Шавеш vs Спортинг Профил на отборите
Шавеш vs Спортинг Факти за мача
3П-6Р-1З в последните 10 мача, с 13 отбелязани и 11 допуснати гола. Средно голове: 1.3 за, 1.1 срещу. Победи 30%, AH победа 80%, голове Над 50%, корнери Над 70%.
5П-1Р-4З в последните 10 мача, с 11 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 1.1 за, 0.9 срещу. Победи 50%, AH победа 0%, голове Над 40%, корнери Над 70%.
| Шавеш | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Спортинг | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Шавеш | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Спортинг | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Шавеш vs Спортинг Времево разпределение на голове/корнери
Шавеш срещу Спортинг Преки срещи
Шавеш срещу Спортинг Виж всички преки срещи →| Шавеш Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2017-01-14 | 1 Шавеш |
1 - 1
2 - 2
|
Спортинг 1 1 | Р | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Шавеш Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2017-01-14 | 1 Шавеш |
1 - 1
2 - 2
|
Спортинг 1 1 | Р | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2017-01-08 | 3 Рио Аве |
1 - 0
2 - 2
|
Шавеш 1 | Р | -0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2016-12-22 | 2 Шавеш |
0 - 0
1 - 0
|
Ещорил 2 | П | -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2016-12-19 | 3 Порто |
0 - 1
2 - 1
|
Шавеш 3 1 | З | -2.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Купа | 2016-12-14 | 1 5 Тореенсе |
1 - 1
2 - 3
|
Шавеш 2 | П | +1.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2016-12-10 | Шавеш |
1 - 1
2 - 1
|
Морейрензе 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-12-04 | 1 2 Гимараеш |
1 - 0
1 - 1
|
Шавеш 3 1 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-9 (14) | 3-8 (11) | 5 (0-5) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-11-26 | 1 3 Шавеш |
0 - 0
0 - 0
|
Маритимо 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Португалия - Купа | 2016-11-18 | 2 Шавеш |
0 - 0
0 - 0
|
Порто 3 | Р | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 | Под |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-11-05 | 2 Пасош Ферейра |
0 - 0
1 - 1
|
Шавеш 2 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-10-31 | 3 Шавеш |
0 - 1
1 - 1
|
Фейрензе 7 | Р | -0.5 | Push | 10.5 | Под |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2016-10-27 | 1 Рио Аве |
0 - 1
1 - 1
|
Шавеш 1 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-10-24 | 3 Брага |
0 - 0
1 - 0
|
Шавеш 3 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Купа | 2016-10-16 | 2 Униао Мадейра |
0 - 0
0 - 1
|
Шавеш 2 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-10-01 | 1 Шавеш |
0 - 1
3 - 1
|
Белененсеш 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
13-2 (15) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-09-24 | 3 Шавеш |
0 - 0
0 - 2
|
Бенфика 1 | З | +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-09-18 | Арука |
0 - 1
0 - 1
|
Шавеш 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 11.0 | Над |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-09-11 | 3 Шавеш |
0 - 0
0 - 0
|
Витория Сетубал | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-09-04 | 1 3 Насионал |
0 - 1
0 - 1
|
Шавеш 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-08-28 | 2 Боавища |
1 - 0
2 - 2
|
Шавеш 4 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
5-7 (12) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-08-20 | 2 Шавеш |
1 - 0
1 - 1
|
Тондела 2 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2016-07-30 | 1 Монталегре |
0 - 1
1 - 3
|
Шавеш 1 | П | +1.0 | Над |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2016-07-28 | 1 Маритимо |
0 - 1
1 - 1
|
Шавеш 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2016-07-17 | 2 Варзим |
0 - 1
2 - 2
|
Шавеш 2 | Р |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||||
| Приятелски Мачове | 2016-07-16 | 1 Шавеш |
0 - 0
0 - 0
|
Гимараеш | Р |
|
4-10 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||||
| Приятелски Мачове | 2016-07-13 | Фамаликао |
0 - 0
1 - 0
|
Шавеш | З | Под |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | |||
| Португалия - Сегунда Лига | 2016-05-14 | 1 Шавеш |
1 - 1
1 - 1
|
Фейрензе 2 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2016-05-08 | 3 Портимонензе |
0 - 1
1 - 1
|
Шавеш 3 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2016-04-30 | 2 Шавеш |
1 - 1
1 - 1
|
СК Фарензе 2 | Р | -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Португалия - Сегунда Лига | 2016-04-24 | 2 Мафра |
0 - 1
0 - 1
|
Шавеш 1 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Спортинг Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2017-01-14 | 1 Шавеш |
1 - 1
2 - 2
|
Спортинг 1 1 | Р | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2017-01-08 | 1 2 Спортинг |
2 - 0
2 - 1
|
Фейрензе 2 | П | -2.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Купа на Лигата | 2017-01-04 | 2 Витория Сетубал |
1 - 0
2 - 1
|
Спортинг 5 | З | +1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Купа на Лигата | 2016-12-30 | Спортинг |
1 - 0
1 - 0
|
Варзим 1 | П | -2.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2016-12-22 | 5 Белененсеш |
0 - 0
0 - 1
|
