Кремонезе vs Ренате Профил на отборите
Кремонезе vs Ренате Факти за мача
3П-2Р-5З в последните 10 мача, с 11 отбелязани и 12 допуснати гола. Средно голове: 1.1 за, 1.2 срещу. Победи 30%, AH победа 40%, голове Над 30%, корнери Над 50%.
3П-4Р-3З в последните 10 мача, с 7 отбелязани и 8 допуснати гола. Средно голове: 0.7 за, 0.8 срещу. Победи 30%, AH победа 60%, голове Над 10%, корнери Над 50%.
| Кремонезе | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Ренате | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Кремонезе | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Ренате | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Кремонезе vs Ренате Времево разпределение на голове/корнери
Кремонезе срещу Ренате Преки срещи
Кремонезе срещу Ренате Виж всички преки срещи →| Кремонезе Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Италия - Серия C - Група A | 2016-12-30 | 3 Ренате |
0 - 0
0 - 2
|
Кремонезе 3 1 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група A | 2016-09-04 | 2 Кремонезе |
2 - 2
3 - 2
|
Ренате 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група A | 2016-04-02 | 1 Кремонезе |
2 - 0
2 - 0
|
Ренате 2 | П | -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група A | 2015-11-21 | Ренате |
0 - 0
0 - 1
|
Кремонезе 2 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група A | 2015-01-24 | 3 Ренате |
1 - 1
2 - 2
|
Кремонезе 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Купа на Серия С | 2014-10-22 | 2 Кремонезе |
0 - 1
0 - 1
|
Ренате 4 | З |
|
5-6 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||||
| Италия - Серия C - Група A | 2014-09-10 | 2 Кремонезе |
0 - 0
0 - 1
|
Ренате 2 | З | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 3 (0-3) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Кремонезе Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Италия - Серия Б | 2018-12-30 | 2 Кремонезе |
3 - 0
4 - 0
|
Перуджа 3 | П | 0.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2018-12-26 | 1 Бреша |
2 - 0
3 - 2
|
Кремонезе 3 | З | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2018-12-22 | 1 Кремонезе |
0 - 1
1 - 2
|
Карпи 3 1 | З | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2018-12-14 | 3 Фоджа |
3 - 1
3 - 1
|
Кремонезе 4 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2018-12-09 | 3 Кремонезе |
0 - 0
0 - 0
|
Цитадела 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Италия - Серия Б | 2018-12-01 | 2 Кремонезе |
0 - 0
1 - 0
|
Кротоне 2 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия Б | 2018-11-25 | 1 Лече |
0 - 0
2 - 0
|
Кремонезе 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Италия - Серия Б | 2018-11-10 | 1 Кремонезе |
1 - 0
1 - 0
|
Ливорно 3 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
12-3 (15) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия Б | 2018-11-02 | 3 Верона |
1 - 1
1 - 1
|
Кремонезе 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия Б | 2018-10-30 | 1 Кремонезе |
0 - 0
0 - 1
|
Венеция | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Италия - Серия Б | 2018-10-27 | 4 Беневенто |
2 - 0
2 - 1
|
Кремонезе 4 | З | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
8-6 (14) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Италия - Серия Б | 2018-10-06 | Кремонезе |
0 - 0
0 - 0
|
Салернитана 3 1 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия Б | 2018-09-30 | 3 Асколи |
0 - 0
0 - 0
|
Кремонезе 1 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Италия - Серия Б | 2018-09-26 | 1 Кремонезе |
1 - 0
2 - 0
|
Козенца 1 | П | -0.5 | Push | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия Б | 2018-09-23 | 2 Падова |
1 - 0
1 - 1
|
Кремонезе 1 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Над |
|
4-13 (17) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 4 (1-3) |
| Италия - Серия Б | 2018-09-15 | Кремонезе |
2 - 0
2 - 0
|
Специя 2 | П | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2018-09-08 | Кремонезе |
3 - 0
8 - 1
|
Fanfulla Cavenago | П | 8.5 | Над |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Италия - Серия Б | 2018-08-31 | 3 Палермо |
1 - 0
2 - 2
|
Кремонезе | Р | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
7-9 (16) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Италия - Серия Б | 2018-08-25 | 1 Кремонезе |
1 - 0
1 - 1
|
Пескара 1 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (2-2) |
| Приятелски Мачове | 2018-08-19 | Кремонезе |
1 - 0
2 - 0
|
Про Верчели | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Приятелски Мачове | 2018-08-11 | АСД Олтреповогера |
0 - 1
0 - 4
|
Кремонезе | П |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Италия - Копа Италия | 2018-08-05 | 1 Кремонезе |
2 - 1
2 - 2
|
Пиза 2 | Р | -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
10-6 (16) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-28 | Кремонезе |
0 - 0
1 - 3
|
Цитадела | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-26 | Каляри |
0 - 0
1 - 0
|
Кремонезе | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 3 (2-1) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-22 | Кремонезе |
0 - 2
2 - 2
|
Пиза 1 | Р | -0.5 | Над |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Италия - Серия Б | 2018-05-18 | 1 Чезена |
0 - 0
1 - 0
|
Кремонезе | З | 0.0,-0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия Б | 2018-05-12 | 3 Кремонезе |
1 - 1
5 - 1
|
Венеция 2 | П | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
