Данубио vs Пенярол Профил на отборите
Данубио vs Пенярол Факти за мача
4П-4Р-2З в последните 10 мача, с 15 отбелязани и 13 допуснати гола. Средно голове: 1.5 за, 1.3 срещу. Победи 40%, AH победа 40%, голове Над 60%, корнери Над 50%.
7П-1Р-2З в последните 10 мача, с 20 отбелязани и 13 допуснати гола. Средно голове: 2.0 за, 1.3 срещу. Победи 70%, AH победа 50%, голове Над 60%, корнери Над 70%.
| Данубио | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Пенярол | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Данубио | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Пенярол | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Данубио vs Пенярол Времево разпределение на голове/корнери
Данубио срещу Пенярол Преки срещи
Данубио срещу Пенярол Виж всички преки срещи →| Данубио Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Уругвай - Апертура | 2018-03-28 | 5 Пенярол |
0 - 0
1 - 1
|
Данубио 5 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Уругвай - Клаусура | 2017-11-16 | 3 Данубио |
0 - 2
0 - 2
|
Пенярол 3 | З | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2017-08-16 | 1 Пенярол |
0 - 0
0 - 3
|
Данубио 3 | П | -0.5 | Над |
|
||||||
| Уругвай - Апертура | 2017-04-16 | 7 Пенярол |
0 - 0
1 - 0
|
Данубио 4 1 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Уругвай - Апертура | 2016-10-09 | 4 Данубио |
2 - 2
3 - 2
|
Пенярол 4 1 | П | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Уругвай - Клаусура | 2016-04-09 | 1 2 Пенярол |
2 - 0
2 - 1
|
Данубио 2 1 | З | -0.5 | Над |
|
0-8 (8) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Уругвай - Апертура | 2015-10-03 | 1 Данубио |
0 - 0
0 - 1
|
Пенярол 2 | З | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Уругвай - Клаусура | 2015-04-11 | 4 Пенярол |
1 - 2
2 - 3
|
Данубио 6 1 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Уругвай - Апертура | 2014-10-04 | 3 Данубио |
1 - 0
1 - 1
|
Пенярол 2 | Р | +0.5 | Под | 11.0 | Над |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Данубио Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Уругвай - Клаусура | 2018-09-09 | 1 Бостън Ривър |
0 - 0
0 - 0
|
Данубио 3 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Уругвай - Клаусура | 2018-08-26 | Ливърпул Монтевидео |
2 - 0
3 - 0
|
Данубио | З | 0.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Уругвай - Клаусура | 2018-08-18 | 1 Данубио |
0 - 1
2 - 2
|
Монтевидео Уондърърс 4 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Уругвай - Клаусура | 2018-08-12 | CA Ривър Плейт |
0 - 0
1 - 2
|
Данубио | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Уругвай - Клаусура | 2018-08-04 | 3 Данубио |
1 - 0
1 - 1
|
Расинг Клуб де Монтевидео 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Уругвай - Клаусура | 2018-07-28 | 3 Дефенсор Спортинг |
0 - 2
1 - 2
|
Данубио 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Уругвай - Клаусура | 2018-07-22 | 1 1 Данубио |
2 - 1
2 - 2
|
Клуб Атлетико Прогресо 6 | Р | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 5 (2-3) | 1 (0-1) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-06-06 | 2 Данубио |
0 - 1
0 - 2
|
Насионал Де Футбол 1 | З | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-06-02 | 3 Расинг Клуб де Монтевидео |
0 - 1
0 - 2
|
Данубио 4 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-30 | 1 3 Данубио |
0 - 1
4 - 1
|
Рампа Хуниорс 3 1 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-26 | 1 3 Атлетико Феникс Мотевидео |
1 - 1
2 - 2
|
Данубио 5 1 | Р | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
9-5 (14) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-20 | 1 4 Данубио |
0 - 1
0 - 2
|
Серо 3 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-16 | 5 Данубио |
0 - 1
0 - 2
|
Монтевидео Уондърърс 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-9 (14) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-13 | 1 Ливърпул Монтевидео |
2 - 2
3 - 4
|
Данубио 2 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
