АЗ vs ПСВ Профил на отборите
АЗ vs ПСВ Факти за мача
5П-1Р-4З в последните 10 мача, с 17 отбелязани и 7 допуснати гола. Средно голове: 1.7 за, 0.7 срещу. Победи 50%, AH победа 60%, голове Над 50%, корнери Над 20%.
7П-3Р-0З в последните 10 мача, с 24 отбелязани и 11 допуснати гола. Средно голове: 2.4 за, 1.1 срещу. Победи 70%, AH победа 30%, голове Над 70%, корнери Над 20%.
| АЗ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| ПСВ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| АЗ | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| ПСВ | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
АЗ vs ПСВ Времево разпределение на голове/корнери
АЗ срещу ПСВ Преки срещи
АЗ срещу ПСВ Виж всички преки срещи →| АЗ Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Нидерландия - Ередивизия | 2022-11-12 | ПСВ |
0 - 1
0 - 1
|
АЗ 2 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2022-02-05 | 3 ПСВ |
1 - 1
1 - 2
|
АЗ 4 | П | -1.0 | Над | 9.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2021-09-11 | 2 АЗ |
0 - 1
0 - 3
|
ПСВ 2 | З | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2021-03-21 | АЗ |
1 - 0
2 - 0
|
ПСВ 1 | П | 0.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2021-01-13 | 3 ПСВ |
0 - 2
1 - 3
|
АЗ 3 | П | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2019-10-27 | 1 ПСВ |
0 - 2
0 - 4
|
АЗ 1 | П | -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2019-05-12 | 1 АЗ |
0 - 0
1 - 0
|
ПСВ 1 | П | +0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-12-22 | 4 ПСВ |
1 - 1
3 - 1
|
АЗ 5 | З | -1.5 | Над | 10.5 | Над |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2018-04-07 | 1 3 АЗ |
0 - 0
2 - 3
|
ПСВ 1 | З | 0.0 | Над | 10.5 | Над |
|
6-8 (14) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2017-08-12 | ПСВ |
1 - 1
3 - 2
|
АЗ 3 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
10-7 (17) | 6-2 (8) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2017-02-04 | 1 2 АЗ |
1 - 3
2 - 4
|
ПСВ 5 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
6-8 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2016-08-14 | 2 ПСВ |
0 - 0
1 - 0
|
АЗ 1 | З | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 | Под |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2016-04-02 | 1 АЗ |
0 - 2
2 - 4
|
ПСВ 1 | З | +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2015-11-29 | 4 ПСВ |
3 - 0
3 - 0
|
АЗ 1 | З | -1.5 | Под | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2015-02-13 | 1 АЗ |
1 - 2
2 - 4
|
ПСВ | З | +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
10-6 (16) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| АЗ Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-05-21 | 1 2 НЕК |
0 - 2
0 - 3
|
АЗ | П | +0.5, +1.0 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Лига на Конференциите | 2023-05-18 | АЗ |
0 - 0
0 - 1
|
Уест Хям 2 | З | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-05-14 | АЗ |
5 - 0
5 - 1
|
ФК Емен | П | -1.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Лига на Конференциите | 2023-05-11 | 1 Уест Хям |
0 - 1
2 - 1
|
АЗ 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-05-06 | 1 Аякс |
0 - 0
0 - 0
|
АЗ 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-04-23 | АЗ |
1 - 0
3 - 0
|
РКС 1 | П | -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
8-0 (8) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Лига на Конференциите | 2023-04-20 | 4 АЗ |
2 - 0
2 - 0
|
Андерлехт 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-04-16 | Фортуна Ситард |
0 - 2
0 - 3
|
АЗ | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
2-11 (13) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Лига на Конференциите | 2023-04-13 | 1 Андерлехт |
1 - 0
2 - 0
|
АЗ 3 | З | 0.0 | Под | 9.0 | Push |
|
1-8 (9) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-04-08 | 2 АЗ |
0 - 1
0 - 1
|
Спарта Ротердам 2 | З | -1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-04-01 | 4 АЗ |
0 - 1
1 - 1
|
Хееренвеен 2 | Р | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
9-2 (11) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-03-19 | 2 Твенте |
2 - 0
2 - 1
|
АЗ 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Лига на Конференциите | 2023-03-16 | 1 АЗ |
