Кротоне vs Цитадела Профил на отборите
Кротоне vs Цитадела Факти за мача
5П-1Р-4З в последните 10 мача, с 19 отбелязани и 14 допуснати гола. Средно голове: 1.9 за, 1.4 срещу. Победи 50%, AH победа 40%, голове Над 70%, корнери Над 70%.
5П-3Р-2З в последните 10 мача, с 10 отбелязани и 6 допуснати гола. Средно голове: 1.0 за, 0.6 срещу. Победи 50%, AH победа 50%, голове Над 20%, корнери Над 50%.
| Кротоне | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Цитадела | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Кротоне | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Цитадела | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Кротоне vs Цитадела Времево разпределение на голове/корнери
Кротоне срещу Цитадела Преки срещи
Кротоне срещу Цитадела Виж всички преки срещи →| Кротоне Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Италия - Серия Б | 2019-01-19 | 2 Кротоне |
0 - 0
0 - 0
|
Цитадела 5 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2018-08-26 | Цитадела |
1 - 0
3 - 0
|
Кротоне | З | 0.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2015-03-14 | 2 Цитадела |
0 - 0
0 - 0
|
Кротоне 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2014-10-25 | 4 Кротоне |
1 - 1
2 - 2
|
Цитадела 6 | Р | -0.5 | 9.5 |
|
||||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Кротоне Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Италия - Серия Б | 2019-11-23 | 3 Беневенто |
1 - 0
2 - 0
|
Кротоне 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2019-11-08 | 1 Кротоне |
2 - 1
3 - 1
|
Асколи 3 | П | -1.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2019-11-02 | Кротоне |
0 - 1
2 - 3
|
Перуджа | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2019-10-29 | 2 Киево |
0 - 1
2 - 1
|
Кротоне 2 1 | З | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2019-10-26 | 1 Кротоне |
1 - 1
3 - 2
|
Венеция 4 | П | -1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2019-10-20 | 7 Пиза |
1 - 0
1 - 1
|
Кротоне 4 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-10-05 | 2 Кротоне |
2 - 0
3 - 1
|
Виртус Ентела 2 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-09-27 | 2 Пескара |
0 - 1
0 - 3
|
Кротоне 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
6-10 (16) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Италия - Серия Б | 2019-09-24 | 3 Кротоне |
0 - 0
2 - 0
|
Юве Стабия 3 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
15-0 (15) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-09-21 | 2 Кремонезе |
2 - 1
2 - 1
|
Кротоне 2 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-09-15 | 1 Кротоне |
0 - 0
0 - 0
|
Емполи 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
14-2 (16) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Приятелски Мачове | 2019-09-05 | Рокела |
0 - 2
0 - 2
|
Кротоне | П | +2.5 | Под | 9.5 | Над |
|
2-8 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-08-31 | Специя |
1 - 2
1 - 2
|
Кротоне 3 | П | -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-08-24 | 1 Кротоне |
0 - 0
0 - 0
|
Козенца 2 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Италия - Копа Италия | 2019-08-18 | 1 Кротоне |
1 - 2
1 - 3
|
Сампдория 3 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
10-5 (15) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Италия - Копа Италия | 2019-08-11 | 3 Кротоне |
3 - 3
4 - 3
|
Арезо 3 | П | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-7 (13) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-08-02 | 1 Хетафе |
1 - 0
1 - 0
|
Кротоне 4 | З | -1.5 | Под |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-07-29 | Кротоне |
2 - 0
3 - 0
|
АСД Кастровилари Калчо | П | -2.5, -3.0 | Под |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-07-26 | Кротоне |
0 - 0
2 - 1
|
Монополи | П | -1.0 | Над |
|
6-5 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Италия - Серия Б | 2019-05-11 | Кротоне |
1 - 0
3 - 0
|
Асколи | П | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-05-04 | 1 Специя |
1 - 0
2 - 0
|
Кротоне 3 | З | -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Италия - Серия Б | 2019-05-01 | 1 2 Кротоне |
0 - 0
1 - 0
|
Беневенто 3 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
5-11 (16) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Италия - Серия Б | 2019-04-27 | 1 3 Венеция |
1 - 1
1 - 4
|
Кротоне 2 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
7-7 (14) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Италия - Серия Б | 2019-04-13 | 2 Кротоне |
0 - 0
0 - 0
|
Кремонезе 3 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-04-07 | 1 2 Козенца |
1 - 0
1 - 0
|
Кротоне 3 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия Б | 2019-04-02 | 2 Кротоне |
1 - 0
2 - 0
|
Перуджа 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия Б | 2019-03-30 | 1 1 Карпи |
0 - 1
1 - 2
|
Кротоне 1 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
9-5 (14) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Италия - Серия Б | 2019-03-17 | 1 Кротоне |
1 - 2
2 - 2
|
Лече 2 | Р | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-03-10 | 1 Салернитана |
0 - 1
0 - 2
|
Кротоне 2 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
11-1 (12) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-03-02 | 2 Падова |
0 - 0
0 - 0
|
Кротоне 2 1 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
3-7 (10) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Цитадела Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Италия - Серия Б | 2019-11-24 | 2 Цитадела |
0 - 1
1 - 1
|
Пиза 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2019-11-09 | 2 Перуджа |
0 - 2
0 - 2
|
