Брага vs Спортинг Факти за мача
5П-1Р-4З в последните 10 мача, с 17 отбелязани и 14 допуснати гола. Средно голове: 1.7 за, 1.4 срещу. Победи 50%, AH победа 50%, голове Над 60%, корнери Над 60%.
9П-0Р-1З в последните 10 мача, с 31 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 3.1 за, 0.9 срещу. Победи 90%, AH победа 60%, голове Над 90%, корнери Над 40%.
Футболни прогнози: Голове Над 2.75, Корнери Над 9.5, Брага +0.5 (на база историческа статистика, само за справка)
| Брага | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Спортинг | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Брага | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Спортинг | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Общо– мача | Гост– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Брага vs Спортинг Времево разпределение на голове/корнери
Брага срещу Спортинг Преки срещи
Брага срещу Спортинг Виж всички преки срещи →| Брага Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-09-03 | 2 Брага |
0 - 1
1 - 1
|
Спортинг 4 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2023-02-01 | 1 Спортинг |
1 - 0
5 - 0
|
Брага 1 1 | З | -0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Купа на Лигата | 2022-12-19 | 3 Спортинг |
5 - 0
5 - 0
|
Брага 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2022-08-07 | 2 Брага |
2 - 2
3 - 3
|
Спортинг 2 | Р | +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2022-01-22 | 3 Спортинг |
1 - 0
1 - 2
|
Брага 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2021-08-14 | 3 Брага |
0 - 1
1 - 2
|
Спортинг 3 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 3 (3-0) |
| Португалия - Супер Купа | 2021-07-31 | 3 Спортинг |
2 - 1
2 - 1
|
Брага 4 | З | 0.0 | Над | 9.0 | Под |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-04-25 | 4 Брага |
0 - 0
0 - 1
|
Спортинг 3 1 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2021-01-23 | 1 6 Спортинг |
1 - 0
1 - 0
|
Брага 2 | З | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2021-01-02 | 2 Спортинг |
0 - 0
2 - 0
|
Брага 4 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2020-02-02 | 3 Брага |
0 - 0
1 - 0
|
Спортинг 7 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
5-9 (14) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 6 (0-6) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2020-01-21 | 5 Брага |
1 - 1
2 - 1
|
Спортинг 5 2 | П | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2019-08-18 | 3 Спортинг |
2 - 0
2 - 1
|
Брага 5 | З | -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2019-02-17 | 5 Спортинг |
1 - 0
3 - 0
|
Брага 3 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2019-01-23 | 3 Брага |
1 - 1
1 - 1
|
Спортинг 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Брага Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2024-01-18 | 4 Фамаликао |
0 - 0
1 - 2
|
Брага 4 | П | +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2024-01-14 | 3 Порто |
1 - 0
2 - 0
|
Брага 5 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Купа | 2024-01-10 | 2 Бенфика |
2 - 1
3 - 2
|
Брага 2 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2024-01-06 | 2 Брага |
0 - 0
1 - 1
|
Гимараеш | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2023-12-30 | Каса Пия |
0 - 0
1 - 3
|
Брага | П | +1.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Купа на Лигата | 2023-12-22 | 3 Насионал |
0 - 3
1 - 3
|
Брага 2 | П | +2.0 | Над | 11.5 | Под |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-12-17 | 3 Брага |
0 - 1
0 - 1
|
Бенфика 3 | З | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2023-12-12 | Наполи |
2 - 0
2 - 0
|
Брага 2 | З | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-12-08 | 3 Визела |
0 - 1
1 - 3
|
Брага 1 | П | +1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
7-6 (13) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-12-03 | 2 Брага |
1 - 1
3 - 1
|
Ещорил 2 | П | -1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2023-11-29 | 1 2 Брага |
0 - 1
1 - 1
|
Унион Берлин 3 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Купа | 2023-11-25 | 2 Портимонензе |
0 - 1
1 - 4
|
