Ардс vs Карик Рейнджърс Профил на отборите
Ардс vs Карик Рейнджърс Факти за мача
4П-2Р-4З в последните 10 мача, с 12 отбелязани и 11 допуснати гола. Средно голове: 1.2 за, 1.1 срещу. Победи 40%, AH победа 70%, голове Над 40%, корнери Над 40%.
0П-3Р-7З в последните 10 мача, с 6 отбелязани и 24 допуснати гола. Средно голове: 0.6 за, 2.4 срещу. Победи 0%, AH победа 30%, голове Над 60%, корнери Над 20%.
| Ардс | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Карик Рейнджърс | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Ардс | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Карик Рейнджърс | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Ардс vs Карик Рейнджърс Времево разпределение на голове/корнери
Ардс срещу Карик Рейнджърс Преки срещи
Ардс срещу Карик Рейнджърс Виж всички преки срещи →| Ардс Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-12-26 | 2 Ардс |
1 - 0
1 - 0
|
Карик Рейнджърс 1 | П | -0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Ардс Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Северна Ирландия - Купа | 2018-02-03 | 1 Лоугхол |
1 - 1
2 - 1
|
Ардс 2 3 | З | +0.5 | Над |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2018-01-27 | Дънганон Суифтс |
0 - 0
1 - 0
|
Ардс 2 | З | -0.5 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2018-01-20 | 3 Ардс |
1 - 0
1 - 0
|
Балимена Юн | П | +0.5 | Под |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2018-01-13 | 2 Крузейдърс |
0 - 0
1 - 0
|
Ардс 2 | З | -2.0, -2.5 | Под | 11.0 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Купа | 2018-01-06 | 2 Ардс |
2 - 1
4 - 1
|
Кръмлин Стар 3 1 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2018-01-02 | 1 Ардс |
0 - 2
0 - 2
|
Гленавон | З | +0.5, +1.0 | Под | 11.0 | Под |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-12-30 | 1 Уорънпойнт Таун |
1 - 2
3 - 3
|
Ардс 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
9-4 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-12-26 | 2 Ардс |
1 - 0
1 - 0
|
Карик Рейнджърс 1 | П | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-12-23 | 2 Ардс |
1 - 0
2 - 1
|
Балинамалард Юн 3 | П | -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-12-16 | 1 Дънганон Суифтс |
0 - 0
0 - 0
|
Ардс 3 1 | Р | -0.5 | Под |
|
5-7 (12) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-12-02 | 1 5 Ардс |
0 - 0
0 - 2
|
Гленавон 4 1 | З | +1.0, +1.5 | Под | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Област Антрим Шийлд | 2017-11-28 | Балимена Юн |
2 - 0
3 - 0
|
Ардс 1 | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-11-25 | 1 Гленторан |
0 - 1
0 - 2
|
Ардс 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-11-21 | 1 Колерайн |
2 - 0
4 - 1
|
Ардс 3 | З | -1.5, -2.0 | Над | 10.5 | Над |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-11-18 | 3 Ардс |
0 - 1
0 - 1
|
Клифтънвил 2 | З | +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Северна Ирландия - Купа на Лигата | 2017-11-15 | Балимена Юн |
1 - 0
2 - 2
|
Ардс 1 | Р | -1.0 | Над | 11.0 | Над |
|
9-11 (20) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-11-04 | 2 Ардс |
0 - 1
2 - 4
|
Крузейдърс | З | +1.5, +2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Северна Ирландия - Област Антрим Шийлд | 2017-10-30 | 1 Линфийлд |
0 - 0
0 - 1
|
Ардс 2 | П | -1.5 | Под |
|
13-3 (16) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-10-28 | 3 Линфийлд |
1 - 0
2 - 0
|
Ардс 5 | З | -1.5, -2.0 | Под | 11.0 | Над |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-10-20 | 2 Ардс |
0 - 1
2 - 1
|
Уорънпойнт Таун 3 | П | 0.0, -0.5 | Push | 11.0 | Над |
|
9-7 (16) | 6-5 (11) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Северна Ирландия - Купа на Лигата | 2017-10-17 | 2 Ардс |
2 - 0
4 - 0
|
Гленавон 2 | П | +0.5 | Над | 11.5 | Под |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-10-14 | 1 Балимена Юн |
2 - 1
6 - 3
|
Ардс 4 | З | -0.5, -1.0 | Над |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-10-07 | 1 2 Ардс |
0 - 1
0 - 1
|
Гленторан 3 1 | З | 0.0, +0.5 | Под | 13.0 | Под |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-09-30 | 1 3 Балинамалард Юн |
0 - 0
0 - 2
|
Ардс 3 | П | 0.0 | Под | 11.0 | Над |
|
4-8 (12) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-09-23 | Гленавон |
2 - 0
3 - 0
|
Ардс 3 | З | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
11-9 (20) | 7-5 (12) | 4 (4-0) | 2 (1-1) |
| Северна Ирландия - Купа на Лигата | 2015-12-15 | 2 Ардс |
0 - 1
2 - 2
|
Колерайн 1 | Р | +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Карик Рейнджърс Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2018-02-06 | 3 Карик Рейнджърс |
0 - 1
0 - 3
|
Крузейдърс 1 | З | +2.0, +2.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2018-01-27 | Крузейдърс |
3 - 0
6 - 0
|
Карик Рейнджърс | З | -2.0, -2.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2018-01-13 | 1 Балимена Юн |
0 - 0
3 - 0
|
Карик Рейнджърс 1 | З | -1.0, -1.5 | Push |
|
||||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2018-01-09 | 1 Карик Рейнджърс |
