Далъм vs Брабранд Профил на отборите
Далъм vs Брабранд Факти за мача
5П-1Р-4З в последните 10 мача, с 19 отбелязани и 18 допуснати гола. Средно голове: 1.9 за, 1.8 срещу. Победи 50%, AH победа 30%, голове Над 80%, корнери Над 50%.
5П-2Р-3З в последните 10 мача, с 20 отбелязани и 12 допуснати гола. Средно голове: 2.0 за, 1.2 срещу. Победи 50%, AH победа 60%, голове Над 60%, корнери Над 40%.
| Далъм | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Брабранд | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Далъм | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Брабранд | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Далъм vs Брабранд Времево разпределение на голове/корнери
Далъм срещу Брабранд Преки срещи
Далъм срещу Брабранд Виж всички преки срещи →| Далъм Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2019-04-06 | Брабранд |
1 - 0
2 - 0
|
Далъм | З | -1.0 | Под |
|
||||||
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-09-01 | 3 Далъм |
0 - 1
0 - 1
|
Брабранд 2 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
||||||
| Дания - Дивизия 2 - Плейоф | 2017-06-10 | 3 Далъм |
0 - 3
1 - 5
|
Брабранд 1 | З | +1.0, +1.5 | Над | 8.5 |
|
|||||
| Дания - Дивизия 2 - Плейоф | 2017-04-17 | 1 Брабранд |
1 - 0
1 - 1
|
Далъм 1 | Р | -1.0 | Под |
|
||||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Далъм Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2019-06-22 | 1 Мариенлист |
0 - 0
1 - 2
|
Далъм 1 | П | +1.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2019-06-15 | 3 Далъм |
0 - 1
1 - 2
|
Вейгаард Б 2 | З | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2019-06-10 | 1 Сидвест |
3 - 1
3 - 1
|
Далъм 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2019-06-01 | 1 Далъм |
1 - 2
3 - 5
|
Аварта 1 | З | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2019-05-22 | 1 Далъм |
0 - 1
2 - 2
|
Слагелсе 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2019-05-18 | 1 Далъм |
2 - 0
3 - 1
|
Фрем 1 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2019-05-11 | 2 Таруо-Пааруп |
0 - 0
1 - 0
|
Далъм 1 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2019-05-04 | 2 Далъм |
2 - 1
3 - 2
|
Келеруп 3 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2019-04-27 | 2 Одер ИГФ |
0 - 0
1 - 2
|
Далъм 4 | П | 0.0, -0.5 | Push |
|
4-8 (12) | 3-7 (10) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Бараж за изпадане | 2019-04-22 | 3 Далъм |
2 - 0
2 - 0
|
Сковшовед | П | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2019-04-13 | 2 Далъм |
1 - 0
1 - 1
|
Вейгаард Б 3 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
3-5 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2019-04-06 | Брабранд |
1 - 0
2 - 0
|
Далъм | З | -1.0 | Под |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2019-03-30 | 2 Далъм |
0 - 0
0 - 2
|
Ямербугт 3 | З | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2019-03-23 | Скиве |
2 - 0
2 - 1
|
Далъм 2 | З | -1.5 | Push |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2019-03-16 | 2 Далъм |
0 - 1
0 - 3
|
Сидвест | З | -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
8-10 (18) | 4-7 (11) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2019-03-09 | 3 Одер ИГФ |
2 - 0
3 - 1
|
Далъм 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-11-11 | Рингкобинг |
3 - 1
4 - 2
|
Далъм 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
6-7 (13) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-11-03 | 2 Далъм |
1 - 0
3 - 0
|
Келеруп 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
11-4 (15) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-10-27 | 2 Далъм |
0 - 1
1 - 1
|
Колдинг ИФ 2 | Р | +1 | Под |
|
5-9 (14) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 4 (1-3) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-10-21 | 1 Таруо-Пааруп |
1 - 0
2 - 0
|
Далъм 2 | З | +0.5 | Под |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-10-13 | Далъм |
0 - 0
0 - 1
|
Архус Фремад 3 | З | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-10-06 | Далъм |
0 - 1
1 - 5
|
Скиве 3 | З | +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-09-29 | 1 Ямербугт |
1 - 0
2 - 0
|
Далъм 1 | З | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
10-5 (15) | 8-1 (9) | 5 (4-1) | 1 (0-1) |
| Дания - Купа | 2018-09-26 | Далъм |
1 - 0
1 - 1
|
Мидтиланд 1 | Р | +2.5, +3.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-8 (15) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-09-22 | 2 Далъм |
1 - 1
4 - 1
|
Одер ИГФ 2 1 | П | -0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-09-15 | 1 Вейгаард Б |
0 - 0
0 - 0
|
Далъм | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-09-08 | 1 Сидвест |
1 - 1
1 - 3
|
Далъм 1 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Дания - Купа | 2018-09-04 | 3 Брамдрупдам |
0 - 1
0 - 11
|
Далъм | П | +3.0, +3.5 | Над | 10.5 | Над |
|
3-13 (16) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-09-01 | 3 Далъм |
0 - 1
0 - 1
|
Брабранд 2 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-08-25 | 1 Колдинг ИФ |
0 - 0
1 - 0
|
Далъм 1 | З | -0.5, -1.0 | Под |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Брабранд Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Приятелски Мачове | 2019-07-27 | 2 Брабранд |
