Калдензе vs Боа Профил на отборите
Калдензе vs Боа Факти за мача
5П-3Р-2З в последните 10 мача, с 22 отбелязани и 12 допуснати гола. Средно голове: 2.2 за, 1.2 срещу. Победи 50%, AH победа 55%, голове Над 60%, корнери Над 30%.
3П-5Р-2З в последните 10 мача, с 12 отбелязани и 10 допуснати гола. Средно голове: 1.2 за, 1.0 срещу. Победи 30%, AH победа 44%, голове Над 40%, корнери Над 40%.
| Калдензе | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Боа | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Калдензе | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Боа | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Калдензе vs Боа Времево разпределение на голове/корнери
Калдензе срещу Боа Преки срещи
Калдензе срещу Боа Виж всички преки срещи →| Калдензе Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Бразилия - Серия D | 2021-06-20 | 1 2 Боа |
0 - 0
1 - 1
|
Калдензе 2 1 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Калдензе Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Бразилия - Серия D | 2021-08-14 | 4 Уберландия |
0 - 0
2 - 3
|
Калдензе 2 | П | 9.5 |
|
|||||||
| Бразилия - Серия D | 2021-08-07 | 2 Калдензе |
0 - 0
0 - 0
|
КА Патросинензе 5 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Бразилия - Серия D | 2021-08-01 | 2 Агуа Негра-МС |
0 - 3
0 - 6
|
Калдензе 1 | П | +2.0 | Над |
|
||||||
| Бразилия - Серия D | 2021-07-24 | 1 Калдензе |
0 - 0
0 - 0
|
Рио Бранко ВН 2 | Р | -0.5 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Бразилия - Серия D | 2021-07-18 | 2 Рио Бранко ВН |
0 - 0
3 - 0
|
Калдензе 2 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Бразилия - Серия D | 2021-07-10 | Калдензе |
1 - 2
6 - 2
|
Агуа Негра-МС 3 | П | -2.0, -2.5 | Над | 11.5 | Под |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия D | 2021-07-05 | 3 КА Патросинензе |
0 - 0
2 - 3
|
Калдензе 5 | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Бразилия - Серия D | 2021-06-26 | 6 Калдензе |
2 - 0
3 - 1
|
Уберландия 2 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия D | 2021-06-20 | 1 2 Боа |
0 - 0
1 - 1
|
Калдензе 2 1 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Бразилия - Серия D | 2021-06-13 | Калдензе |
0 - 0
0 - 1
|
Феровиария 2 | З | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Серия D | 2020-11-27 | 1 Калдензе |
1 - 1
1 - 2
|
Бразилензе 2 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
4-6 (10) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия D | 2020-11-21 | Атлетико Алагоиняш |
0 - 0
1 - 0
|
Калдензе | З | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия D | 2020-11-13 | 1 Калдензе |
1 - 0
1 - 2
|
Тупинамбас 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
11-5 (16) | 6-4 (10) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Серия D | 2020-11-08 | Калдензе |
0 - 0
0 - 0
|
СЕ Гама 1 | Р | 0.0 | Под | 10.5 | Над |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия D | 2020-11-01 | 3 Вила Нова |
1 - 1
1 - 1
|
Калдензе 3 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
12-7 (19) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 5 (2-3) |
| Бразилия - Серия D | 2020-10-24 | 4 Калдензе |
1 - 0
1 - 0
|
Бая де Фейра 1 | П | 0.0, +0.5 | Под |
|
5-7 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Бразилия - Серия D | 2020-10-17 | 3 Калдензе |
1 - 0
2 - 0
|
Palmas FR | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Бразилия - Серия D | 2020-10-10 | 1 Калдензе |
0 - 0
1 - 0
|
Вила Нова АК 2 | П | 0.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-12 (19) | 4-8 (12) | 7 (3-4) | 4 (1-3) |
| Бразилия - Серия D | 2020-10-03 | 1 СЕ Гама |
1 - 0
5 - 0
|
