Андерлехт vs Селтик Профил на отборите
Андерлехт vs Селтик Факти за мача
4П-3Р-3З в последните 10 мача, с 11 отбелязани и 13 допуснати гола. Средно голове: 1.1 за, 1.3 срещу. Победи 40%, AH победа 10%, голове Над 50%, корнери Над 80%.
7П-1Р-2З в последните 10 мача, с 26 отбелязани и 11 допуснати гола. Средно голове: 2.6 за, 1.1 срещу. Победи 70%, AH победа 60%, голове Над 60%, корнери Над 50%.
| Андерлехт | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Селтик | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Андерлехт | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Селтик | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Андерлехт vs Селтик Времево разпределение на голове/корнери
Андерлехт срещу Селтик Преки срещи
Андерлехт срещу Селтик Виж всички преки срещи →Няма данни
| Андерлехт Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-09-23 | 2 Ваасланд-Беверен |
1 - 0
1 - 2
|
Андерлехт 4 | П | +0.5 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Купа | 2017-09-20 | 2 Вестерло |
0 - 0
0 - 1
|
Андерлехт 1 | П | +1.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-09-16 | 2 Кортрийк |
0 - 1
2 - 2
|
Андерлехт 3 | Р | +1.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2017-09-12 | 2 Байерн Мюнхен |
1 - 0
3 - 0
|
Андерлехт 2 1 | З | -2.5, -3.0 | Под | 10.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-09-08 | 1 Андерлехт |
1 - 2
3 - 2
|
Локерен 2 | П | -1.5, -2.0 | Над | 9.5 |
|
|||||
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-08-27 | 3 Гент |
0 - 0
0 - 0
|
Андерлехт 3 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-08-20 | Андерлехт |
1 - 1
2 - 3
|
Ст-Труйден 2 | З | -1.5 | Над | 9.5 | Над |
|
9-2 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-08-13 | 2 Шарлероа |
0 - 0
2 - 0
|
Андерлехт 3 | З | +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
7-5 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-08-06 | 1 Андерлехт |
0 - 0
1 - 0
|
Остенде 3 | П | -1.5, -2.0 | Под | 10.5 | Над |
|
9-9 (18) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-07-28 | 2 Антверпен |
0 - 0
0 - 0
|
Андерлехт | Р | +1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Белгия - Супер Купа | 2017-07-22 | 1 Андерлехт |
0 - 1
2 - 1
|
Зулте-Варегем 2 | П | -1.5 | Push | 9.5 | Под |
|
6-2 (8) | 6-1 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2017-07-19 | Дендер ЕХ |
1 - 2
1 - 3
|
Андерлехт 1 | П | +2.5 | Под |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2017-07-15 | Лиерс |
0 - 1
0 - 2
|
Андерлехт | П | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Над |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Приятелски Мачове | 2017-07-07 | 1 ФК Залцбург |
3 - 0
4 - 1
|
Андерлехт 1 | З | -0.5 | Над | 10.5 | Под |
|
3-4 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Приятелски Мачове | 2017-06-30 | КСВ Оденаарде |
1 - 1
1 - 3
|
Андерлехт | П | +3.5 | Под |
|
1-10 (11) | 1-6 (7) | 4 (0-4) | 1 (0-1) | ||
| Белгия - Първа Дивизия А - Плейофи | 2017-05-21 | Андерлехт |
1 - 1
3 - 2
|
Остенде 1 | П | -1.5 | Над | 10.0 | Над |
|
7-5 (12) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А - Плейофи | 2017-05-18 | 1 Шарлероа |
1 - 0
1 - 3
|
Андерлехт 1 | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Под |
|
0-8 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А - Плейофи | 2017-05-14 | 2 Клуб Брюж |
1 - 1
1 - 1
|
Андерлехт 5 | Р | 0.0, -0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А - Плейофи | 2017-05-07 | 1 Андерлехт |
1 - 0
2 - 0
|
Зулте-Варегем 1 | П | -1.5, -2.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А - Плейофи | 2017-04-30 | 1 Гент |
0 - 0
0 - 0
|
Андерлехт 2 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А - Плейофи | 2017-04-27 | 2 Андерлехт |
0 - 1
0 - 1
|
