Крузейдърс vs Уорънпойнт Таун Профил на отборите
Крузейдърс vs Уорънпойнт Таун Факти за мача
7П-0Р-3З в последните 10 мача, с 20 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 2.0 за, 0.9 срещу. Победи 70%, AH победа 60%, голове Над 40%, корнери Над 60%.
3П-3Р-4З в последните 10 мача, с 11 отбелязани и 13 допуснати гола. Средно голове: 1.1 за, 1.3 срещу. Победи 30%, AH победа 60%, голове Над 10%, корнери Над 40%.
| Крузейдърс | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Уорънпойнт Таун | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Крузейдърс | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Уорънпойнт Таун | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Крузейдърс vs Уорънпойнт Таун Времево разпределение на голове/корнери
Крузейдърс срещу Уорънпойнт Таун Преки срещи
Крузейдърс срещу Уорънпойнт Таун Виж всички преки срещи →| Крузейдърс Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-10-17 | 1 Уорънпойнт Таун |
0 - 1
0 - 1
|
Крузейдърс 1 1 | П | +1.5, +2.0 | Под |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-01-01 | Уорънпойнт Таун |
0 - 2
0 - 4
|
Крузейдърс 1 | П | +1.5, +2.0 | Над |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-11-23 | 3 Уорънпойнт Таун |
0 - 1
0 - 1
|
Крузейдърс 2 | П | +1.5, +2.0 | Под |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-03-19 | 1 Уорънпойнт Таун |
1 - 0
1 - 3
|
Крузейдърс 3 | П | +1.5 | Над |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2018-12-22 | 3 Крузейдърс |
0 - 0
3 - 1
|
Уорънпойнт Таун 2 | П | -1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2018-08-25 | 3 Уорънпойнт Таун |
1 - 1
1 - 2
|
Крузейдърс 2 | П | +2.0 | Под | 9.5 | Над |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 5 (4-1) | 3 (2-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2018-03-26 | 2 Уорънпойнт Таун |
0 - 1
1 - 4
|
Крузейдърс 2 | П | +2.0 | Над | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-12-09 | 2 Уорънпойнт Таун |
2 - 1
2 - 3
|
Крузейдърс 2 | П | +1.5, +2.0 | Над | 10.0 | Над |
|
4-7 (11) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-08-15 | 1 Крузейдърс |
4 - 0
5 - 0
|
Уорънпойнт Таун 3 | П | -2.0 | Над | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2016-02-27 | 2 Уорънпойнт Таун |
0 - 0
1 - 1
|
Крузейдърс 1 1 | Р | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
4-9 (13) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2015-11-21 | 2 Уорънпойнт Таун |
0 - 2
1 - 3
|
Крузейдърс 1 | П | +1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2015-10-10 | Крузейдърс |
0 - 0
1 - 0
|
Уорънпойнт Таун | П | -2.0, -2.5 | Под | 10.5 | Под |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2015-02-14 | 1 Крузейдърс |
3 - 0
4 - 1
|
Уорънпойнт Таун 2 1 | П | -1.5 | Над |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2014-11-01 | 2 Крузейдърс |
1 - 0
3 - 0
|
Уорънпойнт Таун 1 | П | -1.5, -2.0 | Под |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Крузейдърс Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-12-12 | Крузейдърс |
3 - 0
5 - 0
|
Портадаун | П | -2.0, -2.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-12-05 | 1 Крузейдърс |
0 - 0
2 - 0
|
Гленторан 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-11-28 | 2 Гленавон |
0 - 1
3 - 1
|
Крузейдърс 2 | З | +0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-11-21 | Крузейдърс |
1 - 1
3 - 1
|
Дънганон Суифтс | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-11-14 | 2 Ларн |
0 - 0
2 - 1
|
Крузейдърс 4 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-11-10 | Крузейдърс |
0 - 0
1 - 0
|
Колерайн 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-11-07 | 5 Балимена Юн |
1 - 0
1 - 4
|
Крузейдърс 2 | П | +0.5, +1.0 | Над |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 1 (0-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-10-30 | Линфийлд |
1 - 0
2 - 1
|
Крузейдърс 2 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-10-23 | 3 Крузейдърс |
0 - 0
1 - 0
|
Клифтънвил 1 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-10-17 | 1 Уорънпойнт Таун |
0 - 1
0 - 1
|
Крузейдърс 1 1 | П | +1.5, +2.0 | Под |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 3 (2-1) | ||