Калдензе 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Серия D | 2020-09-20 | 1 Бразилензе |
1 - 0
3 - 1
|
Калдензе 1 | З | -1.0 | Над |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Бразилия - Серия D | 2019-06-23 | 2 Калдензе |
0 - 0
0 - 2
|
Итуано 2 | З | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Серия D | 2019-06-16 | Итуано |
1 - 0
2 - 1
|
Калдензе | З | -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Бразилия - Серия D | 2019-06-09 | Португеза РДж |
0 - 0
0 - 1
|
Калдензе 3 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Бразилия - Серия D | 2019-05-04 | 5 Калдензе |
0 - 1
2 - 1
|
Португеза РДж 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Бразилия - Серия D | 2018-04-29 | 2 Калдензе |
1 - 0
2 - 0
|
ЕК Мадурейра | П | 0.0, -0.5 | Под |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Бразилия - Серия D | 2017-06-03 | 2 Еспирито Санто |
0 - 0
0 - 0
|
Калдензе 5 | Р | -0.5, -1.0 | Под |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Бразилия - Серия D | 2017-05-27 | 4 РБ Бразилия |
0 - 1
3 - 1
|
Калдензе 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 11.0 | Над |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Серия D | 2016-07-31 | 2 Калдензе |
0 - 1
1 - 1
|
ФК Анаполис 5 | Р | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Бразилия - Серия D | 2016-07-24 | 1 ФК Анаполис |
0 - 1
1 - 1
|
Калдензе 2 | Р | 0.0, -0.5 | Push |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) | ||
| Бразилия - Серия D | 2016-07-17 | 1 Калдензе |
0 - 0
0 - 1
|
Еспирито Санто 4 1 | З | 0.0 | Под | 11.0 | Над |
|
3-9 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Боа Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Бразилия - Серия D | 2021-08-14 | 1 6 Боа |
1 - 0
2 - 0
|
КА Патросинензе 4 | П | 9.0 |
|
|||||||
| Бразилия - Серия D | 2021-08-07 | 3 Уберландия |
0 - 0
0 - 0
|
Боа 4 | Р | -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Бразилия - Серия D | 2021-07-31 | 2 Боа |
0 - 0
1 - 1
|
Рио Бранко ЕС 1 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Бразилия - Серия D | 2021-07-25 | 2 Феровиария |
1 - 0
2 - 0
|
Боа 2 | З | -0.5, -1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Бразилия - Серия D | 2021-07-17 | 2 Боа |
0 - 0
0 - 0
|
Феровиария | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Бразилия - Серия D | 2021-07-11 | 3 Рио Бранко ЕС |
0 - 0
1 - 2
|
Боа 5 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Бразилия - Серия D | 2021-07-03 | 5 Боа |
2 - 0
2 - 2
|
Уберландия 3 | Р | 0.0, -0.5 | Над |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Бразилия - Серия D | 2021-06-26 | 2 КА Патросинензе |
1 - 0
1 - 3
|
Боа 2 | П | 0.0 | Над | 9.5 | Над |
|
5-6 (11) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Серия D | 2021-06-20 | 1 2 Боа |
0 - 0
1 - 1
|
Калдензе 2 1 | Р | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Бразилия - Серия D | 2021-06-13 | 4 Рио Бранко ВН |
1 - 1
2 - 1
|
Боа 4 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Кампеонато Минейро | 2021-04-25 | 2 Боа |
1 - 0
2 - 0
|
Калденсе 3 | П | +0.5, +1.0 | Push |
|
8-8 (16) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Бразилия - Кампеонато Минейро | 2021-04-18 | 2 Атлетико Минейро |
1 - 1
2 - 1
|
Боа 3 | З | -2.0 | Над | 9.5 | Над |
|
20-2 (22) | 10-1 (11) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Бразилия - Кампеонато Минейро | 2021-04-14 | 1 1 Боа |
1 - 2
1 - 4
|
Томбензе МГ | З | 0.0, +0.5 | Над | 8.5 | Над |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Кампеонато Минейро | 2021-04-11 | 3 УРТ МГ |
0 - 0
1 - 1
|
