Антверпен vs Генк Профил на отборите
Антверпен vs Генк Факти за мача
6П-3Р-1З в последните 10 мача, с 22 отбелязани и 6 допуснати гола. Средно голове: 2.2 за, 0.6 срещу. Победи 60%, AH победа 60%, голове Над 40%, корнери Над 50%.
5П-3Р-2З в последните 10 мача, с 24 отбелязани и 14 допуснати гола. Средно голове: 2.4 за, 1.4 срещу. Победи 50%, AH победа 50%, голове Над 70%, корнери Над 30%.
| Антверпен | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Генк | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Антверпен | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Генк | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Антверпен vs Генк Времево разпределение на голове/корнери
Антверпен срещу Генк Преки срещи
Антверпен срещу Генк Виж всички преки срещи →Няма данни
| Антверпен Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-08-06 | 2 Гент |
0 - 1
0 - 1
|
Антверпен 5 | П | -1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-07-28 | 2 Антверпен |
0 - 0
0 - 0
|
Андерлехт | Р | +1.0 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2017-07-22 | 1 Ст-Труйден |
0 - 0
1 - 1
|
Антверпен 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2017-07-11 | 1 КФК ХАММЕ |
0 - 0
0 - 2
|
Антверпен | П | +4.5 | Под |
|
||||||
| Приятелски Мачове | 2017-07-01 | 2 Контич |
0 - 2
0 - 9
|
Антверпен 1 | П | +7.0 | Над |
|
||||||
| Приятелски Мачове | 2017-06-24 | 1 Зварте Лееу |
0 - 1
0 - 2
|
Антверпен | П | +2.0 | Под |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2017-04-05 | Антверпен |
0 - 1
1 - 2
|
Мускрон-Перувел | З | 0.0, -0.5 | Над |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2017-03-31 | Антверпен |
1 - 1
1 - 1
|
Вестерло | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б - Плейофи | 2017-03-11 | 3 Розеларе |
1 - 1
1 - 2
|
Антверпен 2 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Над |
|
3-8 (11) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б - Плейофи | 2017-03-05 | 3 Антверпен |
1 - 0
3 - 1
|
Розеларе 6 | П | -0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
8-5 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2017-02-26 | Антверпен |
0 - 0
1 - 0
|
Ломел 3 1 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.0 | Над |
|
14-0 (14) | 8-0 (8) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2017-02-18 | 1 1 Розеларе |
0 - 1
1 - 2
|
Антверпен 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2017-02-11 | 2 Антверпен |
0 - 2
0 - 2
|
Лиерс 1 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2017-02-04 | 5 Унион Сен Жилоа |
0 - 1
1 - 1
|
Антверпен 2 1 | Р | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2017-01-29 | 2 1 Тубиз |
1 - 2
2 - 4
|
Антверпен 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2017-01-21 | 1 Антверпен |
1 - 0
2 - 0
|
ОХ Леувен 3 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2017-01-15 | Серкъл Брюж |
0 - 0
0 - 1
|
Антверпен 3 | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2017-01-06 | 2 Антверпен |
0 - 0
1 - 0
|
Розеларе 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-12-16 | 3 Ломел |
0 - 3
2 - 4
|
Антверпен 4 | П | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-12-11 | 1 Антверпен |
0 - 1
1 - 1
|
Тубиз 4 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-12-02 | 1 Лиерс |
0 - 0
2 - 2
|
Антверпен 2 | Р | 0.0, -0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
0-8 (8) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-11-26 | 2 Антверпен |
2 - 0
2 - 0
|
Унион Сен Жилоа 2 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-11-18 | 2 ОХ Леувен |
0 - 0
0 - 0
|
Антверпен 4 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-11-13 | 1 Антверпен |
0 - 0
0 - 0
|
Серкъл Брюж 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-11-06 | 3 Розеларе |
0 - 0
2 - 1
|
Антверпен 3 | З | 0.0 | Над | 11.0 | Push |
|
8-3 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-10-30 | 3 Антверпен |
0 - 0
2 - 0
|
Тубиз 4 | П | -0.5, -1.0 | Под | 10.5 | Под |
|
2-2 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-10-23 | 2 Ломел |
0 - 0
1 - 1
|
Антверпен 2 | Р | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-10-16 | 1 Антверпен |
1 - 1
2 - 1
|
ОХ Леувен 4 | П | -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-10-09 | 1 Лиерс |
1 - 0
2 - 0
|
Антверпен 2 | З | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия Б | 2016-10-04 | 1 Антверпен |
3 - 0
4 - 0
|
Унион Сен Жилоа 1 | П | -0.5, -1.0 | Над | 11.0 | Над |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Генк Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-08-04 | 3 Стандард Лиеж |
0 - 1
2 - 1
|
Генк 4 | З | -0.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-07-29 | 1 Генк |
0 - 1
3 - 3
|
Ваасланд-Беверен 2 | Р | -1.0, -1.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2017-07-22 | Генк |
0 - 1
1 - 1
|
Евертън 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2017-07-19 | Бохолтер |
1 - 4
2 - 7
|
Генк | П | +3.0 | Над |
|
||||||
| Приятелски Мачове | 2017-07-08 | 1 Генк |
1 - 0
2 - 0
|