7-6 (13) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Купа Судамерикана | 2018-05-09 | 3 Данубио |
1 - 0
3 - 2
|
Депортиво Кали 1 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Уругвай - Апертура | 2018-05-05 | 5 Данубио |
1 - 0
1 - 2
|
Насионал Де Футбол 5 | З | +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
1-11 (12) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Уругвай - Апертура | 2018-04-28 | 5 Атлетико Феникс Мотевидео |
0 - 0
0 - 1
|
Данубио 4 | П | +0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Уругвай - Апертура | 2018-04-21 | 3 Данубио |
1 - 0
3 - 1
|
Рампа Хуниорс 4 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Уругвай - Апертура | 2018-04-15 | 1 Торк |
0 - 1
0 - 3
|
Данубио 3 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Купа Судамерикана | 2018-04-11 | 2 Депортиво Кали |
1 - 0
3 - 0
|
Данубио 3 | З | -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Уругвай - Апертура | 2018-04-07 | 4 Серо |
0 - 2
3 - 2
|
Данубио 2 1 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Уругвай - Апертура | 2018-04-01 | 1 Данубио |
0 - 0
5 - 0
|
КА Атенас 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Уругвай - Апертура | 2018-03-28 | 5 Пенярол |
0 - 0
1 - 1
|
Данубио 5 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Уругвай - Апертура | 2018-03-24 | 2 Данубио |
0 - 0
0 - 0
|
Бостън Ривър 3 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
7-7 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Уругвай - Апертура | 2018-03-10 | 4 Данубио |
0 - 1
0 - 3
|
Ливърпул Монтевидео 1 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
8-9 (17) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Уругвай - Апертура | 2018-03-03 | 3 Монтевидео Уондърърс |
0 - 1
0 - 1
|
Данубио 3 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Уругвай - Апертура | 2018-02-25 | 2 Данубио |
0 - 0
1 - 0
|
CA Ривър Плейт 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Уругвай - Апертура | 2018-02-18 | 1 Расинг Клуб де Монтевидео |
1 - 1
1 - 2
|
Данубио 3 1 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Уругвай - Апертура | 2018-02-11 | 4 Данубио |
1 - 1
2 - 1
|
Дефенсор Спортинг 2 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Уругвай - Апертура | 2018-02-04 | 3 Клуб Атлетико Прогресо |
1 - 1
1 - 1
|
Данубио 3 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Пенярол Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Уругвай - Клаусура | 2018-09-08 | 2 Пенярол |
1 - 0
2 - 0
|
КА Атенас 4 1 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Уругвай - Клаусура | 2018-09-02 | 1 3 Пенярол |
0 - 1
3 - 2
|
Серо 4 2 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Уругвай - Клаусура | 2018-08-26 | Бостън Ривър |
0 - 0
1 - 2
|
Пенярол | П | +1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Уругвай - Клаусура | 2018-08-12 | Ливърпул Монтевидео |
0 - 1
2 - 4
|
Пенярол | П | +0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Купа Судамерикана | 2018-08-07 | Пенярол |
0 - 1
1 - 4
|
Атлетико Параненсе 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Уругвай - Клаусура | 2018-08-04 | Пенярол |
1 - 0
3 - 0
|
Монтевидео Уондърърс 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Уругвай - Клаусура | 2018-07-29 | 5 CA Ривър Плейт |
0 - 1
0 - 1
|
Пенярол 3 | П | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Купа Судамерикана | 2018-07-26 | 1 2 Атлетико Параненсе |
0 - 0
2 - 0
|
Пенярол 2 1 | З | -0.5 | Push | 9.5 | Над |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Уругвай - Клаусура | 2018-07-21 | 1 Пенярол |
1 - 1
1 - 1
|
Расинг Клуб де Монтевидео 4 1 | Р | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
12-1 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-06-07 | 7 Дефенсор Спортинг |
0 - 1
1 - 3
|
Пенярол 3 1 | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-06-01 | 2 3 Пенярол |
2 - 2
3 - 4
|
Торк 3 1 | З | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-26 | 5 КА Атенас |
0 - 1
1 - 2
|
Пенярол 3 | П | +1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-24 | 3 Пенярол |
1 - 0