Боа 3 | Р | 0.0, -0.5 | Над |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Бразилия - Кампеонато Минейро | 2021-04-04 | 5 Боа |
0 - 1
0 - 1
|
Крузейро 4 | З | +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Бразилия - Кампеонато Минейро | 2021-03-18 | Боа |
0 - 0
1 - 2
|
Уберландия | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Кампеонато Минейро | 2021-03-12 | 3 Боа |
1 - 1
2 - 1
|
ЕК Коимбра 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Кампеонато Минейро | 2021-03-07 | 2 Атлетик Клуб МГ |
1 - 0
1 - 0
|
Боа 3 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Бразилия - Кампеонато Минейро | 2021-03-03 | 3 Боа |
0 - 0
0 - 0
|
Поусо Алегре 1 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Бразилия - Кампеонато Минейро | 2021-02-27 | 2 Америка МГ |
0 - 0
1 - 0
|
Боа 1 | З | -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Бразилия - Серия С | 2020-12-05 | 2 Томбензе МГ |
0 - 1
1 - 1
|
Боа 3 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 | Над |
|
10-4 (14) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 2 (0-2) |
| Бразилия - Серия С | 2020-11-28 | 1 2 Боа |
0 - 0
0 - 1
|
Сао Бенто 6 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Бразилия - Серия С | 2020-11-21 | Итуано |
0 - 0
4 - 3
|
Боа | З | -0.5, -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Бразилия - Серия С | 2020-11-16 | 3 Боа |
0 - 0
1 - 0
|
Сао Хосе ПА 2 1 | П | 0.0,-0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Бразилия - Серия С | 2020-11-09 | 2 Бруске |
0 - 1
2 - 2
|
Боа 3 | Р | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
15-3 (18) | 7-2 (9) | 5 (4-1) | 3 (3-0) |
| Бразилия - Серия С | 2020-11-01 | 2 Боа |
0 - 0
0 - 0
|
Лондрина 2 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Бразилия - Серия С | 2020-10-25 | 3 Ипаринга РС |
2 - 0
2 - 1
|
Боа 3 | З | -0.5 | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | |
| Бразилия - Серия С | 2020-10-18 | 1 Боа |
0 - 0
2 - 0
|
Крикиума 3 | П | 0.0, -0.5 | Push |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Бразилия - Серия С | 2020-10-10 | 1 5 Волта Редонда |
0 - 0
0 - 0
|
Боа 5 1 | Р | -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Бразилия - Серия С | 2020-10-04 | 2 Боа |
0 - 0
1 - 1
|
Томбензе МГ 2 | Р | 0.0 | Над | 9.0 | Под |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.05 | 2.875 | 3.6 |
| Полувреме | 2.75 | 2.05 | 4 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.25) | Домакин@1.85 | Гост@1.95 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@2.2 | Гост@1.65 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.85 | Под@1.95 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.25) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Полувреме (0.75) | Над@1.7 | Под@2.1 |
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 1 , Корнер: 8 - 4
Корнер: 9.5 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 2.0, 2.5
Резултат: 0 - 1 , Корнер: 4 - 3 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 0.5, 1.0
-
13' - 1st Corner - Боа -
17' - 2nd Corner - Калдензе -
23' - 1st Yellow Card - Калдензе -
26' - 3rd Corner - Боа -
27' - 4th Corner - Калдензе - Race to 3 Corners - Боа
-
30' - 5th Corner - Боа -
35' - 6th Corner - Калдензе -
39' - 7th Corner - Калдензе -
45+1' - 1st Goal - Боа -
0-1 score at the end of First Half -
48' - 2nd Yellow Card - Калдензе -
54' - 8th Corner - Боа - Race to 5 Corners - Калдензе
-
64' - 9th Corner - Калдензе -
84' - 3rd Yellow Card - Боа -
90+4' - 10th Corner - Калдензе - Race to 7 Corners - Калдензе
-
90+5' - 11th Corner - Калдензе -
90+6' - 12th Corner - Калдензе -
0-1 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