0 - 1
0 - 1
|
Мидълфарт | З | 0.0 | Под |
|
||||||
| Дания - Дивизия 2 - Плейоф | 2019-06-15 | 1 ХИК |
1 - 2
1 - 4
|
Брабранд | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Дания - Дивизия 2 - Плейоф | 2019-06-10 | Брабранд |
1 - 1
1 - 2
|
Ямербугт 2 | З | -1.0 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Дания - Дивизия 2 - Плейоф | 2019-06-05 | 2 Архус Фремад |
1 - 1
1 - 1
|
Брабранд 3 | Р | +0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Дания - Дивизия 2 - Плейоф | 2019-06-01 | Брабранд |
4 - 0
5 - 0
|
Броншой 1 | П | -1.0,-1.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Дания - Дивизия 2 - Плейоф | 2019-05-25 | 1 5 Колдинг ИФ |
0 - 1
0 - 2
|
Брабранд 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Плейоф | 2019-05-22 | 1 Брабранд |
0 - 3
1 - 3
|
Ванлосе 2 | З | -1.0, -1.5 | Над | 8.5 | Над |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Плейоф | 2019-05-19 | 3 AB |
0 - 1
1 - 2
|
Брабранд 1 | П | 0.0 | Над | 9.0 | Над |
|
2-13 (15) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Дания - Дивизия 2 - Плейоф | 2019-05-11 | 1 Брабранд |
1 - 0
1 - 1
|
Скиве 3 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Плейоф | 2019-05-04 | 2 Брабранд |
1 - 0
3 - 2
|
Мидълфарт 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 8.5 | Над |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Плейоф | 2019-04-28 | 3 Рингкобинг |
0 - 0
1 - 2
|
Брабранд 2 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Плейоф | 2019-04-22 | 2 Брабранд |
0 - 0
0 - 3
|
B93 Копенхаген 3 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2019-04-13 | 4 Скиве |
0 - 0
1 - 1
|
Брабранд 5 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2019-04-06 | Брабранд |
1 - 0
2 - 0
|
Далъм | П | -1.0 | Под |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2019-03-30 | 1 Одер ИГФ |
1 - 1
1 - 2
|
Брабранд 2 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2019-03-23 | 4 Брабранд |
1 - 0
1 - 0
|
Вейгаард Б 1 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
8-5 (13) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2019-03-17 | 2 1 Рингкобинг |
0 - 1
0 - 3
|
Брабранд 2 | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2019-03-09 | 1 Брабранд |
1 - 1
1 - 1
|
Таруо-Пааруп 2 | Р | -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2019-03-01 | 2 Брабранд |
2 - 1
2 - 3
|
Скиве 1 | З | 0.0 | Над |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-02-25 | 3 Брабранд |
0 - 0
1 - 1
|
Одер ИГФ 2 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-02-23 | 3 Брабранд |
3 - 0
3 - 0
|
Келеруп 1 | П | -1.0,-1.5 | Push |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-01-23 | Брабранд |
0 - 0
1 - 7
|
АГФ Oрхус | З | +1.5 | Над |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-11-10 | 1 5 Ямербугт |
1 - 0
1 - 1
|
Брабранд 3 1 | Р | -0.5 | Под | 8.5 | Над |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-11-03 | 3 Колдинг ИФ |
0 - 1
0 - 2
|
Брабранд 3 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
11-6 (17) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-10-27 | 1 Брабранд |
3 - 2
5 - 3
|
Сидвест 1 1 | П | -1 | Над | 10.0 | Под |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-10-20 | 1 3 Архус Фремад |
2 - 0
2 - 0
|
Брабранд 1 | З | 0.0 | Под | 9.0 | Над |
|
1-10 (11) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-10-13 | Брабранд |
1 - 0
2 - 0
|
Келеруп 2 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 | Над |
|
10-3 (13) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-10-06 | 2 Вейгаард Б |
0 - 1
0 - 2
|
Брабранд | П | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-09-29 | 2 Брабранд |
0 - 1
1 - 2
|
Рингкобинг 3 1 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
7-0 (7) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Дания - Дивизия 2 - Група 1 | 2018-09-22 | 3 Таруо-Пааруп |
0 - 0
0 - 1
|
Брабранд 2 | П | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 4.5 | 4.5 | 1.533 |
| Полувреме | 4.75 | 2.4 | 2.05 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+1.0) | Домакин@1.8 | Гост@2 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@2.025 | Гост@1.775 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@1.8 | Под@2 |
| Полувреме (1.25) | Над@2.05 | Под@1.75 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 2 , Корнер: 2 - 7
Корнер: 9.5 , Хендикап: +1.0 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 1 - 1 , Корнер: 1 - 4 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 1.0, 1.5
-
5' - 1st Goal - Далъм -
18' - 1st Corner - Брабранд -
23' - 2nd Corner - Далъм -
33' - 3rd Corner - Брабранд - Race to 3 Corners - Брабранд
-
34' - 4th Corner - Брабранд -
37' - 2nd Goal - Брабранд -
43' - 5th Corner - Брабранд -
1-1 score at the end of First Half -
47' - 1st Yellow Card - Брабранд -
52' - 6th Corner - Брабранд - Race to 5 Corners - Брабранд
-
53' - 7th Corner - Брабранд - Race to 7 Corners - Брабранд
-
69' - 8th Corner - Брабранд -
71' - 9th Corner - Далъм -
75' - 3rd Goal - Брабранд -
75' - 2nd Yellow Card - Далъм -
79' - 3rd Yellow Card - Далъм -
89' - Red Card - Далъм -
1-2 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