1 - 1
2 - 1
|
Лацио 2 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-03-11 | АЗ |
1 - 0
1 - 0
|
Грьонинген 1 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Лига на Конференциите | 2023-03-07 | Лацио |
1 - 1
1 - 2
|
АЗ 2 | П | -0.5, -1.0 | Над | 8.5 | Под |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-03-03 | Витес |
0 - 1
0 - 1
|
АЗ 1 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-02-25 | 3 АЗ |
1 - 0
2 - 1
|
Камбуур Лееуварден 1 1 | П | -1.5, -2.0 | Push | 10.5 | Под |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-02-18 | 3 Фейенорд |
1 - 1
2 - 1
|
АЗ 3 | З | -0.5 | Push | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-02-10 | АЗ |
5 - 0
5 - 0
|
Екселсиор 1 | П | -1.5, -2.0 | Над | 9.5 | Над |
|
10-0 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Нидерландия - Купа | 2023-02-07 | 1 АЗ |
0 - 0
1 - 1
|
Утрехт 1 | Р | -0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-02-04 | 1 2 ФК Волендам |
0 - 0
1 - 1
|
АЗ 3 | Р | +1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-01-25 | 1 Го Ахед Игълс |
0 - 1
1 - 4
|
АЗ 1 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-01-22 | 1 АЗ |
2 - 1
3 - 1
|
Фортуна Ситард | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-01-14 | Хееренвеен |
0 - 1
0 - 2
|
АЗ 3 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Купа | 2023-01-11 | Екселсиор |
1 - 3
1 - 4
|
АЗ | П | +1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-01-07 | 2 АЗ |
0 - 0
1 - 1
|
Витес 1 | Р | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2022-12-29 | Аталанта |
0 - 1
0 - 1
|
АЗ | П | -1.0 | Под | 8.0 | Под |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове | 2022-12-22 | Валенсия |
1 - 1
1 - 3
|
АЗ 1 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Нидерландия - Ередивизия | 2022-11-12 | ПСВ |
0 - 1
0 - 1
|
АЗ 2 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2022-11-06 | 1 РКС |
1 - 1
3 - 1
|
АЗ 3 | З | +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| ПСВ Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-05-21 | 3 ПСВ |
1 - 2
3 - 3
|
Хееренвеен 2 | Р | -2.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-05-14 | 1 ПСВ |
1 - 1
2 - 1
|
Фортуна Ситард 4 | П | -2.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-05-06 | 1 Спарта Ротердам |
0 - 0
0 - 1
|
ПСВ 1 | П | +1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Купа | 2023-04-30 | 4 Аякс |
1 - 0
1 - 1
|
ПСВ 4 | Р | 0.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-04-23 | 1 ПСВ |
1 - 0
3 - 0
|
Аякс 3 | П | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-04-16 | 1 ФК Волендам |
0 - 2
2 - 3
|
ПСВ 3 | П | +1.5, +2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-04-08 | ПСВ |
1 - 0
4 - 0
|
Екселсиор 4 | П | -2.5, -3.0 | Под | 10.5 | Под |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Купа | 2023-04-04 | 1 Спакенбург |
0 - 1
1 - 2
|
ПСВ 1 | П | +3.0, +3.5 | Под | 11.5 | Под |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-04-01 | 2 НЕК |
0 - 3
2 - 4
|
ПСВ 2 | П | +1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-03-19 | 1 Витес |
0 - 1
1 - 1
|
ПСВ | Р | +1.0 | Под | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-03-12 | 1 ПСВ |
1 - 1
5 - 2
|
Камбуур Лееуварден 1 | П | -2.0, -2.5 | Над | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-03-05 | 2 РКС |
0 - 1
0 - 1
|
ПСВ 4 | П | +1.0, +1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Купа | 2023-03-02 | ПСВ |
2 - 0
3 - 1
|
АДО Ден Хааг 1 | П | -2.5, -3.0 | Push | 10.5 | Над |
|
14-3 (17) | 8-2 (10) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-02-26 | 1 ПСВ |
1 - 0
3 - 1
|
Твенте 1 | П | -1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Лига Европа | 2023-02-23 | 2 ПСВ |
0 - 0
2 - 0
|
Севиля 4 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
4-7 (11) | 0-4 (4) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-02-19 | Утрехт |
1 - 1
2 - 2
|
ПСВ 1 | Р | +0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Лига Европа | 2023-02-16 | 2 Севиля |
1 - 0
3 - 0
|
ПСВ | З | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Над |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-02-11 | ПСВ |
1 - 0
6 - 0
|
Грьонинген | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 | Над |