Спортинг 3 | П | +1.0 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2016-12-18 | 1 Спортинг |
0 - 0
0 - 1
|
Брага 3 | З | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 | Над |
|
12-3 (15) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Португалия - Купа | 2016-12-14 | 1 Витория Сетубал |
0 - 0
0 - 1
|
Спортинг 4 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 | Под |
|
1-9 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-12-11 | 3 Бенфика |
1 - 0
2 - 1
|
Спортинг 3 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2016-12-07 | 5 Легия Варшава |
1 - 0
1 - 0
|
Спортинг 3 1 | З | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-7 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-12-03 | 1 Спортинг |
2 - 0
2 - 0
|
Витория Сетубал 2 | П | -2.0 | Под | 10.0 | Над |
|
10-2 (12) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2016-11-30 | 3 Спортинг |
1 - 0
1 - 0
|
Арука 2 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-11-26 | 3 Боавища |
0 - 1
0 - 1
|
Спортинг 5 1 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| UEFA Champions League | 2016-11-22 | 1 3 Спортинг |
0 - 1
1 - 2
|
Реал Мадрид 2 | З | +1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Португалия - Купа | 2016-11-17 | 1 Спортинг |
1 - 1
5 - 1
|
Прайензе 2 | П | -2.5, -3.0 | Над | 11.0 | Над |
|
12-1 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-11-06 | 3 Спортинг |
1 - 0
3 - 0
|
Арука 2 1 | П | -1.5, -2.0 | Push | 10.5 | Над |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League | 2016-11-02 | 1 Борусия Дортмунд |
1 - 0
1 - 0
|
Спортинг 3 | З | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-10-28 | 2 Насионал |
0 - 0
0 - 0
|
Спортинг 1 | Р | +1.0, +1.5 | Под | 11.0 | Над |
|
4-12 (16) | 3-6 (9) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-10-22 | 4 Спортинг |
0 - 0
1 - 1
|
Тондела 2 | Р | -1.5, -2.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2016-10-18 | 4 Спортинг |
0 - 2
1 - 2
|
Борусия Дортмунд 3 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Купа | 2016-10-13 | 2 Фамаликао |
0 - 1
0 - 1
|
Спортинг | П | +1.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-10-01 | 2 Гимараеш |
0 - 2
3 - 3
|
Спортинг 3 | Р | +0.5, +1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
3-7 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2016-09-27 | Спортинг |
2 - 0
2 - 0
|
Легия Варшава 2 | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-09-23 | Спортинг |
1 - 0
4 - 2
|
Ещорил | П | -2.0 | Над | 11.0 | Под |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-09-18 | 1 Рио Аве |
3 - 0
3 - 1
|
Спортинг 2 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2016-09-14 | 1 Реал Мадрид |
0 - 0
2 - 1
|
Спортинг 3 | З | -2.0 | Под | 10.5 | Под |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-09-10 | 3 Спортинг |
1 - 0
3 - 0
|
Морейрензе 3 1 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-08-28 | 6 Спортинг |
2 - 1
2 - 1
|
Порто 3 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-08-20 | 1 Пасош Ферейра |
0 - 1
0 - 1
|
Спортинг 2 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 | Под |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2016-08-13 | 1 Спортинг |
1 - 0
2 - 0
|
Маритимо 2 | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.5 | Над |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2016-08-05 | Спортинг |
0 - 0
0 - 0
|
Ница | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.0 | Под |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 6.5 | 3.75 | 1.55 |
| Полувреме | 6.5 | 2.1 | 2.2 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+1.0) | Домакин@1.7 | Гост@2.1 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@2.025 | Гост@1.775 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.925 | Под@1.875 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.25) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Полувреме (1.0) | Над@2.1 | Под@1.7 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 0 , Корнер: 3 - 8
Корнер: 10.0 , Хендикап: +1.0 , Голове: 2.0, 2.5
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 1 - 3 Полувреме
Корнер: , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 1.0
-
9' - 1st Corner - Шавеш -
24' - 1st Yellow Card - Спортинг -
27' - 2nd Corner - Спортинг - 35' Substitution - Bruno Cesar for Jefferson - Спортинг
-
38' - 2nd Yellow Card - Шавеш -
39' - 3rd Corner - Спортинг - Race to 3 Corners - Спортинг
-
41' - 4th Corner - Спортинг -
45' - 3rd Yellow Card - Шавеш -
0-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Campbell for Andre Felipe - Спортинг
-
54' - 5th Corner - Спортинг - Race to 5 Corners - Спортинг
-
58' - 6th Corner - Спортинг - 66' Substitution - Joao Patrao for Perdigao - Шавеш
-
68' - 7th Corner - Спортинг -
75' - 8th Corner - Шавеш -
76' - 4th Yellow Card - Шавеш - Race to 7 Corners - Спортинг
-
77' - 9th Corner - Спортинг -
77' - 5th Yellow Card - Спортинг -
80' - 10th Corner - Шавеш -
86' - 6th Yellow Card - Спортинг -
87' - 1st Goal - Шавеш - 90' Substitution - Castaignos for William Carvalho - Спортинг
- 90' Substitution - Bressan for Braga - Шавеш
-
90+1' - 11th Corner - Спортинг -
90+4' - 7th Yellow Card - Спортинг -
1-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