Шарлероа 2 | З | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
13-4 (17) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А - Плейофи | 2017-04-23 | 2 Андерлехт |
2 - 0
2 - 0
|
Клуб Брюж 3 1 | П | 0.0, -0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
11-2 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Лига Европа | 2017-04-20 | Ман Юн |
1 - 1
1 - 1
|
Андерлехт 1 | Р | -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А - Плейофи | 2017-04-16 | 1 Остенде |
0 - 0
0 - 1
|
Андерлехт 4 | П | +0.5 | Под | 9.5 | Под |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Лига Европа | 2017-04-13 | 1 Андерлехт |
0 - 1
1 - 1
|
Ман Юн 3 | Р | +0.5, +1.0 | Под | 9.5 | Под |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Белгия - Първа Дивизия А - Плейофи | 2017-04-09 | 1 Андерлехт |
0 - 0
0 - 0
|
Гент 2 | Р | -0.5, -1.0 | Под | 10.0 | Под |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А - Плейофи | 2017-03-31 | Зулте-Варегем |
0 - 1
1 - 2
|
Андерлехт 1 | П | +0.5 | Над | 10.0 | Под |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Лига Европа | 2017-03-16 | 2 Андерлехт |
0 - 0
1 - 0
|
Апоел Никозия 4 | П | -1.0, -1.5 | Под | 9.5 | Под |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Белгия - Първа Дивизия А | 2017-03-12 | Андерлехт |
3 - 0
3 - 0
|
Ваасланд-Беверен 2 | П | -1.5, -2.0 | Push | 9.5 | Над |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Лига Европа | 2017-03-09 | 2 Апоел Никозия |
0 - 1
0 - 1
|
Андерлехт 4 | П | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
9-1 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Селтик Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Шотландия - Висша Лига | 2017-09-23 | 2 Рейнджърс |
0 - 0
0 - 2
|
Селтик 1 | П | +1.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Шотландия - Купа на Лигата | 2017-09-20 | 4 Дънди |
0 - 2
0 - 4
|
Селтик 1 | П | +2.0 | Над | 11.0 |
|
|||||
| Шотландия - Висша Лига | 2017-09-16 | Селтик |
2 - 0
4 - 0
|
Рос Каунти 1 | П | -2.0, -2.5 | Над | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2017-09-12 | 2 Селтик |
0 - 3
0 - 5
|
ПСЖ 1 | З | +1.5, +2.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Шотландия - Висша Лига | 2017-09-08 | 1 Хамилтън |
0 - 3
1 - 4
|
Селтик | П | +1.5, +2.0 | Над | 10.0 |
|
|||||
| Шотландия - Висша Лига | 2017-08-26 | 2 Селтик |
0 - 1
1 - 1
|
Ст Джонстън 3 | Р | -2.0 | Под | 9.5 | Над |
|
12-1 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| UEFA Champions League - Квалификации | 2017-08-22 | 3 Астана |
1 - 1
4 - 3
|
Селтик | З | 0.0, +0.5 | Над | 9.5 | Под |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2017-08-19 | 2 Килмарнък |
0 - 1
0 - 2
|
Селтик | П | +1.5, +2.0 | Под | 9.5 | Над |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League - Квалификации | 2017-08-16 | 2 Селтик |
2 - 0
5 - 0
|
Астана 3 | П | -1.0, -1.5 | Над | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2017-08-11 | 1 Партик |
0 - 1
0 - 1
|
Селтик 1 | П | +1.5, +2.0 | Под | 9.5 | Над |
|
3-11 (14) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Шотландия - Купа на Лигата | 2017-08-08 | Селтик |
3 - 0
5 - 0
|
Килмарнък 1 | П | -2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2017-08-05 | 1 Селтик |
1 - 0
4 - 1
|
Хартс 3 | П | -2.0 | Над | 10.0 | Над |
|
9-5 (14) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League - Квалификации | 2017-08-02 | 2 Розенборг |
0 - 0
0 - 1
|
Селтик | П | 0.0, +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League - Квалификации | 2017-07-26 | 1 Селтик |
0 - 0
0 - 0
|
Розенборг 1 | Р | -1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - Квалификации | 2017-07-19 | Селтик |
1 - 0
4 - 0
|
Линфийлд 2 | П | -3.0 | Push | 10.5 | Над |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Приятелски Мачове на Елитните Клубове | 2017-07-15 | Селтик |