Цитадела 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2019-11-03 | 3 Цитадела |
0 - 0
0 - 0
|
Фрозиноне 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2019-10-29 | 1 4 Цитадела |
0 - 0
1 - 0
|
Ливорно 3 | П | -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2019-10-26 | 3 Порденоне |
0 - 0
0 - 0
|
Цитадела 3 | Р | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2019-10-18 | 4 Цитадела |
1 - 0
1 - 3
|
Козенца 2 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Италия - Серия Б | 2019-10-06 | 1 3 Кремонезе |
0 - 1
0 - 2
|
Цитадела 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
3-10 (13) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-09-28 | 1 3 Юве Стабия |
0 - 0
0 - 1
|
Цитадела 5 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-09-24 | 5 Цитадела |
1 - 0
2 - 1
|
Пескара 2 | П | -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-09-21 | 1 Емполи |
1 - 0
1 - 0
|
Цитадела 4 | З | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Италия - Серия Б | 2019-09-14 | 3 Цитадела |
0 - 0
2 - 0
|
Трапани 3 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-08-31 | 1 Беневенто |
1 - 0
4 - 1
|
Цитадела 1 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Италия - Серия Б | 2019-08-24 | 2 Цитадела |
0 - 0
0 - 3
|
Специя 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Италия - Копа Италия | 2019-08-18 | 2 Цитадела |
1 - 1
2 - 2
|
Карпи 1 | Р | -1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Италия - Копа Италия | 2019-08-11 | 1 4 Цитадела |
2 - 0
3 - 0
|
Падова 4 | П | -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2019-08-08 | Este |
0 - 3
1 - 4
|
Цитадела 2 1 | П | +1.5, +2.0 | Над |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-08-03 | Цитадела |
0 - 2
1 - 2
|
Порденоне | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-31 | 2 Беневенто |
0 - 0
2 - 0
|
Цитадела 1 | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
1-7 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2019-07-28 | Цитадела |
2 - 0
6 - 0
|
Тренто | П | -3.5 | Над | 8.5 | Над |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-27 | Цитадела |
1 - 2
1 - 3
|
Виченца | З | 0.0, -0.5 | Над | 8.5 | Над |
|
12-3 (15) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Приятелски Мачове | 2019-07-24 | Цитадела |
1 - 1
1 - 3
|
Виртус Верона | З | -1.5 | Над |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Италия - Серия Б - Плейофи | 2019-06-02 | 4 Верона |
1 - 0
3 - 0
|
Цитадела 3 2 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Италия - Серия Б - Плейофи | 2019-05-30 | Цитадела |
1 - 0
2 - 0
|
Верона 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-11 (16) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Италия - Серия Б - Плейофи | 2019-05-25 | 2 Беневенто |
0 - 2
0 - 3
|
Цитадела 5 | П | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Италия - Серия Б - Плейофи | 2019-05-21 | 1 2 Цитадела |
1 - 0
1 - 2
|
Беневенто 2 1 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия Б - Плейофи | 2019-05-17 | 1 Специя |
0 - 1
1 - 2
|
Цитадела 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
10-7 (17) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 5 (3-2) |
| Италия - Серия Б | 2019-05-11 | Палермо |
2 - 0
2 - 2
|
Цитадела 1 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Италия - Серия Б | 2019-05-04 | 1 Цитадела |
3 - 0
3 - 0
|
Верона 5 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
12-2 (14) | 9-1 (10) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Италия - Серия Б | 2019-05-01 | 1 1 Перуджа |
0 - 0
0 - 0
|
Цитадела 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
10-4 (14) | 4-3 (7) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| Италия - Серия Б | 2019-04-28 | 2 Цитадела |
0 - 2
2 - 2
|
Асколи 2 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.75 | 3.4 | 5 |
| Полувреме | 2.4 | 2.2 | 4.75 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.5) | Домакин@1.8 | Гост@2.05 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@1.9 | Гост@1.9 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.5) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Полувреме (5.0) | Над@2 | Под@1.8 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.5) | Над@1.85 | Под@2 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.8 | Под@2 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 1 , Корнер: 6 - 6
Корнер: 10.5 , Хендикап: -0.5 , Голове: 2.5
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 2 - 1 Полувреме
Корнер: 5.0 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 1.0
-
3' - 1st Corner - Цитадела -
7' - 2nd Corner - Кротоне -
16' - 3rd Corner - Кротоне -
24' - 1st Yellow Card - Цитадела -
32' - 2nd Yellow Card - Цитадела -
41' - 3rd Yellow Card - Кротоне -
0-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Marrone for Spolli - Кротоне
- Race to 3 Corners - Кротоне
-
46' - 4th Corner - Кротоне -
47' - 1st Goal - Кротоне -
53' - 5th Corner - Кротоне -
56' - 6th Corner - Цитадела - Race to 5 Corners - Кротоне
-
57' - 7th Corner - Кротоне - 64' Substitution - Luppi for D'Urso - Цитадела
- 64' Substitution - Panico for Rosafio - Цитадела
- 65' Substitution - Nalini for Vido - Кротоне
-
66' - 8th Corner - Цитадела -
67' - 9th Corner - Цитадела - 76' Substitution - Celar for Diaw - Цитадела
-
78' - 10th Corner - Кротоне -
82' - 11th Corner - Цитадела - 81' Substitution - Mustacchio for Mazzotta - Кротоне
-
84' - 4th Yellow Card - Кротоне -
85' - Red Card - Кротоне -
87' - 12th Corner - Цитадела -
87' - 2nd Goal - Цитадела -
89' - 5th Yellow Card - Цитадела -
1-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5