Брага 1 | П | +1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-11-12 | 2 ФК Арука |
0 - 1
0 - 1
|
Брага 4 | П | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
3-8 (11) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2023-11-08 | 1 Реал Мадрид |
1 - 0
3 - 0
|
Брага | З | -1.5, -2.0 | Под | 9.5 | Под |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-11-04 | 1 Брага |
0 - 1
6 - 1
|
Портимонензе 2 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2023-11-01 | 1 Брага |
0 - 0
1 - 1
|
Каса Пия 2 | Р | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
12-4 (16) | 6-2 (8) | 4 (4-0) | 5 (3-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-10-28 | 3 Жил Висенте |
1 - 0
3 - 3
|
Брага 2 1 | Р | +1.0 | Над | 10.5 | Над |
|
4-9 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| UEFA Champions League | 2023-10-24 | Брага |
0 - 1
1 - 2
|
Реал Мадрид 2 | З | +1.5 | Под | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Португалия - Купа | 2023-10-19 | 1 1 Ребордоса |
0 - 1
0 - 2
|
Брага 2 | П | +3.0, +3.5 | Под | 10.5 | Под |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-10-07 | 1 Брага |
0 - 1
2 - 1
|
Рио Аве 2 | П | -1.5 | Push | 10.5 | Над |
|
16-1 (17) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| UEFA Champions League | 2023-10-03 | 3 Унион Берлин |
2 - 1
2 - 3
|
Брага 3 | П | -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-09-28 | 1 Ещрела Амадора |
0 - 1
2 - 4
|
Брага 3 | П | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
8-6 (14) | 5-4 (9) | 4 (0-4) | 2 (0-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-09-24 | 2 Брага |
2 - 1
4 - 1
|
Боавища 2 1 | П | -1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
6-2 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2023-09-20 | 3 Брага |
0 - 1
1 - 2
|
Наполи 6 | З | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
11-10 (21) | 6-5 (11) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-09-16 | 4 СК Фарензе |
2 - 0
3 - 1
|
Брага 3 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
7-3 (10) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-09-09 | 2 Морейрензе |
2 - 1
2 - 3
|
Брага 2 | П | +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-09-03 | 2 Брага |
0 - 1
1 - 1
|
Спортинг 4 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League - Квалификации | 2023-08-29 | 1 2 Панатинайкос |
0 - 0
0 - 1
|
Брага 3 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 | Над |
|
11-3 (14) | 5-1 (6) | 5 (5-0) | 5 (3-2) |
| UEFA Champions League - Квалификации | 2023-08-23 | 2 Брага |
0 - 0
2 - 1
|
Панатинайкос 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-08-19 | 1 2 Шавеш |
1 - 1
2 - 4
|
Брага 2 | П | +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Спортинг Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2024-01-18 | 3 Визела |
1 - 1
2 - 5
|
Спортинг 1 | П | +1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2024-01-13 | 1 Шавеш |
0 - 1
0 - 3
|
Спортинг 2 | П | +1.5, +2.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Купа | 2024-01-09 | Спортинг |
3 - 0
4 - 0
|
Тондела | П | -2.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2024-01-05 | 1 Спортинг |
2 - 0
5 - 1
|
Ещорил 3 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2023-12-30 | 4 Портимонензе |
0 - 0
1 - 2
|
Спортинг 3 | П | +1.5, +2.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Португалия - Купа на Лигата | 2023-12-23 | 4 Тондела |
0 - 2
1 - 2
|
Спортинг 1 | П | +1.5, +2.0 | Над | 10.0 | Над |
|
0-12 (12) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-12-18 | 2 Спортинг |
1 - 0
2 - 0
|
Порто 4 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Лига Европа | 2023-12-14 | Спортинг |
1 - 0
3 - 0
|
Щурм Грац 1 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Под |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-12-09 | 2 Гимараеш |
1 - 1
3 - 2
|
Спортинг 1 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-12-04 | 4 Спортинг |
1 - 1
3 - 1
|
Жил Висенте 1 | П | -2.5 | Над | 10.0 | Под |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Лига Европа | 2023-11-30 | 4 Аталанта |
1 - 0
1 - 1
|
