АВС vs Шавеш Профил на отборите
АВС vs Шавеш Факти за мача
5П-2Р-3З в последните 10 мача, с 11 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 1.1 за, 0.9 срещу. Победи 50%, AH победа 60%, голове Над 30%, корнери Над 0%.
| АВС | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Шавеш | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| АВС | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Шавеш | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
АВС vs Шавеш Времево разпределение на голове/корнери
АВС срещу Шавеш Преки срещи
АВС срещу Шавеш Виж всички преки срещи →Няма данни
| АВС Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Шавеш Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-05-27 | 3 4 Шавеш |
0 - 2
1 - 4
|
Боавища 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2023-05-20 | 2 ФК Арука |
0 - 0
1 - 0
|
Шавеш 3 | З | -0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2023-05-13 | Шавеш |
0 - 0
2 - 0
|
Пасош Ферейра 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2023-05-08 | 2 Фамаликао |
0 - 0
1 - 2
|
Шавеш 3 | П | -0.5, -1.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2023-04-29 | 3 Шавеш |
1 - 0
1 - 0
|
Каса Пия 4 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Португалия - Примейра Лига | 2023-04-23 | 3 Санта Клара |
0 - 0
1 - 1
|
Шавеш 2 1 | Р | 0.0 | Под | 10.5 | Над |
|
4-7 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-04-15 | 4 Шавеш |
0 - 0
1 - 0
|
Бенфика | П | +1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
3-19 (22) | 2-9 (11) | 3 (2-1) | 6 (0-6) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-04-10 | 1 Жил Висенте |
0 - 0
0 - 0
|
Шавеш 1 | Р | -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
14-5 (19) | 8-2 (10) | 4 (3-1) | 3 (2-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-04-02 | 5 Шавеш |
1 - 1
1 - 2
|
Брага 3 | З | +1.0 | Над | 10.0 | Над |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-03-18 | 1 3 Ещорил |
0 - 1
0 - 2
|
Шавеш 2 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-03-11 | 1 4 Шавеш |
1 - 0
2 - 0
|
Портимонензе 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-03-04 | 2 7 Шавеш |
0 - 2
1 - 3
|
Порто 5 | З | +1.0, +1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
4-8 (12) | 4-4 (8) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-02-26 | 5 Рио Аве |
0 - 0
1 - 0
|
Шавеш 3 | З | -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
4-8 (12) | 3-6 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-02-20 | 2 Шавеш |
1 - 1
2 - 3
|
Спортинг 3 | З | +1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-02-10 | 3 Визела |
0 - 0
0 - 0
|
Шавеш 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-02-05 | 6 Шавеш |
2 - 1
2 - 1
|
Маритимо 5 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-01-30 | 3 Гимараеш |
1 - 0
2 - 1
|
Шавеш 3 | З | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-01-23 | 2 Боавища |
1 - 0
1 - 1
|
Шавеш 4 | Р | -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
11-5 (16) | 9-1 (10) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-01-15 | Шавеш |
1 - 0
1 - 1
|
ФК Арука 2 1 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-11 (16) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2023-01-08 | 6 Пасош Ферейра |
0 - 0
1 - 1
|
Шавеш 5 | Р | 0.0 | Под | 10.5 | Над |
|
9-6 (15) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 6 (4-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2022-12-30 | 4 Шавеш |
0 - 1
0 - 2
|
Фамаликао 5 | З | 0.0 | Push | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2022-12-16 | 3 Шавеш |
0 - 0
1 - 2
|
Мафра 1 1 | З | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2022-12-08 | 5 Шавеш |
0 - 0
0 - 2
|
Порто | З | +1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-11 (16) | 3-10 (13) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Португалия - Купа на Лигата | 2022-11-22 | 3 Визела |
1 - 1
2 - 2
|
Шавеш 2 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над |
|
4-7 (11) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Португалия - Примейра Лига | 2022-11-13 | 4 Каса Пия |
1 - 0
1 - 2
|
Шавеш 1 | П | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
2-0 (2) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2022-11-07 | 4 Шавеш |
0 - 0
0 - 0
|
Санта Клара 4 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Португалия - Примейра Лига | 2022-10-29 | 1 Бенфика |
3 - 0
5 - 0
|
Шавеш 2 | З | -2.5 | Над | 11.0 | Над |
|
13-2 (15) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2022-10-23 | 1 Шавеш |
0 - 1
3 - 1
|
Жил Висенте 2 1 | П | 0.0 | Над | 10.5 | Под |
|
5-1 (6) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Купа | 2022-10-16 | 5 Валадарес Гая |
0 - 1
2 - 2
|
Шавеш 3 | Р | +1.0, +1.5 | Над | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Португалия - Примейра Лига | 2022-10-09 | 6 Брага |
0 - 1
0 - 1
|
Шавеш 5 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
13-1 (14) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 4 (3-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3.8 | 3.4 | 1.8 |
| Полувреме | 4.333 | 2.2 | 2.4 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.5) | Домакин@1.95 | Гост@1.85 |
| Полувреме (+0.25) | Домакин@1.775 | Гост@2.025 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.5) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.85 | Под@1.95 |
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 0 , Корнер: 7 - 4
Корнер: , Хендикап: +0.5 , Голове: 2.5
Резултат: 0 - 0 , Корнер: 5 - 1 Полувреме
Корнер: , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 1.0
-
8' - 1st Corner - АВС -
9' - 2nd Corner - АВС -
15' - 3rd Corner - АВС - Race to 3 Corners - АВС
-
23' - 4th Corner - АВС -
37' - 5th Corner - Шавеш -
41' - 6th Corner - АВС - Race to 5 Corners - АВС
-
0-0 score at the end of First Half -
59' - 7th Corner - АВС -
68' - 8th Corner - АВС - Race to 7 Corners - АВС
-
77' - 9th Corner - Шавеш -
84' - 10th Corner - Шавеш -
85' - 11th Corner - Шавеш -
0-0 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

