Алта vs Ход Профил на отборите
Алта vs Ход Факти за мача
5П-1Р-4З в последните 10 мача, с 18 отбелязани и 15 допуснати гола. Средно голове: 1.8 за, 1.5 срещу. Победи 50%, AH победа 50%, голове Над 50%, корнери Над 0%.
5П-3Р-2З в последните 10 мача, с 12 отбелязани и 9 допуснати гола. Средно голове: 1.2 за, 0.9 срещу. Победи 50%, AH победа 40%, голове Над 30%, корнери Над 0%.
| Алта | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Ход | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Пълно | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
| Полувреме | Мач | Ср. общо | Ср. спечелени | Ср. допуснати | Печеливш | Равен | Загуба | Вер. за победа |
| Общо | ||||||||
| Домакин | ||||||||
| Гост | ||||||||
| Последни 6 | ||||||||
Общо корнери Над 7.5 - 13.5| Алта | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
| Ход | |||
|---|---|---|---|
| Домакин– мача | Гост– мача | Общо– мача | |
| Над 7.5 | |||
| Над 8.5 | |||
| Над 9.5 | |||
| Над 10.5 | |||
| Над 11.5 | |||
| Над 12.5 | |||
| Над 13.5 | |||
Алта vs Ход Времево разпределение на голове/корнери
Алта срещу Ход Преки срещи
Алта срещу Ход Виж всички преки срещи →| Алта Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-10-17 | 1 Алта |
0 - 2
1 - 4
|
Ход | З | 0.0, +0.5 | Над |
|
||||||
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Алта Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-07-23 | 2 Ейдсволд |
1 - 2
1 - 3
|
Алта 2 | П | 0.0 | Над |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-06-26 | 1 Алта |
1 - 0
1 - 1
|
Келсас 2 | Р | 0.0 | Под |
|
||||||
| Норвегия - Купа | 2022-06-22 | Тромсдален |
2 - 0
2 - 0
|
Алта 1 | З | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-06-19 | 3 СК Траеф |
0 - 0
2 - 0
|
Алта | З | 0.0 | Под | 10.0 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-06-11 | 1 Аскер |
0 - 1
0 - 1
|
Алта 2 | П | -0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-06-06 | 1 Алта |
1 - 0
3 - 0
|
Фриг 2 | П | -1.0 | Под |
|
6-0 (6) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-05-07 | 2 Баерум |
0 - 0
2 - 1
|
Алта 2 | З | 0.0, -0.5 | Под | 10.5 | Над |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-05-01 | 1 Алта |
3 - 0
5 - 0
|
Гьовик-Лин | П | -1.0 | Над |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-04-25 | 1 Валеренга 2 |
4 - 1
7 - 2
|
Алта 2 | З | -0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
5-9 (14) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 4 (0-4) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-04-18 | 2 Алта |
0 - 0
2 - 0
|
Тромсдален 2 | П | 0.0, +0.5 | Под |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-04-10 | 3 Уленсакер/Киса |
3 - 0
4 - 1
|
Алта 3 | З | -0.5, -1.0 | Над | 9.5 | Над |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Приятелски Мачове | 2022-03-11 | Аскер |
0 - 1
2 - 2
|
Алта | Р | 0.0, -0.5 | Над | 9.0 | Под |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-11-14 | Алта |
0 - 1
5 - 1
|
Флоя 1 | П | -2.0 | Над |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-11-01 | 1 Валеренга 2 |
1 - 2
2 - 3
|
Алта | П | +0.5 | Над | 10.0 | Над |
|
9-10 (19) | 4-6 (10) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-10-24 | 2 Алта |
1 - 0
3 - 1
|
Аскер 1 | П | 0.0, -0.5 | Над |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-10-17 | 1 Алта |
0 - 2
1 - 4
|
Ход | З | 0.0, +0.5 | Над |
|
7-4 (11) | 6-4 (10) | 5 (4-1) | 1 (1-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-10-09 | Баерум |
1 - 1
3 - 2
|
Алта 1 | З | 0.0, +0.5 | Над |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-10-02 | 4 Мос |
1 - 0
3 - 0
|