Спортинг 2 | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Португалия - Купа | 2023-11-26 | Спортинг |
2 - 0
8 - 0
|
Думиензе 2 | П | -5.0 | Над | 10.5 | Под |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-11-12 | 2 Бенфика |
0 - 1
2 - 1
|
Спортинг 4 1 | З | 0.0 | Над | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Лига Европа | 2023-11-09 | 2 Спортинг |
1 - 0
2 - 1
|
Ракув Ченстохова 1 1 | П | -1.5 | Push | 9.5 | Над |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-11-05 | 1 Спортинг |
1 - 0
3 - 2
|
Ещрела Амадора 1 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2023-11-02 | 1 Спортинг |
2 - 0
4 - 2
|
СК Фарензе | П | -1.5, -2.0 | Над | 11.0 | Под |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-10-30 | 3 Боавища |
0 - 1
0 - 2
|
Спортинг 2 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Лига Европа | 2023-10-26 | 3 Ракув Ченстохова |
0 - 1
1 - 1
|
Спортинг 2 1 | Р | +1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Купа | 2023-10-21 | 2 Оливайс Москавиде |
1 - 1
1 - 3
|
Спортинг 4 | П | +4.5 | Под |
|
3-9 (12) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Португалия - Примейра Лига | 2023-10-08 | 1 3 Спортинг |
1 - 0
2 - 1
|
ФК Арука 6 1 | П | -2.0 | Push | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Лига Европа | 2023-10-05 | 2 Спортинг |
0 - 2
1 - 2
|
Аталанта 4 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
7-7 (14) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-09-30 | 1 5 СК Фарензе |
1 - 2
2 - 3
|
Спортинг 6 | П | +1.0, +1.5 | Над | 10.5 | Под |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-09-25 | 1 Спортинг |
2 - 0
2 - 0
|
Рио Аве 5 | П | -2.0 | Под | 10.5 | Под |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Лига Европа | 2023-09-21 | 2 Щурм Грац |
0 - 0
1 - 2
|
Спортинг 1 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-09-17 | 3 Спортинг |
0 - 0
3 - 0
|
Морейрензе 2 1 | П | -1.5, -2.0 | Push | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 5 (4-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-09-03 | 2 Брага |
0 - 1
1 - 1
|
Спортинг 4 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-08-27 | 3 Спортинг |
0 - 0
1 - 0
|
Фамаликао 2 | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.0 | Под |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-08-18 | 4 Каса Пия |
0 - 1
1 - 2
|
Спортинг 1 | П | +1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-08-12 | 3 Спортинг |
2 - 0
3 - 2
|
Визела | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 | Над |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2023-08-05 | 3 Евертън |
1 - 0
1 - 0
|
Спортинг | З | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
3-11 (14) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 6 (0-6) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3.75 | 3.8 | 1.8 |
| Полувреме | 4 | 2.3 | 2.3 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.5) | Домакин@2.025 | Гост@1.825 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@1.85 | Гост@1.95 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@2 | Под@1.8 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.975 | Под@1.825 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@1.8 | Под@2.05 |
| Полувреме (1.25) | Над@2.05 | Под@1.75 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 0 , Корнер: 1 - 3
Корнер: 9.5 , Хендикап: +0.5 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 1 - 2 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 1.0, 1.5
-
16' - 1st Yellow Card - Спортинг -
19' - 1st Corner - Брага -
24' - 2nd Corner - Спортинг -
37' - 3rd Corner - Спортинг -
45+1' - 2nd Yellow Card - Спортинг -
0-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Спортинг
-
48' - 4th Corner - Спортинг -
65' - 1st Goal - Брага - 45' ~ Substitution ~ Ruiz ~ Pizzi ~(Braga)
- 68' ~ Substitution ~ Matheus Reis ~ Coates ~(Sporting)
- 68' ~ Substitution ~ Paulinho ~ Ricardo Esgaio ~(Sporting)
- 77' ~ Substitution ~ Braganca ~ Edwards ~(Sporting)
-
81' - 3rd Yellow Card - Брага - 79' ~ Substitution ~ Fernandes ~ Djalo ~(Braga)
-
1-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