Лиерс 1 | П | -1.0 | Под | 9.0 |
|
|||||
| Приятелски Мачове | 2017-07-01 | Еендрахт Термиен |
1 - 1
1 - 2
|
Генк | П | +4.5 | Под |
|
4-11 (15) | 4-8 (12) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Белгия - Плейофи за Лига Европа | 2017-05-31 | 2 Остенде |
2 - 1
3 - 1
|
Генк 1 | З | 0.0 | Над | 9.5 | Под |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Белгия - Плейофи за Лига Европа | 2017-05-27 | Генк |
2 - 0
3 - 0
|
Ст-Труйден 2 | П | -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Плейофи за Лига Европа | 2017-05-20 | 1 Локерен |
0 - 1
1 - 1
|
Генк 1 | Р | +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Плейофи за Лига Европа | 2017-05-17 | 1 Генк |
2 - 1
3 - 1
|
Розеларе | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Белгия - Плейофи за Лига Европа | 2017-05-14 | Мускрон-Перувел |
0 - 0
0 - 2
|
Генк 1 | П | +1.0 | Под |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Белгия - Плейофи за Лига Европа | 2017-05-07 | 1 2 Генк |
2 - 0
2 - 1
|
Еупен 2 | П | -1.5, -2.0 | Под | 9.5 | Под |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Плейофи за Лига Европа | 2017-04-29 | 1 Генк |
2 - 0
3 - 0
|
Кортрийк 2 | П | -1.5, -2.0 | Под | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Плейофи за Лига Европа | 2017-04-26 | 2 Еупен |
0 - 1
1 - 1
|
Генк | Р | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Белгия - Плейофи за Лига Европа | 2017-04-23 | Генк |
2 - 0
6 - 0
|
Мускрон-Перувел 1 | П | -1.5 | Над | 9.5 | Над |
|
8-4 (12) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Лига Европа | 2017-04-20 | 1 Генк |
0 - 0
1 - 1
|
Селта Виго 3 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Плейофи за Лига Европа | 2017-04-16 | 3 Кортрийк |
0 - 1
0 - 3
|
Генк 1 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Лига Европа | 2017-04-13 | Селта Виго |
3 - 1
3 - 2
|
Генк 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Белгия - Плейофи за Лига Европа | 2017-04-08 | 1 Розеларе |
0 - 0
0 - 1
|
Генк | П | +1.0, +1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
5-10 (15) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Белгия - Плейофи за Лига Европа | 2017-04-01 | 1 Генк |
1 - 0
4 - 0
|
Локерен 1 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Под |
|
8-1 (9) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Лига Европа | 2017-03-16 | Генк |
1 - 0
1 - 1
|
Гент | Р | -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-03-12 | 1 3 Вестерло |
0 - 2
0 - 4
|
Генк 2 | П | +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Лига Европа | 2017-03-09 | 1 3 Гент |
1 - 4
2 - 5
|
Генк | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-03-04 | 1 Генк |
2 - 1
2 - 1
|
Клуб Брюж 2 1 | П | 0.0, +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
4-11 (15) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-02-26 | 1 Андерлехт |
1 - 0
2 - 0
|
Генк | З | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Лига Европа | 2017-02-23 | 3 Генк |
0 - 0
1 - 0
|
Астра Гюргево 6 | П | -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-02-19 | 1 Генк |
0 - 0
1 - 1
|
Шарлероа 3 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
12-2 (14) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Лига Европа | 2017-02-16 | Астра Гюргево |
1 - 1
2 - 2
|
Генк | Р | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
6-7 (13) | 5-3 (8) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-02-10 | 3 Ст-Труйден |
0 - 3
0 - 3
|
Генк 2 | П | 0.0 | Над | 10.0 | Под |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-02-07 | 1 Ваасланд-Беверен |
0 - 0
0 - 0
|
Генк 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 10.5 | Под |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 3.1 | 3.4 | 2.2 |
| Полувреме | 3.6 | 2.2 | 2.87 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.25) | Домакин@1.875 | Гост@1.975 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@2.1 | Гост@1.7 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (9.5) | Над@1.875 | Под@1.925 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.5) | Над@2.025 | Под@1.825 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.975 | Под@1.825 |
Статус: Пълно време , Резултат: 3 - 5 , Корнер: 5 - 3
Корнер: 9.5 , Хендикап: 0.0, +0.5 , Голове: 2.5
Резултат: 1 - 4 , Корнер: 2 - 1 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0
-
8' - 1st Goal - Генк -
10' - 1st Corner - Антверпен -
16' - 2nd Goal - Генк -
21' - 2nd Corner - Генк -
21' - 3rd Goal - Генк -
24' - 4th Goal - Антверпен -
28' - 3rd Corner - Антверпен -
41' - 5th Goal - Генк -
1-4 score at the end of First Half -
53' - 1st Yellow Card - Антверпен -
59' - 6th Goal - Генк -
63' - 4th Corner - Генк - Race to 3 Corners - Генк
-
67' - 5th Corner - Генк -
76' - 6th Corner - Антверпен -
79' - 7th Goal - Антверпен -
81' - 8th Goal - Антверпен -
87' - 7th Corner - Антверпен -
90' - 2nd Yellow Card - Генк - Race to 5 Corners - Антверпен
-
90+4' - 8th Corner - Антверпен -
3-5 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

