0 - 0
1 - 0
|
Антверпен 3 1 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
7-8 (15) | 4-6 (10) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-08-11 | 1 Антверпен |
2 - 0
6 - 1
|
Ст-Труйден | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-08-04 | 2 Антверпен |
1 - 1
1 - 2
|
Андерлехт | З | -0.5 | Над | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-07-28 | 5 Шарлероа |
0 - 1
0 - 1
|
Антверпен 2 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Приятелски Мачове | 2024-07-20 | Антверпен |
1 - 2
1 - 2
|
Парма | З | -0.5, -1.0 | Push |
|
9-4 (13) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2024-07-13 | Брьондби |
0 - 0
0 - 0
|
Антверпен | Р | 0.0, +0.5 | Под | 8.5 | Под |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-05-26 | 4 Антверпен |
0 - 1
3 - 1
|
Андерлехт 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-05-20 | 3 Генк |
1 - 0
1 - 0
|
Антверпен 1 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
2-8 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-05-12 | 1 Антверпен |
0 - 2
1 - 2
|
Серкъл Брюж 2 | З | 0.0 | Push | 10.0 | Под |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 5 (3-2) |
| Белгия - Купа | 2024-05-09 | 4 Унион Сен Жилоа |
1 - 0
1 - 0
|
Антверпен 3 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-05-05 | 3 Антверпен |
0 - 0
1 - 2
|
Клуб Брюж 1 | З | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-04-28 | 2 Унион Сен Жилоа |
2 - 1
4 - 1
|
Антверпен 4 | З | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-04-25 | 3 Антверпен |
0 - 0
0 - 3
|
Унион Сен Жилоа 4 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-04-21 | 4 Серкъл Брюж |
0 - 0
0 - 1
|
Антверпен 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2024-04-14 | 2 Клуб Брюж |
1 - 0
3 - 0
|
Антверпен 2 | З | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3.7 | 3.5 | 1.95 |
| Полувреме | 4.333 | 2.2 | 2.625 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.5) | Домакин@1.825 | Гост@2.025 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@1.7 | Гост@2.1 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@2 | Под@1.8 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.8 | Под@2 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.5) | Над@1.975 | Под@1.875 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.95 | Под@1.85 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 3 , Корнер: 5 - 3
Корнер: 10.0 , Хендикап: +0.5 , Голове: 2.5
Резултат: 0 - 1 , Корнер: 0 - 3 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 1.0
-
2' - 1st Corner - Антверпен -
6' - 1st Goal - Антверпен -
11' - 2nd Corner - Антверпен -
23' - 1st Yellow Card - Антверпен - Race to 3 Corners - Антверпен
-
32' - 3rd Corner - Антверпен -
0-1 score at the end of First Half -
46' - 4th Corner - Дендер ЕХ - 46' ~ Substitution ~ Nsimba ~ Berte ~(Dender)
- 46' ~ Substitution ~ Sylla ~ Hrncar ~(Dender)
-
48' - 5th Corner - Дендер ЕХ -
56' - 6th Corner - Дендер ЕХ -
56' - 2nd Goal - Дендер ЕХ -
60' - 3rd Goal - Антверпен -
62' - 7th Corner - Дендер ЕХ -
68' - 8th Corner - Дендер ЕХ - Race to 5 Corners - Дендер ЕХ
-
72' - 4th Goal - Антверпен - 76' ~ Substitution ~ Bozhinov ~ Riedewald ~(Antwerp)
- 76' ~ Substitution ~ Verstraeten ~ Bataille ~(Antwerp)
- 81' ~ Substitution ~ Acquah ~ Kvet ~(Dender)
- 81' ~ Substitution ~ Van Oudenhove ~ Oratmangoen ~(Dender)
- 85' ~ Substitution ~ Ondrejka ~ Kerk ~(Antwerp)
- 85' ~ Substitution ~ Praet ~ Chery ~(Antwerp)
- 90' ~ Substitution ~ Renders ~ Valencia ~(Antwerp)
-
1-3 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