3 - 0
|
Бостън Ривър 3 | П | -1.0 | Над |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-20 | Пенярол |
4 - 0
6 - 0
|
CA Ривър Плейт 4 1 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Копа Либертадорес | 2018-05-17 | 1 1 Пенярол |
2 - 0
2 - 0
|
Дъ Стронгест 2 | П | -2.0, -2.5 | Под | 9.0 | Над |
|
4-7 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-12 | 4 Клуб Атлетико Прогресо |
3 - 1
4 - 3
|
Пенярол 5 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Уругвай - Апертура | 2018-05-05 | 1 Пенярол |
1 - 1
4 - 1
|
Дефенсор Спортинг 5 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Копа Либертадорес | 2018-05-02 | 4 Атлетико Тукуман |
0 - 0
1 - 0
|
Пенярол 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Уругвай - Апертура | 2018-04-29 | 1 5 Клуб Атлетико Прогресо |
0 - 1
0 - 1
|
Пенярол 5 | П | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Копа Либертадорес | 2018-04-27 | 2 Пенярол |
1 - 0
2 - 0
|
Либертад Асунсион 1 | П | -0.5 | Push | 9.0 | Под |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Уругвай - Апертура | 2018-04-22 | 1 Пенярол |
0 - 0
1 - 1
|
Насионал Де Футбол 4 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
0-6 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Копа Либертадорес | 2018-04-19 | 2 Либертад Асунсион |
0 - 0
2 - 1
|
Пенярол 3 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Уругвай - Апертура | 2018-04-14 | 4 Атлетико Феникс Мотевидео |
0 - 1
0 - 3
|
Пенярол 2 | П | +0.5, +1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Уругвай - Апертура | 2018-04-08 | 3 Пенярол |
2 - 0
2 - 1
|
Рампа Хуниорс 5 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Копа Либертадорес | 2018-04-04 | 2 Пенярол |
1 - 0
3 - 1
|
Атлетико Тукуман 5 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 | Под |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Уругвай - Апертура | 2018-04-01 | 2 Торк |
1 - 0
2 - 0
|
Пенярол 1 | З | +1.0, +1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
4-6 (10) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Уругвай - Апертура | 2018-03-28 | 5 Пенярол |
0 - 0
1 - 1
|
Данубио 5 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Уругвай - Апертура | 2018-03-24 | 5 КА Атенас |
0 - 0
0 - 2
|
Пенярол 1 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Уругвай - Апертура | 2018-03-21 | 1 3 Серо |
0 - 1
0 - 3
|
Пенярол 2 | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Копа Либертадорес | 2018-03-15 | 3 Дъ Стронгест |
1 - 0
1 - 0
|
Пенярол 3 | З | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 | Под |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3.8 | 3.6 | 1.85 |
| Полувреме | 4 | 2.3 | 2.5 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.5) | Домакин@1.925 | Гост@1.875 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@1.775 | Гост@2.025 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.0) | Над@1.925 | Под@1.875 |
| Полувреме (4.0) | Над@1.725 | Под@2.075 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@2.075 | Под@1.725 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.825 | Под@1.975 |
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 2 , Корнер: 6 - 2
Корнер: 9.0 , Хендикап: +0.5 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 3 - 1 Полувреме
Корнер: 4.0 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 1.0
-
22' - 1st Corner - Данубио -
26' - Red Card - Пенярол -
30' - 2nd Corner - Пенярол -
31' - 3rd Corner - Данубио -
42' - 1st Yellow Card - Пенярол -
45' - 4th Corner - Данубио - Race to 3 Corners - Данубио
-
0-0 score at the end of First Half -
47' - 2nd Yellow Card - Данубио -
52' - 5th Corner - Пенярол -
59' - 1st Goal - Пенярол -
66' - 3rd Yellow Card - Пенярол -
71' - 4th Yellow Card - Пенярол -
72' - 6th Corner - Данубио -
76' - 2nd Goal - Пенярол -
81' - 5th Yellow Card - Данубио -
83' - 7th Corner - Данубио - Race to 5 Corners - Данубио
-
87' - 6th Yellow Card - Данубио -
90+3' - 8th Corner - Данубио -
0-2 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