4-5 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия Б | 2018-05-07 | 2 Емполи |
0 - 0
1 - 1
|
Кремонезе | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия Б | 2018-05-01 | 4 Кремонезе |
0 - 0
1 - 1
|
Новара 5 1 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
7-0 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия Б | 2018-04-28 | 1 2 Специя |
0 - 0
1 - 0
|
Кремонезе 3 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Ренате Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Приятелски Мачове | 2019-01-12 | Про Верчели |
1 - 0
1 - 1
|
Ренате | Р | -0.5 | Под |
|
||||||
| Италия - Серия C - Група B | 2018-12-29 | Ренате |
1 - 0
1 - 1
|
Самбенедетесе 3 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2018-12-26 | Ренате |
1 - 0
1 - 0
|
Римини 1 | П | 0.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2018-12-22 | 2 Фералписало |
0 - 0
0 - 0
|
Ренате 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2018-12-16 | Ренате |
0 - 0
0 - 1
|
Sudtirol 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Италия - Серия C - Група B | 2018-12-11 | 2 Джана Ерминио |
0 - 1
0 - 1
|
Ренате 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-12-08 | 2 Ренате |
0 - 1
0 - 1
|
Фано 4 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-12-01 | 2 Терамо |
1 - 2
2 - 2
|
Ренате 5 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-11-25 | 2 Ренате |
1 - 0
1 - 0
|
Губио 1 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-11-18 | 2 Албинолефе |
1 - 0
2 - 0
|
Ренате | З | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-11-11 | Ренате |
0 - 0
1 - 0
|
Имолезе 2 | П | 0.0 | Под |
|
8-11 (19) | 6-5 (11) | 3 (1-2) | 3 (0-3) | ||
| Италия - Серия C - Група B | 2018-11-04 | 1 Равена |
1 - 0
1 - 0
|
Ренате 3 1 | З | -0.5 | Под |
|
2-8 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Италия - Купа на Серия С | 2018-10-31 | 5 Ренате |
0 - 0
0 - 0
|
ASDC Гозано 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
9-5 (14) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 5 (2-3) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-10-28 | 2 Ренате |
1 - 1
1 - 3
|
Триестина | З | 0.0 | Над | 9.0 | Над |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-10-21 | 2 Порденоне |
0 - 1
2 - 1
|
Ренате 2 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.0 | Над |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-10-17 | 3 Ренате |
0 - 0
0 - 1
|
Виртус Верона 3 | З | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Над |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-10-14 | 3 Ренате |
0 - 1
0 - 1
|
Вис Песаро 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
4-4 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-10-07 | 1 Тернана |
0 - 0
1 - 1
|
Ренате 2 | Р | -0.5 | Под |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 5 (3-2) | ||
| Италия - Серия C - Група B | 2018-09-30 | 3 Ренате |
0 - 0
0 - 1
|
Фермана 1 | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Италия - Серия C - Група B | 2018-09-26 | 1 Монца |
1 - 0
1 - 0
|
Ренате 1 | З | -0.5 | Под | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-09-23 | Ренате |
1 - 1
1 - 1
|
Виченца 1 | Р | 0.0 | Под | 9.0 | Под |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-09-16 | 1 Самбенедетесе |
0 - 2
0 - 2
|
Ренате 1 | П | -0.5 | Под |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2018-09-08 | Ренате |
2 - 0
3 - 0
|
Новара | П |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Приятелски Мачове | 2018-08-05 | Алесандрия |
0 - 0
0 - 0
|
Ренате | Р | -0.5 | Под |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Италия - Копа Италия | 2018-07-29 | 3 Ренате |
0 - 1
0 - 2
|
Резато 2 | З | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2018-07-22 | Torino |
0 - 0
3 - 0
|
Ренате | З | -2.0, -2.5 | Под |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Италия - Серия C - Плейофи | 2018-05-11 | 1 4 Ренате |
0 - 2
0 - 2
|
Басано 3 | З | 0.0 | Push | 9.5 | Под |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-05-06 | 1 Порденоне |
1 - 0
1 - 1
|
Ренате 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-04-29 | 1 Ренате |
0 - 0
2 - 0
|
Фермана 1 | П | -0.5 | Push | 9.0 | Над |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Италия - Серия C - Група B | 2018-04-22 | 1 1 Сантарканжело |
0 - 0
0 - 1
|
Ренате 1 1 | П | 0.0 | Под |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.85 | 3.5 | 3.75 |
| Полувреме | 2.4 | 2.3 | 3.75 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.75) | Домакин@2 | Гост@1.8 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@1.975 | Гост@1.825 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.0) | Над@2.1 | Под@1.7 |
| Полувреме (4.0) | Над@1.85 | Под@1.95 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (3.0) | Над@2.025 | Под@1.775 |
| Полувреме (1.25) | Над@2.025 | Под@1.775 |
Статус: Пълно време , Резултат: 2 - 0 , Корнер: 3 - 2
Корнер: 9.0 , Хендикап: -0.5, -1.0 , Голове: 3.0
Резултат: 1 - 0 , Корнер: 1 - 0 Полувреме
Корнер: 4.0 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 1.0, 1.5
-
23' - 1st Corner - Кремонезе -
27' - 1st Goal - Кремонезе -
1-0 score at the end of First Half -
48' - 2nd Corner - Ренате -
51' - 2nd Goal - Кремонезе -
60' - 3rd Corner - Ренате -
70' - 4th Corner - Кремонезе - Race to 3 Corners - Кремонезе
-
84' - 5th Corner - Кремонезе -
2-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