| Северна Ирландия - Област Антрим Шийлд | 2020-10-13 | 3 Ларн |
2 - 0
4 - 0
|
Крузейдърс 2 | З | 0.0 | Над |
|
7-8 (15) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Северна Ирландия - Област Антрим Шийлд | 2020-10-10 | Крузейдърс |
2 - 0
2 - 0
|
ХВ Уелдерс 1 | П | -2.0 | Под |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-26 | Крузейдърс |
0 - 0
2 - 0
|
Балинамалард Юн | П | -0.5 | Под |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-19 | Крузейдърс |
1 - 0
2 - 0
|
Куинс Унив. | П | -2.5, -3.0 | Под |
|
13-7 (20) | 10-5 (15) | 6 (3-3) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-12 | Крузейдърс |
0 - 0
0 - 0
|
Дъндела | Р | -2.0 | Под |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| UK Friendlies | 2020-08-22 | Ардс |
0 - 0
0 - 1
|
Крузейдърс | П |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-03-07 | 2 Крузейдърс |
0 - 1
2 - 1
|
Инститюд 2 | П | -2.0 | Под | 9.5 | Под |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Северна Ирландия - Купа | 2020-02-29 | 1 Гленторан |
0 - 1
2 - 1
|
Крузейдърс 2 1 | З | 0.0, -0.5 | Push | 10.5 | Над |
|
7-4 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-02-21 | 1 Линфийлд |
1 - 0
4 - 0
|
Крузейдърс 3 1 | З | 0.0, -0.5 | Над |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Северна Ирландия - Купа на Лигата | 2020-02-15 | 1 Колерайн |
1 - 1
2 - 1
|
Крузейдърс 1 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-02-08 | 2 Гленавон |
0 - 1
2 - 1
|
Крузейдърс 3 | З | +1.0 | Под |
|
2-9 (11) | 2-7 (9) | 5 (1-4) | 0 (0-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-01-25 | 1 Крузейдърс |
0 - 0
2 - 0
|
Балимена Юн 1 | П | -1.5 | Под |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-01-18 | 1 Крузейдърс |
3 - 0
3 - 0
|
Ларн 1 | П | -0.5, -1.0 | Push | 10.0 | Под |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-01-10 | 3 Колерайн |
0 - 1
0 - 1
|
Крузейдърс 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Купа | 2020-01-04 | Крузейдърс |
1 - 0
3 - 0
|
Дъндела 3 | П | -2.0, -2.5 | Под | 9.5 | Над |
|
11-4 (15) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-01-01 | Уорънпойнт Таун |
0 - 2
0 - 4
|
Крузейдърс 1 | П | +1.5, +2.0 | Над |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-12-28 | Крузейдърс |
3 - 0
5 - 0
|
Дънганон Суифтс 1 | П | -2.0, -2.5 | Над |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-12-26 | 4 Крузейдърс |
1 - 1
1 - 2
|
Клифтънвил 3 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
10-6 (16) | 6-5 (11) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-12-21 | 2 Линфийлд |
0 - 1
1 - 1
|
Крузейдърс 4 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-12-14 | 1 3 Гленторан |
0 - 0
1 - 1
|
Крузейдърс 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Уорънпойнт Таун Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-12-19 | 1 Уорънпойнт Таун |
1 - 1
1 - 2
|
Гленавон 3 1 | З | 0.0, +0.5 | Над |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-12-15 | 2 Гленторан |
0 - 0
0 - 0
|
Уорънпойнт Таун 3 | Р | -1.5 | Под |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-12-12 | 3 Колерайн |
1 - 0
2 - 1
|
Уорънпойнт Таун 3 1 | З | -1.0, -1.5 | Push |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-12-05 | Карик Рейнджърс |
0 - 2
1 - 3
|
Уорънпойнт Таун | П | 0.0 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-11-28 | 3 Уорънпойнт Таун |
1 - 1
2 - 1
|
Линфийлд | П | +1.5 | Push |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-11-21 | Балимена Юн |
2 - 0
2 - 0
|
Уорънпойнт Таун | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
13-5 (18) | 9-1 (10) | 3 (3-0) | 4 (4-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-11-10 | Уорънпойнт Таун |
0 - 0
1 - 1
|
Ларн 1 | Р | +1.0 | Под |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-11-07 | 1 Клифтънвил |
1 - 0
3 - 0
|
Уорънпойнт Таун 2 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.5 | Над |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-10-31 | 2 5 Уорънпойнт Таун |
0 - 1
1 - 1
|
Портадаун 1 | Р | -0.5 | Под |
|
16-0 (16) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-10-24 | 3 Дънганон Суифтс |
0 - 0
0 - 2
|
Уорънпойнт Таун 1 | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