Алта 1 1 | З | +0.5 | Под | 10.0 | Под |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-09-04 | 3 Братваг |
1 - 0
2 - 0
|
Алта 1 | З | 0.0,-0.5 | Под |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-08-28 | Квик Халден |
0 - 0
0 - 0
|
Алта 2 | Р | 0.0 | Под | 10.5 | Под |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-08-18 | 2 Флоя |
1 - 1
2 - 4
|
Алта 1 | П | +1.5, +2.0 | Над | 10.5 | Под |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-08-04 | 1 Ейдсволд |
2 - 0
4 - 0
|
Алта 1 | З | 0.0, +0.5 | Над | 10.5 | Над |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-07-21 | Конгсвингер |
2 - 1
3 - 2
|
Алта 3 | З | -0.5, -1.0 | Над |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-07-11 | 2 Аскер |
0 - 1
1 - 2
|
Алта 3 | П | -0.5 | Push | 10.5 | Под |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 4 (0-4) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-07-07 | Алта |
2 - 1
2 - 2
|
Валеренга 2 2 | Р | -2.5 | Над |
|
19-1 (20) | 9-1 (10) | 5 (5-0) | 6 (6-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2021-05-30 | 1 Тромсдален |
2 - 1
2 - 1
|
Алта 2 | З |
|
7-9 (16) | 5-3 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2020-11-07 | 1 Фредрикстад |
1 - 0
2 - 1
|
Алта 1 | З | -1.5 | Под | 11.0 | Под |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2020-09-26 | 2 Ейдсволд |
1 - 0
2 - 0
|
Алта 2 1 | З | +0.5, +1.0 | Под | 10.5 | Над |
|
5-7 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2020-09-12 | 1 Фредрикстад |
2 - 0
3 - 0
|
Алта 2 | З | -1.5 | Под | 11.0 | Под |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2020-08-23 | 1 Флоя |
0 - 0
1 - 4
|
Алта 2 | П | +3.0, +3.5 | Над | 11.0 | Над |
|
2-13 (15) | 1-8 (9) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Ход Последни | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Лига | Време | Домакин | Резултат | Гост | Резултат | Хендикап | Голове Н/П | Линия корнери | Корнери Н/П | Събития | Корн. пълно | Корн. полу. | 35-45 | 80-90 |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-07-24 | 1 Ход |
0 - 1
1 - 1
|
Уленсакер/Киса 2 | Р | 0.0, -0.5 | Под |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-06-26 | 4 Аскер |
0 - 0
1 - 1
|
Ход 1 | Р | +0.5 | Под | 9.5 |
|
|||||
| Норвегия - Купа | 2022-06-22 | 1 Ход |
0 - 2
0 - 3
|
Алесунд 2 | З | +0.5, +1.0 | Push |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-06-11 | 3 Ход |
0 - 0
2 - 1
|
Ейдсволд 2 | П | -1.5 | Под |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-06-06 | Левангер |
0 - 0
2 - 0
|
Ход 1 | З | 0.0, +0.5 | Под |
|
||||||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-05-22 | 1 Баерум |
0 - 1
0 - 1
|
Ход 2 | П | +0.5, +1.0 | Под | 10.0 | Над |
|
11-6 (17) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-05-14 | 2 Ход |
0 - 0
1 - 1
|
СК Траеф 3 | Р | -2.0 | Под |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-05-08 | 2 Келсас |
0 - 0
0 - 1
|
Ход 1 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Под |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-04-30 | Ход |
1 - 0
3 - 0
|
Валеренга 2 | П | -2.0, -2.5 | Под |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-04-24 | 3 Тромсдален |
0 - 1
0 - 2
|
Ход 1 | П | 0.0 | Под | 9.5 | Над |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-04-18 | 1 Ход |
2 - 0
3 - 0
|
Братваг 5 | П | -1.0, -1.5 | Под | 10.0 | Над |
|
8-3 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 2 | 2022-04-09 | 3 Гьовик-Лин |
0 - 0
1 - 1
|
Ход | Р | +0.5,+1.0 | Под |
|
3-11 (14) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Приятелски Мачове | 2022-03-11 | 2 Ход |
0 - 2
1 - 4
|
Алесунд 2 | З | +1.0, +1.5 | Над |
|