0 - 0
0 - 4
|
Лион | З | +0.5, +1.0 | Над | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League - Квалификации | 2017-07-14 | 3 Линфийлд |
0 - 2
0 - 2
|
Селтик 5 | П | +2.0, +2.5 | Под | 10.5 | Над |
|
3-15 (18) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Приятелски Мачове | 2017-07-08 | 2 Шамрок Роувърс |
0 - 4
0 - 9
|
Селтик | П | +1.5, +2.0 | Над | 8.5 | Под |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2017-07-04 | 2 Славия Прага |
0 - 0
0 - 0
|
Селтик 1 | Р | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
4-3 (7) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Приятелски Мачове | 2017-07-01 | 2 Рапид Виена |
1 - 0
1 - 1
|
Селтик 2 | Р | +0.5 | Под | 9.0 | Под |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Приятелски Мачове | 2017-06-28 | Блау Вайс Линц |
0 - 0
0 - 1
|
Селтик 1 | П | +1.5 | Под | 9.5 | Над |
|
3-9 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Шотландия - Купа | 2017-05-27 | 1 Селтик |
1 - 1
2 - 1
|
Абърдийн 1 | П | -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
9-7 (16) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2017-05-21 | Селтик |
0 - 0
2 - 0
|
Хартс 2 | П | -2.0, -2.5 | Под | 10.0 | Под |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Шотландия - Висша Лига | 2017-05-18 | Партик |
0 - 3
0 - 5
|
Селтик | П | +1.5 | Над | 9.5 | Под |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Шотландия - Висша Лига | 2017-05-12 | 2 Абърдийн |
1 - 3
1 - 3
|
Селтик 1 | П | +0.5, +1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2017-05-06 | 1 Селтик |
0 - 0
4 - 1
|
Ст Джонстън 4 | П | -1.5, -2.0 | Над | 10.0 | Под |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2017-04-29 | 2 Рейнджърс |
0 - 2
1 - 5
|
Селтик 2 | П | +0.5, +1.0 | Над | 10.5 | Под |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Шотландия - Купа | 2017-04-23 | 2 Селтик |
1 - 0
2 - 0
|
Рейнджърс 3 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Под |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Шотландия - Висша Лига | 2017-04-16 | 3 Рос Каунти |
0 - 1
2 - 2
|
Селтик 1 1 | Р | +1.5, +2.0 | Над | 10.0 | Под |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Шотландия - Висша Лига | 2017-04-08 | 2 Селтик |
1 - 0
3 - 1
|
Килмарнък 2 | П | -2.0, -2.5 | Над | 10.0 | Под |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.6 | 3.5 | 2.8 |
| Полувреме | 3.1 | 2.2 | 3.25 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (0.0) | Домакин@1.9 | Гост@2.03 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@1.875 | Гост@1.975 |
| Общо корнери | ||
|---|---|---|
| Пълно (10.0) | Над@1.9 | Под@1.9 |
| Полувреме (4.5) | Над@1.775 | Под@2.025 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@2.05 | Под@1.85 |
| Полувреме (1.0) | Над@1.775 | Под@2.1 |
Статус: Пълно време , Резултат: 0 - 3 , Корнер: 3 - 1
Корнер: 10.0 , Хендикап: 0.0 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 0 - 1 , Корнер: 1 - 1 Полувреме
Корнер: 4.5 , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0
-
25' - 1st Corner - Селтик -
38' - 1st Goal - Селтик - 44' Substitution - Mbodji for Spajic - Андерлехт
-
45+1' - 2nd Corner - Андерлехт -
0-1 score at the end of First Half -
50' - 2nd Goal - Селтик - 57' Substitution - Stanciu for Deschacht - Андерлехт
- 65' Substitution - McGregor for Rogic - Селтик
- 70' Substitution - Bitton for Brown - Селтик
- 70' Substitution - Bruno for Hanni - Андерлехт
-
73' - 3rd Corner - Андерлехт -
76' - 4th Corner - Андерлехт - Race to 3 Corners - Андерлехт
- 78' Substitution - Forrest for Roberts - Селтик
-
90+3' - 3rd Goal - Селтик -
0-3 score at the end of Second Half
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