10-6 (16) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-10-17 | 1 Уорънпойнт Таун |
0 - 1
0 - 1
|
Крузейдърс 1 1 | З | +1.5, +2.0 | Под |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 3 (2-1) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-05 | Ларн |
0 - 0
1 - 0
|
Уорънпойнт Таун | З | -1.5, -2.0 | Под |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-03-07 | 2 Дънганон Суифтс |
1 - 1
4 - 4
|
Уорънпойнт Таун 3 | Р | -0.5 | Над | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-02-14 | 1 Уорънпойнт Таун |
1 - 1
2 - 2
|
Инститюд 2 | Р | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-02-08 | 4 Уорънпойнт Таун |
0 - 1
1 - 2
|
Линфийлд 1 | З | +1.5, +2.0 | Под |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Северна Ирландия - Купа | 2020-02-01 | 1 Уорънпойнт Таун |
0 - 0
1 - 2
|
Балимена Юн 2 | З | +0.5 | Push |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-01-25 | 4 Карик Рейнджърс |
1 - 0
1 - 2
|
Уорънпойнт Таун | П | -1.5 | Над | 10.5 | Над |
|
10-6 (16) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-01-18 | 1 1 Уорънпойнт Таун |
0 - 1
0 - 4
|
Колерайн | З | +2.0 | Над |
|
3-7 (10) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-01-11 | 2 Гленторан |
0 - 0
2 - 1
|
Уорънпойнт Таун 4 1 | З | -2.0,-2.5 | Под | 10.5 | Под |
|
9-0 (9) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Северна Ирландия - Купа | 2020-01-04 | 1 Уорънпойнт Таун |
2 - 0
3 - 1
|
PSNI 2 | П | -1.5, -2.0 | Над |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2020-01-01 | Уорънпойнт Таун |
0 - 2
0 - 4
|
Крузейдърс 1 | З | +1.5, +2.0 | Над |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-12-28 | 1 Гленавон |
0 - 1
1 - 1
|
Уорънпойнт Таун | Р | -1.5, -2.0 | Под | 11.0 | Над |
|
12-1 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-12-26 | Инститюд |
0 - 0
0 - 1
|
Уорънпойнт Таун 1 | П | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-12-21 | Уорънпойнт Таун |
0 - 0
0 - 2
|
Ларн 2 | З | +1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-12-14 | 1 Уорънпойнт Таун |
0 - 1
0 - 2
|
Линфийлд 1 | З | +2.0 | Под |
|
1-12 (13) | 1-8 (9) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-11-23 | 3 Уорънпойнт Таун |
0 - 1
0 - 1
|
Крузейдърс 2 | З | +1.5, +2.0 | Под |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-11-16 | 4 Уорънпойнт Таун |
0 - 0
3 - 1
|
Колерайн 2 | П | +2.0, +2.5 | Над |
|
3-10 (13) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-11-09 | Клифтънвил |
3 - 0
4 - 0
|
Уорънпойнт Таун 1 | З | -2.5, -3.0 | Над |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-11-02 | 3 Уорънпойнт Таун |
0 - 4
0 - 4
|
Гленторан | З | +1.0 | Над |
|
6-5 (11) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2019-10-26 | Карик Рейнджърс |
0 - 0
1 - 0
|
Уорънпойнт Таун 1 | З | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.2 | 5.5 | 12 |
| Полувреме | 1.571 | 2.75 | 9 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-1.75) | Домакин@1.85 | Гост@1.95 |
| Полувреме (-0.75) | Домакин@1.825 | Гост@1.975 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.5) | Над@2 | Под@1.8 |
| Полувреме (5.0) | Над@2.025 | Под@1.775 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.25) | Над@1.925 | Под@1.875 |
| Полувреме (1.25) | Над@1.75 | Под@2.05 |
Статус: Пълно време , Резултат: 4 - 0 , Корнер: 5 - 3
Корнер: 10.5 , Хендикап: -1.5, -2.0 , Голове: 3.0, 3.5
Резултат: 1 - 0 , Корнер: 2 - 3 Полувреме
Корнер: 5.0 , Хендикап: -0.5, -1.0 , Голове: 1.0, 1.5
-
19' - 1st Corner - Уорънпойнт Таун -
21' - 1st Goal - Крузейдърс -
33' - 1st Yellow Card - Уорънпойнт Таун -
33' - 2nd Corner - Крузейдърс -
39' - 2nd Yellow Card - Крузейдърс -
41' - 3rd Corner - Крузейдърс -
45' - 4th Corner - Уорънпойнт Таун -
45+1' - 5th Corner - Уорънпойнт Таун - Race to 3 Corners - Уорънпойнт Таун
-
1-0 score at the end of First Half -
48' - 6th Corner - Крузейдърс -
49' - 7th Corner - Крузейдърс -
71' - 2nd Goal - Крузейдърс -
76' - 3rd Goal - Крузейдърс -
76' - 3rd Yellow Card - Уорънпойнт Таун -
81' - 4th Goal - Крузейдърс - Race to 5 Corners - Крузейдърс
-
85' - 8th Corner - Крузейдърс -
4-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