0 - 0
0 - 1
|
Линфийлд 2 | З | +1.5, +2.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Купа | 2018-01-06 | 3 Карик Рейнджърс |
0 - 1
1 - 1
|
Гленавон 1 | Р | +1.0, +1.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-12-29 | 2 Карик Рейнджърс |
0 - 1
2 - 2
|
Балинамалард Юн 4 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-12-26 | 2 Ардс |
1 - 0
1 - 0
|
Карик Рейнджърс 1 | З | -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-12-23 | Карик Рейнджърс |
0 - 1
1 - 1
|
Гленторан | Р | +0.5 | Под | 10.0 | Над |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-12-16 | 2 Балимена Юн |
0 - 1
3 - 1
|
Карик Рейнджърс 2 | З | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-12-02 | 1 Карик Рейнджърс |
1 - 2
1 - 3
|
Колерайн 1 | З | +1.5, +2.0 | Над |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Северна Ирландия - Област Антрим Шийлд | 2017-11-28 | 2 Крузейдърс |
1 - 0
1 - 0
|
Карик Рейнджърс 2 1 | З | -2.5, -3.0 | Под | 10.0 | Под |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-11-25 | 1 Дънганон Суифтс |
4 - 0
4 - 0
|
Карик Рейнджърс 2 | З | -0.5, -1.0 | Над |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-11-18 | 1 Крузейдърс |
5 - 0
7 - 1
|
Карик Рейнджърс 1 | З | -2.0 | Над | 10.0 | Под |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Северна Ирландия - Купа на Лигата | 2017-11-15 | 1 Карик Рейнджърс |
0 - 1
0 - 1
|
Клифтънвил 1 | З | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 | Под |
|
1-0 (1) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-11-11 | 1 2 Карик Рейнджърс |
0 - 0
0 - 2
|
Уорънпойнт Таун 3 | З | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-11-04 | Клифтънвил |
2 - 0
3 - 0
|
Карик Рейнджърс 2 | З | -1.5 | Push |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-10-28 | 4 Карик Рейнджърс |
0 - 1
0 - 2
|
Гленавон | З | +1.0, +1.5 | Под | 10.5 | Над |
|
2-12 (14) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Област Антрим Шийлд | 2017-10-24 | 1 Карик Рейнджърс |
2 - 0
4 - 2
|
Дъндела 3 | П | -1.5 | Над |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-10-21 | 2 Балинамалард Юн |
2 - 0
2 - 0
|
Карик Рейнджърс 1 1 | З | 0.0 | Под | 11.0 | Под |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-10-14 | 1 Карик Рейнджърс |
0 - 1
2 - 1
|
Дънганон Суифтс 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Северна Ирландия - Купа на Лигата | 2017-10-10 | 3 Гленторан |
0 - 0
0 - 1
|
Карик Рейнджърс 4 | П | -0.5, -1.0 | Под | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-09-30 | 2 Уорънпойнт Таун |
1 - 1
2 - 2
|
Карик Рейнджърс 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-09-23 | 1 Карик Рейнджърс |
1 - 0
1 - 2
|
Клифтънвил 1 | З | +0.5, +1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-09-16 | Колерайн |
1 - 0
3 - 0
|
Карик Рейнджърс 1 1 | З | -1.5 | Push | 10.5 | Под |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-09-08 | 1 Гленавон |
0 - 0
2 - 0
|
Карик Рейнджърс 3 | З | -1.0, -1.5 | Под | 10.5 | Под |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-09-05 | 1 6 Карик Рейнджърс |
0 - 0
0 - 1
|
ФК Ардс 3 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Северна Ирландия - Купа на Лигата | 2017-08-29 | 1 Карик Рейнджърс |
0 - 0
3 - 0
|
ФК Дергвю 1 | П | -1.0 | Push |
|
10-1 (11) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-08-25 | 1 Карик Рейнджърс |
1 - 0
2 - 0
|
Балинамалард Юн 4 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-08-19 | 3 Гленторан |
1 - 0
1 - 1
|
Карик Рейнджърс 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Северна Ирландия - Висша Лига | 2017-08-15 | 2 Карик Рейнджърс |
0 - 0
1 - 1
|
Балимена Юн 1 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 1.7 | 3.8 | 4.75 |
| Полувреме | 2.25 | 2.25 | 4.33 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (-0.5) | Домакин@1.725 | Гост@2.075 |
| Полувреме (-0.25) | Домакин@1.9 | Гост@1.9 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.775 | Под@2.025 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@2 | Под@1.8 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.75 | Под@2.05 |
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 4 , Корнер: 4 - 3
Корнер: 10.0 , Хендикап: -0.5 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 0 - 1 , Корнер: 1 - 2 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0, -0.5 , Голове: 1.0
-
9' - 1st Goal - Карик Рейнджърс -
23' - 1st Yellow Card - Карик Рейнджърс -
26' - 1st Corner - Карик Рейнджърс -
26' - 2nd Corner - Карик Рейнджърс -
30' - 2nd Yellow Card - Ардс -
32' - 3rd Corner - Ардс -
45+3' - 3rd Yellow Card - Карик Рейнджърс -
0-1 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Карик Рейнджърс
-
48' - 4th Corner - Карик Рейнджърс -
49' - 2nd Goal - Карик Рейнджърс -
54' - 4th Yellow Card - Ардс -
55' - 3rd Goal - Карик Рейнджърс -
69' - 5th Corner - Ардс -
72' - 6th Corner - Ардс -
78' - 4th Goal - Карик Рейнджърс -
86' - 5th Yellow Card - Ардс -
90' - 7th Corner - Ардс -
0-4 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