|
18-1 (19) | 9-0 (9) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Нидерландия - Купа | 2023-02-08 | ПСВ |
2 - 0
3 - 1
|
ФК Емен 1 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
1-1 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-02-05 | 2 Фейенорд |
0 - 1
2 - 2
|
ПСВ 5 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
12-1 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-01-28 | 2 ПСВ |
1 - 0
2 - 0
|
Го Ахед Игълс 2 | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.0 | Над |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-01-24 | 3 ФК Емен |
1 - 0
1 - 0
|
ПСВ 4 1 | З | +1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-01-21 | ПСВ |
0 - 0
1 - 0
|
Витес 1 1 | П | -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-01-15 | 1 Фортуна Ситард |
1 - 0
2 - 2
|
ПСВ 2 | Р | +1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
1-10 (11) | 1-9 (10) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Купа | 2023-01-10 | 1 Спарта Ротердам |
0 - 2
1 - 2
|
ПСВ 1 | П | +1.0 | Над | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2023-01-07 | 1 ПСВ |
0 - 0
0 - 0
|
Спарта Ротердам 3 | Р | -1.5, -2.0 | Под | 10.5 | Под |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2022-12-30 | ПСВ |
2 - 0
3 - 0
|
Милан | П | 0.0 | Под | 9.0 | Под |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2022-11-12 | ПСВ |
0 - 1
0 - 1
|
АЗ 2 | З | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Нидерландия - Ередивизия | 2022-11-06 | 2 Аякс |
0 - 1
1 - 2
|
ПСВ 3 | П | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Лига Европа | 2022-11-03 | 2 Бодьо/Глимт |
0 - 1
1 - 2
|
ПСВ 1 | П | 0.0, +0.5 | Push | 10.0 | Над |
|
12-3 (15) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.375 | 3.6 | 2.9 |
| Полувреме | 2.875 | 2.3 | 3.25 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.25) | Домакин@2.07 | Гост@1.83 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@1.775 | Гост@2.025 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.75 | Под@2.05 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@1.8 | Под@2.05 |
| Полувреме (1.25) | Над@2.075 | Под@1.725 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 2 , Корнер: 2 - 4
Корнер: 10.0 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 1 - 2 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0, 1.5
- 8' - 1st Shot Off Target - Simons (PSV)]
-
10' - 1st Corner - ПСВ - 10' - 2nd Shot Off Target - Sangare (PSV)]
-
14' - 2nd Corner - ПСВ - 15' - 1st Offside - PSV
- 25' - 3rd Shot Off Target - Reijnders (AZ)]
- 23' - 1st Shot On Target - Pavlidis (AZ)]
- 32' - 2nd Offside - PSV
-
35' - 1st Yellow Card - АЗ -
35' - 2nd Yellow Card - ПСВ - 37' - 4th Shot Off Target - Til (PSV)]
-
45+1' - 3rd Corner - АЗ -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 4th Corner - ПСВ - Race to 3 Corners - ПСВ
-
51' - 5th Corner - ПСВ -
57' - 3rd Yellow Card - АЗ - 57' Substitution - Teze for Ramalho - ПСВ
- 58' - 3rd Offside - AZ
- 58' - 4th Offside - AZ
- 58' - 5th Offside - AZ
- 60' - 5th Shot Off Target - Veerman (PSV)]
- 62' - 2nd Shot On Target - Pavlidis (AZ)]
-
65' - 1st Goal - ПСВ - 65' - 3rd Shot On Target - Simons (PSV)]
- 65' - 1st Assist - de Jong (PSV)]
- 68' - 6th Shot Off Target - El Ghazi (PSV)]
-
69' - 6th Corner - АЗ - 69' - 4th Shot On Target - Karlsson (AZ)]
- 69' Substitution - Lahdo for van Brederode - АЗ
- 69' Substitution - Mihailovic for Mijnans - АЗ
- 70' - 7th Shot Off Target - Karlsson (AZ)]
- 79' - 8th Shot Off Target - Karlsson (AZ)]
- 76' Substitution - de Wit for Pavlidis - АЗ
- 78' Substitution - Bazoer for Beukema - АЗ
-
79' - 4th Yellow Card - ПСВ - 84' Substitution - Boscagli for van Aanholt - ПСВ
-
84' - 2nd Goal - АЗ - 84' - 5th Shot On Target - Karlsson (AZ)]
- 88' Substitution - Gutierrez for Til - ПСВ
-
90' - 5th Yellow Card - ПСВ -
90+3' - Red Card - ПСВ - 90+4' - 9th Shot Off Target - Chatzidiakos (AZ)]
-
90+6' - 5th Yellow Card - ПСВ - 90+7' - 6th Shot On Target - Clasie (AZ)]
-
90+8' - 3rd Goal - ПСВ -
90+8' - 6th Yellow Card - ПСВ - 90+8' - 7th Shot On Target - Simons (PSV)]
- 90+8' - 2nd Assist - Boscagli (PSV)]
-
1-2 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