2-10 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Приятелски Мачове | 2022-03-06 | 1 Ход |
0 - 0
2 - 1
|
СК Траеф 2 | П | -1.0, -1.5 | Под |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Приятелски Мачове | 2022-02-23 | 3 Стордалс/Блинк |
1 - 0
1 - 2
|
Ход 2 | П | 0.0,-0.5 | Над |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Приятелски Мачове | 2022-02-03 | 1 Алесунд |
3 - 1
4 - 1
|
Ход 1 | З | -2.0,-2.5 | Над | 9.0 | Push |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Приятелски Мачове | 2022-01-29 | 2 Согндал |
2 - 0
3 - 0
|
Ход 1 | З | -0.5 | Под |
|
11-4 (15) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 1 - Плейофи | 2021-12-04 | 3 Стордалс/Блинк |
2 - 0
3 - 0
|
Ход 3 | З | -0.5 | Push | 10.0 | Над |
|
7-5 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Норвегия - Дивизия 1 - Плейофи | 2021-12-01 | 1 Ход |
2 - 1
3 - 2
|
Стордалс/Блинк 2 | П | 0.0, -0.5 | Над | 9.5 | Над |
|
8-11 (19) | 5-4 (9) | 5 (4-1) | 3 (0-3) |
| Норвегия - Дивизия 1 - Плейофи | 2021-11-27 | 2 Арендал |
2 - 1
2 - 2
|
Ход 1 | Р | 0.0, -0.5 | Над |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 1 - Плейофи | 2021-11-20 | Ход |
1 - 0
2 - 1
|
Арендал 2 | П | -1.0, -1.5 | Push |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-11-14 | Ход |
1 - 0
3 - 1
|
Баерум 1 | П | -1.5, -2.0 | Над |
|
10-0 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-11-06 | 3 Мос |
1 - 2
1 - 3
|
Ход 3 | П | +0.5, +1.0 | Над |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-10-25 | 1 Ход |
4 - 0
7 - 1
|
Валеренга 2 1 | П | -3.5, -4.0 | Над | 10.0 | Над |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-10-17 | 1 Алта |
0 - 2
1 - 4
|
Ход | П | 0.0, +0.5 | Над |
|
7-4 (11) | 6-4 (10) | 5 (4-1) | 1 (1-0) | ||
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-10-09 | 1 Ход |
1 - 0
2 - 0
|
Ейдсволд | П | -2.0 | Под | 10.0 | Под |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-10-03 | 5 Тромсдален |
0 - 0
0 - 0
|
Ход 2 | Р | 0.0, +0.5 | Под | 9.5 | Над |
|
7-8 (15) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-09-19 | Флоя |
0 - 3
2 - 6
|
Ход | П | +2.0, +2.5 | Над | 10.5 | Под |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-09-12 | 1 2 Ход |
0 - 0
0 - 0
|
Конгсвингер 2 1 | Р | 0.0 | Под | 10.0 | Под |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Норвегия - Дивизия 2 - Група 1 | 2021-09-05 | 1 Квик Халден |
0 - 0
0 - 1
|
Ход 1 | П | 0.0 | Под | 10.5 | Над |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Последни , Резултат Печеливш , Равен , Загуба , Резултат Вер. за победа: | ||||||||||||||
| Последни , Корнер Печеливш , Равен , Загуба , Корнер Вер. за победа: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Пълно | 2.875 | 3.6 | 2.05 |
| Полувреме | 3.4 | 2.3 | 2.625 |
| Азиатски хендикап | ||
|---|---|---|
| Пълно (+0.5) | Домакин@1.7 | Гост@2.1 |
| Полувреме (0.0) | Домакин@2.1 | Гост@1.7 |
| Общо голове | ||
|---|---|---|
| Пълно (2.75) | Над@1.775 | Под@2.025 |
| Полувреме (1.25) | Над@2.05 | Под@1.75 |
Статус: Пълно време , Резултат: 1 - 1 , Корнер: 5 - 2
Корнер: , Хендикап: +0.5 , Голове: 2.5, 3.0
Резултат: 1 - 0 , Корнер: 3 - 1 Полувреме
Корнер: , Хендикап: 0.0 , Голове: 1.0, 1.5
-
8' - 1st Corner - Ход -
12' - 2nd Corner - Алта -
22' - 3rd Corner - Алта -
23' - 4th Corner - Алта - Race to 3 Corners - Алта
-
41' - 1st Goal - Алта -
1-0 score at the end of First Half -
48' - 2nd Goal - Ход -
49' - 1st Yellow Card - Ход -
62' - 5th Corner - Алта -
71' - 2nd Yellow Card - Ход - Race to 5 Corners - Алта
-
73' - 6th Corner - Алта -
90+1' - 7th Corner - Ход
Голове над 0.5 - 4.5
Картони Над 1.5 - 7.5

